Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 2 TB Samsung. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 marca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 2 TB Samsung.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 2 tb Samsung ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)

Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
869 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 869 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SSD T7 Shield

  Niezwykła trwałość
  prędki, odporny, praktyczny. Oto nowy mobilny dysk T7 Shield, który spełni oczekiwania podczas podroży, nawet w niełatwych warunkach pogodowych. Szybkość działania i trwałość to praktyczne cechy produktu. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy jednocześnie gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi.

  Nieograniczone możliwości tworzenia
  Natychmiastowe przesyłnie ogromnych plików. USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe szybkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące adekwatnie 1050/1000 MB/s. Ponadto łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Postępowa gumowa obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując wydajność nawet, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Niezniszczalny
  Gotów na każde wyzwanie. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, że woda i pył zagrożą Twoim danym. Design dysku i pokrywa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się trwałością, która zapewnia, że urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów.

  Stylowy w każdym calu
  Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB lub 2 TB w jednej z trzech wersji kolorystycznych: niebieskiej, beżowej lub czarnej. Stylowy, pokryty gumą uchwyt powoduje, iż dysk nie wyślizgnie Ci się z ręki. Dzisiaj możesz za każdym razem posiadać przy sobie wszystko, czego Ci trzeba, w niezwykle szykownym urządzeniu.

  Oprogramowanie do zarządzania
  Ustal hasło, aby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD dostępnemu na PC i Mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem Android. Dodatkowo, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego efektywność i zabezpieczać informacje.


2 ★  Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)

Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)
919 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 919 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk ssd t7 shield. Trwała obudowa. Objętość, która inspiruje do działania.niezwykła prędki, wytrzymały, praktyczny. Oto nowy przenośny dysk t7 shield, który stanie na wysokości zadania podczas podroży, nawet w nieprzystępnych warunkach pogodowych.

  szybkość działania i odporność to poręczne atrybuty towaru. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy jednocześnie gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi.nieograniczone możliwości tworzenianatychmiastowe przesyłnie ogromnych plików.

  usb 3.2 gen 2 i pcie® nvme™ prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące adekwatnie 1050/1000 mb/s. Dodatkowo łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna gumowa obudowa z technologią dynamic thermal guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując skuteczność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.niezniszczalnygotów na każde wyzwanie.

  zgodność z normą ip65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, że woda i pył zagrożą twoim danym. Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się trwałością, która zagwarantuje, że urządzenie przetrwa choćby upadek z wysokości 3 metrów.współpraca ze wszystkimi twoimi urządzeniamiprzenośny dysk możesz bez problemu podłączyć do wykorzystywanych na co dzień sprzętów: komputerów mac i pc, sprzętów z systemem android czy konsol do gry.

  korzystaj z wygody, jaką daje ci przenośny dysk.stylowy w każdym caludo wyboru, do koloru. Wybierz smukły ssd z ogromną ilością miejsca – 1 tb albo 2 tb – w jednej z trzech wersji kolorystycznych: niebieskiej, beżowej lub czarnej.

  stylowy, pokryty gumą uchwyt sprawia, że dysk nie wyślizgnie ci się z ręki. Dzisiaj możesz za każdym razem posiadać przy sobie wszystko, czego Ci potrzeba, w nad wyraz wykwintnym urządzeniu.oprogramowanie do zarządzaniaustal hasło, żeby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania.

  otrzymasz je dzięki oprogramowaniu samsung do przenośnego dysku ssd dostępnemu na pc i mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem andr


3 ★  Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)

Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)
1107 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  5
 • Cena: od 1107 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Samsung SSD T7 2TB MU-PC2T0K/WW czarny Ewolucja pamięci zewnętrznej Niezależnie od tego, czy przenosisz gry, filmy, czy poufne pliki, nieznaczny przenośny SSD T7 Touch zapewni Ci prędkość i bezpieczeństwo.

