Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB do 400 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 2 TB do 400 zł.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 2 tb do 400 zł ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 2 TB do 400 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
349,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 349,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB biały HDTCA20EW3AA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk nieszablonowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieporównane standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w przeróżne miejsca, potrzebujesz mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost wspaniałym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to nadzwyczajny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


2 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400

Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
389 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 389 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk FireCuda Gaming 2TB 2,5E STKL2000400 Pojemny i komfortowy dysk HDD Ten model dysku to typowy dysk twardy HDD, który opiera się na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i lubiane rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką pojemność i atrakcyjną cenę.

  Dyski HDD sprawdzają się wspaniale w roli magazynu informacji i pojemnego archiwum, lecz też w powszednim użytkowaniu. Dysk tego typu będzie dobrym wyborem równocześnie dla użytkowników indywidualnych, jak na dodatek do zastosowań firmowych.

  Najszybsze złącze USB - 3.2 szybkie działanie dysku, momentalne kopiowanie informacji i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.2, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.2 będzie doskonałym wyborem do większości zastosowań.

  Daj się wciągnąć w wir akcji Dysk twardy FireCuda Gaming to jasny wybór. Ten gamingowy dysk twardy o objętości do 5 TB cechuje się oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej.

  Konfigurowalne podświetlenie RGB LED zapewnia wspaniałą atmosferę podczas sesji gier. Gra w nowym świetle Dyski gamingowe FireCuda tworzą optymalny klimat do gry, proponując konfigurowalne podświetlenie RGB LED oraz nowe, oryginalne wzornictwo.

  Jedna stacja bojowa przypasowana do jednostkowego stylu Pełna gama konfigurowalnych kolorów RGB oraz wzorów podświetlenia dostępna na wyciągnięcie ręk. Oprogramowania Seagate Toolkit pomoże zsynchronizować wszystkie użytkowane produkty FireCuda z podświetleniem RGB.

  ponadto FireCuda Gaming Hub, a także FireCuda Gaming Hard Drive współpracują z Razer Chroma RGB, umożliwiając synchronizację wszystkich stosowanych maszyn peryferyjnych z obsługą Chroma i pełne zastosowanie możliwości gier.

  Zgodnie z Twoimi preferencjami Gamingowa stacja dokująca FireCuda Gaming Dock dodaje klasy Twojej stacji bojowej i może być użyta w ustawieniu pionowym lub poziomym. Załaduj więcej gier FireCuda Gaming Hard Drive oferuje do 5 TB pojemności, zaś FireCuda Gaming Hub - do 16 TB, dostarczając miejsce na bibliotekę gier, aplikacji i multimediów bez obawy o ograniczenia.

  Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2 i lekka budowa dysku Gaming Hard Drive umożliwiają korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, że możesz zabrać dysk ze sobą do znajomego. Naładowany i gotowy Podwójne przednie porty USB-C i USB-A w urządzeniu Gaming Hub podłączanie i zasilanie urządzeń peryferyjnych.

  Zapewniamy Ci wsparcie Kiedy zdarzy się to, co niespodziewane np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę albo katastrofy naturalne usługi Rescue pomogą Ci ochronić swoje informacje przed utratą i kosztami ich odzyskania, gwarantując bezpieczeństwo używania.

  Model: FireCuda Gaming 2TB 2,5EPozostałe właściwości:...


3 ★  Transcend Storejet 25m3c zewnętrzny dysk twarde 2000 gb czarny, zielony, dysk twardy

Transcend Storejet 25m3c zewnętrzny dysk twarde 2000 gb czarny, zielony, dysk twardy
399 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend Storejet 25m3c zewnętrzny dysk twarde 2000 gb czarny, zielony, dysk twardy - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Transcend
 • Nazwa dysku:  Transcend Storejet 25m3c zewnętrzny dysk twarde 2000 gb czarny, zielony, dysk twardy
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5 cala;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:szary;Kompatybilność:Komputery PC, notebooky;Materiał obudowy:guma, tworzywo sztuczne;NCQ:nie;Obroty na min.:0 obr/min;pojemność:2 TB;objętość:2 TB;Przeznaczenie:Komputer PC/laptop;kolekcja dysku:Transcend StoreJet 25 M3C;typ podłączenia:USB 3.1 gen 1;Waga:189 g;Wi-Fi:nie;rozmiary (mm):129,5 x 80,8 x 16,1 mm;Zasilanie:USB...


