Dysk do laptopa

Dysk 500 GB Kingston do laptopa. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 19 kwietnia 2024

Szukając dobrego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z dyskami do laptopów 500 GB Kingston.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków 500 GB Kingston do laptopów.


[TOP10] Dobre dyski do laptopa 500 gb Kingston ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy 500 GB Kingston do laptopa był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z dyskami do laptopów 500 GB Kingston jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
369,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  efektywność, bezusterkowość i stabilność seria Data Center 500 Dyski z linii Data Center 500 firmy Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, asygnowane do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymagania jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki temu gwarantują przewidywalną sprawność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu danych.

  użycie tych dysków może rozszerzyć wydajność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz dużych zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów informacji, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni danych.

  przystępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W innowacyjnej firmie wszystkie systemy muszą działać niezawodnie i nieustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez markę Kingston, które cechują się przewidywalną skutecznością i bezawaryjnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z serii DC500 firmy Kingston pozwala centrom informacji wybrać rozwiązanie trafne do przetwarzanych obciążeń i najmocniej produktywne kosztowo. Wysoka efektywność jest koniecznym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań, a także realizowania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD marki Kingston z serii DC500 są tak zaprojektowane, żeby spełnić wszystkie te oczekiwania. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, dedykowany do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu informacji.

  dzięki temu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie przystosowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD przypasowanych do sporej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie gwarantuje wysoką skuteczność dysku w centrum informacji i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które z zasady wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się świetnie w przesyłaniu dużych ilości danych, prędkim przekazywaniu wyników z zróżnicowanych baz oraz w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD dedykowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to nowoczesny dysk SSD dedykowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu danych jest zrównoważona.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy rozmaitych obciążeniach operacjami zapisu, a równocześnie gwarantuje jednostajną skuteczność, która charakteryzuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston asygnowane dla centrów danych.

  Centra danych obsługujące bazy danych i rozmaite aplikacje internetowe mogą zastosować przewidywalną skuteczność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z serii DC500 są wyposażone w pełną ochronę całego toru danych, która zagwarantuje, iż żadne przejściowe błędy nie uszkodzą danych transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zaimplementowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M jeszcze ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, iż przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND choćby w przypadku niespodzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie należycie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty informacji i prawidłową inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z linii DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) i wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) w trakcie obsługiwania stabilnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna wydajność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Efektywność dysków z linii DC500 zapewnia ten poziom niezawodności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji lub obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie bezustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest dedykowany dla usługodawców oferujących duży zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o prędkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują bezawaryjność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART), a także innowacyjne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową i pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna skuteczność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja zapewniająca wysoką wydajność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) kompozycja gwarantująca stabilną wydajność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci wbudowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas konieczny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i niezawodności informacji. *** Na podstawie modelu o obszerności 960GB.

  **** Część przekazanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach.

  Więcej informacji znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat lub pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w sytuacji produktu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.


2 ★  Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)

Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)
199,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 199,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD NV2 500GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe

  Dysk SSD NV2 PCIe 4.0 NVMe to produktywne rozwiązanie pamięci masowej nowej generacji, wykorzystujące kontroler NVMe Gen 4x4. Dysk NV2 gwarantuje szybkości odczytu/zapisu do 3500/2100MB/s przy niższym zapotrzebowaniu na energię i mniejszym wydzielaniu ciepła, co pomaga zoptymalizować produktywność systemu i podnieść jego wartość bez uszczerbku dla innych parametrów. Kompaktowa, jednostronna budowa formatu M.2 2280 (22 x 80mm) pozwala rozbudować pamięć masową choćby o 2TB, równocześnie oszczędzając miejsce na inne części, dzięki temu dysk NV2 jest doskonałym rozwiązaniem do cieńszych notebooków, komputerów typu SFF i płyt głównych używanych do samodzielnej budowy systemów.

