Dysk do laptopa

Dysk 500 GB sata 3 do laptopa. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 19 kwietnia 2024

Szukając dobrego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z dyskami do laptopów 500 GB sata 3.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków 500 GB Sata 3 do laptopów.


[TOP10] Dobre dyski do laptopa 500 gb sata 3 ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy 500 GB Sata III do laptopa był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z dyskami do laptopów 500 GB sata 3 jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
369,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  produktywność, bezawaryjność i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z linii Data Center 500 marki Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technologię pamięci 3D TLC NAND, dedykowane do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymagania jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki czemu zapewniają przewidywalną efektywność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu informacji.

  użycie tych dysków może rozszerzyć wydajność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz wielkich zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych, a także hurtowni informacji.

  dostępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W progresywnej firmie wszystkie systemy muszą działać bezusterkowo i nieustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez markę Kingston, które cechują się przewidywalną wydajnością i bezusterkowością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z linii DC500 marki Kingston pozwala centrom informacji wybrać rozwiązanie adekwatne do przetwarzanych obciążeń i najmocniej wydajne kosztowo. Wysoka efektywność jest koniecznym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań, a także wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD producenta Kingston z kolekcji DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te oczekiwania. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, przeznaczony do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki czemu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie przypasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dostosowanych do dużej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie gwarantuje wysoką produktywność dysku w centrum danych i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które na ogół wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się wyśmienicie w przesyłaniu wielkich ilości informacji, szybkim przekazywaniu wyników z najróżniejszych baz , a także w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD asygnowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD dedykowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu informacji jest zrównoważona.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy różnych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie gwarantuje jednostajną sprawność, która znamionuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston asygnowane dla centrów informacji.

  Centra informacji obsługujące bazy danych i najróżniejsze aplikacje internetowe mogą zastosować przewidywalną produktywność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając jednocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z kolekcji DC500 są wyposażone w pełną ochronę całego toru danych, która zagwarantuje, iż żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zastosowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M na dodatek ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, że przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w przypadku niespodzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie dobrze zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty informacji i prawidłową inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z serii DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji), a także wskaźnika IOPS (liczba operacji we/wy na sekundę) w trakcie obsługiwania jednostajnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna wydajność jest niezbędną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Efektywność dysków z kolekcji DC500 zagwarantuje ten poziom niezawodności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji albo obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców proponujących szeroki zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o prędkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia typu BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART), a także nowoczesne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową oraz pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna produktywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń budowa zapewniająca wysoką efektywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) budowa zapewniająca zrównoważoną skuteczność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci wbudowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas niezbędny w przypadku 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i niezawodności informacji. *** Na podstawie modelu o pojemności 960GB.

  **** Część podanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej informacji znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego artykułu wynosi sto (100), natomiast w przypadku produktu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe dane pod adresem kingston.com/wa.


2 ★  Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR

Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR
167,28 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Patriot Memory
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 167,28 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Gwarancja: 36 msc.Opis:

  Patriot Burst Elite 280GB 2.5 SATA III SSD Drive

  Patriots Burst Elite to rozszerzenie linii Burst, 2,5-calowy Dysk SSD SATA III, który jest obsługiwany poprzez najnowsze Kontroler SATA obsługujący równocześnie TLC, jak i QLC NAND. Najnowszy dodatek do rodziny Burst jest świetny sposób na powiększenie skuteczności komputera w celu wyeliminowania wąskie gardła. Interfejs SATA III 6 Gb / s wstecz kompatybilny z SATA II 3 GB / s, ten dysk SSD zagwarantuje więcej skuteczność w porównaniu z klasycznymi dyskami twardymi. Mając zaledwie 7 mm wysokości i 2,5-calową obudowę, Burst Elite ma nieprzeciętny do każdego uaktualnienia komputera albo laptopa. Patriots Burst Elite Dysk SSD ma obszerniejszą objętość dla każdego użytkownika nadal konkurencyjne ceny, żeby oferować jeden z najkorzystniejszych stosunek ceny do produktywności na rynku. Wspierane poprzez Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta Patriot i 3 lata gwarancja, Burst Elite dostarczy jako jeden z najistotniej bezawaryjnych możliwości wyboru dysków SSD na rynku.