4 ★  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177

Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
375,58 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 375,58 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk twardy Store 'n' Go gwarantuje rewelacyjne osiągi dzięki interfejsowi USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 zapewnia do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), zapewniając prędki przesył informacji w podróży.

  Przechowuj i przenoś cyfrowe i codzienne pliki robocze na tym prawdziwie mobilnym napędzie. Jego stylowa i gładka obudowa cudownie nadaje się do postępowych biurek i uzupełnia wygląd Twojego notebooka. Przenośny dysk twardy Store n Go korzysta z zasilanego interfejsu USB 3.0 (1 x USB 3.0) i jest zgodny z każdym portem USB 2.0 dostępnym w komputerach stacjonarnych i mobilnych.

  dodatkowe zasilanie nie jest wymagane, dysk starczy podłączyć i zacząć z niego korzystać. Dyski o objętości do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki temu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w przypadku systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak żeby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać przy pomocy narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter przystępnego na dysku. Dla zwiększonego bezpieczeństwa dostarczane jest oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwiające realizowanie kopii zapasowych dysku twardego notebooka lub komputera stacjonarnego.

  Dzięki programowi BackUp Essentials możesz tworzyć kopie zapasowe wszelkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie lub zaplanuj samoczynne tworzenie kopii zapasowych w określonym czasie, by zapewnić jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.

  Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials jest zgodne z systemami Windows XP, Vista, Windows 7 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemem Mac OS). Przenośne dyski twarde Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives są na dodatek wyekwipowane w oprogramowanie Green Button zapewniające oszczędność energii.

  Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając zwiększenie efektywności i oszczędności energii. Przystępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach wykorzystania albo stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut.

  Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button przystępną na pulpicie. Można na dodatek wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. Dyski oferowane są w 12 jasnych kolorach: żółtym, eukaliptusowym zielonym, srebrzystozielonym, łagodnym różowym intensywnym różowym, łagodnym niebieskim, intensywnym niebieskim, pomarańczowym, fioletowym, czarnym, grafitowym, metalicznym


5 ★  Transcend StoreJet 25C3S - Zewnętrzny dysk - 2 TB - Srebrny (0760557843085)

Transcend StoreJet 25C3S - Zewnętrzny dysk - 2 TB - Srebrny (0760557843085)
399 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend StoreJet 25C3S - Zewnętrzny dysk - 2 TB - Srebrny (0760557843085) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Transcend
 • Nazwa dysku:  Transcend StoreJet 25C3S - Zewnętrzny dysk - 2 TB - Srebrny (0760557843085)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Bufor pamięci:0;Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5 cala;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:srebrny;Kompatybilność:Komputery PC, Komputery Apple, notebooky;Materiał obudowy:aluminium;NCQ:nie;Obroty na min.:0;objętość:2 TB;objętość:2 TB;Przeznaczenie:Komputer PC/laptop;linia dysku:Transcend StoreJet 25C3S;typ podłączenia:USB 3.1 gen 1;Waga:133 g;Wi-Fi:nie;rozmiary (mm):114,5 x 78,5 x 9,95 mm;Zasilanie:USB...


6 ★  storejet 25a3 black - zewnętrzny dysk - 2 tb - czarny marki Transcend

storejet 25a3 black - zewnętrzny dysk - 2 tb - czarny marki Transcend
369 zł
Najniższa Cena Online

★ storejet 25a3 black - zewnętrzny dysk - 2 tb - czarny marki Transcend - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Transcend
 • Nazwa dysku:  storejet 25a3 black - zewnętrzny dysk - 2 tb - czarny marki Transcend
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 369 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  automatyczne tworzenie kopii zapasowych:tak;Bufor pamięci:0 MB;Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5 cala;Funkcje dopełniające:wstrząsoodporny, ochrona hasłem, samoczynne tworzenie kopii zapasowych;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:TS2TSJ25A3K;Kolor:czarny;Obroty na min.:0 obr/min;objętość:2 TB;objętość:2 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera;wariant podłączenia:USB 3.0 i USB 2.0;Waga:196 g;Wi-Fi:nie;solidność:wstrząsoodporny, (detale w warunkach gwarancji);wytrzymałość:wstrząsoodporny;Zasilanie:USB...


