Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 1 TB Seagate. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 24 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 1 TB Seagate.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 1 TB Seagate.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 1 tb Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Seagate był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 1 TB Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  zdjęcia, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i laptopy. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się zwiększa i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być nietrudne i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi wytworzony przez markę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.komfortowe zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to za każdym razem na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które pokaźnie ten proces ułatwią.

  starczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz również zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych albo miesięcznych.przechowuj swoje dane w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko szeroka pojemność na twoje informacje.

  to także stylowy wygląd, który wyśmienicie wpasuje się do twoich pozostałych sprzętów i akcesoriów. Pokrywa dysku została wytwarzana z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda korzystnie, ale jest jeszcze wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania danych rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe zniszczenie albo klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie informacji).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania informacji rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


2 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB

Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 Gra w nowym świetle Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 generuje optymalny klimat do gry, oferując konfigurowalne podświetlenie RGB LED i nowe, oryginalne wzornictwo.

  Dysk progresywny i stylowy design, dzięki temu nieprzeciętnie wpasuje się w twoje stanowisko gamingowe. Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2 i lekka kompozycja dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 pozwalają na korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, iż możesz wziąć dysk ze sobą do znajomego.

  wystarczy tylko jeden przewód i już! Możesz wziąć swój dysk wszędzie. Kompatybilność z systemami Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 jest kompatybilny z komputerami z systemami Windows, Mac oraz Chromebook.

  Gotowość do użytkowania zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki automatycznemu rozpoznawaniu, które pozwala na szybką i prostą instalację. Zapewnione wsparcie Kiedy zdarzy się to, co nieoczekiwane – np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę lub katastrofy naturalne – usługi Rescue pomogą Ci zabezpieczyć informacje przed utratą i kosztami ich odzyskiwania, gwarantując bezpieczeństwo używania dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400.


3 ★  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb

Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
239 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 239 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  ukazujemy prostą, mobilną pamięć masową, produkowaną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Mobilny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic zagwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

  Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dodatkowej pamięci masowej w mobilnym dysku twardym, który rewelacyjnie sprawdza się w podróży. Zapewnij swojemu komputerowi dopełniającą przestrzeń dzięki przenośnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic sprawia, że jest to wyjątkowo proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki!

  Dzięki nawet 5 TB pojemności dysk proponuje dużo miejsca na rosnącą kolekcję plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i w pełni przenośny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

  wystarczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest starannie tym, czego Ci trzeba.

  Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania albo innych składników – dysk jest gotowy do korzystania zaraz po wyjęciu z pudełka. By korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, starczy go ponownie sformatować.

  Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja prędkiej instalacji


4 ★  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)

Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
227,74 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 227,74 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB perfekcyjny mobilny dysk Seagate® Expansion jest minimalny i nadzwyczajny do przenoszenia. Momentalnie rozszerz pojemność pamięci masowej komputera, by móc zabrać ze sobą pliki o obfitej pojemności.

  Możesz wziąć dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB ze sobą nawet w kieszeni swych spodnii! Instalacja Instalacja jest niezwykle prosta – aby rozpocząć pracę, starczy podłączyć pojedynczy kabel USB.

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest zasilany przez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Wykorzystaj atuty wielkiej prędkości transferu danych dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.

  Wygoda w dodatku dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania dopełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji.

  Zapisywanie plików jest proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić. Odzyskiwanie informacji Pamięć masowa dysku zewnętrznego Seagate Expansion 1TB obejmuje ponadto Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania informacji), zapewniając bezpieczeństwo używania.

  Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC albo Mac i podczas wyjazdu miej dzięki temu wszystkie pliki przy sobie.