  Dysk jest dostępny w wersjach o obszerności od 250GB do 2TB, by zapewniać wystarczająco dużo miejsca na aplikacje, dokumenty, fotografie, filmy i inne pliki.  EAN: 0740617329858
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: SNV2S/500G
  Model: NV2
  typ napędu: Wewnętrzny
  pojemność dysku: 500 GB
  TBW: 160 TB
  szybkość odczytu: 3500 MB/s
  szybkość zapisu: 2100 MB/s
  Wysokość: 3.5 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 7 g

3 ★  Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston

Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston
259 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KINGSTON
 • Nazwa dysku:  Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 259 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niezwykła wydajność, pełna pojemność KC600 to dysk SSD firmy Kingston o wysokiej pojemności zaprojektowany tak, by zapewniał wyjątkowo dużą skuteczność i optymalizację pod kątem prędkości reakcji. Zapewnia istotnie prędkie uruchamianie systemu i aplikacji, a także przesyłanie danych.

  Dysk jest dostępny w obudowie formatu 2,5" i wyposażony w interfejs SATA 3.0, zgodny z wcześniejszymi wersjami interfejsu SATA. W dysku KC600 wykorzystano najnowszą technikę pamięci NAND 3D TLC, a pełen pakiet zabezpieczeń obejmuje szyfrowanie sprzętowe algorytmem z 256-bitowym kluczem i technologie TCG Opal i eDrive.

  Dysk proponuje odczyt i zapis z szybkością do 550/520MB/s* i objętość do 2TB**. Dysk jest dostępny w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria potrzebne do prostej instalacji w komputerze stacjonarnym lub notebooku.

  Niezwykła efektywność Najnowsza technologia pamięci NAND 3D TLC Obsługa pełnego kompletu zabezpieczeń (TCG Opal, AES 256-bit, eDrive) przystępne wersje o rozmaitych objętościach * Na podstawie skuteczności nowego produktu z płytą główną wyekwipowaną w interfejs SATA 3.0.

  Rzeczywista prędkość zależy od parametrów sprzętu, oprogramowania i sposobu wykorzystywania. Wynik losowego odczytu/zapisu plików 4KB w programie IOMETER uzyskano na partycji o wielkości 8GB. ** Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych.

  Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza podana na produktach. Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide.


4 ★  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)

Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
160,58 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KINGSTON
 • Nazwa dysku:  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 160,58 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niesamowite szybkości i jednostajna niezawodność. Dysk SSD A400 firmy Kingston radykalnie podwyższa produktywność starszych systemów, oferując szybkości uruchamiania, ładowania i transferu danych zauważalnie wyższe od prędkości udostępnianych poprzez mechaniczne dyski twarde.

  Dzięki zaimplementowaniu kontrolera najnowszej generacji szybkości odczytu i zapisu osiągają odpowiednio 500 MB/s i 450 MB/s*, co oznacza, iż ten dysk SSD jest dziesięciokrotnie szybszy od klasycznego dysku twardego**, wyraźnie usprawnia wielozadaniowość i przyspiesza działanie całego systemu.

  Dysk A400 zbudowano z pamięci flash, dzięki czemu jest trwalszy i bardziej niezawodny konwencjonalne dyski talerzowe. Brak ruchomych części używanych w dyskach mechanicznych sprawia, iż dysk jest mniej podatny na awarie.

  Pracuje ciszej, wytwarza mniej ciepła i jest oporny na wibracje i wstrząsy. Dzięki czemu nadzwyczajnie sprawdza się w notebookach i innych urządzeniach mobilnych. Dyski A400 są przystępne w przeróżnych formatach i w pojemnościach od 120 GB do1,92 TB** proponują więc sporo przestrzeni na aplikacje, filmy, zdjęcia i inne ważne dokumenty.

  Jest towyśmienita oferta dla osób poszukujących alternatywy dla konwencjonalnego dysku twardego lub zbyt drobnego dysku SSD. Ten dysk SSD jest asygnowany do komputerów stacjonarnych i notebooków. Nie jest dedykowany do stosowania w środowiskach serwerowych.

  * Na podstawie skuteczności nowego towaru z płytą główną wyekwipowaną w interfejs SATA 3.0. Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i sposobu używania.

  ** Część podanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


[TOP6] Bardzo tanie dyski do laptopa 500 gb Kingston ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy 500 GB Kingston do laptopa jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi dyskami do laptopów 500 GB Kingston jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)

Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
169,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KINGSTON
 • Nazwa dysku:  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 169,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niesamowite szybkości i stabilna bezawaryjność. Dysk SSD A400 marki Kingston radykalnie wznosi skuteczność starszych systemów, oferując szybkości uruchamiania, ładowania i transferu danych zauważalnie wyższe od szybkości udostępnianych poprzez mechaniczne dyski twarde.