7 ★  Seagate Dysk stkb2000405

Seagate Dysk stkb2000405
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkb2000405 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkb2000405
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niepokaźny, aby można go zmieścić do torby na laptop i oferuje jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? oto przenośna pamięć masowa seagate® one touch.

  ten przenośny dysk hdd, kompatybilny ze złączem usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) i komputerami z systemem windows® i mac®, oferuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 tb objętości na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych.

  dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji rescue.mocne strony: pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia kompatybilny z usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) zasilany przy pomocy połączenia usb – proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.

  przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików. Współpracuje z systemami windows i mac, bez konieczności ponownego formatowania. Obejmuje usługi odzyskiwania informacji rescue


8 ★  Dysk zewnętrzny armor a60 2tb usb 3.0 black pancerny marki Silicon power

Dysk zewnętrzny armor a60 2tb usb 3.0 black pancerny marki Silicon power
330,20 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny armor a60 2tb usb 3.0 black pancerny marki Silicon power - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SILICON POWER
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny armor a60 2tb usb 3.0 black pancerny marki Silicon power
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 330,20 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  atesty: CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC, RCMObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XPTechnologia Thunderbolt: NieCechy zabiezpieczeń: oporny na kurzCechy zabiezpieczeń: Przeciw zderzeniomObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 LeopardZłącze USB: USB typu-AWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Przewody: USBZasilanie magistrali: USBCechy zabiezpieczeń: WodoodpornyObsługiwany systemy operacyjne Linux: TakObsługa funkcji Plug & Play: TakSzerokość artykułu: 138,5 mmPojemność HDD: 2 GBObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows VistaObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Maksymalna prędkość przesyłania informacji: 5000 Mbit/sMateriał obudowy: Plastik, GumaPrzewodowa sieć lan: NieWysokość artykułu: 85,9 mmWaga artykułu: 228 gMoc magistrali: 5 VGłębokość produktu: 23,2 mmRozmiar HDD: 2.5"Wi-Fi: NieDiody LED: TakObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Kolor towaru: Czarny...


9 ★  Silicon power Dysk zewnętrzny diamond d30 2tb 2,5" usb 3.0 ipx4 czarny

Silicon power Dysk zewnętrzny diamond d30 2tb 2,5" usb 3.0 ipx4 czarny
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Silicon power Dysk zewnętrzny diamond d30 2tb 2,5" usb 3.0 ipx4 czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SILICON POWER
 • Nazwa dysku:  Silicon power Dysk zewnętrzny diamond d30 2tb 2,5" usb 3.0 ipx4 czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Pancerz A80 jest wykonany z warstwy wytrzymałego na wstrząsy żelu krzemionkowego wewnątrz pokrywy, który dodaje dodatkową osłonę i działa jako zderzak dla pełnej ochrony przed wstrząsami. Żeby udowodnić, iż to naprawdę działa, poddajemy go amerykańskiemu wojskowemu testowi upuszczenia tranzytowego MIL-STD-810F.

  I zgadnijcie co - minęło nieprzeciętnie i nadal funkcjonowało nieprzeciętnie po przetrwaniu spada z wysokości 3 metrów. Nie trzeba dodawać, że przechowywane dane dodatkowo przetrwały! Armor A85 oferuje wszechstronny komplet ochrony danych.

  Jest wodoodporny IPX7, co oznacza, że ​​przetrwa mimowolne kąpiele do 30 minut na głębokości do 1m. Jest także niepodatny na ciśnienie i pyło o wadze 300 kg i pyłoszczelne, by zapewnić bezpieczeństwo danych nawet w najtrudniejszych przygodach życiowych.

  (Przy okazji: 300 kg przeciętnej wagi męskiego kalifornijskiego lwa morskiego lub obfitego automatu sprzedającego. Gdzie jest kabel?! Cóż, dzięki nowoczesnej funkcji przenoszenia kabli, jest za każdym razem pod ręką, gdy jest potrzebna, ale niewidoczna i na uboczu, gdy nie jest.


