Dysk do laptopa

Dysk do laptopa do 380 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 19 kwietnia 2024

Szukając dobrego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z dyskami do laptopów do 380 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków do laptopów do 380 zł.


[TOP10] Dobre dyski do laptopa do 380 zł ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy do laptopa do 380 zł był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z dyskami do laptopów do 380 zł jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)

Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)
359,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 359,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SE900G producenta ADATA to zewnętrzny dysk SSD USB 3.2 Gen2x2, który łączy w sobie wysoką efektywność i nadzwyczajny fason. Gwarantuje doskonałą funkcjonalność oraz szybkości odczytu/zapisu sięgające aż 2000 MB/s. Ponadto dysk SSD jest zaopatrzony w imponujący panel RGB, który pokrywa 74% przedniej pokrywy urządzenia, nadając mu zniewalający wygląd.

  fason i skuteczność dysku SE900G powodują, iż jest to urządzenie, które docenią wytrwali gracze i twórcy. Wyjątkowo prędki interfejs USB 3.2 Gen2x2 Dysk SE900G obsługuje wyjątkowo szybki interfejs USB 3.2 Gen2x2 o prędkościach sięgających aż 20 Gb/s.

  Jest on do dwóch razy szybszy niż interfejs USB 3.2 Gen2x1 i do czterech razy szybszy aniżeli USB 3.2 Gen1x1. Rewolucyjna szybkość odczytu/zapisu 2000 MB/s Dysk SE900G obsługuje zawrotne szybkości odczytu/zapisu sięgające aż 2000 MB na sekundę, co przekłada się na pokaźniejszą produktywność i produktywność.

  Transfer plików w mgnieniu oka Dysk SE900G jest mniej więcej dwadzieścia pięć razy* szybszy w porównaniu ze typowym dyskiem twardym. Dla użytkownika oznacza to możliwość przesłania filmu 4K HD o rozmiarze 10 GB w zaledwie dziesięć sekund.

  Ten poziom produktywności czyni zewnętrzny dysk SSD rewelacyjnym rozwiązaniem dla twórców, którzy niejednokrotnie pracują z znacznymi plikami w wysokiej rozdzielczości. Intensywne podświetlenie RGB To, co zwraca na siebie uwagę na pierwszy rzut oka, to to, jak zniewalający jest dysk SE900G.

  Dzięki podświetleniu RGB, które zajmujące ponad 74% przedniej pokrywy, zewnętrzny dysk SSD ma oszałamiający wygląd i stanowi nieprzeciętny dodatek do arsenału sprzętu RGB każdego gracza. Wyjątkowy styl podświetlenia RGB Po podłączeniu do komputera przednia pokrywa dysku SE900G zostanie ożywiona dzięki podświetleniu RGB i wzorowi o efektownej teksturze.

  Szybsza obsługa gier Na dysku SE900G można przechowywać dodatkowe gry. Gdy przyjdzie ochota, by w nie zagrać, dysk SE900G załaduje je szybciej tradycyjny dysk twardy. Obsługa wszystkich głównym systemów operacyjnych Dysk SE900G obsługuje system Android*, macOS i Windows.

  Dzięki dyskowi SE900G można radować się filmami, zdjęciami, muzyką i inną zawartością w dowolnym momencie, a także udostępniać ją w prosty sposób. A dodatkowo jest on także wyśmienitym rozwiązaniem do gier.


2 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
369,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 480GB (0740617291315)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  produktywność, niezawodność i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z kolekcji Data Center 500 firmy Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyekwipowane w najnowszą technologię pamięci 3D TLC NAND, dedykowane do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne kryteria jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki czemu gwarantują przewidywalną wydajność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu danych.

  użycie tych dysków może powiększyć wydajność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz obszernych zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz informacji (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni danych.

  przystępne pojemności: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W innowacyjnej firmie wszystkie systemy muszą działać bezusterkowo i nieprzerwanie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez firmę Kingston, które cechują się przewidywalną efektywnością i bezusterkowością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z linii DC500 producenta Kingston pozwala centrom informacji wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najszczególniej wydajne kosztowo. Wysoka sprawność jest potrzebnym warunkiem w sytuacji dostarczania produktów i rozwiązań i wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD firmy Kingston z linii DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te kryteria. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, przeznaczony do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki czemu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie przystosowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dostosowanych do dużej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie gwarantuje wysoką efektywność dysku w centrum informacji i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które przeważnie wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się nadzwyczajnie w przesyłaniu znacznych ilości danych, prędkim przekazywaniu wyników z przeróżnych baz , a także w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD przeznaczony do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD asygnowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu informacji jest stabilna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy najróżniejszych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie zagwarantuje stabilną wydajność, która znamionuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston przeznaczone dla centrów danych.