  Model:

  • PBE480GS25SSDR

  Pozostałe parametry:

  • Najnowszy kontroler SATA 3
  • Statyczne i dynamiczne wyrównanie zużycia
  • Bad Block Management
  • Zarządzanie niskim zużyciem energii
  • Obsługa TRIM
  • Inteligentny ZIP
  • MTBF:> 2 000 000 godzin
  • Napięcie robocze: 5 V.
  • Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C

3 ★  Dysk SSD Crucial MX500 500GB SATA3

Dysk SSD Crucial MX500 500GB SATA3
238,93 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD Crucial MX500 500GB SATA3 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku: 
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD Crucial MX500 500GB SATA3
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 238,93 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

4 ★  Dysk SSD WD Blue WDS500G3B0A (500 GB; 2.5"; SATA III)

Dysk SSD WD Blue WDS500G3B0A (500 GB; 2.5"; SATA III)
254,51 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD WD Blue WDS500G3B0A (500 GB; 2.5"; SATA III) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD WD Blue WDS500G3B0A (500 GB; 2.5"; SATA III)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 254,51 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884639
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość artykułu: 100,2 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS500G3B0A
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 17500000 h
  NVMe: Nie
  objętość pamięci SSD: 500 GB
  szybkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  prędkość zapisu nośnika: 510 MB/s
  Przeznaczenie: PC/laptop
  Szerokość artykułu: 69,8 mm
  szybkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  rodzaj dysku SSD: 2.5"
  Waga artykułu: 34,6 g
  Współczynnik TBW: 200
  Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
  Wysokość artykułu: 7 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C

5 ★  Dysk ssd mx500 500gb ct500mx500ssd1 marki Crucial

Dysk ssd mx500 500gb ct500mx500ssd1 marki Crucial
249,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk ssd mx500 500gb ct500mx500ssd1 marki Crucial - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  CRUCIAL
 • Nazwa dysku:  Dysk ssd mx500 500gb ct500mx500ssd1 marki Crucial
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 249,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Crucial MX500 500GB 2,5" Najwyższa szybkość Uruchom system w kilka sekund, ładuj pliki niemal natychmiast i przyspiesz najmocniej wymagające aplikacje dzięki dyskowi SSD Crucial MX500 500GB 2,5".

  Nasza technika dynamicznego przyspieszania zapisu wykorzystuje dostosowującą się pulę szybkich jednopoziomowych komórek pamięci flash do generowania zawrotnych prędkości. Efektywność Micron 3D NAND Nasze najnowocześniejsze części są projektowane od początku do końca pod kątem efektywności.

  na skutek czego dysk SSD Crucial MX500 500GB 2,5" zużywa tylko minimalną liczba energii i nadal gwarantuje wysoki stosunek ceny do skuteczności. Poznaj szybszy, chłodniejszy i cichszy komputer w domu lub firmie.

  Będziesz się zastanawiać, jak znosiłeś pracę dysku twardego. Dysk, na którym możesz polegać Wspierany poprzez tysiące godzin walidacji, dziesiątki testów kwalifikacyjnych i dziedzictwo nagradzanych dysków SSD, dysk SSD Crucial MX500 500GB 2,5" został precyzyjnie wypróbowany, przetestowany i sprawdzony.

  Zabezpiecz najważniejsze pliki na dysku o sprawdzonej niezawodności i nowoczesnych funkcjach, z których słyną dyski SSD MX500. Prosta instalacja Dla wielu osób otwieranie komputera i przesyłanie informacji wydaje się przerażające.

  Dlatego ułatwiliśmy to krok po kroku w przewodniku instalacji dysku SSD Crucial. Sprawdź to przed zakupem, a następnie momentalnie zainstaluj dysk SSD Crucial MX500 500GB 2,5" bez dodatkowych problemów.


6 ★  Silicon power Dysk ssd slim s55 480gb sata3 (sp480gbss3s55s25) darmowy odbiór w 20 miastach!

Silicon power Dysk ssd slim s55 480gb sata3 (sp480gbss3s55s25) darmowy odbiór w 20 miastach!
169,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Silicon power Dysk ssd slim s55 480gb sata3 (sp480gbss3s55s25) darmowy odbiór w 20 miastach! - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Silicon Power
 • Nazwa dysku:  Silicon power Dysk ssd slim s55 480gb sata3 (sp480gbss3s55s25) darmowy odbiór w 20 miastach!
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 169,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Silicon Power S55 480GB 2.5" SATA3 Przyspiesz swój komputer niskim kosztem.przeznaczony dla użytkowników szukających taniego a przy tym korzystnego dysku, S55 pozycjonowany jest jako jeden z najistotniej opłacalnych modeli.

  Z interfejsem SATA III 6Gb/s i dostępną ceną, każdy może zmodernizować swój stary komputer nie wydając fortuny! Prawdziwa oszczędność czasu!Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, by pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD.

  wyposażony w interfejs SATA III 6Gbps dysk SSD S55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund! Zrób to sam, krok po kroku wg. Instrukcji.Prosta i łatwa instrukcja aktualizacji komputera.

  Tylko 3 kroki, żeby to zrobić!Krok 1. Wykonaj kopię zapasową informacji na innym nośnikuKrok 2. Usuń stary dysk twardy z komputeraKrok 3. Włóż dysk SSD na miejsce starego dysku HDD Wyjątkowo trwałyWyposażony w prędki kontroler, a także pamięć NAND Flash, S55 gwarantuje nie tylko stabilność i odporność dysku SSD, lecz także proponuje wyjątkową produktywność!

  umożliwia szybszy rozruch, krótszy czas ładowania aplikacji i obszerniejszą szybkość transmisji informacji. Nie ważne czy pracujesz na komputerze, serfujesz w internecie czy również oglądasz filmy, możesz radować się korzystając ze swojego komputera bez opóźnień.

