Dysk do laptopa

Dysk sata 3 do laptopa do 900 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 02 grudnia 2023

Szukając dobrego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z dyskami do laptopów sata 3 do 900 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków Sata 3 do laptopów do 900 zł.


[TOP10] Dobre dyski do laptopa sata 3 do 900 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 900 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z dyskami do laptopów sata 3 do 900 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 ★  Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx

Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx
819,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  HYPERX
 • Nazwa dysku:  Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 819,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  skuteczność, niezawodność i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z kolekcji Data Center 500 marki Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s zaopatrzone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne oczekiwania jakości usługi (QoS) producenta Kingston, dzięki czemu gwarantują przewidywalną wydajność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu danych.

  wykorzystanie tych dysków może zwiększyć skuteczność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz pokaźnych zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni informacji.

  przystępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W postępowej firmie wszystkie systemy muszą działać bezawaryjnie i bezustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez producenta Kingston, które cechują się przewidywalną efektywnością i niezawodnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z kolekcji DC500 marki Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najbardziej skuteczne kosztowo. Wysoka efektywność jest koniecznym warunkiem w sytuacji dostarczania produktów i rozwiązań, a także wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD firmy Kingston z serii DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te wymogi. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów informacji, przeznaczony do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki temu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie dostosowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD przypasowanych do pokaźnej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zapewnia wysoką sprawność dysku w centrum danych i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które przeważnie wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się perfekcyjnie w przesyłaniu pokaźnych ilości informacji, szybkim przekazywaniu wyników z różnych baz i w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD przeznaczony do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD dedykowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie liczba operacji zapisu i odczytu informacji jest stabilna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy rozmaitych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie zapewnia stabilną wydajność, która charakteryzuje wszystkie dyski SSD producenta Kingston dedykowane dla centrów informacji.

  Centra informacji obsługujące bazy informacji i różnorodne aplikacje internetowe mogą wykorzystać przewidywalną wydajność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z linii DC500 są wyekwipowane w całkowitą ochronę całego toru danych, która gwarantuje, że żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zastosowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M również ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, że przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie prawidłowo zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i poprawną inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z linii DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji), a także wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) podczas obsługiwania stabilnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna efektywność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Efektywność dysków z linii DC500 zapewnia ten poziom bezawaryjności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji albo obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieprzerwane działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest przeznaczony dla usługodawców oferujących spory zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy informacji o prędkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia typu BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M oferują bezawaryjność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART), a także innowacyjne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową oraz pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna efektywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja zapewniająca wysoką produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) kompozycja gwarantująca zrównoważoną efektywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci wbudowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas potrzebny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszystkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezusterkowości informacji. *** Na podstawie modelu o pojemności 960GB.

  **** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach.

  Więcej informacji znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat lub pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w przypadku towaru, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe dane pod adresem kingston.com/wa.


2 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
883,44 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 883,44 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  efektywność, bezusterkowość i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z linii Data Center 500 producenta Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technologię pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymogi jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki temu zapewniają przewidywalną skuteczność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu informacji.

  użycie tych dysków może rozszerzyć sprawność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz pokaźnych zbiorów danych, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych oraz hurtowni informacji.

  dostępne pojemności: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W progresywnej firmie wszystkie systemy muszą działać niezawodnie i nieprzerwanie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez producenta Kingston, które charakteryzują się przewidywalną wydajnością i bezusterkowością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z linii DC500 firmy Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najistotniej sprawne kosztowo. Wysoka sprawność jest niezbędnym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań, a także realizowania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD firmy Kingston z kolekcji DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te wymagania. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, asygnowany do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki temu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie przypasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD przypasowanych do wielkiej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zagwarantuje wysoką wydajność dysku w centrum informacji i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które z zasady wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się świetnie w przesyłaniu pokaźnych ilości danych, prędkim przekazywaniu wyników z różnych baz , a także w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD dedykowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to zaawansowany dysk SSD asygnowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie liczba operacji zapisu i odczytu informacji jest stabilna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy rozmaitych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie gwarantuje jednostajną efektywność, która cechuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston asygnowane dla centrów informacji.