  Centra informacji obsługujące bazy informacji i różnorodne aplikacje internetowe mogą użyć przewidywalną wydajność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z kolekcji DC500 są wyposażone w całkowitą ochronę całego toru informacji, która zagwarantuje, że żadne przejściowe błędy nie uszkodzą danych transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zaimplementowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M także ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, iż przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND choćby w przypadku niespodzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie poprawnie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i poprawną inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z linii DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) oraz wskaźnika IOPS (liczba operacji we/wy na sekundę) podczas obsługiwania zrównoważonych obciążeń operacjami zapisu i odczytu danych.

  Przewidywalna produktywność jest niezbędną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Skuteczność dysków z serii DC500 gwarantuje ten poziom bezusterkowości w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu danych albo obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie bezustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców proponujących obszerny zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy informacji o prędkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i zapewniają kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART) oraz innowacyjne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową, a także pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna produktywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja zapewniająca wysoką produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) konstrukcja zapewniająca stabilną wydajność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zastosowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas konieczny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i niezawodności danych. *** Na podstawie modelu o obszerności 960GB.

  **** Część podanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej danych znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego artykułu wynosi sto (100), natomiast w przypadku towaru, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe dane pod adresem kingston.com/wa.


3 ★  Lexar Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500MB/s, DGLXRWKT01NM790 (19873394)

Lexar Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500MB/s, DGLXRWKT01NM790 (19873394)
379 zł
Najniższa Cena Online

★ Lexar Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500MB/s, DGLXRWKT01NM790 (19873394) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Lexar
 • Nazwa dysku:  Lexar Dysk SSD NM790 1TB 2280 PCIeGen4x4 7200/6500MB/s, DGLXRWKT01NM790 (19873394)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 379 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Niewiarygodne prędkości, by wykonać zadanie

  Z niesamowitą szybkością odczytu sekwencyjnego 7400 MB/s, zapisu sekwencyjnego 6500 MB/s i prędkości odczytu do 1 000 000 IOP, dysk SSD Lexar NM790 ma produktywność, by jako pierwszy dotarł do mety lub łatwo dotrzymał najistotniej wymagających terminów.  EAN: 0843367130283
  Gwarancja: 60 miesięcy
  Kod dostawcy: LNM790X001T-RNNNG
  Model: NM790
  wariant napędu: Wewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  TBW: 1000 TB
  szybkość odczytu: 7400 MB/s
  szybkość zapisu: 6500 MB/s
  Wysokość: 2.45 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 6 g
  Pozostałe parametry: Temperatura pracy: 0° do 70° C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40° do 85° C (-40°F do 185°F)

4 ★  Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND

Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND
363,10 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Goodram
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 363,10 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  GOODRAM PX600 SSD

  Najnowszy dysk SSD Goodram PX600 to rozwiązanie dla wymagających użytkowników poszukujących bezawaryjnej pamięci z prędkim transferem informacji. Dzięki standardowi PCIe 4 x4 dysk działa z szybkością do 5000 MB/s. Atrybuty PX600 niewątpliwie docenią gamerzy, graficy komputerowi, osoby obsługujące programy do edycji foto i wideo, jak jeszcze wszyscy pracujący na obfitych zbiorach danych.