  Troszczymy się o twoje informacje.Jeśli twój dysk zawiera jeden lub więcej uszkodzonych bloków, może to spowodować nieodwracalne szkody w systemie. Dysk SP S55 posiada system Bad Block Management, który stale nadzoruje i eliminuje uszkodzone bloki, aby utrzymać system operacyjny w korzystnym stanie.

  To dlatego objętość S55 widoczna w systemie operacyjnym może być nieznacznie mniejsza niż w alternatywnych produktach. Różnica ta pozwala powiększyć bezpieczeństwo Twoich informacji, ponieważ zależy nam na tym najistotniej!

  Szereg mechanizmów bezpieczeństwa danych.SP S55 SSD jest liderem w swej klasie. Nie gromadzi części ruchomych, dlatego niepodatny jest na wstrząs i wibracje. Szerego wewnętrznych mechanizmów, np.. S.M.A.R.T czy ECC dbają o bezpieczeńśtwo Twoich informacji.

  wydajny bufor dzięki ultraszybkiej pamięci SLC, a także DRAM.Slim S55 wykorzystuje progresywną technikę ultraszybkiego buforu informacji. Choćby przy nad wyraz dużym obciążeniu, dane przed zapisaniem w swojej finalnej lokacji najpierw gromadzone są w szczególnie prędkiej pamięci SLC a następnie sekwencyjnie lokowane w pamięci rodzaju TLC.

  W połączeniu z dodatkowym buforem wykorzystującym pamięć DRAM, Slim S55 jest w stanie nie tylko zapisać informacje z szczególnie wysoką prędkością lecz dba też o to żeby komórki pamięci TLC były równomiernie wykorzystane a żywotność dysku SSD była jak najdłuższa.

  zaimplementowany mechanizm przyśpieszający zapis informacjiDzięki zastosowaniu buforu w postaci prędkiej pamięci SLC, informacje kopiowane są z niego bezpośrednio do komórek pamięci, bez angażowania kontrolera. Na skutek czego wykorzystanie możliwości zapisu komórek TLC jest zoptymalizowane a bciążenie kontrolera niepokaźne.


7 ★  PNY Dysk SSD 500GB 2,5 SATA3 SSD7CS900-500-RB, DGPNYWB500CS900 (15714204)

PNY Dysk SSD 500GB 2,5 SATA3 SSD7CS900-500-RB, DGPNYWB500CS900 (15714204)
169,99 zł
Najniższa Cena Online

★ PNY Dysk SSD 500GB 2,5 SATA3 SSD7CS900-500-RB, DGPNYWB500CS900 (15714204) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  pny
 • Nazwa dysku:  PNY Dysk SSD 500GB 2,5 SATA3 SSD7CS900-500-RB, DGPNYWB500CS900 (15714204)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 169,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD 500GB 2,5 SATA3 SSD7CS900-500-RB

  PNY CS900 to świetne rozwiązanie do modernizacji standardowego dysku półprzewodnikowego (SSD) z dysku twardego (HDD). CS900 zapewnia wszystkie najmocniej poszukiwane funkcje w idealnej cenie i jest asygnowany do nieskomplikowanej i niedrogiej wymiany dysku twardego w systemie PC, aby pomóc skrócić czas rozruchu, szybsze uruchamianie aplikacji i lepszą ogólną sprawność systemu. Brak ruchomych części sprawia, iż PNY CS900 jest szczególnie wytrzymały, mniej podatny na awarie i objęty 3-letnią gwarancją.

  parametry i zalety

  • Odczyt sekwencyjny do 550 MB / si zapis do 500 MB / s
  • Szybszy rozruch i szybsze uruchamianie aplikacji
  • Lepsza ogólna wydajność systemu
  • bezawaryjne przechowywanie
  • Niskie zużycie energii, chłodna i cicha praca

  wydajność
  prędkość transferu pokaźniejsza w sytuacji tradycyjnego dysku twardego

  powiększona niezawodność
  Nieulotna pamięć NAND do 30 razy bardziej wytrzymała niżeli dyski twarde

  Kompatybilność i łatwość obsługi
  CS900 to perfekcyjne rozwiązanie do podmiany dysku twardego w systemach MAC i PC  EAN: 0751492629957
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: SSD7CS900-500-RB
  Model: CS900
  wariant napędu: Wewnętrzny
  objętość dysku: 500 GB
  szybkość odczytu: 550 MB/s
  prędkość zapisu: 500 MB/s
  Wysokość: 100 mm
  Szerokość: 69.8 mm
  Głębokość: 7 mm

8 ★  Samsung Dysk ssd 870 evo 500 gb 2.5" sata iii

Samsung Dysk ssd 870 evo 500 gb 2.5" sata iii
292,55 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk ssd 870 evo 500 gb 2.5" sata iii - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk ssd 870 evo 500 gb 2.5" sata iii
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 292,55 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

9 ★  A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)

A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)
169,99 zł
Najniższa Cena Online

★ A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  A-Data
 • Nazwa dysku:  A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  5
 • Cena: od 169,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  DYSK SSD ADATA Ultimate SU630 480G 2.5 S3 3D [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze właściwości - NAND 3D - technologia dla łatwej modernizacji komputera. - Inteligentny algorytm buforowania SLC. - innowacyjny kod korekty błędu.

