Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 2 TB Samsung. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 21 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 2 TB Samsung.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 2 tb Samsung ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung jest aktualny na maj 2024.

1 ★  t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung

t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung
1219 zł
Najniższa Cena Online

★ t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1219 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - nie tylko dla arcytrudnych twórców Wyczynowo szybki, użyteczny i pancerny. Najnowszy przenośny dysk SSD T7 Shield to wybór dla osób oczekujących bezkompromisowo sprawnego i wytrzymałego nośnika danych, który spełni oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - wyczynowo skuteczny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości danych. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe nadzwyczajne szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące odpowiednio 1050 oraz 1000 Mb/s.

  także łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Nowoczesna, pokryta elastomerem obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając optymalną skuteczność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najbardziej skrajnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, iż możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, że woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się unikatową trwałością, która zagwarantuje, iż urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a nawet profesjonalnymi kamerami wideo takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W pakiecie odnajdziesz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co ponadto powiększa wszechstronność i komfort wykorzystywania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB lub 4 TB, a także jeden z trzech ciekawych odcieni: niebieski, beżowy albo czarny.

  efektowny, pokryty elastomerem korpus powoduje, że dysk bez dwóch zdań nie wyślizgnie Ci się z ręki. Dzisiaj możesz zawsze posiadać przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, produktywnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, żeby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD przystępnemu na PC i Mac, a także na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  dodatkowo, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego efektywność i zabezpieczać informacje.


2 ★  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)

Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
1242 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 1242 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - nie tylko dla arcytrudnych twórców Wyczynowo szybki, poręczny i pancerny. Najnowszy mobilny dysk SSD T7 Shield to dobór dla osób oczekujących bezkompromisowo wydajnego i wytrzymałego nośnika informacji, który stanie na wysokości zadania w dowolnym miejscu na świecie, choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - wyczynowo efektywny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości danych. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe nadzwyczajne szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące adekwatnie 1050 oraz 1000 Mb/s.

  w dodatku łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna, pokryta elastomerem obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając optymalną efektywność nawet, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najbardziej arcytrudnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, iż możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, iż woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się unikatową trwałością, która zagwarantuje, iż urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a nawet profesjonalnymi kamerami video takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W zestawie wyszukasz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co dodatkowo powiększa wszechstronność i komfort używania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB albo 4 TB, a także jeden z trzech interesujących barw: niebieski, beżowy lub czarny.

  ładny, pokryty elastomerem korpus powoduje, iż dysk niewątpliwie nie wyślizgnie Ci się z ręki. Dzisiaj możesz za każdym razem mieć przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, produktywnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, żeby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD przystępnemu na PC i Mac i na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  dodatkowo, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego skuteczność i zabezpieczać dane.


3 ★  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd

Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
1185 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk portable t7 2tb ssd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1185 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - nowy kanon pamięci zewnętrznej Stylowy, lekki i kompaktowy mobilny dysk Samsung Portable SSD T7 o pojemności 2 TB zagwarantuje pokaźne szybkości transferu, chroni i łatwe przechowywanie i przesyłanie dużych plików.

  Ciesz się świetną wydajnością T7, jednocześnie w trakcie pracy i zabawy. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - nieprzeciętna wydajność Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości magistrali USB 3.2 Gen 2, jaką wykorzystuje dysk T7.

  wbudowana technika PCIe NVMeTM pozwala na osiągnięcie szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącej trafnie do 1050 / 1000 Mb/s. W rezultacie T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli wcześniejszy model, czyli T5.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - wytrzymały i bezawaryjny SSD to skrót od angielskiego Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Najwyższej klasy moduły pamięci zapewniają bezproblemowa działanie przez dużo lat.

  Dysk można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, a mocny, metalowy korpus, zabezpiecza dane nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - nowoczesna ochrona przed przegrzaniem Nie ważne, jak intensywnie korzystasz ze swojego dysku T7, nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania.

  zaawansowane rozwiązanie termiczne T7 wykorzystuje technologię ePCM oraz Dynamic Thermal Guard. W wyniku czego to kompaktowe urządzenie zawsze utrzymuje trafną temperaturę - nawet przy znacznych prędkościach działania.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - niewiarygodnie znikomy i lekki mały, smukły i lekki korpus to w przypadku T7 standard. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a solidny, produkowany z aluminium, jednoelementowy korpus swobodnie zawiera się w rąk.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - wybierz dysk rewelacyjny do swych potrzeb T7 jest dostępny w kilku wersjach, byś mógł wybrać tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Możesz stać się posiadaczem dysku o klasycznie czarnej obudowie też skusić się na wyrazisty czerwony albo niebieski.

  T7 przystępny jest dodatkowo w trzech pojemnościach: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - współpraca z wieloma urządzeniami Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu są dołączone przewody USB-C i USB-C/USB-A, co ponadto rozszerza wszechstronność i wygodę korzystania z dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - dedykowane oprogramowanie do zarządzania żeby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, dysk T7 wyekwipowano w świeże, intuicyjne oprogramowanie dla komputerów PC i Mac.

  Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą skorzystać z darmowej aplikacji przenośnej.


4 ★  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)

Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
1242 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1242 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - nie tylko dla ekstremalnych twórców Wyczynowo prędki, funkcjonalny i pancerny. Najnowszy mobilny dysk SSD T7 Shield to dobór dla osób oczekujących bezkompromisowo skutecznego i wytrzymałego nośnika danych, który sprawdzi się w dowolnym miejscu na świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - wyczynowo produktywny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości danych. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe idealne szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące odpowiednio 1050 oraz 1000 Mb/s.

  też łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Innowacyjna, pokryta elastomerem pokrywa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając trafną sprawność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najmocniej skrajnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, iż woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się unikatową trwałością, która gwarantuje, że urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a choćby mistrzowskimi kamerami video takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W pakiecie wyszukasz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co ponadto zwiększa wszechstronność i komfort używania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB albo 4 TB, a także jeden z trzech atrakcyjnych kolorów: niebieski, beżowy lub czarny.

  ładny, pokryty elastomerem korpus powoduje, iż dysk z całą pewnością nie wyślizgnie Ci się z ręki. Dzisiaj możesz zawsze mieć przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, efektywnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, by pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do mobilnego dysku SSD przystępnemu na PC i Mac i na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  na dodatek, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego wydajność i zabezpieczać informacje.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 2 tb Samsung ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 2 TB Samsung jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)

Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
1149 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung t7 shield 2tb usb 3.2 (niebieski)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 1149 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - nie tylko dla skrajnych twórców Wyczynowo prędki, ergonomiczny i pancerny. Najnowszy mobilny dysk SSD T7 Shield to wybór dla osób oczekujących bezkompromisowo wydajnego i wytrzymałego nośnika danych, który sprawdzi się w dowolnym miejscu na świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - wyczynowo sprawny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości informacji. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe idealne prędkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące optymalnie 1050 oraz 1000 Mb/s.

  także łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna, pokryta elastomerem obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając optymalną sprawność nawet, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najistotniej arcytrudnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, że woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się nieszablonową trwałością, która zapewnia, iż urządzenie przetrwa nawet upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a choćby profesjonalnymi kamerami wideo takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W zestawie wyszukasz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co w dodatku powiększa wszechstronność i komfort użytkowania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB albo 4 TB i jeden z trzech niebanalnych odcieni: niebieski, beżowy lub czarny.

  spektakularny, pokryty elastomerem korpus sprawia, iż dysk niewątpliwie nie wyślizgnie Ci się z ręki. Teraz możesz za każdym razem mieć przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, wydajnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB niebieski - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, by pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do przenośnego dysku SSD przystępnemu na PC i Mac oraz na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  na dodatek, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego efektywność i zabezpieczać informacje.


2 ★  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd

Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
1185 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk portable t7 2tb ssd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk portable t7 2tb ssd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1185 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - nowy kanon pamięci zewnętrznej Stylowy, lekki i kompaktowy mobilny dysk Samsung Portable SSD T7 o pojemności 2 TB zagwarantuje szerokie prędkości transferu, chroni , a także proste przechowywanie i przesyłanie obszernych plików.

  Ciesz się znakomitą efektywnością T7, jednocześnie podczas pracy i zabawy. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - wspaniała wydajność Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej prędkości magistrali USB 3.2 Gen 2, jaką wykorzystuje dysk T7.

  zaimplementowana technika PCIe NVMeTM pozwala na osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącej adekwatnie do 1050 / 1000 Mb/s. W wyniku czego T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli wcześniejszy model, czyli T5.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - wytrzymały i bezawaryjny SSD to skrót od angielskiego Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Najwyższej klasy moduły pamięci zapewniają bezproblemowa działanie przez niemało lat.

  Dysk można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, a solidny, metalowy korpus, zabezpiecza dane nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - innowacyjna ochrona przed przegrzaniem Nie ważne, jak intensywnie korzystasz ze swego dysku T7, nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania.

  innowacyjne rozwiązanie cieplne T7 wykorzystuje technologię ePCM i Dynamic Thermal Guard. Na skutek czego to kompaktowe urządzenie za każdym razem utrzymuje optymalną temperaturę - nawet przy obfitych prędkościach działania.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - niewiarygodnie niewiele znaczący i lekki nieznaczny, smukły i lekki korpus to w sytuacji T7 kanon. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a solidny, wyprodukowany z aluminium, jednoelementowy korpus luźno gromadzi się w rąk.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - wybierz dysk wspaniały do swych potrzeb T7 jest przystępny w kilku wersjach, byś mógł wybrać tę, która jest dla Ciebie najlepsza. Możesz stać się posiadaczem dysku o tradycyjnie czarnej obudowie również skusić się na wyrazisty czerwony albo niebieski.