  PX600 jest na dodatek rewelacyjny dla użytkowników, którzy chcą poprawić skuteczność swego komputera albo laptopa. Momentalna szybkość SSD przekłada się na płynną pracę, responsywność systemu, szybkie wczytywanie gier i aplikacji, a także wygodne realizowanie zadań. Premierowy dysk proponuje nawet dziesięciokrotnie udoskonaloną skuteczność transferów sekwencyjnych i losowych w kontraście do dysków SSD ze starszym interfejsem.

  niezawodność w każdym calu
  wykorzystanie kości pamięci Flash w technologii 3D NAND gwarantuje wysoką produktywność i bezawaryjność. Rozwiązanie to zezwala na zwiększenie gęstości pamięci i optymalizację jej zużycia, co jest ważne z punktu widzenia żywotności dysku. MTBF (Mean Time Between Failures) wynosi 2 000 000 godzin, co oznacza niezwykle długi czas bezusterkowego działania dysku.

  Wysoka efektywność NVNe
  Protokół komunikacyjny NVMe został zaprojektowany od podstaw z myślą o najszybszych nośnikach pamięci 3D NAND Flash. Użycie technice 3D NAND w PX600 uwalnia potencjał pamięci, kontrolera oraz interfejsu czwartej generacji. NVMe ogranicza opóźnienia oraz kolejkowanie, co powoduje, iż działa znacznie szybciej niż SSD oparte na protokołach AHCI.

  Jednym z problemów dotyczących dysków M.2 NVMe jest thermal throttling, czyli ograniczenia wydajności ze względu na zbyt wysoką temperaturę pracy elementów. Kontroler, w który zaopatrzony jest PX600, sprawnie zarządza napięciami, co pozytywnie wpływa na emisję temperatury, a ponadto stanowczo ogranicza jej wzrost podczas użytkowania dysku. Ma to przełożenie na niezawodność pracy nawet przy pokaźnym obciążeniu sprzętu.  EAN: 5908267964095
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: SSDPR-PX600-1K0-80
  Model: PX600
  rodzaj napędu: Wewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  TBW: 300 TB
  prędkość odczytu: 5000 MB/s
  prędkość zapisu: 3200 MB/s
  Wysokość: 3.8 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm

5 ★  Dysk SSD 1TB Viper P400 Lite 3500/2700MB/s PCIe M.2 Gen 4x4 NVMe1.4

Dysk SSD 1TB Viper P400 Lite 3500/2700MB/s PCIe M.2 Gen 4x4 NVMe1.4
376 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD 1TB Viper P400 Lite 3500/2700MB/s PCIe M.2 Gen 4x4 NVMe1.4 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Patriot
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD 1TB Viper P400 Lite 3500/2700MB/s PCIe M.2 Gen 4x4 NVMe1.4
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 376 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Viper P400 Lite

  Patriot P400 Lite z najnowszym kontrolerem PCIe M.2 Gen4 x4 NVMe 1.4 został zaprojektowany z myślą o wysokich prędkościach i efektywności, by oferować najlepsze rozwiązania pamięci masowej dla użytkowników komputerów stacjonarnych i notebooków.

  Dzięki niesamowicie prędkim prędkościom odczytu do 3500 MB/s SEQ i prędkości zapisu SEQ 2700 MB/s, P400 Lite oferuje wysoką wydajność potrzebną do realizowania zadań. P400 ma elegancką, kompaktową konstrukcję i smukłą grafenową osłonę cieplną o wysokiej produktywności, która będzie pasować do każdego popularnego komputera PC albo laptopa. Proponuje ponadto technikę SmartECC, dławienie cieplne, niskie zużycie energii i kompleksową ochronę ścieżki danych.  EAN: 4711378424133
  Gwarancja: 60 miesięcy
  Kod dostawcy: P400LP1KGM28H
  Model: Viper P400 Lite
  rodzaj napędu: Wewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  TBW: 560 TB
  prędkość odczytu: 3500 MB/s
  prędkość zapisu: 2700 MB/s
  liczba operacji odczytu IOPS (maks.): 340 K
  liczba operacji zapisu IOPS (maks.): 540 K
  Wysokość: 3.8 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 9 g

6 ★  Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator, DGCRCWKT01P5PLH (23640264)

Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator, DGCRCWKT01P5PLH (23640264)
379 zł
Najniższa Cena Online

★ Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator, DGCRCWKT01P5PLH (23640264) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  crucial
 • Nazwa dysku:  Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator, DGCRCWKT01P5PLH (23640264)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 379 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Crucial P5 Plus ze zintegrowanym radiatorem zapewnia niezwykłą szybkość i ochronę informacji dzięki sekwencyjnemu odczytowi do 6600 MB/s dla obliczeń transformacyjnych. Zaprojektowany specjalnie z myślą o intensywnych obciążeniach roboczych, wysokiej jakości kreatywnych treściach i grach, P5 Plus z radiatorem jest znakomity do wykorzystania z PlayStation 5, obsługuje Microsoft DirectStorage oraz jest wstecznie kompatybilny z większością systemów Gen3, co zagwarantuje najwyższą sprężystość. Zaprojektowany przez Micron z technologią Gen4 NVMe, Crucial P5 Plus gromadzi zaawansowane funkcje, takie jak pełne szyfrowanie sprzętowe, dynamiczne przyspieszenie zapisu i adaptacyjna ochrona cieplna, żeby zapewnić bezpieczeństwo danych przy jednoczesnym zwiększeniu bezusterkowości systemu.  EAN: 0649528936707
  Gwarancja: 60 miesięcy
  Kod dostawcy: CT1000P5PSSD5
  Model: P5 Plus
  wariant napędu: Wewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  TBW: 600 TB
  szybkość odczytu: 6600 MB/s
  szybkość zapisu: 5000 MB/s
  ilość operacji odczytu IOPS (maks.): 630 K
  ilość operacji zapisu IOPS (maks.): 700 K
  Wysokość: 9.4 mm
  Szerokość: 24 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 40 g

7 ★  dysk portable t7 500gb usb 3.2 gen.2 czerwony marki Samsung

dysk portable t7 500gb usb 3.2 gen.2 czerwony marki Samsung
371,41 zł
Najniższa Cena Online

★ dysk portable t7 500gb usb 3.2 gen.2 czerwony marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  dysk portable t7 500gb usb 3.2 gen.2 czerwony marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 371,41 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  cechy główne bezzwłoczny transfer informacji Kompaktowa i wytrzymała obudowa Zabezpieczenie informacji hasłem innowacyjna technika z portem USB 3.2 gen.2 intuicyjne oprogramowanie pokaźny zakres kompatybilności Poznaj dysk mobilny PSSD T7 Poznaj dysk przenośny PSSD T7, który zaskoczy Cię swoimniewielkim wymiarem,wktórym zawarta jest ogromna liczba pamięci.dodatkowo urządzenie jestkompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem mobilnym i jest choćby 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków przenośnych HDD.

  T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko cenione globalnie pamięci DRAM i NAND, które są wytworzone poprzez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*.

  Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawieniahasła,które będzie broniło zawarte w nim pliki. * Źródło: informacje IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów. Prędki i kompatybilny Współpraca z wieloma urządzeniami Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami.

  bezproblemowo możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac,urządzeń z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki temu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swoich plików. Do zestawu załączone są także: kable USB rodzaju C na C i typu C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych sprzętów wyszukasz na stronie www.samsung.com/support. ** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

  Jeszcze szybszy transfer danych Dzięki bezzwłocznej prędkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o obfitej pojemności w zaledwie kilka sekund.zastosowana technologia PCIe NVMe pozwala na prędkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, cosprawia, że T7 jest prawie dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5**.

  * produktywność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną szybkość odczytu/zapisu trafnie do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone.

  ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w kontraście do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  konkretna i wytrzymała kompozycja Ciesz się szczególnie potężną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie posiada ruchomych części, a metalowa konstrukcja sprawia, że T7przetrwa upadek z wysokości choćby 2 metrów*.

  ponadto, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją. * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Żeby uzyskać więcej danych na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support Bezpieczeństwo informacji Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych.

  Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES,dzięki któremu do odczytania plików potrzebna jest znajomość klucza, którym w sytuacji dysku mobilnego PSSD T7 jest ustawione poprzez Ciebie hasło. Szykowny i kompaktowy Aluminiowy dysk mobilny T7 jestlekki i smukły,dodatkowo wyśmienicie zawiera się w rąk,dzięki swojej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

  przypasowany do Twoich potrzeb PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spośród trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) lub srebrnej czerwieni*.

  * Opcje odcieni różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą pojemność z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

  za każdym razem gotowy do pracy Najnowsze oprogramowanie Najnowsze oprogramowaniedla komputerów PC i Mac, w które został wyekwipowany dysk T7 pomaga łatwo skonfigurować hasło, a także uzyskać aktualizacje oprogramowania*.

  Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie tworzoną do tego aplikację mobilną**. * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych.

  Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC albo Mac, a także połączenia internetowego.

  Aplikacja na Androida dostępna w Google Play. Kontrola termiczna Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak,automatycznie utrzymywać stosowną temperaturę* pracy choćby przy sporych prędkościach.

  * T7 utrzymuje stałą temperaturę obudowy poniżej 45 poziomów, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. W opakowaniu Samsung dysk przenośny PSSD T7 o wybranej pojemnościInstrukcja obsługiKabel USB 3.2 USB-C na CKabel USB 3.2 USB-C na A Porównaj mobilne dyski PSSD Samsung Dysk przenośny PSSD T7 Dysk przenośny PSSD T5 pojemność 500 GB, 1 TB, 2 TB 250 GB, 500...


8 ★  Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)

Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)
355,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 355,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884653
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 100,2 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS100T3B0A
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 17500000 h
  NVMe: Nie
  objętość pamięci SSD: 1 TB
  szybkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
  Przeznaczenie: PC/laptop
  Szerokość artykułu: 69,8 mm
  szybkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  typ dysku SSD: 2.5"
  Waga towaru: 34,6 g
  Współczynnik TBW: 400
  Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
  Wysokość towaru: 7 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C

9 ★  Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E

Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E
357,49 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 357,49 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  certyfikaty: BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, UL, VCCIPrędkość zapisu nośnika: 4150 MB/sCertyfikat środowiskowy (jednostajnego rozwoju): CEPrzeznaczenie: PC/notebookTyp dysku SSD: M.2Szerokość towaru: 22 mmPrędkość odczytu z nośnika: 4150 MB/sCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)dokument środowiskowy (stabilnego rozwoju): TUVZużycie energii (tryb uśpienia): 0,0033 WCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): KCCZakres temperatur (eksploatacja): 0 - 85 °CŚrednie zużycie mocy: 0,065 WLosowy odczyt (4KB): 600000 IOPSTyp pamięci: TLCZakres temperatur (przechowywanie): -40 - 85 °CWstrząsy podczas pracy: 1500 GŁącze PCI Express: x4Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: TakInterfejs: PCI Express 4.0Głębokość artykułu: 2,38 mmRozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)NVMe: TakWaga towaru: 5,5 gPojemność pamięci SSD: 1 TBWysokość produktu: 80 mmLosowy zapis (4KB): 750000 IOPS...


10 ★  Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)

Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)
355,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 355,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884707
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość produktu: 80 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS100T3B0B
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1750000 h
  NVMe: Nie
  objętość pamięci SSD: 1 TB
  szybkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  szybkość zapisu nośnika: 520 MB/s
  Przeznaczenie: PC/laptop
  Szerokość towaru: 22 mm
  prędkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  wariant dysku SSD: M.2
  Waga artykułu: 4,8 g
  Współczynnik TBW: 400
  Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
  Wysokość artykułu: 2,38 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C


Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


[TOP6] Bardzo tanie dyski do laptopa do 380 zł ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy do laptopa do 380 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi dyskami do laptopów do 380 zł jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)

Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)
355,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A (1 TB; 2.5"; SATA III)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 355,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884653
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 100,2 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS100T3B0A
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 17500000 h
  NVMe: Nie
  pojemność pamięci SSD: 1 TB
  prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
  Przeznaczenie: PC/laptop
  Szerokość artykułu: 69,8 mm
  prędkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  rodzaj dysku SSD: 2.5"
  Waga produktu: 34,6 g
  Współczynnik TBW: 400
  Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
  Wysokość produktu: 7 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C

2 ★  Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)

Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)
355,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk ssd blue wds100t3b0b (1 tb; m.2; sata iii)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 355,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  EAN: 718037884707
  Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 80 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: WDS100T3B0B
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
  Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
  Losowy zapis (4KB): 82000 IOPS
  Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1750000 h
  NVMe: Nie
  objętość pamięci SSD: 1 TB
  prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
  szybkość zapisu nośnika: 520 MB/s
  Przeznaczenie: PC/notebook
  Szerokość produktu: 22 mm
  szybkość przesyłania informacji: 6 Gbit/s
  Szyfrowanie sprzętu: Nie
  wariant dysku SSD: M.2
  Waga produktu: 4,8 g
  Współczynnik TBW: 400
  Wstrząsy w trakcie pracy: 1500 G
  Wysokość towaru: 2,38 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  Zakres temperatur (przechowywanie): -55 - 85 °C