  - Wytrzymały, cichy i bezawaryjny. - asygnowane oprogramowanie - zestaw narzędziowy SSD oraz narzędzie migracyjne Przeznaczenie Jeśli myślisz o wymianie dysku twardego na SSD, nie musisz szukać dalej, bo dysk SU630 firmy ADATA to produkt dla Ciebie.

  Dysk SSD z pamięcią flash nowej generacji typu QLC 3D NAND proponuje niezwykłą jakość i wyśmienitą wydajność. Jest dodatkowo wyekwipowany we genialne funkcje, takie jak technologia LDPC ECC. [Przeznaczenie] [Dysk SSD 3D QLC — wielka pojemność w dostępnej cenie] Dysk SSD 3D QLC — wielka pojemność w przystępnej cenie Dzięki pamięci flash QLC 3D NAND o pojemności 3.84 TB oraz niebanalnej cenie dysk SU630 jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników myślących o zamianie dysku twardego na SSD i to zarówno w sytuacji dysku do przechowywania, jak i dysku rozruchowego.

  obszerniejsza wydajność dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC Dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC pamięć flash NAND działa w trybie SLC (ang. Single-level cell) i powoduje rozszerzenie wydajności. W efekcie szybkość odczytu/zapisu dysku SU630 sięga aż 520/450 MB/s, co zagwarantuje bardziej płynne i szybsze uruchamianie oraz przesyłanie i pobieranie plików.

  [obszerniejsza wydajność dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC] [ulepszona nierozłączność danych] ulepszona nierozłączność danych Dzięki obsłudze technice kodu korekcji błędów LDPC (ang. Low-Density Parity-Check) dysk SU630 namierza i naprawia błędy, gwarantując nierozłączność danych i dłuższą żywotność.

  Mocniejszy, cichszy i bardziej bezawaryjny Ze względu na brak części mechanicznych dyski SSD są bardziej wytrzymałe niż dyski twarde. Cechuje je pokaźniejsza odporność na wstrząsy, wibracje (1500G/0,5 ms) i skrajne temperatury (od 0°C do 70°C), dzięki temu zapewniają udoskonaloną ochronę danych.

  na dodatek dyski SSD pracują cicho i zużywają mniej energii. [Oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility] Oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility Po kupieniu dysku SU630 użytkownik może pobrać bezpłatnie oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility producenta ADATA!

  Program SSD Toolbox umożliwia zarządzanie dyskiem SU630 i monitorowanie takich czynników, jak stan dysku, poziom zużycia i okres żywotności. Program Migration Utility jest {pomocn|przydatn)y zwłaszcza dla użytkowników zamieniających dysk twardy na dysk SSD, ponieważ umożliwia łatwe i wygodne utworzenie kopii zapasowej danych oraz ich migrację, co obejmuje także system operacyjny.

  Specyfikacja techniczna - Pojemność: 480GB - Format: 2.5" - NAND Flash: 3D QLC - Wymiary (dł. X szer. X wys.): 100,45 x 69,85 x 7mm - Masa: 47,5 g - Złącze: SATA 6Gb/s - Temperatura robocza: 0°C - 70°C - Temperatura przechowywania: -40°C - 85°C - Odporność na wstrząsy: 1500G / 0,5ms - MTBF: 1 500 000 godzin Wydajność sekwencyjnego odczytu/zapisu (maks.) - do 520/450MB/s - * Aktualna wydajność może się różnić w zależności od dostępnej pojemności dysku SSD, sprzętu systemowego i komponentów oprogramowania oraz innych czynników.


10 ★  Dysk ssd blue wds500g3b0b (500 gb; m.2; sata iii) marki Wd

Dysk ssd blue wds500g3b0b (500 gb; m.2; sata iii) marki Wd
240,15 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk ssd blue wds500g3b0b (500 gb; m.2; sata iii) marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk ssd blue wds500g3b0b (500 gb; m.2; sata iii) marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 240,15 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884714
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 80 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS500G3B0B
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1750000 h
  NVMe: Nie
  objętość pamięci SSD: 500 GB
  szybkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  prędkość zapisu nośnika: 510 MB/s
  Przeznaczenie: PC/notebook
  Szerokość towaru: 22 mm
  prędkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  rodzaj dysku SSD: M.2
  Waga towaru: 4,8 g
  Współczynnik TBW: 200
  Wstrząsy w trakcie pracy: 1500 G
  Wysokość towaru: 2,38 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C


Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


[TOP6] Bardzo tanie dyski do laptopa 500 gb sata 3 ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy 500 GB Sata III do laptopa jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi dyskami do laptopów 500 GB sata 3 jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  GOODRAM Dysk CL100 G3 480GB SATA3 2,5 (5908267923412)

GOODRAM Dysk CL100 G3 480GB SATA3 2,5 (5908267923412)
144,90 zł
Najniższa Cena Online

★ GOODRAM Dysk CL100 G3 480GB SATA3 2,5 (5908267923412) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  GOODRAM
 • Nazwa dysku:  GOODRAM Dysk CL100 G3 480GB SATA3 2,5 (5908267923412)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 144,90 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SSD CL100 SATA III 2,5″ GEN.3 Dysk SSD GOODRAM 480GB CL100 G.3 2,5 SATA3 NAJWAŻNIEJSZE parametry: pojemność: 480 GB Format 2,5" Interfejs SATA III (6 Gb/s) technologia 3D TLC NAND flash SSD CL100 SATA III 2,5″ GEN.3 SSD CL100 gen.3 bazuje na wyselekcjonowanych pamięciach 3D TLC.

  Takie połączenie pozwoli przyśpieszyć komputer z klasycznym dyskiem twardym choćby 10-krotnie, gwarantując jednocześnie stabilność pracy i bezawaryjność przez długi czas. Tchnij życie w swój komputer GOODRAM demonstruje kolejną generację lubianych SSD, asygnowanych do domowych i biurowych rozwiązań konsumenckich.

  Cl100 gen. 3 to nazwa nowej kolekcji SSD skierowanych do użytkowników poszukujących ewidentnie szybszej i bardziej bezawaryjnej alternatywy dla klasycznego dysku twardego. Poczuj różnicę Jeżeli Twój komputer działa wolniej niżeli byś tego oczekiwał, podmiana dysku HDD na SSD jest najprostszym i najtańszym sposobem aby to zmienić.

  Dyski SSD są szybsze, ponieważ posiadają ułatwiony dostęp do danych, więc przyspieszają czas uruchamiania i ładowanie aplikacji. Bezusterkowe 3D TLC SSD GOODRAM CL100 gen. 3 zapewnia najlepszą w swojej klasie sprawność i bezawaryjność.

  Odświeżony dysk został zaopatrzony w pamięć 3D TLC NAND Flash. Dopracowany firmware zagwarantuje pełne programowe zabezpieczenie informacji, ich spójność oraz bezpieczeństwo w trakcie używania. Bezpieczeństwo i gwarancja SSD CL100 gen.

  3 bazuje na produktywnych pamięciach NAND Flash 3D w technologii TLC. Intensywne testy i umiejętny wybór części umożliwił stworzenie wydajnego i wytrzymałego dysku. SPECYFIKACJA technologicznA: objętość: 480 GB Interfejs: SATA III (6 Gb/s).

  Kompatybilny wstecz z SATA II, a także SATA I; producent nie zapewnia poprawnej pracy dysku w komputerach z systemem MacOS. Format: 2,5" Kości pamięci: 3D TLC NAND flash Temperatura pracy: 0 - 70°C Temperatura przechowywania: -45 - 85°C rozmiary: 100 x 69,85 x 7 mm Odczyt informacji kompresowalnych (maks.)1: 540 MB/s Zapis danych kompresowalnych (maks.)1: 460 MB/s TBW (TB)2: 350 1.

  Bazuje na testach przeprowadzonych w programie Crystal Disk Mark 6.0.1 na nowym SSD. Parametry mogą różnić się w zależności od konfiguracji komputera albo zużycia SSD. 2. Po przekroczeniu wartości TBW artykuł nie podlega gwarancji.


2 ★  Silicon power Dysk ssd a55 512gb 2.5" sata3 (560/530) 3d nand, 7mm (4712702659122)

Silicon power Dysk ssd a55 512gb 2.5" sata3 (560/530) 3d nand, 7mm (4712702659122)
179,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Silicon power Dysk ssd a55 512gb 2.5" sata3 (560/530) 3d nand, 7mm (4712702659122) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SILICON POWER
 • Nazwa dysku:  Silicon power Dysk ssd a55 512gb 2.5" sata3 (560/530) 3d nand, 7mm (4712702659122)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 179,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk SSD Silicon Power A55 512GB
  • Grubość dysku to jedynie 7mm, umożliwia to montaż w komputerach rodzaju Ultra Book
  • SATA III 6Gbps kompatybilne z SATA II 3Gbps
  • Obsługuje technologie Garbage Collection i komendy TRIM
  • dopasowany do NCQ i RAID
  • Wspiera technikę ECC żeby zagwarantować bezawaryjność transmisji informacji
  • zaimplementowany system monitoringu SMART
  • Niskie zużycie prądu, wstrząsoodporny, cicha praca, wysoka produktywność.
  • skuteczny bufor dzięki ultraszybkiej pamięci SLC.
  • wbudowany mechanizm przyśpieszający zapis danych


  Przyspiesz swój komputer niskim kosztem.

  przeznaczony dla użytkowników szukających taniego a przy tym dobrego dysku, Ace A55 pozycjonowany jest jako jeden z najszczególniej opłacalnych modeli. Z interfejsem SATA III 6Gb/s i przystępną ceną, każdy może zmodernizować swój stary komputer nie wydając fortuny!