5 ★  Dysk Seagate STKY1000402

Dysk Seagate STKY1000402
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  niezbędne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niewiele znaczący, żeby można go zmieścić do torby na laptop, i jednocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które istotnie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyszczególnionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041626
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000402
  Model: STKY1000402
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

6 ★  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401

Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  konieczne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle nieznaczny, żeby można go zmieścić do torby na laptop, i jednocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na mnóstwo treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zapewnia możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które istotnie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041602
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000401
  Model: STKY1000401
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

7 ★  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400

SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
286 zł
Najniższa Cena Online

★ SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  niezbędne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle niewiele znaczący, żeby można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows oraz Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 TB obszerności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany za pomocą połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041589
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000400
  Model: STKY1000400
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 1 tb Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Seagate jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 1 TB Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)

Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
229 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 229 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB wyśmienity przenośny dysk Seagate® Expansion jest mały i doskonały do przenoszenia. Błyskawicznie powiększ pojemność pamięci masowej komputera, żeby móc zabrać ze sobą pliki o sporej objętości.

  Możesz wziąć dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB ze sobą choćby w kieszeni swoich spodnii! Instalacja Instalacja jest nad wyraz prosta – aby rozpocząć pracę, starczy podłączyć pojedynczy kabel USB.

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest zasilany poprzez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Wykorzystaj atuty wielkiej prędkości transferu informacji dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.

  Wygoda na dodatek dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania dopełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji.

  Zapisywanie plików jest proste – starczy przeciągnąć i upuścić. Odzyskiwanie informacji Pamięć masowa dysku zewnętrznego Seagate Expansion 1TB obejmuje na dodatek Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych), zapewniając bezpieczeństwo używania.

  Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC albo Mac i w trakcie wyjazdu miej dzięki temu wszystkie pliki przy sobie.


2 ★  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb

Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
228 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 228 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  prezentujemy prostą, przenośną pamięć masową, wykonaną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Mobilny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic zagwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

  Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dodatkowej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który rewelacyjnie sprawdza się w podróży. Zapewnij swojemu komputerowi uzupełniającą przestrzeń dzięki mobilnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic sprawia, że jest to wyjątkowo proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki!

  Dzięki choćby 5 TB pojemności dysk proponuje dużo miejsca na rosnącą serię plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i kompletnie mobilny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

  starczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest starannie tym, czego Ci potrzeba.

  Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania albo innych komponentów – dysk jest gotowy do użytkowania zaraz po wyjęciu z pudełka. Żeby korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, wystarczy go ponownie sformatować.

  Zawartość zestawu: Seagate Basic kabel USB 3.0 20 cm Instrukcja szybkiej instalacji


3 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i laptopy. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się rozszerza i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być nietrudne i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi tworzony przez firmę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.komfortowe zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to za każdym razem na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable proponuje szereg narzędzi, które wyraźnie ten proces ułatwią.

  wystarczy jedno kliknięcie, żeby wykonać kopię zapasową. Możesz na dodatek zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko spora objętość na twoje dane.

  to także stylowy wygląd, który wyśmienicie wpasuje się do twoich pozostałych maszyn i akcesoriów. Obudowa dysku została tworzona z polerowanego aluminium, dzięki temu dysk nie tylko wygląda poprawnie, lecz jest na dodatek wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie informacji może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania danych rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich nieoczekiwanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania informacji rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


4 ★  Dysk Seagate STKY1000402

Dysk Seagate STKY1000402
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  konieczne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle nieznaczny, aby można go zmieścić do torby na laptop, i jednocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na dużo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows oraz Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które istotnie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041626
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000402
  Model: STKY1000402
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

5 ★  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401

Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle śladowy, aby można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows oraz Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które wyraźnie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041602
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000401
  Model: STKY1000401
  wariant napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

6 ★  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400

SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
286 zł
Najniższa Cena Online

★ SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle śladowy, aby można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows i Mac, zapewnia możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB objętości na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041589
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000400
  Model: STKY1000400
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Seagate najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 1 tb Seagate


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 1 tb Seagate


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Polecane przenośne dyski 1 tb [Ranking luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych przenośnych dysków zewnętrznych o pojemności 1 TB.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 1 tb Seagate

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 1 TB Seagate?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 1 TB Seagate odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Seagate najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 1 TB Seagate warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Seagate pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 1 tb Seagate są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 1 TB Seagate zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 1 TB Seagate to produkty często rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.