10 ★  Adata Dashdrive durable hd720 2tb 2.5'' usb3.0 blue

Adata Dashdrive durable hd720 2tb 2.5'' usb3.0 blue
369 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata Dashdrive durable hd720 2tb 2.5'' usb3.0 blue - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata Dashdrive durable hd720 2tb 2.5'' usb3.0 blue
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 369 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  DYSK ZEWNĘTRZNY ADATA DashDrive Durable HD720 2TB Niebieski [Najważniejsze parametry] Najważniejsze cechy - Szczelności pod wodą i w zapyleniu IP68 - Trójwarstwowa ochrona - Ochrona czujnikiem Shock - Owijany przewód USB - odporność na wstrząsy Życie to przygoda - Zewnętrzny dysk twardy HD720 HD720 to bardzo wytrzymały zewnętrzny dysk twardy o sportowym wyglądzie.

  cechuje go duża objętość, a także świetne wyniki w ascetycznych testach na wodoodporność, pyłoodporność, a także wytrzymałość na wstrząsy, co przekłada się na rewelacyjną ochronę danych. HD720 to najistotniej odporna kopia zapasowa Twoich informacji z kolejnego wyjazdu!

  [Życie to przygoda - Zewnętrzny dysk twardy HD720] [Test współczynnika szczelności pod wodą i w zapyleniu IP68 zaliczony] Test współczynnika szczelności pod wodą i w zapyleniu IP68 zaliczony HD720 przeszedł niezwykle minimalistyczny test IP68, co udowadnia,zagwarantuje świetną ochronę przed wodą i pyłem.

  Dzięki swemu wytrzymałemu projektowi, HD720 działa zupełnie normalnie nawet w warunkach wysokiego zapylenia lub po zanurzeniu go w stanie magazynowania danych w 2 metrowej wodzie poprzez okres do 120 minut.

  Ciężki test uderzeniowy zaliczony HD720 przeszedł test spadku luźnego z wysokości 1,8m, co jest lepszym standardowy wymóg militarny (MIL-STD-810G 516.6). Jest w stanie poradzić sobie z niespodzianym wypadkiem.

  [Trójwarstwowa ochrona] Trójwarstwowa ochrona Trójwarstwowa budowa HD720 obejmuje stanowczo elastyczny silikonowy materiał zapewniający wyśmienitą absorpcję zderzeń pod każdym kątem. Ochrona czujnikiem Shock Ochrona czujnikiem Shock pomaga chronić dane.

  Jeżeli HD720 ucierpi wskutek uderzenia, ochrona czujnikiem Shock włączy się automatycznie, co zostanie zasygnalizowane migającym czerwonym światłem. Kiedy szok minie, zapali się migające lub ciągłe niebieskie światło oznaczające wznowienie normalnego działania.

  [Owijany przewód USB] Owijany przewód USB przewód USB wpasowuje się w zewnętrzny rowek w obudowie dysku służący do zwijania kabla, co gwarantuje szykowne rozwiązanie do przechowywania kabla, które uzupełnia wysoce ergonomiczny pakiet cech tego urządzenia.

  pojemność, której potrzebujesz Skończyło Ci się miejsce na filmy i fotografie w trakcie ostatniego wyjazdu w poszukiwaniu przygody? HD720 to wysoka pojemność, która pozwoli Ci na zarejestrowanie każdej genialnej chwili.

  [pojemność, której potrzebujesz] Specyfikacja techniczna pojemność 2TB kolor Niebieski wymiary (dł. X szer. X wys.) 129,4 x 97,9 x 20,2 mm 5,1 x 3,9 x 0,8 cala Masa 223g / 7,9 oz Złącze SuperSpeed USB 3.2 Gen1 (kompatybilność wsteczna z USB 2.0) Materiał tworzywo sztuczne / guma silikonowa Temperatura Robocze USB 5V DC wymagania systemowe Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 Mac OS X 10.6 albo nowszy Linux Kernel 2.6 albo nowszy Akcesoria przewód USB 3.2 Gen1, skrócona instrukcja obsługi Temperatura Robocza 5°C (41°F) do 50°C (121°F) Ważne 1.

  gratisowe oprogramowanie HDDtoGo jest kompatybilne wyłącznie z systemem Windows. 2. Zgodność z określonymi urządzeniami hosta może być różnorodna i może na nią mieć wpływ środowisko systemu. 3. Połączenie za pomocą USB 2.0 wymaga podłączenia do dwóch portów USB w celu zapewnienia wystarczającego zasilania.