  Prawdziwa oszczędność czasu!

  Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, żeby pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD. Zaopatrzony w interfejs SATA III 6Gbps dysk SSD Ace A55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund!


  Wyjątkowo trwały

  zaopatrzony w prędki kontroler oraz pamięć NAND Flash, Ace A55 zapewnia nie tylko stabilność i trwałość dysku SSD, ale także proponuje wyjątkową sprawność! pozwala na szybszy rozruch, krótszy czas ładowania aplikacji i pokaźniejszą prędkość transmisji informacji. Nie ważne czy pracujesz na komputerze, serfujesz w internecie czy również oglądasz filmy, możesz cieszyć się korzystając ze swojego komputera bez opóźnień.


  Troszczymy się o twoje informacje.

  Jeśli twój dysk gromadzi jeden albo więcej uszkodzonych bloków, może to spowodować nieodwracalne szkody w systemie. Dysk SP Ace A55 ma system Bad Block Management, który stale pilnuje i eliminuje uszkodzone bloki, by utrzymać system operacyjny w prawidłowym stanie. To dlatego objętość Ace A55 widoczna w systemie operacyjnym może być nieznacznie mniejsza niżeli w alternatywnych produktach. Różnica ta pozwala powiększyć bezpieczeństwo Twoich informacji, ponieważ zależy nam na tym najbardziej!


  Szereg mechanizmów bezpieczeństwa informacji.

  SP Ace A55 SSD jest liderem w swojej klasie. Nie zawiera części ruchomych, dlatego niepodatny jest na wstrząs i wibracje. Szerego wewnętrznych mechanizmów, np.. S.M.A.R.T czy ECC dbają o bezpieczeńśtwo Twoich danych.


  wydajny bufor dzięki ultraszybkiej pamięci SLC

  Slim Ace A55 wykorzystuje innowacyjną technikę ultraszybkiego buforu danych. Choćby przy bardzo dużym obciążeniu, informacje przed zapisaniem w swej finalnej lokacji najpierw gromadzone są w wyjątkowo szybkiej pamięci SLC a następnie sekwencyjnie lokowane w pamięci typu TLC. Slim Ace A55 jest w stanie nie tylko zapisać informacje z nad wyraz wysoką szybkością ale dba również o to aby komórki pamięci TLC były równomiernie wykorzystane a żywotność dysku SSD była jak najdłuższa.


  SP ToolBox - monitorowanie stanu Twojego dysku SSD

  SP Toolbox został opracowany do wykorzystywania z dyskami SSD Silicon Power. Oferuje możliwość komfortowego monitorowania stanu pracy urządzenia, danych o parametrach dysków i nietrudnej zmiany ustawień. Ponadto jest to zaawansowane i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które ułatwia utrzymanie urządzenia w stanie najwyższej sprawności.3 ★  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)

Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
179,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KINGSTON
 • Nazwa dysku:  Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 179,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niesamowite szybkości i stabilna niezawodność. Dysk SSD A400 marki Kingston radykalnie podwyższa sprawność starszych systemów, proponując prędkości uruchamiania, ładowania i transferu informacji zauważalnie wyższe od szybkości udostępnianych przez mechaniczne dyski twarde.

  Dzięki zastosowaniu kontrolera najnowszej generacji prędkości odczytu i zapisu osiągają optymalnie 500 MB/s i 450 MB/s*, co oznacza, że ten dysk SSD jest dziesięciokrotnie szybszy od konwencjonalnego dysku twardego**, wyraźnie usprawnia wielozadaniowość i przyspiesza działanie całego systemu.

  Dysk A400 zbudowano z pamięci flash, dzięki temu jest trwalszy i bardziej bezawaryjny klasyczne dyski talerzowe. Brak ruchomych części używanych w dyskach mechanicznych powoduje, że dysk jest mniej podatny na awarie.

  Pracuje ciszej, formuje mniej ciepła i jest odporny na wibracje i wstrząsy. Dzięki temu wyśmienicie sprawdza się w notebookach i innych urządzeniach przenośnych. Dyski A400 są przystępne w różnorodnych formatach i w objętościach od 120 GB do1,92 TB** oferują więc sporo przestrzeni na aplikacje, filmy, zdjęcia i inne ważne dokumenty.

  Jest toznakomita oferta dla osób poszukujących alternatywy dla konwencjonalnego dysku twardego lub zbyt niepokaźnego dysku SSD. Ten dysk SSD jest asygnowany do komputerów stacjonarnych i notebooków. Nie jest asygnowany do użytkowania w środowiskach serwerowych.

  * Na podstawie skuteczności nowego towaru z płytą główną wyposażoną w interfejs SATA 3.0. Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i sposobu używania.

  ** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.


4 ★  A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)

A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)
162,44 zł
Najniższa Cena Online

★ A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  A-Data
 • Nazwa dysku:  A-data ultimate su630 - 480gb (4713218469182)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  5
 • Cena: od 162,44 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  DYSK SSD ADATA Ultimate SU630 480G 2.5 S3 3D [Najważniejsze cechy] Najważniejsze właściwości - NAND 3D - technika dla łatwej modernizacji komputera. - Inteligentny algorytm buforowania SLC. - innowacyjny kod korekty błędu.

  - Wytrzymały, cichy i bezawaryjny. - przeznaczone oprogramowanie - zestaw narzędziowy SSD oraz narzędzie migracyjne Przeznaczenie Jeśli myślisz o zamianie dysku twardego na SSD, nie musisz szukać dalej, bo dysk SU630 producenta ADATA to towar dla Ciebie.

  Dysk SSD z pamięcią flash nowej generacji rodzaju QLC 3D NAND proponuje niezwykłą jakość i wspaniałą wydajność. Jest dodatkowo wyekwipowany we idealne funkcje, takie jak technologia LDPC ECC. [Przeznaczenie] [Dysk SSD 3D QLC — znaczna pojemność w przystępnej cenie] Dysk SSD 3D QLC — obszerna pojemność w dostępnej cenie Dzięki pamięci flash QLC 3D NAND o pojemności 3.84 TB oraz niebanalnej cenie dysk SU630 jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników myślących o zamianie dysku twardego na SSD i to zarówno w sytuacji dysku do przechowywania, jak i dysku rozruchowego.

  obszerniejsza wydajność dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC Dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC pamięć flash NAND działa w trybie SLC (ang. Single-level cell) i powoduje rozszerzenie wydajności. Na skutek czego prędkość odczytu/zapisu dysku SU630 sięga aż 520/450 MB/s, co zapewnia bardziej płynne i szybsze uruchamianie oraz przesyłanie i pobieranie plików.

  [pokaźniejsza wydajność dzięki dynamicznemu buforowaniu SLC] [udoskonalona nienaruszalność danych] ulepszona nienaruszalność danych Dzięki obsłudze technologii kodu korekcji błędów LDPC (ang. Low-Density Parity-Check) dysk SU630 lokalizuje i naprawia błędy, gwarantując integralność danych i dłuższą żywotność.

  Mocniejszy, cichszy i bardziej bezawaryjny Ze względu na brak komponentów mechanicznych dyski SSD są bardziej wytrzymałe niżeli dyski twarde. Charakteryzuje je obszerniejsza odporność na wstrząsy, wibracje (1500G/0,5 ms) i arcytrudne temperatury (od 0°C do 70°C), dzięki temu zapewniają lepszą ochronę danych.

  dodatkowo dyski SSD pracują cicho i zużywają mniej energii. [Oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility] Oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility Po kupieniu dysku SU630 użytkownik może pobrać bezpłatnie oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility marki ADATA!

  Program SSD Toolbox umożliwia zarządzanie dyskiem SU630 i monitorowanie takich czynników, jak stan dysku, poziom zużycia i okres żywotności. Program Migration Utility jest {pomocn|przydatn)y zwłaszcza dla użytkowników zamieniających dysk twardy na dysk SSD, ponieważ umożliwia łatwe i wygodne utworzenie kopii zapasowej danych oraz ich migrację, co obejmuje także system operacyjny.

  Specyfikacja techniczna - Pojemność: 480GB - Format: 2.5" - NAND Flash: 3D QLC - Wymiary (dł. X szer. X wys.): 100,45 x 69,85 x 7mm - Masa: 47,5 g - Złącze: SATA 6Gb/s - Temperatura robocza: 0°C - 70°C - Temperatura przechowywania: -40°C - 85°C - Odporność na wstrząsy: 1500G / 0,5ms - MTBF: 1 500 000 godzin Wydajność sekwencyjnego odczytu/zapisu (maks.) - do 520/450MB/s - * Aktualna wydajność może się różnić w zależności od dostępnej pojemności dysku SSD, sprzętu systemowego i komponentów oprogramowania oraz innych czynników.


5 ★  Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR

Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR
167,28 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Patriot Memory
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH, PBE480GS25SSDR
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 167,28 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Gwarancja: 36 msc.Opis:

  Patriot Burst Elite 280GB 2.5 SATA III SSD Drive

  Patriots Burst Elite to rozszerzenie linii Burst, 2,5-calowy Dysk SSD SATA III, który jest obsługiwany poprzez najnowsze Kontroler SATA obsługujący jednocześnie TLC, jak i QLC NAND. Najnowszy dodatek do rodziny Burst jest świetny sposób na zwiększenie skuteczności komputera w celu wyeliminowania wąskie gardła. Interfejs SATA III 6 Gb / s wstecz kompatybilny z SATA II 3 GB / s, ten dysk SSD gwarantuje więcej wydajność w porównaniu z konwencjonalnymi dyskami twardymi. Posiadając zaledwie 7 mm wysokości i 2,5-calową obudowę, Burst Elite ma świetny do każdego uaktualnienia komputera lub laptopa. Patriots Burst Elite Dysk SSD ma pokaźniejszą objętość dla każdego użytkownika nadal konkurencyjne ceny, żeby oferować jeden z najlepszych stosunek ceny do sprawności na rynku. Wspierane poprzez Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta Patriot i 3 lata gwarancja, Burst Elite dostarczy jako jeden z najbardziej bezawaryjnych możliwości wyboru dysków SSD na rynku.

