Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Toshiba.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 2 TB Toshiba.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 2 tb Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 2 TB Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
349,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 349,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB biały HDTCA20EW3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich poufnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę proste.

  wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, Ci potrzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost idealnym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to świetny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


2 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA srebrny JEDEN DYSK. Niemało maszyn Być może już masz niemało urządzeń, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie niezaprzeczalnie nie potrzebujesz dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: umożliwia bezproblemowe zapisywanie i wykorzystywanie informacji na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  starczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania urządzeń zewnętrznych ma szerokie znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których sprężystość przyłączania urządzeń zewnętrznych ma pokaźne znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy srebrną obudowę oraz lekką konstrukcję, które nieprzeciętnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


3 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555
359 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 359 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA Czarny powiększ poziom swej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki przenośnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA nie musisz martwić się o eliminowanie gier, żeby zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  wyszukana, kompaktowa kompozycja umożliwia przechowywanie ulubionych gier w przystępnej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki obszernej obszerności na informacje, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu poziomów, a mniej na zmaganiach, żeby zrobić miejsce na najgorętsze nowe nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA zaprojektowanemu poprzez producenta Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie zwiększać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten przenośny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie gier, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  mobilny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® albo PC4 i proponuje przypasowany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


4 ★  Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334

Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334
349 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 349 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny Stylowy i elegancji towarzysz Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB metaliczny w stanowczo smukłej i lekkiej aluminiowej obudowie jest gustownym i wytwornym dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

  mając szereg przydatnych funkcji i trzyletnią gwarancję, dysk Canvio Slim naprawdę korzystnie broni Twoje dane. Dysk Canvio Slim jest dostępny w dwóch kolorach: srebrnym albo czarnym — poprawnie więc się sprawdzi w każdej sytuacji.

  prędki transfer Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB metaliczny zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1, jest znacznie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego towaru marki Toshiba powoduje, że z znacznym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, aby zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji. Ochrona danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk nieszablonowym hasłem.

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niesłychane standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny to gwarancja ochrony Twoich danych. Rozwiązanie do samoczynnych kopii zapasowych załączone do dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black
332,63 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 332,63 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB czarny Stylowy i elegancji towarzysz Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny w bardzo smukłej i lekkiej aluminiowej obudowie jest wysmakowanym i wykwintnym dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

  posiadając szereg przydatnych funkcji i trzyletnią gwarancję, dysk Canvio Slim naprawdę poprawnie chroni Twoje dane. Dysk Canvio Slim jest dostępny w dwóch kolorach: metalicznym lub czarnym — należycie więc się sprawdzi w każdej sytuacji.

  szybki transfer Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, jest istotnie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego produktu firmy Toshiba powoduje, iż z pokaźnym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, żeby zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji. Ochrona danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieporównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny to gwarancja ochrony Twoich danych. Rozwiązanie do samoczynnych kopii zapasowych załączone do dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę proste.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.


6 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
330,15 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 330,15 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB czerwony HDTCA20ER3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nieskomplikowane.

  starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, potrzebujesz przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost świetnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to nadzwyczajny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


7 ★  Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)

Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Uszkodzone opakowanie, artykuł rozpakowywany w celu oględzin. Dysk NOWY z kompletem wyposażenia. Opakowanie zabezpieczone plombą firmową Action.Złącze USB: USBZasilanie magistrali: USBObsługiwane systemy operacyjne Mac: TakWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Wysokość opakowania: 140 mmPojemność HDD: 2000 GBTechnologia Thunderbolt: NieGłębokość produktu: 70 mmObsługa funkcji Plug & Play: TakSzerokość produktu: 119 mmWi-Fi: NieWysokość towaru: 20,5 mmGłębokość opakowania: 40 mmKolor towaru: CzarnyWaga produktu: 149 gMaksymalna prędkość przesyłania informacji: 5000 Mbit/sModel: HDDObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseSzerokość opakowania: 128 mmWaga wraz z opakowaniem: 249 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7...