  Oto nowa odsłona pamięci zewnętrznej. Przesyłaj z prędkością błyskawicy Za sprawą niezwykłej szybkości złącza USB 3.2 Gen2 dostępnego na T7 Touch przesył ogromnych plików trwa zaledwie kilka sekund. Zaimplementowana technologia PCIe NVMe pozwala na osiągnięcie prędkości odczytu/zapisu sekwencyjnego wynoszących adekwatnie nawet 1050/1000 MB/s, powodując, iż T7 Touch jest niemal dwukrotnie szybszy niż T5.

  mocny i bezpieczny mocna kostrukcja SSD, czyli dysk półprzewodnikowy, to urządzenie pozbawione jakichkolwiek części ruchomych. Wytrzymała metalowa obudowa zabezpiecza umieszczony we wnętrzu, kompletnie nieruchomy sprzęt, chroniąc zapisane dane przy upadkach z wysokości nawet 2 metrów.

  na dodatek T7 Touch jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją. Zabezpiecz dotykiem Chroń swoje prywatne pliki, nie rezygnując z wygody stosowania. Zaimplementowane opcje zabezpieczeń T7 Touch wykorzystują szyfrowanie AES 256-bit, dają Ci także możliwość odblokowania urządzenia za pomocą odcisku palca bądź hasła.

  Aktywne podświetlenie LED T7 Touch zaopatrzono w diodę LED, która zawiadamia, jaki proces przeprowadza dysk. Wybierz urządzenie, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb – dysk dostępny jest w konwencjonalnej czerni lub wyszukanym srebrze i w trzech pojemnościach: 500 GB, 1 TB lub 2 TB.

  Smukły i kompaktowy Lekkość to charakterystyczna cecha tego smukłego, kieszonkowego dysku. T7 Touch rozmiarem niedużo odbiega od karty kredytowej, waży 58 gramów, a jego potężny, aluminiowy, jednoelementowy korpus komfortowo układa się w dłoni.

  Oprogramowanie do zarządzania żeby ułatwić Ci ustawienie hasła i odcisku palca i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 Touch wyekwipowano w udoskonalone oprogramowanie do komputerów PC i Mac.

  Z kolei w sytuacji smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację mobilną.


4 ★  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)

Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
919 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 919 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieski Niezwykła wytrzymałość szybki, odporny, ergonomiczny. Oto nowy mobilny dysk SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieski, który sprawdzi się w trakcie podroży, nawet w skomplikowanych warunkach pogodowych.

  prędkość działania i trwałość to praktyczne cechy towaru. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy jednocześnie gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi. Nieograniczone możliwości tworzenia Natychmiast przesyłaj ogromne pliki.

  USB 3.2 Gen 2 i PCIe® NVMe™ prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące trafnie 1050/1000 MB/s. Również łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna gumowa pokrywa dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieskiego z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując efektywność nawet, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Niezniszczalny Gotów na każde wyzwanie. Zgodność z normą IP65 oznacza, iż możesz używać dysku w dowolnym miejscu bez obaw, iż woda i pył zagrożą Twoim danym. Design dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU i pokrywa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych.

  Ciesz się trwałością, która gwarantuje, iż urządzenie przetrwa choćby upadek z wysokości 3 metrów. Oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, aby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU dostępnemu na PC i Mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  na dodatek dzięki Samsung Magician Software możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego skuteczność i zabezpieczać dane. Pamięć flash nr 1 na świecie idealna efektywność i niezawodność gwarantowane przez markę od 2003 r.

  będącą globalnym liderem w dziedzinie pamięci flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie elementy, w tym uwielbiane DRAM i NAND, są tworzone przez firmę Samsung, co zagwarantuje pełną kontrolę nad jakością.


5 ★  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung

Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
1047 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1047 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD T9

  Oszczędność czasu, udoskonalony przepływ pracy
  Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2x2 i wykorzystaniu protokołu NVMe, dysk T9 może przesłać plik o wielkości 2 GB w czasie ok. 1 sekundy, osiągając szybkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 2.000 MB/s. To kompaktowe urządzenie, które przyspiesza przepływ pracy i rozszerza wydajność pozwala zaoszczędzić czas na wczytywaniu danych i zrobić więcej.