  Dzięki zastosowaniu kontrolera najnowszej generacji prędkości odczytu i zapisu osiągają optymalnie 500 MB/s i 450 MB/s*, co oznacza, iż ten dysk SSD jest dziesięciokrotnie szybszy od konwencjonalnego dysku twardego**, wyraźnie ułatwia wielozadaniowość i przyspiesza działanie całego systemu.

  Dysk A400 zbudowano z pamięci flash, dzięki czemu jest trwalszy i bardziej niezawodny klasyczne dyski talerzowe. Brak ruchomych części użytkowanych w dyskach mechanicznych powoduje, iż dysk jest mniej podatny na awarie.

  Pracuje ciszej, formuje mniej ciepła i jest odporny na wibracje i wstrząsy. Dzięki temu świetnie sprawdza się w notebookach i innych urządzeniach mobilnych. Dyski A400 są przystępne w różnorodnych formatach i w objętościach od 120 GB do1,92 TB** proponują więc sporo przestrzeni na aplikacje, filmy, zdjęcia i inne ważne dokumenty.

  Jest toidealna oferta dla osób poszukujących alternatywy dla klasycznego dysku twardego albo zbyt drobnego dysku SSD. Ten dysk SSD jest asygnowany do komputerów stacjonarnych i notebooków. Nie jest dedykowany do używania w środowiskach serwerowych.

  * Na podstawie sprawności nowego towaru z płytą główną wyekwipowaną w interfejs SATA 3.0. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i sposobu stosowania.

  ** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach.


2 ★  Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)

Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)
199,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD Kingston NV2 500GB (0740617329858)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 199,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD NV2 500GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe

  Dysk SSD NV2 PCIe 4.0 NVMe to wydajne rozwiązanie pamięci masowej nowej generacji, wykorzystujące kontroler NVMe Gen 4x4. Dysk NV2 zagwarantuje prędkości odczytu/zapisu do 3500/2100MB/s przy niższym zapotrzebowaniu na energię i mniejszym wydzielaniu ciepła, co pomaga zoptymalizować skuteczność systemu i podnieść jego wartość bez uszczerbku dla innych parametrów. Kompaktowa, jednostronna kompozycja formatu M.2 2280 (22 x 80mm) pozwala rozbudować pamięć masową choćby o 2TB, jednocześnie oszczędzając miejsce na inne elementy, dzięki temu dysk NV2 jest nadzwyczajnym rozwiązaniem do cieńszych notebooków, komputerów rodzaju SFF i płyt głównych użytkowanych do samodzielnej budowy systemów.

  Dysk jest dostępny w wersjach o objętości od 250GB do 2TB, żeby zapewniać wystarczająco dużo miejsca na aplikacje, dokumenty, zdjęcia, filmy i inne pliki.  EAN: 0740617329858
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: SNV2S/500G
  Model: NV2
  rodzaj napędu: Wewnętrzny
  pojemność dysku: 500 GB
  TBW: 160 TB
  prędkość odczytu: 3500 MB/s
  szybkość zapisu: 2100 MB/s
  Wysokość: 3.5 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 7 g

3 ★  Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston

Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston
259 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KINGSTON
 • Nazwa dysku:  Dysk kc600 512gb ssd darmowy transport marki Kingston
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 259 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niezwykła sprawność, pełna objętość KC600 to dysk SSD producenta Kingston o wysokiej obszerności zaprojektowany tak, aby zapewniał wyjątkowo dużą sprawność i optymalizację pod kątem prędkości reakcji. Zagwarantuje wyjątkowo szybkie uruchamianie systemu i aplikacji oraz przesyłanie danych.

  Dysk jest przystępny w obudowie formatu 2,5" i wyekwipowany w interfejs SATA 3.0, zgodny z wcześniejszymi wersjami interfejsu SATA. W dysku KC600 wykorzystano najnowszą technologię pamięci NAND 3D TLC, a pełen komplet zabezpieczeń obejmuje szyfrowanie sprzętowe algorytmem z 256-bitowym kluczem oraz technologie TCG Opal i eDrive.