  Centra danych obsługujące bazy informacji i rozmaite aplikacje internetowe mogą użyć przewidywalną skuteczność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z serii DC500 są wyposażone w pełną ochronę całego toru danych, która zapewnia, iż żadne przejściowe błędy nie uszkodzą danych transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  wbudowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M też ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie zagwarantuje, iż przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie dobrze zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i korzystną inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z serii DC500 standardową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) oraz wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) w trakcie obsługiwania zrównoważonych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna skuteczność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Efektywność dysków z kolekcji DC500 gwarantuje ten poziom bezusterkowości w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu danych albo obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców proponujących wielki zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o szybkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia typu BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru danych, monitorowanie kondycji dysku (SMART) oraz nowoczesne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową, a także pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna sprawność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja gwarantująca wysoką sprawność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) budowa zapewniająca stabilną wydajność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zastosowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas niezbędny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezawaryjności informacji. *** Na podstawie modelu o obszerności 960GB.

  **** Część podanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza przekazana na produktach.

  Więcej danych znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego towaru wynosi sto (100), natomiast w sytuacji artykułu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe dane pod adresem kingston.com/wa.Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


[TOP6] Bardzo tanie dyski do laptopa sata 3 do 900 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 900 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi dyskami do laptopów sata 3 do 900 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 ★  Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx

Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx
819,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  HYPERX
 • Nazwa dysku:  Dysk kingston dc500r 1.92tb ssd marki Hyperx
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 819,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  sprawność, bezawaryjność i stabilność seria Data Center 500 Dyski z linii Data Center 500 firmy Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, dedykowane do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymogi jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki temu gwarantują przewidywalną sprawność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu informacji.

  wykorzystanie tych dysków może rozszerzyć skuteczność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz dużych zbiorów danych, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni informacji.

  dostępne obszerności: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W postępowej firmie wszystkie systemy muszą działać bezawaryjnie i nieprzerwanie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane poprzez markę Kingston, które charakteryzują się przewidywalną sprawnością i bezawaryjnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z serii DC500 producenta Kingston pozwala centrom informacji wybrać rozwiązanie odpowiednie do przetwarzanych obciążeń i najmocniej wydajne kosztowo. Wysoka sprawność jest potrzebnym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań i wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD firmy Kingston z linii DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te kryteria. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, asygnowany do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu informacji.

  dzięki czemu modelowi centra danych mogą wybrać dysk specjalnie przypasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD przystosowanych do pokaźnej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zapewnia wysoką efektywność dysku w centrum informacji i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które przeważnie wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się idealnie w przesyłaniu znacznych ilości informacji, szybkim przekazywaniu wyników z rozmaitych baz oraz w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD asygnowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD przeznaczony do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie liczba operacji zapisu i odczytu danych jest zrównoważona.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy zróżnicowanych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie zagwarantuje zrównoważoną sprawność, która znamionuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston dedykowane dla centrów danych.

  Centra danych obsługujące bazy informacji i różnorodne aplikacje internetowe mogą wykorzystać przewidywalną wydajność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z serii DC500 są wyposażone w całkowitą ochronę całego toru informacji, która gwarantuje, iż żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  wbudowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M również ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie zapewnia, że przesyłane dane zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w sytuacji nieprzewidzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie poprawnie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i poprawną inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z kolekcji DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) oraz wskaźnika IOPS (liczba operacji we/wy na sekundę) w trakcie obsługiwania zrównoważonych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna produktywność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Produktywność dysków z kolekcji DC500 zapewnia ten poziom niezawodności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu danych albo obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie bezustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców proponujących znaczny zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy informacji o szybkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują bezawaryjność klasy Enterprise i zapewniają kompleksową ochronę toru danych, monitorowanie kondycji dysku (SMART) i progresywne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową oraz pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna efektywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń budowa zapewniająca wysoką produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) budowa gwarantująca stabilną sprawność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zastosowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas konieczny w przypadku 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezawaryjności informacji. *** Na podstawie modelu o pojemności 960GB.