  Działa we wszelkich konfiguracjach technicznych

  Bezproblemowa synchronizacja z dyskiem T9. Dysk T9 jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Windows, macOS, Android, konsolami do gier, kamerą 12K i nie tylko. Mieści także kable z wtykami USB-C do USB-C i USB-C do USB-A, zapewniające płynną łączność.

  zawsze chłodny
  Dynamiczna osłona termiczna firmy Samsung minimalizuje potencjał spadku sprawności wskutek przegrzania, więc dysk T9 utrzymuje spore prędkości transferu. Co więcej, został zaprojektowany zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, co gwarantuje uzupełniającą pewność i ochronę.

  Ochrona danych bez obaw

  Spokój ducha dzięki dyskowi T9. Zaprojektowany,chronić informacje przed wstrząsami nawet upadkowi z wysokości do 3 metrów i objęty dającą poczucie pewności 5-letnią ograniczoną gwarancją, dysk T9 pozwala użytkownikowi zabezpieczać swoje cenne zasoby z poczuciem spokoju. Dysk można na dodatek zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

  Aplikacja Samsung Magician

  Aplikacja Samsung Magician odblokowuje pełną moc dysku T9. To przychylny dla użytkownika pakiet narzędzi optymalizacyjnych, które najlepszą produktywność mobilnego dysku SSD. Ochrona cennych informacji, monitorowanie stanu dysku i najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

  Wprowadzanie innowacji w życie

  Pamięci flash NAND marki Samsung od dziesięcioleci zasilają rewolucyjne technologie, które zmieniły każdy aspekt naszego codziennego życia. Technologia pamięci flash NAND jest na dodatek obecna w naszych dyskach SSD dla konsumentów, stwarzając miejsce na kolejny obfity impuls innowacji.  EAN: 8806094914689
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MU-PG2T0B/EU
  Model: T9
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 2 TB
  prędkość odczytu: 2000 MB/s
  szybkość zapisu: 1950 MB/s
  Wysokość: 60 mm
  Szerokość: 88 mm
  Głębokość: 14 mm
  Waga: 122 g
  Pozostałe właściwości: trwałość: niepodatność na upadki z wysokości do 3 m Oprogramowanie zarządzające: aplikacja Samsung Magician, aplikacja Samsung Portable SSD 1.0

6 ★  Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)

Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)
799 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 799 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  T5 EVO

  Godny zaufania
  Nigdy nie wiadomo, dokąd zaprowadzi nas życie. Dzięki produktywnemu dyskowi T5 EVO zyskasz pełną kontrolę nad każdą sytuacją w pracy, podczas tworzenia treści multimedialnych, podczas nauki, grania, czyw przypadku, gdy najdzie cię wena. Oferuje on świetne atrybuty eksploatacyjne, pojemność nawet do 8 TB i bezpieczeństwo przechowywanych informacji.

  Cała naprzód
  Dzięki prędkości odczytu i zapisu sekwencyjnego wynoszącej do 460 MB/s, model T5 EVO przenosi pokaźne pliki szybciej i skuteczniej aniżeli zewnętrzne dyski twarde. Został zaprojektowany tak, żeby zapewnić użytkownikom wysoki poziom wydajności w każdych warunkach.

  Bezproblemowe przenoszenie znacznej liczby danych
  przenośny dysk Samsung SSD T5 EVO jest dostępny w wersjach o wysokiej pojemności do 8 TB, które zaspokajają obfity zakres zastosowań. Niezależnie od tego, czy Ci trzeba dysku do pracy, działalności artystycznej, nauki, gry czy przechowywania kopii zapasowych danych, niewątpliwie dobierzesz odpowiednią objętość urządzenia.