  Wymagany jest typu Y USB. 4. Należy pamiętać, iż porty USB 3.0, USB 3.1 Gen1 i USB 3.2 Gen1 posiadają w rzeczywistości takie same specyfikacje i obsługują takie same prędkości. Organizacja USB Implementers Forum (USB-IF) przemianowała ostatnio USB 3.1 Gen1 na USB 3.2 Gen1.

  Więcej danych na temat tej zmiany można znaleźć w witrynie USB-IF pod adresem Uwaga Klasa niepodatności na pył i wodę HD720 ma użycie tylko po prawidłowym zamknięciu pokrywy portu USB.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 2 tb do 400 zł ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 2 TB do 400 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk twardy Wd Purple 2TB Sata III 2000Gb do Cctv

Dysk twardy Wd Purple 2TB Sata III 2000Gb do Cctv
282 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk twardy Wd Purple 2TB Sata III 2000Gb do Cctv - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku: 
 • Nazwa dysku:  Dysk twardy Wd Purple 2TB Sata III 2000Gb do Cctv
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 282 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk twardy Wd Purple 2TB Sata III 2000Gb do Cctv

2 ★  Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400

Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Seagate Expansion Portable 2TB czarny

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB to najszybszy i najwygodniejszy sposób, by przechowywać ważne dane. Przenośny dysk możnawziąć ze sobą, a w razie potrzeby rozszerzyć pojemność dyskową komputera. Seagate Expansion Portable 2TB jest minimalnym urządzeniem o szczególnie wielkiej objętości. Do tego szybko zapisuje i odczytuje informacje.

  Ogromna pojemność pod ręką

  Seagate Expansion Portable 2TB pracuje cicho, efektywnie, a do tego gwarantuje szczególnie dużą przestrzeń dyskową. 2 TB dają ogromne możliwości. Na takim dysku może zmieścić się aż 516 godzin materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości 4K lub prawie 2 mln zdjęć JPEG w rozdzielczości 12 Mpix. To wszystko można posiadać za każdym razem pod ręką, ponieważ Seagate Expansion Portable 2TB to dysk mobilny.

  Prosta instalacja

  Wybierając dysk Seagate Expansion Portable 2TB, nie trzeba niczego instalować czy konfigurować. Starczy podłączyć dysk do komputera albo laptopa za pomocą portu USB, który jednocześnie zasila pamięć zewnętrzną. System operacyjny sam wykryje dodatkowy dysk. Dzięki prędkiemu złączu USB 3.0 transfer danych jest niezwłoczny. Starczy tylko je przeciągać i upuszczać w oknie docelowym.

  wygodna mobilność

  Dysk Seagate Expansion Portable 2TB został zaprojektowany z myślą prostego przenoszenia. Urządzenie ma tylko 2,5 cala. To powoduje, iż jest szczególnie praktyczne. Można prosto schować ten dysk do kieszeni albo torebki i zabrać ze sobą bez względu na to, dokąd udaje się użytkownik. Można posiadać najważniejsze dane za każdym razem przy sobie. Nie trzeba dodatkowego zasilania.

  Specyfikacja

  Producent

  Seagate

  Rodzina dysków

  Expansion

  objętość dysku

  2 TB

  rodzaj dysku

  HDD

  Interfejs

  USB 3.0

  Kolor pokrywy

  Czarny (Black)

  wymiary (GxSxW)

  12,6 x 80 x 115,3 mm

  Waga

  0,159 kg

  Zawartość:

  • kabel USB 3.0
  • Instrukcja prędkiej instalacji

3 ★  Dysk stjl2000400 marki Seagate

Dysk stjl2000400 marki Seagate
309 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk stjl2000400 marki Seagate - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Dysk stjl2000400 marki Seagate
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 309 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk zewnętrzny Seagate 2TB Basic Portable USB 3.0
  Prosty sposób na przechowywanie informacji na przenośnym dysku