  T7 dostępny jest ponadto w trzech pojemnościach: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - współpraca z wieloma urządzeniami Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu są załączone przewody USB-C i USB-C/USB-A, co w dodatku powiększa wszechstronność i wygodę korzystania z dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 2 TB niebieski - przeznaczone oprogramowanie do zarządzania aby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, dysk T7 wyposażono w nowe, instynktowne oprogramowanie dla komputerów PC i Mac.

  Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą skorzystać z gratisowej aplikacji przenośnej.


3 ★  t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung

t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung
1219 zł
Najniższa Cena Online

★ t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  t7 shield 2tb usb 3.2 (czarny) marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1219 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - nie tylko dla ekstremalnych twórców Wyczynowo prędki, praktyczny i pancerny. Najnowszy przenośny dysk SSD T7 Shield to dobór dla osób oczekujących bezkompromisowo efektywnego i wytrzymałego nośnika informacji, który spełni oczekiwania w dowolnym miejscu na świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - wyczynowo skuteczny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości informacji. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe wspaniałe szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące adekwatnie 1050 i 1000 Mb/s.

  na dodatek łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Innowacyjna, pokryta elastomerem obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając słuszną wydajność nawet, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najszczególniej ekstremalnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, iż woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się unikatową trwałością, która zagwarantuje, że urządzenie przetrwa choćby upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a choćby fachowymi kamerami wideo takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W komplecie wyszukasz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co dodatkowo rozszerza wszechstronność i komfort wykorzystywania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB albo 4 TB i jeden z trzech interesujących kolorów: niebieski, beżowy lub czarny.

  spektakularny, pokryty elastomerem korpus powoduje, iż dysk z pewnością nie wyślizgnie Ci się z ręki. Teraz możesz zawsze mieć przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, efektywnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB czarny - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, żeby pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do mobilnego dysku SSD dostępnemu na PC i Mac i na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  ponadto, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego produktywność i zabezpieczać informacje.


4 ★  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)

Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
1242 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung T7 Shield 2TB USB 3.2 (beżowy) (8806092968462)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1242 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - nie tylko dla skrajnych twórców Wyczynowo prędki, ergonomiczny i pancerny. Najnowszy przenośny dysk SSD T7 Shield to dobór dla osób oczekujących bezkompromisowo skutecznego i wytrzymałego nośnika danych, który sprawdzi się w dowolnym miejscu na świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - wyczynowo sprawny Zapisuj i przesyłaj dowolne ilości danych. Technologie USB 3.2 Gen 2 i PCIe NVMe znakomite szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu, wynoszące odpowiednio 1050, a także 1000 Mb/s.

  również łatwą edycję bezpośrednio z dysku. Progresywna, pokryta elastomerem obudowa z technologią Dynamic Thermal Guard kontroluje temperaturę urządzenia, zapewniając optymalną skuteczność choćby, gdy pracujesz nad ogromnymi projektami.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - niezniszczalny T7 Shield to wyczynowy dysk SSD, który sprosta najszczególniej skrajnym warunkom działania. Zgodność z normą IP65 oznacza, że możesz używać dysku w dowolnym miejscu, bez obaw, iż woda i pył zagrożą Twoim danym.

  Design dysku i obudowa z elastomeru czynią go urządzeniem do zadań specjalnych. Ciesz się nieszablonową trwałością, która zapewnia, iż urządzenie przetrwa choćby upadek z wysokości 3 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - nieograniczona kompatybilność Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 Shield współpracuje z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier, a choćby profesjonalnymi kamerami wideo takimi jak Czarnymagic Ursa Mini Pro 12K. W komplecie znajdziesz przewody USB-C i USB-C/USB-A, co w dodatku rozszerza wszechstronność i komfort stosowania dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - pancerny, lekki i stylowy Do wyboru, do koloru. Wybierz smukły SSD z ogromną ilością miejsca 1 TB, 2 TB albo 4 TB, a także jeden z trzech interesujących barw: niebieski, beżowy lub czarny.

  atrakcyjny, pokryty elastomerem korpus sprawia, że dysk niewątpliwie nie wyślizgnie Ci się z ręki. Teraz możesz za każdym razem mieć przy sobie wszystkie ważne materiały zapisane w lekkim, produktywnym i wytrzymałym urządzeniu.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2 TB beżowy - oprogramowanie do zarządzania Ustal hasło, by pobierać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Otrzymasz je dzięki oprogramowaniu Samsung do mobilnego dysku SSD dostępnemu na PC i Mac oraz na smartfonach i tabletach z systemem Android.

  w dodatku, dzięki Samsung Magician Software, możesz sprawdzać stan urządzenia, optymalizować jego produktywność i zabezpieczać informacje.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 2 tb Samsung


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 2 tb Samsung


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane dyski zewnętrzne 2 TB [TOP6 maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 2 tb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 2 tb Samsung

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 2 TB Samsung?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 2 TB Samsung warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Samsung pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 2 tb Samsung są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Samsung zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 2 TB Samsung to produkty często rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.