  Zoptymalizowana kontrola termiczna
  Korzystaj z dysku, nie obawiając się o jego przegrzanie. Innowacyjne rozwiązania termiczne (technika Dynamic Thermal Guard) zaimplementowane w dysku T5 EVO czynią go opornym na działanie wysokich temperatur, które są utrzymywane na stosownym poziomie choćby przy wysokich szybkościach transferu. Bezpieczeństwo użytkowników jest naszym priorytetem.

  funkcjonalność i wszechstronność
  Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju urządzenia korzystasz, T5 EVO spełni twoje wymogi. Bezproblemowo współpracuje z komputerami Mac, PC, notebookami i telefonami i tabletami z systemem Android. Jest choćby kompatybilny z konsolami do gier, dzięki czemu użytkownicy mogą z czerpać z niego korzyści w praktycznie każdym środowisku.

  Aplikacja Samsung Magician
  Wykorzystaj pełnię możliwości dysku T5 EVO dzięki oprogramowaniu Samsung Magician przyjaznemu dla użytkownika zestawowi narzędzi optymalizacyjnych, gwarantujących najwyższą możliwą efektywność mobilnego dysku SSD. Dzięki niemu zabezpieczysz cenne informacje, będziesz mógł pilnować stan dysku i zainstalujesz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.
  *Oprogramowanie Samsung Magician jest dostępne dla systemów Windows, macOS, a także Android. Wymaga systemu Windows 7, macOS High Sierra (10.13.6) lub Android 5.1 (Lollipop), bądź ich nowszych wersji. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, macOS i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z Internetem.

  postępowość w praktyce
  Pamięci flash NAND firmy Samsung od wielu dekad stanowią fundament rewolucyjnych technologii, które odmieniły niemal każdy aspekt naszego codziennego życia. Technologia flash NAND została także zastosowana w naszych dyskach SSD i stanowi silny impuls dla kolejnych innowacji.  EAN: 8806094905403
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MU-PH2T0S/EU
  Model: T5 EVO
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 2 TB
  Bufor: 256 MB
  prędkość odczytu: 460 MB/s
  szybkość zapisu: 460 MB/s
  Wysokość: 95 mm
  Szerokość: 40 mm
  Głębokość: 17 mm
  Waga: 102 g

7 ★  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd

Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
759 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk portable t7 2tb ssd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  10
 • Cena: od 759 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kopia zapasowa informacjiPięknie lekki, drobny i poręczny: dzięki mobilnemu dyskowi SSD T7 możesz w nim grać bezpiecznie. Nawet szerokie pliki są przesyłane imponująco momentalnie i są korzystnie bronione przez długi czas.

  Niezależnie od tego, czy profesjonalnie czy prywatnie, T7 oferuje bezusterkowe działanie do codziennego korzystania. Super prędki transfer danychDzięki T7 możesz przesyłać ogromne ilości informacji w ciągu kilku sekund dzięki USB 3.2 drugiej generacji.

  Dzięki zaimplementowanej technologii PCIe NVMe możliwe są sekwencyjne prędkości przesyłania do 1050 MB / s odczytu i do 1000 MB / s zapisu. T7 jest prawie dwa razy szybszy niżeli poprzedni model T5. Konkretna ochrona przed utratą informacjiT7 to tak zwany dysk SSD i nie ma w nim żadnych ruchomych części.

  Dzięki konkretnej metalowej obudowie informacje mogą wytrzymać upadek z wysokości do dwóch metrów bez uszkodzenia. Dodatkowo dostęp można zabezpieczyć hasłem opartym na 256-bitowym szyfrowaniu sprzętowym AES. Plus w bezpieczeństwie, do którego przyczynia się też trzyletnia gwarancja producenta od Samsunga.

  samoczynnie chroniony przed przegrzaniemPrawie nie masz problemów z zbyt wysokimi temperaturami pracy. T7 opiera się w całości na enkapsulowanych materiałach o przemianie fazowej (ePCM) i technologii dynamicznej osłony termicznej do zarządzania temperaturą.

  zapewnia to, że T7 nie staje się niekomfortowo gorący i utrzymuje adekwatną temperaturę roboczą choćby podczas intensywnego używania. Spektakularne i niepokaźne i wszędzieWaży prawie nic i gromadzi się w każdej kieszeni: T7 przekonuje jednostajną obudową z lekkiego metalu.