3 ★  Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E

Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E
357,49 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD WD Blue SN580 1TB M.2 NVMe WDS100T3B0E, WDS100T3B0E
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 357,49 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  certyfikaty: BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, UL, VCCIPrędkość zapisu nośnika: 4150 MB/sCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CEPrzeznaczenie: PC/notebookTyp dysku SSD: M.2Szerokość towaru: 22 mmPrędkość odczytu z nośnika: 4150 MB/sCertyfikat środowiskowy (stabilnego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)dokument środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TUVZużycie energii (tryb uśpienia): 0,0033 WCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): KCCZakres temperatur (eksploatacja): 0 - 85 °CŚrednie zużycie mocy: 0,065 WLosowy odczyt (4KB): 600000 IOPSTyp pamięci: TLCZakres temperatur (przechowywanie): -40 - 85 °CWstrząsy w trakcie pracy: 1500 GŁącze PCI Express: x4Zgodność z zasadami jednostajnego rozwoju: TakInterfejs: PCI Express 4.0Głębokość towaru: 2,38 mmRozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)NVMe: TakWaga artykułu: 5,5 gPojemność pamięci SSD: 1 TBWysokość artykułu: 80 mmLosowy zapis (4KB): 750000 IOPS...


4 ★  Adata Dysk SSD Legend 850 1TB PCIe 4x4 5/4.5 GB/s M2

Adata Dysk SSD Legend 850 1TB PCIe 4x4 5/4.5 GB/s M2
369 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata Dysk SSD Legend 850 1TB PCIe 4x4 5/4.5 GB/s M2 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  adata
 • Nazwa dysku:  Adata Dysk SSD Legend 850 1TB PCIe 4x4 5/4.5 GB/s M2
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Legend 850

  Rozwiń swoją kreatywność
  Dysk LEGEND 850 obsługuje najnowszy interfejs PCIe Gen4x4, który jest zgodny ze standardem NVMe 1.4. Proponuje wyśmienitą prędkość odczytu i zapisu, więcej opcji połączeń oraz obsługę najnowszych platform Intel i AMD. Pomoże Ci rozwinąć kreatywność niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze stacjonarnym czy na notebooku.

  Nieograniczona wena twórcza
  Dysk LEGEND 850 zagwarantuje szybkość sekwencyjnego odczytu i zapisu na poziomie 5000/4500 MB na sekundę, czyli do 3 razy szybszą w porównaniu ze standardowym dyskiem SSD PCIe Gen3 i 9 razy szybszą niż dysk SSD SATA. Jest wstecznie zgodny z interfejsem PCIe 3.0 i został wykonany z myślą o tworzeniu zarówno grafiki, jak i video 3D!

  Współdziałanie z konsolami PS5
  Dysk LEGEND 850 obsługuje interfejs PCIe 4.0 i może być użytkowany z konsolami PS5 jako powiększenie pamięci. Nie tylko jego rozmiar rewelacyjnie nadaje się do gniazda,gwarantuje on także płynne granie w gry bez opóźnień.
  * Zgodność towaru z konsolą PS5 została sprawdzona i potwierdzona. Faktyczna prędkość zależy od konfiguracji sprzętu i oprogramowania.

  Więcej znaczna pojemność 2 TB
  Dzięki stosowej pamięci flash 3D dysk LEGEND 850 proponuje objętość sięgającą aż 2 TB. W dodatku jest on zaopatrzony w najróżniejsze zabezpieczenia i technologie korekcji, a także ma wysoki współczynnik TBW (ang. Total Bytes Written) odpowiadający za solidność i niezawodność.