  Model:

  • PBE480GS25SSDR

  Pozostałe parametry:

  • Najnowszy kontroler SATA 3
  • Statyczne i dynamiczne wyrównanie zużycia
  • Bad Block Management
  • Zarządzanie niskim zużyciem energii
  • Obsługa TRIM
  • Inteligentny ZIP
  • MTBF:> 2 000 000 godzin
  • Napięcie robocze: 5 V.
  • Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C

6 ★  Adata Ultimate SU650 M.2 2280 480GB, 1_696986

Adata Ultimate SU650 M.2 2280 480GB, 1_696986
169,49 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata Ultimate SU650 M.2 2280 480GB, 1_696986 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata Ultimate SU650 M.2 2280 480GB, 1_696986
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 169,49 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Ultimate SU650 Przełącz się na pamięć 3D NAND. To oczywisty wybór!Dzięki pamięci flash 3D NAND dysk SSD SU650 M.2 2280 zagwarantuje obszerniejszą produktywność i bezawaryjność w porównaniu z dyskami SSD 2D NAND, a także większe pojemności sięgające aż 480 GB.

  Wyższa sprawność jest gwarantowana niezależnie od tego, czy dysk jest używany do pracy, jako dysk rozruchowy czy urządzenie pamięci dla komputera. Korzystaj ze powiększonej efektywnościDzięki inteligentnemu algorytmowi buforowania SLC pamięć flash NAND działa w trybie SLC (ang.

  single-level cell). Zapewnia to rozszerzenie efektywności i pomoc w utrzymaniu maks. Prędkości odczytu/zapisu sięgających 550/510 MB na sekundę, co przekłada się na bardziej płynne i szybsze uruchamianie oraz przesyłanie i pobieranie plików.

  innowacyjna technologia LDPC ECCDzięki obsłudze technologii LDPC (ang. Low Density Parity Check Code) ECC dysk SU650 M.2 2280 lokalizuje i koryguje błędy w celu zapewnienia integralności informacji i wydłużenia żywotności dysku SSD.

  Jego średni czas bezusterkowej pracy MTBF (ang. Mean Time Between Failures) wynosi do 2 milionów godzin lub 25% więcej w porównaniu z dyskami SSD 2D NAND. Rewelacyjny do komputerów stacjonarnych i notebookówDysk SU650 jest nadzwyczajny do komputerów stacjonarnych i notebooków.

  ponadto jest przystępny w instalacji, dzięki czemu można od razu cieszyć się powiększoną skutecznością. Oprogramowanie SSD Toolbox i Migration UtilityPo kupieniu dysku SU650 użytkownik może pobrać opatentowane prawnie oprogramowanie Toolbox i Migration Utility firmy ADATA.

  To wspaniałe narzędzie do zarządzania dyskiem SU650 i monitorowania takich czynników, jak stan dysku, poziom zużycia i okres żywotności. Program Migration Utility jest {pomocn|przydatn)y zwłaszcza dla użytkowników zamieniających dysk twardy na dysk SSD, ponieważ umożliwia łatwe i szybkie tworzenie kopii zapasowej oraz migrację zawartości całych dysków, łącznie z systemem operacyjnym.Model: Ultimate SU650Pozostałe parametry: CDM: 550/510 Mb/sec.

  Maxiotek MAS0902A 3D TLC...Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


Podsumowanie, czyli jaki dysk twardy 500 GB Sata III do laptopa najlepszy?

Aktualizacja – kwiecień 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane dyski do laptopa 500 gb sata 3


[TOP 3] Najtańsze dyski do laptopa 500 gb sata 3


Powiązane zestawienia z nośnikami danych:


Rekomendowane dyski twarde 500 gb do laptopów [TOP6 kwiecień 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych dysków 500 GB do laptopa i notebooka.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk do laptopa/notebooka najlepszy? Ranking 12 modeli.


Nasze FAQ o dyskach 500gb sata III do laptopa

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków 500 GB Sata 3 do laptopów?

Znajdujące się w rankingach propozycje z dyskami do laptopów 500 GB sata 3 odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki dysk twardy 500 GB Sata III do laptopa najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków 500 GB Sata 3 do laptopów warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy dysk twardy 500 GB Sata III do laptopa pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie dyski do laptopa 500 gb sata 3 są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z dyskami do laptopów 500 GB sata 3 zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków 500 GB Sata 3 do laptopów to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.