  Został uformowany z jednego kawałka aluminium i ma wielkość karty kredytowej. Dzięki wadze piór wynoszącej 58 g T7 leży wygodnie w dłoni i może Ci towarzyszyć w dowolnym miejscu. Pasuje do Twojego stylu życiaOdkryj duży dobór i zdecyduj, który T7 najmocniej Ci odpowiada.

  Wybierz swój ulubiony kolor: nieśmiertelny tytanowy szary, konwencjonalny błękit indygo albo spektakularny metaliczny czerwony - i połącz je z objętością, której Ci trzeba do swych celów: 500 GB, 1 TB lub 2 TB.

  Proste: zarządzaj hasłem i aktualizacjamiPrzenośny dysk SSD T7 jest dostarczany z oprogramowaniem do zarządzania dla komputerów PC i Mac, które pomaga skonfigurować hasło i zagwarantuje najnowsze aktualizacje.Możesz także zainstalować powiązaną aplikację przenośną na smartfony i tablety z systemem Android.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 2 tb Samsung ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 2 TB Samsung jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd

Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
880 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk portable t7 2tb ssd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  10
 • Cena: od 880 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kopia zapasowa informacjiPięknie lekki, znikomy i poręczny: dzięki mobilnemu dyskowi SSD T7 możesz w nim grać bezpiecznie. Choćby pokaźne pliki są przesyłane imponująco szybko i są należycie chronione przez długi czas.

  Niezależnie od tego, czy profesjonalnie czy prywatnie, T7 proponuje bezawaryjne działanie do codziennego stosowania. Super szybki transfer informacjiDzięki T7 możesz przesyłać ogromne ilości informacji w ciągu kilku sekund dzięki USB 3.2 drugiej generacji.

  Dzięki zastosowanej technice PCIe NVMe możliwe są sekwencyjne prędkości przesyłania do 1050 MB / s odczytu i do 1000 MB / s zapisu. T7 jest prawie dwa razy szybszy aniżeli poprzedni model T5. Potężna ochrona przed utratą danychT7 to tak zwany dysk SSD i nie ma w nim żadnych ruchomych części.

  Dzięki solidnej metalowej obudowie informacje mogą wytrzymać upadek z wysokości do dwóch metrów bez uszkodzenia. Dodatkowo dostęp można zabezpieczyć hasłem opartym na 256-bitowym szyfrowaniu sprzętowym AES. Plus w bezpieczeństwie, do którego przyczynia się jeszcze trzyletnia gwarancja producenta od Samsunga.

  samoczynnie chroniony przed przegrzaniemPrawie nie masz problemów z zbyt wysokimi temperaturami pracy. T7 opiera się całkowicie na enkapsulowanych materiałach o przemianie fazowej (ePCM) i technologii dynamicznej osłony termicznej do zarządzania temperaturą.

  gwarantuje to, iż T7 nie staje się niekomfortowo gorący i utrzymuje stosowną temperaturę roboczą choćby w trakcie intensywnego używania. Spektakularne i minimalne i wszędzieWaży prawie nic i zawiera się w każdej kieszeni: T7 przekonuje jednostajną obudową z lekkiego metalu.

  Został uformowany z jednego kawałka aluminium i ma wielkość karty kredytowej. Dzięki wadze piór wynoszącej 58 g T7 leży wygodnie w rąk i może Ci towarzyszyć w dowolnym miejscu. Pasuje do Twojego stylu życiaOdkryj wielki wybór i zdecyduj, który T7 najistotniej Ci odpowiada.

  Wybierz swój ulubiony kolor: ponadczasowy tytanowy szary, konwencjonalny błękit indygo lub piękny srebrny czerwony - i połącz je z objętością, której potrzebujesz do swych celów: 500 GB, 1 TB albo 2 TB.

  Proste: zarządzaj hasłem i aktualizacjamiPrzenośny dysk SSD T7 jest dostarczany z oprogramowaniem do zarządzania dla komputerów PC i Mac, które pomaga skonfigurować hasło i gwarantuje najnowsze aktualizacje.Możesz także zainstalować powiązaną aplikację przenośną na smartfony i tablety z systemem Android.