  Tworzenie kopii zapasowych danych z całego dnia. Prosty w obsłudze i nieduży dysk przenośny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, zapewniając dodatkową pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą obfitych plików. Proste przeciąganie i upuszczanie Lekkie, nieznaczne rozwiązanie poszerza możliwości komputera Tryb Plug-and-Play umożliwia natychmiastowe działanie Złącze USB 3.0 zgodne wstecznie ze standardem USB 2.0 umożliwia prędkie przenoszenie plików Prosta instalacja w systemie żeby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć jeden przewód USB. Dysk jest zasilany przez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Ponadto dysk jest automatycznie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows, dlatego instalacja uzupełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest niezbędne. Starczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, aby móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o znacznej prędkości transferu danych.

  Specyfikacja technologiczna:
  • rodzaj dysku: HDD
  • Format szerokości dysku: 2,5" (SFF)
  • wariant napędu: Zewnętrzny
  • objętość dysku: 2 TB
  • Interfejs dysku: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
  • Kolor: Szary
  • Wysokość: mm
  • Szerokość: mm
  • Głębokość: mm
  • Waga:

  W pakiecie wraz z dyskiem znajduje się przewód USB, a także instrukcja


4 ★  Dysk WD My Passport 2TB HDD Czarny

Dysk WD My Passport 2TB HDD Czarny
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 2TB HDD Czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 2TB HDD Czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 2 TB to niezawodny, przenośny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga bronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna budowa- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

  Urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami oraz jest dostępne w przeróżnych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport mieści oprogramowanie WD Backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest samoczynne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Starczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, aby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- mobilny magazyn danych My Passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie niezbędne kable znajdują się w zestawie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- dołączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala skonsolidować się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox, a także Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. WD Discovery może w dodatku zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię w trakcie podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i gwarantują lata bezusterkowej pracy. Dodatkowo są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


5 ★  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)

Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Western Digital
 • Nazwa dysku:  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Najwyższa szybkość przesyłania informacji. Interfejs USB 3.0 gwarantuje najwyższą szybkość odczytywania i zapisywania plików na dysku. Wysoka pojemność, nieduże wymiary. Dzięki obszerności do 2 TB i lekkiej konstrukcji ten dysk jest wymarzonym towarzyszem podróży.

  darmowa wersja próbna programu. Z dyskiem WD Elements jest dostarczana bezpłatna wersja próbna programu WD SmartWare Pro, który pozwala na tworzenie kopii zapasowych na dysku WD Elements albo w chmurze, na koncie DropBox™ użytkownika.

  Obsługa interfejsu USB 3.0 i USB 2.0. Dysk współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w najnowszy interfejs USB 3.0 oraz w starszy interfejs USB 2.0. Poprawa efektywności komputera. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, efektywność komputera spada.

  Nie usuwaj plików. Przenieś pliki na mobilny dysk twardy WD Elements, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić całkowitą skuteczność komputera. Jakość WD we wnętrzu i na zewnątrz. Wiemy, jak ważne są Twoje dane.

  Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i gwarantuje lata niezawodnej pracy, a żeby zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w wyszukanej, wytrzymałej obudowie. Dysk sformatowany dla systemu Windows.

  Fabryczna partycja NTFS jest zgodna z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7, Windows Vista® i Windows XP. Dysk można sformatować do pracy z komputerami Mac®.


6 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA metaliczny JEDEN DYSK. Mnóstwo maszyn Być może już masz dużo urządzeń, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie niezaprzeczalnie nie Ci potrzeba dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: zezwala na bezproblemowe zapisywanie i używanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  starczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których elastyczność przyłączania urządzeń zewnętrznych ma obszerne znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows i maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych maszyn ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania sprzętów zewnętrznych ma szerokie znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych urządzeń ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy metaliczną obudowę i lekką konstrukcję, które wspaniale współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 2 tb do 400 zł


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 2 tb do 400 zł


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze przenośne dyski do 400 zł [Ranking luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych przenośnych dysków zewnętrznych w cenie do 400 zł.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 2 tb do 400 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 2 TB do 400 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 2 TB do 400 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 2 TB do 400 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 2 TB do 400 zł będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 2 tb do 400 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB do 400 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 2 TB do 400 zł to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.