  **** Część przekazanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach.

  Więcej danych znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w przypadku artykułu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.


2 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
883,93 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 883,93 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  skuteczność, niezawodność i stabilność seria Data Center 500 Dyski z kolekcji Data Center 500 marki Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s zaopatrzone w najnowszą technologię pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymagania jakości usługi (QoS) marki Kingston, dzięki temu gwarantują przewidywalną efektywność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu informacji.

  wykorzystanie tych dysków może zwiększyć sprawność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz sporych zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów informacji, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych oraz hurtowni danych.

  przystępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W postępowej firmie wszystkie systemy muszą działać niezawodnie i bezustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane poprzez producenta Kingston, które charakteryzują się przewidywalną efektywnością i niezawodnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z kolekcji DC500 firmy Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najistotniej sprawne kosztowo. Wysoka produktywność jest potrzebnym warunkiem w przypadku dostarczania produktów i rozwiązań oraz realizowania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD producenta Kingston z kolekcji DC500 są tak zaprojektowane, by spełnić wszystkie te kryteria. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, asygnowany do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki temu modelowi centra danych mogą wybrać dysk specjalnie dostosowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dostosowanych do obszernej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zapewnia wysoką skuteczność dysku w centrum danych i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które typowo wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się doskonale w przesyłaniu sporych ilości informacji, szybkim przekazywaniu wyników z rozmaitych baz i w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD dedykowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD przeznaczony do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu informacji jest zrównoważona.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy różnych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie gwarantuje zrównoważoną wydajność, która charakteryzuje wszystkie dyski SSD firmy Kingston asygnowane dla centrów danych.

  Centra informacji obsługujące bazy informacji i różne aplikacje internetowe mogą użyć przewidywalną skuteczność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając jednocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z serii DC500 są zaopatrzone w całkowitą ochronę całego toru informacji, która zapewnia, że żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  wbudowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M jeszcze ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, że przesyłane dane zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w przypadku nieprzewidzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie należycie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty informacji i dobrą inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z serii DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji), a także wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) podczas obsługiwania jednostajnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna wydajność jest potrzebną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Sprawność dysków z linii DC500 zapewnia ten poziom niezawodności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji lub obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieprzerwane działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest przeznaczony dla usługodawców proponujących pokaźny zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o szybkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i zapewniają kompleksową ochronę toru danych, monitorowanie kondycji dysku (SMART) i zaawansowane kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową oraz pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna efektywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja gwarantująca wysoką sprawność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) konstrukcja gwarantująca jednostajną produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zaimplementowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas potrzebny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszystkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezusterkowości danych. *** Na podstawie modelu o pojemności 960GB.

  **** Część podanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej informacji znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat lub pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w sytuacji artykułu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


Podsumowanie, czyli jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 900 zł najlepszy?

Aktualizacja – grudzień 2023.


[TOP 3] Najchętniej kupowane dyski do laptopa sata 3 do 900 zł


[TOP 3] Najtańsze dyski do laptopa sata 3 do 900 zł


Powiązane zestawienia z nośnikami danych:


Najlepsze twarde dyski do laptopa w cenie do 900 zł [TOP6 grudzień 2023 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych dysków do laptopów i notebooków do 900 zł.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk do laptopa/notebooka najlepszy? Ranking 12 modeli.


Nasze FAQ o dyskach sata III do laptopa do 900 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków Sata 3 do laptopów do 900 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z dyskami do laptopów sata 3 do 900 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 900 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków Sata 3 do laptopów do 900 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy dysk twardy Sata III do laptopa do 900 zł pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie dyski do laptopa sata 3 do 900 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z dyskami do laptopów sata 3 do 900 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków Sata 3 do laptopów do 900 zł to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.