  Dysk oferuje odczyt i zapis z prędkością do 550/520MB/s* i objętość do 2TB**. Dysk jest przystępny w komplecie zawierającym wszystkie akcesoria konieczne do prostej instalacji w komputerze stacjonarnym albo notebooku.

  Niezwykła sprawność Najnowsza technika pamięci NAND 3D TLC Obsługa pełnego pakietu zabezpieczeń (TCG Opal, AES 256-bit, eDrive) dostępne wersje o różnych objętościach * Na podstawie produktywności nowego produktu z płytą główną wyekwipowaną w interfejs SATA 3.0.

  Rzeczywista szybkość zależy od parametrów sprzętu, oprogramowania i sposobu używania. Wynik losowego odczytu/zapisu plików 4KB w programie IOMETER uzyskano na partycji o wielkości 8GB. ** Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych.

  Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.


4 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
369,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  wydajność, bezawaryjność i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z serii Data Center 500 producenta Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne oczekiwania jakości usługi (QoS) producenta Kingston, dzięki czemu zapewniają przewidywalną sprawność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu danych.

  zastosowanie tych dysków może rozszerzyć efektywność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz sporych zbiorów danych, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni danych.

  dostępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W nowoczesnej firmie wszystkie systemy muszą działać bezawaryjnie i bezustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez markę Kingston, które znamionują się przewidywalną produktywnością i bezawaryjnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z linii DC500 firmy Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najmocniej skuteczne kosztowo. Wysoka skuteczność jest koniecznym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań oraz wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD marki Kingston z kolekcji DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te wymagania. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów informacji, przeznaczony do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu informacji.

  dzięki czemu modelowi centra danych mogą wybrać dysk specjalnie przypasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dopasowanych do wielkiej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie gwarantuje wysoką efektywność dysku w centrum danych i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które głównie wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się doskonale w przesyłaniu wielkich ilości informacji, szybkim przekazywaniu wyników z zróżnicowanych baz , a także w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD asygnowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD asygnowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu danych jest stabilna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy różnych obciążeniach operacjami zapisu, a równocześnie zapewnia jednostajną efektywność, która charakteryzuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston przeznaczone dla centrów danych.

  Centra danych obsługujące bazy danych i rozmaite aplikacje internetowe mogą użyć przewidywalną produktywność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając jednocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z kolekcji DC500 są wyposażone w pełną ochronę całego toru informacji, która zagwarantuje, iż żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zaimplementowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M także ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie zagwarantuje, iż przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND choćby w przypadku niespodziewanej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie poprawnie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i dobrą inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z kolekcji DC500 standardową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) i wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) w trakcie obsługiwania zrównoważonych obciążeń operacjami zapisu i odczytu danych.

  Przewidywalna wydajność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Produktywność dysków z linii DC500 zapewnia ten poziom niezawodności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu danych lub obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest dedykowany dla usługodawców proponujących duży zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o szybkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART), a także nowoczesne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową, a także pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna skuteczność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń kompozycja zapewniająca wysoką skuteczność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) kompozycja zapewniająca stabilną produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zaimplementowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas niezbędny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezawaryjności informacji. *** Na podstawie modelu o objętości 960GB.

  **** Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest wykorzystywana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania informacji jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej danych znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w przypadku towaru, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


Podsumowanie, czyli jaki dysk twardy 500 GB Kingston do laptopa najlepszy?

Aktualizacja – kwiecień 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane dyski do laptopa 500 gb Kingston


[TOP 3] Najtańsze dyski do laptopa 500 gb Kingston


Powiązane zestawienia z nośnikami danych:


Najlepsze twarde dyski 500 GB do laptopa [Ranking kwiecień 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych dysków 500 gb do laptopów i notebooków.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk do laptopa/notebooka najlepszy? Ranking 12 modeli.


Nasze FAQ o dyskach 500gb Kingston do laptopa

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków 500 GB Kingston do laptopów?

Znajdujące się w rankingach propozycje z dyskami do laptopów 500 GB Kingston odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki dysk twardy 500 GB Kingston do laptopa najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków 500 GB Kingston do laptopów warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy dysk twardy 500 GB Kingston do laptopa pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie dyski do laptopa 500 gb Kingston są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z dyskami do laptopów 500 GB Kingston zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków 500 GB Kingston do laptopów to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.