2 ★  Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)

Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)
799 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung dysk zewnętrzny ssd portable t5 evo 2tb usb3.2 gen.1 czarny (8806094905403)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 799 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  T5 EVO

  Godny zaufania
  Nigdy nie wiadomo, dokąd zaprowadzi nas życie. Dzięki sprawnemu dyskowi T5 EVO zyskasz całkowitą kontrolę nad każdą sytuacją w pracy, podczas tworzenia treści multimedialnych, podczas nauki, grania, czyw sytuacji, gdy najdzie cię wena. Oferuje on rewelacyjne atrybuty eksploatacyjne, objętość choćby do 8 TB i bezpieczeństwo przechowywanych informacji.

  Cała naprzód
  Dzięki szybkości odczytu i zapisu sekwencyjnego wynoszącej do 460 MB/s, model T5 EVO przenosi wielkie pliki szybciej i sprawniej aniżeli zewnętrzne dyski twarde. Został zaprojektowany tak, żeby zapewnić użytkownikom wysoki poziom skuteczności w każdych warunkach.

  Bezproblemowe przenoszenie sporej liczby informacji
  przenośny dysk Samsung SSD T5 EVO jest przystępny w wersjach o wysokiej pojemności do 8 TB, które zaspokajają obszerny zakres zastosowań. Niezależnie od tego, czy Ci trzeba dysku do pracy, działalności artystycznej, nauki, gry czy przechowywania kopii zapasowych danych, niewątpliwie dobierzesz odpowiednią pojemność urządzenia.

  Zoptymalizowana kontrola cieplna
  Korzystaj z dysku, nie obawiając się o jego przegrzanie. Zaawansowane rozwiązania cieplne (technologia Dynamic Thermal Guard) zaimplementowane w dysku T5 EVO czynią go niepodatnym na działanie wysokich temperatur, które są utrzymywane na trafnym poziomie nawet przy wysokich szybkościach transferu. Bezpieczeństwo użytkowników jest naszym priorytetem.

  poręczność i wszechstronność
  Niezależnie od tego, z jakiego typu urządzenia korzystasz, T5 EVO spełni twoje wymogi. Bezproblemowo współpracuje z komputerami Mac, PC, notebookami oraz telefonami i tabletami z systemem Android. Jest choćby kompatybilny z konsolami do gier, dzięki czemu użytkownicy mogą z czerpać z niego korzyści w praktycznie każdym środowisku.

  Aplikacja Samsung Magician
  Wykorzystaj pełnię możliwości dysku T5 EVO dzięki oprogramowaniu Samsung Magician przychylnemu dla użytkownika zestawowi narzędzi optymalizacyjnych, gwarantujących najwyższą realną skuteczność przenośnego dysku SSD. Dzięki niemu zabezpieczysz cenne dane, będziesz mógł obserwować stan dysku i zainstalujesz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.
  *Oprogramowanie Samsung Magician jest dostępne dla systemów Windows, macOS i Android. Wymaga systemu Windows 7, macOS High Sierra (10.13.6) lub Android 5.1 (Lollipop), bądź ich nowszych wersji. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, macOS i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z Internetem.

  postępowość w praktyce
  Pamięci flash NAND producenta Samsung od wielu dekad stanowią fundament bezprecedensowych technologii, które odmieniły niemal każdy aspekt naszego codziennego życia. Technika flash NAND została także zastosowana w naszych dyskach SSD i stanowi silny impuls dla kolejnych innowacji.  EAN: 8806094905403
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MU-PH2T0S/EU
  Model: T5 EVO
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  Bufor: 256 MB
  prędkość odczytu: 460 MB/s
  prędkość zapisu: 460 MB/s
  Wysokość: 95 mm
  Szerokość: 40 mm
  Głębokość: 17 mm
  Waga: 102 g

3 ★  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)

Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
869 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 869 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SSD T7 Shield

  Niezwykła solidność
  prędki, oporny, poręczny. Oto nowy mobilny dysk T7 Shield, który sprawdzi się podczas podroży, nawet w niełatwych warunkach pogodowych. Prędkość działania i trwałość to ergonomiczne cechy produktu. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy zarówno gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi.