  Wyobraź sobie możliwości
  Buforowanie SLC i technika HMB (ang. Host Memory Buffer) dysku LEGEND 850 ulepszają ładowanie systemu i buforowanie danych. Szybkość losowego odczytu/zapisu 4K sięgająca 400K/550K IOPS zagwarantuje płynną obsługę wielu zadań.

  idealny wygląd i chłodzenie
  Czarny radiator dysku LEGEND 850 z wykończeniem w kolorze brązu i piaskowaną powierzchnią świetnie wygląda i chłodzi. Dzięki nowatorskiej obróbce powierzchni gwarantuje sprawne rozpraszanie ciepła i zniżanie temperatury.

  Twórz bez obaw
  technologia kodu LDPC (ang. Low Density Parity Check) i 256-bitowe szyfrowanie AES dokładność danych i bezpieczeństwo plików.

  Oprogramowanie SSD ToolBox
  Oprogramowanie SSD Toolbox producenta ADATA pozwala na monitorowanie kondycji dysku i pozostałego okresu żywotności dzięki atrybutom S.M.A.R.T. (ang. Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Zezwala na także monitorowanie bieżącej temperatury działania, pojemności i całkowitej ilości zajętego miejsca i aktualizowanie oprogramowania sprzętowego.  EAN: 4711085936998
  Gwarancja: 60 miesięcy
  Kod dostawcy: ALEG-850-1TCS
  Model: Legend 850
  wariant napędu: Wewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  TBW: 1000 TB
  Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF): 2000000 h
  prędkość odczytu: 5000 MB/s
  prędkość zapisu: 4500 MB/s
  liczba operacji odczytu IOPS (maks.): 400 K
  liczba operacji zapisu IOPS (maks.): 550 K
  Wysokość: 3.13 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm
  Waga: 5 g

5 ★  Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)

Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)
359,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata dysk ssd external se900 1tb usb3.2-a/c rgb (4710273779560)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 359,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SE900G producenta ADATA to zewnętrzny dysk SSD USB 3.2 Gen2x2, który łączy w sobie wysoką skuteczność i wspaniały fason. Zapewnia znakomitą funkcjonalność, a także szybkości odczytu/zapisu sięgające aż 2000 MB/s. Ponadto dysk SSD jest zaopatrzony w imponujący panel RGB, który pokrywa 74% przedniej pokrywy urządzenia, nadając mu zniewalający wygląd.

  styl i efektywność dysku SE900G sprawiają, iż jest to urządzenie, które docenią wytrwali gracze i twórcy. Nad wyraz szybki interfejs USB 3.2 Gen2x2 Dysk SE900G obsługuje szczególnie szybki interfejs USB 3.2 Gen2x2 o szybkościach sięgających aż 20 Gb/s.

  Jest on do dwóch razy szybszy niż interfejs USB 3.2 Gen2x1 i do czterech razy szybszy niżeli USB 3.2 Gen1x1. Rewolucyjna prędkość odczytu/zapisu 2000 MB/s Dysk SE900G obsługuje zawrotne prędkości odczytu/zapisu sięgające aż 2000 MB na sekundę, co przekłada się na obszerniejszą produktywność i sprawność.

  Transfer plików w mgnieniu oka Dysk SE900G jest mniej więcej dwadzieścia pięć razy* szybszy w porównaniu ze typowym dyskiem twardym. Dla użytkownika oznacza to możliwość przesłania filmu 4K HD o rozmiarze 10 GB w zaledwie dziesięć sekund.

  Ten poziom skuteczności czyni zewnętrzny dysk SSD perfekcyjnym rozwiązaniem dla twórców, którzy niejednokrotnie pracują z pokaźnymi plikami w wysokiej rozdzielczości. Intensywne podświetlenie RGB To, co zwraca na siebie uwagę na pierwszy rzut oka, to to, jak zachwycający jest dysk SE900G.

  Dzięki podświetleniu RGB, które zajmujące ponad 74% przedniej pokrywy, zewnętrzny dysk SSD ma oszałamiający wygląd i stanowi rewelacyjny dodatek do arsenału sprzętu RGB każdego gracza. Wyjątkowy fason podświetlenia RGB Po podłączeniu do komputera przednia pokrywa dysku SE900G zostanie ożywiona dzięki podświetleniu RGB i wzorowi o ładnej teksturze.

  Szybsza obsługa gier Na dysku SE900G można przechowywać dodatkowe gry. Gdy przyjdzie ochota, aby w nie zagrać, dysk SE900G załaduje je szybciej klasyczny dysk twardy. Obsługa wszelkich głównym systemów operacyjnych Dysk SE900G obsługuje system Android*, macOS i Windows.