8 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB HDTCA20EK3AA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych prywatnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje informacje. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę proste.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest znacznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w przeróżne miejsca, potrzebujesz mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost nadzwyczajnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to perfekcyjny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 2 tb Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 2 TB Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA metaliczny JEDEN DYSK. Sporo maszyn Być może już masz sporo urządzeń, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie zdecydowanie nie potrzebujesz dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: pozwala na bezproblemowe zapisywanie i używanie informacji na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  wystarczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania sprzętów zewnętrznych ma pokaźne znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których rozciągliwość przyłączania sprzętów zewnętrznych ma pokaźne znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows i urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy metaliczną obudowę, a także lekką konstrukcję, które znakomicie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


2 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
399 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB czerwony HDTCA20ER3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich poufnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę łatwe.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w przeróżne miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost znakomitym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to doskonały partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


3 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black
332,63 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 332,63 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB czarny Stylowy i elegancji towarzysz Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny w istotnie smukłej i lekkiej aluminiowej obudowie jest wykwintnym i eleganckim dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

  posiadając szereg przydatnych funkcji i trzyletnią gwarancję, dysk Canvio Slim naprawdę dobrze chroni Twoje dane. Dysk Canvio Slim jest dostępny w dwóch kolorach: srebrnym albo czarnym — korzystnie więc się sprawdzi w każdej sytuacji.

  prędki transfer Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, jest wyraźnie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer podczas porządkowania plików.

  Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego towaru producenta Toshiba sprawia, że z obszernym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, by zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji. Ochrona informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich poufnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny to gwarancja ochrony Twoich danych. Rozwiązanie do automatycznych kopii zapasowych załączone do dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nietrudne.

  starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.


4 ★  Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)

Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba HDTB420EK3AA (4260557510025)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Uszkodzone opakowanie, artykuł rozpakowywany w celu oględzin. Dysk NOWY z kompletem wyposażenia. Opakowanie zabezpieczone plombą firmową Action.Złącze USB: USBZasilanie magistrali: USBObsługiwane systemy operacyjne Mac: TakWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Wysokość opakowania: 140 mmPojemność HDD: 2000 GBTechnologia Thunderbolt: NieGłębokość produktu: 70 mmObsługa funkcji Plug & Play: TakSzerokość produktu: 119 mmWi-Fi: NieWysokość towaru: 20,5 mmGłębokość opakowania: 40 mmKolor towaru: CzarnyWaga produktu: 149 gMaksymalna szybkość przesyłania informacji: 5000 Mbit/sModel: HDDObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseSzerokość opakowania: 128 mmWaga wraz z opakowaniem: 249 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7...


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB HDTCA20EK3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych danych za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę łatwe.

  wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest znacznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w różne miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost nieprzeciętnym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to doskonały partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


6 ★  Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334

Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334
349 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zew Toshiba Canvio Slim 2TB, USB 3.0, silver, 9_58334
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 349 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny Stylowy i elegancji towarzysz Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB metaliczny w bardzo smukłej i lekkiej aluminiowej obudowie jest wyszukanym i gustownym dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

  mając szereg przydatnych funkcji i trzyletnią gwarancję, dysk Canvio Slim naprawdę poprawnie chroni Twoje dane. Dysk Canvio Slim jest dostępny w dwóch kolorach: srebrnym albo czarnym — należycie więc się sprawdzi w każdej sytuacji.

  prędki transfer Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, jest wyraźnie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego artykułu producenta Toshiba sprawia, że z pokaźnym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, żeby zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji. Ochrona danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych tajnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny to gwarancja ochrony Twoich danych. Rozwiązanie do automatycznych kopii zapasowych załączone do dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Slim 2TB srebrny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 2 tb Toshiba


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 2 tb Toshiba


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane przenośne dyski 2 tb [Zestawienie luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych przenośnych dysków zewnętrznych o pojemności 2 TB.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 2 tb Toshiba

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 2 TB Toshiba?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 2 TB Toshiba odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 2 TB Toshiba warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 2 TB Toshiba pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 2 tb Toshiba są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB Toshiba zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 2 TB Toshiba to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.