  Nieograniczone możliwości tworzenia
  Natychmiastowe przesyłnie ogromnych plików. USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące trafnie 1050/1000 MB/s. Również łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna gumowa pokrywa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując sprawność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Niezniszczalny
  Gotów na każde wyzwanie. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, że woda i pył zagrożą Twoim danym. Design dysku i pokrywa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się trwałością, która zapewnia, że urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów.

  Stylowy w każdym calu
  Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB albo 2 TB w jednej z trzech wersji kolorystycznych: niebieskiej, beżowej albo czarnej. Stylowy, pokryty gumą uchwyt powoduje, że dysk nie wyślizgnie Ci się z ręki. Teraz możesz za każdym razem mieć przy sobie wszystko, czego Ci potrzeba, w nad wyraz wyszukanym urządzeniu.

  Oprogramowanie do zarządzania
  Ustal hasło, żeby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do mobilnego dysku SSD przystępnemu na PC i Mac oraz na smartfonach i tabletach z systemem Android. W dodatku, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego produktywność i zabezpieczać dane.


4 ★  Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)

Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)
919 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk ssd t7 shield 2tb mu-pe2t0r/eu niebieski (8806092309951)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 919 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk ssd t7 shield. Trwała obudowa. Pojemność, która inspiruje do działania.niezwykła szybki, oporny, praktyczny. Oto nowy mobilny dysk t7 shield, który stanie na wysokości zadania w trakcie podroży, choćby w nieprzystępnych warunkach pogodowych.

  szybkość działania i trwałość to poręczne właściwości towaru. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy jednocześnie gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi.nieograniczone możliwości tworzenianatychmiastowe przesyłnie ogromnych plików.

  usb 3.2 gen 2 i pcie® nvme™ szybkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące stosownie 1050/1000 mb/s. Także łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Nowoczesna gumowa pokrywa z technologią dynamic thermal guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując wydajność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.niezniszczalnygotów na każde wyzwanie.

  zgodność z normą ip65 oznacza, iż możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, iż woda i pył zagrożą twoim danym. Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się trwałością, która gwarantuje, iż urządzenie przetrwa choćby upadek z wysokości 3 metrów.współpraca ze wszystkimi twoimi urządzeniamiprzenośny dysk możesz bezproblemowo podłączyć do stosowanych na co dzień sprzętów: komputerów mac i pc, urządzeń z systemem android czy konsol do gry.

  korzystaj z wygody, jaką daje ci przenośny dysk.stylowy w każdym caludo wyboru, do koloru. Wybierz smukły ssd z ogromną ilością miejsca – 1 tb albo 2 tb – w jednej z trzech wersji kolorystycznych: niebieskiej, beżowej lub czarnej.

  stylowy, pokryty gumą uchwyt powoduje, iż dysk nie wyślizgnie ci się z ręki. Teraz możesz zawsze mieć przy sobie wszystko, czego potrzebujesz, w szczególnie wyszukanym urządzeniu.oprogramowanie do zarządzaniaustal hasło, by pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania.

  otrzymasz je dzięki oprogramowaniu samsung do przenośnego dysku ssd dostępnemu na pc i mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem andr


5 ★  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)

Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
919 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 919 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieski Niezwykła solidność prędki, oporny, praktyczny. Oto nowy przenośny dysk SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieski, który stanie na wysokości zadania podczas podroży, choćby w trudnych warunkach pogodowych.

  prędkość działania i odporność to funkcjonalne parametry produktu. Ciesz się bezpiecznymi postępami pracy jednocześnie gdy realizujesz ją z domu, jak i gdy przekazujesz gotowy projekt klientowi. Nieograniczone możliwości tworzenia Natychmiast przesyłaj ogromne pliki.