  Dzięki dyskowi SE900G można radować się filmami, zdjęciami, muzyką i inną zawartością w dowolnym momencie, a także udostępniać ją w prosty sposób. A w dodatku jest on także nadzwyczajnym rozwiązaniem do gier.


6 ★  Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND

Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND
363,10 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Goodram
 • Nazwa dysku:  Dysk SSD Goodram PX600 1TB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 363,10 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  GOODRAM PX600 SSD

  Najnowszy dysk SSD Goodram PX600 to rozwiązanie dla wymagających użytkowników poszukujących bezusterkowej pamięci z szybkim transferem informacji. Dzięki standardowi PCIe 4 x4 dysk działa z szybkością do 5000 MB/s. Cechy PX600 bez dwóch zdań docenią gamerzy, graficy komputerowi, osoby obsługujące programy do edycji foto i wideo, jak ponadto wszyscy pracujący na pokaźnych zbiorach informacji.

  PX600 jest jeszcze genialny dla użytkowników, którzy chcą poprawić efektywność swego komputera lub laptopa. Niezwłoczna prędkość SSD przekłada się na płynną pracę, responsywność systemu, prędkie wczytywanie gier i aplikacji, a także komfortowe wykonywanie zadań. Premierowy dysk oferuje choćby dziesięciokrotnie udoskonaloną sprawność transferów sekwencyjnych i losowych w kontraście do dysków SSD ze starszym interfejsem.

  bezawaryjność w każdym calu
  wykorzystanie kości pamięci Flash w technice 3D NAND gwarantuje wysoką sprawność i bezusterkowość. Rozwiązanie to umożliwia zwiększenie gęstości pamięci i optymalizację jej zużycia, co jest ważne z punktu widzenia żywotności dysku. MTBF (Mean Time Between Failures) wynosi 2 000 000 godzin, co oznacza nad wyraz długi czas bezawaryjnego działania dysku.

  Wysoka skuteczność NVNe
  Protokół komunikacyjny NVMe został zaprojektowany od podstaw z myślą o najszybszych nośnikach pamięci 3D NAND Flash. Wykorzystanie technice 3D NAND w PX600 uwalnia potencjał pamięci, kontrolera, a także interfejsu czwartej generacji. NVMe ogranicza opóźnienia i kolejkowanie, co sprawia, że działa wyraźnie szybciej niżeli SSD oparte na protokołach AHCI.

  Jednym z problemów dotyczących dysków M.2 NVMe jest thermal throttling, czyli ograniczenia produktywności ze względu na zbyt wysoką temperaturę pracy elementów. Kontroler, w który zaopatrzony jest PX600, skutecznie zarządza napięciami, co pozytywnie wpływa na emisję temperatury, a ponadto zasadniczo ogranicza jej wzrost w trakcie stosowania dysku. Ma to przełożenie na bezawaryjność pracy nawet przy pokaźnym obciążeniu sprzętu.  EAN: 5908267964095
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: SSDPR-PX600-1K0-80
  Model: PX600
  wariant napędu: Wewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  TBW: 300 TB
  szybkość odczytu: 5000 MB/s
  szybkość zapisu: 3200 MB/s
  Wysokość: 3.8 mm
  Szerokość: 22 mm
  Głębokość: 80 mm


Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


Podsumowanie, czyli jaki dysk twardy do laptopa do 380 zł najlepszy?

Aktualizacja – kwiecień 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane dyski do laptopa do 380 zł


[TOP 3] Najtańsze dyski do laptopa do 380 zł


Powiązane zestawienia z nośnikami danych:


Dobre dyski twarde do laptopów [Ranking kwiecień 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych dysków do laptopa i notebooka.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk do laptopa/notebooka najlepszy? Ranking 12 modeli.


Nasze FAQ o dyskach do laptopa do 380 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków do laptopów do 380 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z dyskami do laptopów do 380 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki dysk twardy do laptopa do 380 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków do laptopów do 380 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy dysk twardy do laptopa do 380 zł będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie dyski do laptopa do 380 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z dyskami do laptopów do 380 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków do laptopów do 380 zł to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.