  USB 3.2 Gen 2 i PCIe® NVMe™ prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszące adekwatnie 1050/1000 MB/s. Również łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna gumowa obudowa dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU niebieskiego z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, gwarantując efektywność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Niezniszczalny Gotów na każde wyzwanie. Zgodność z normą IP65 oznacza, iż możesz używać dysku w dowolnym miejscu bez obaw, że woda i pył zagrożą Twoim danym. Design dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych.

  Ciesz się trwałością, która gwarantuje, że urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów. Oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, aby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD Samsung T7 Shield 2TB MU-PE2T0R/EU przystępnemu na PC i Mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  w dodatku dzięki Samsung Magician Software możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego skuteczność i zabezpieczać dane. Pamięć flash nr 1 na świecie wyśmienita efektywność i bezawaryjność gwarantowane przez producenta od 2003 r.

  będącą globalnym liderem w dziedzinie pamięci flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie komponenty, w tym lubiane DRAM i NAND, są wyprodukowane przez markę Samsung, co zapewnia pełną kontrolę nad jakością.


6 ★  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung

Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
1047 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1047 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD T9

  Oszczędność czasu, udoskonalony przepływ pracy
  Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2x2 i wykorzystaniu protokołu NVMe, dysk T9 może przesłać plik o wielkości 2 GB w czasie ok. 1 sekundy, osiągając prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 2.000 MB/s. To kompaktowe urządzenie, które przyspiesza przepływ pracy i zwiększa wydajność pozwala zaoszczędzić czas na wczytywaniu danych i zrobić więcej.

  Działa we wszelkich konfiguracjach technicznych

  Bezproblemowa synchronizacja z dyskiem T9. Dysk T9 jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Windows, macOS, Android, konsolami do gier, kamerą 12K i nie tylko. Gromadzi także kable z wtykami USB-C do USB-C i USB-C do USB-A, zapewniające płynną łączność.

  zawsze chłodny
  Dynamiczna osłona cieplna marki Samsung minimalizuje potencjał spadku sprawności wskutek przegrzania, więc dysk T9 utrzymuje duże prędkości transferu. Co więcej, został zaprojektowany zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, co zapewnia uzupełniającą pewność i ochronę.

  Ochrona informacji bez obaw

  Spokój ducha dzięki dyskowi T9. Zaprojektowany,bronić informacje przed wstrząsami nawet upadkowi z wysokości do 3 metrów i objęty dającą poczucie pewności 5-letnią ograniczoną gwarancją, dysk T9 pozwala użytkownikowi zabezpieczać swoje cenne zasoby z poczuciem spokoju. Dysk można ponadto zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

  Aplikacja Samsung Magician

  Aplikacja Samsung Magician odblokowuje całkowitą moc dysku T9. To przychylny dla użytkownika pakiet narzędzi optymalizacyjnych, które najkorzystniejszą produktywność mobilnego dysku SSD. Ochrona cennych informacji, monitorowanie stanu dysku i najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

  Wprowadzanie innowacji w życie

  Pamięci flash NAND producenta Samsung od dziesięcioleci zasilają przełomowe technologie, które zmieniły każdy aspekt naszego codziennego życia. Technologia pamięci flash NAND jest też obecna w naszych dyskach SSD dla konsumentów, wytwarzając miejsce na kolejny spory impuls innowacji.  EAN: 8806094914689
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MU-PG2T0B/EU
  Model: T9
  wariant napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 2 TB
  szybkość odczytu: 2000 MB/s
  szybkość zapisu: 1950 MB/s
  Wysokość: 60 mm
  Szerokość: 88 mm
  Głębokość: 14 mm
  Waga: 122 g
  Pozostałe właściwości: wytrzymałość: oporność na upadki z wysokości do 3 m Oprogramowanie zarządzające: aplikacja Samsung Magician, aplikacja Samsung Portable SSD 1.0


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 2 tb Samsung


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 2 tb Samsung


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane dyski zewnętrzne 2 TB [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 2 tb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 2 tb Samsung

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 2 TB Samsung?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 2 TB Samsung warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 2 tb Samsung są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 2 TB Samsung to produkty często rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.