Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB w sklepie internetowym Media Expert.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 4 TB w sklepach Media Expert.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 4 tb w sklepie Media Expert ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 4 TB w sklepie internetowym Media Expert jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Seagate Dysk stkx4000402

Seagate Dysk stkx4000402
599 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkx4000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkx4000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 599 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Xbox Drive 4TB 2,5E STKX4000402 konwencjonalny dysk Game Drive for Xbox Nic tak nie odbiera przyjemności gry na konsoli Xbox One jak zapełniony dysk twardy. Powiększ pojemność swej konsoli za pomocą dysku Seagate Game Drive, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie do konsoli Xbox.

  Do 4 TB pojemności pozwala na przechowywanie ponad 100 gier na konsolę Xbox One. Instalacja w trybie plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę. Kompaktowy wymiar i brak kabla zasilającego powodują, iż dysk rewelacyjnie pasuje do gry w domu i bezproblemowo można zabrać go ze sobą, aby grać u znajomych.

  USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) gwarantuje najwyższą prędkość gry, jak przy korzystaniu z gier zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Współpracuje z konsolami Xbox Series X|S Dysk Seagate Game Drive, zaprojektowany z myślą o harmonijniej współpracy z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One, nie ma problemów z przenoszeniem wszelkich Twoich ulubionych gier do konsoli nowej generacji.

  Archiwizuj nowe gry na konsolę Xbox Series X|S i zapewnij sobie możliwość gry w starsze tytuły bezpośrednio z poziomu dysku zewnętrznego. Zaopatrz się w dysk Seagate Game Drive do konsoli Xbox Series X|S i pozostań w grze.Model: STKX4000402 Pozostałe parametry:...


2 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski

Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
559 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 559 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 4 TB to niezawodny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna konstrukcja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

  Urządzenie znamionuje się niewielkimi rozmiarami oraz jest dostępne w różnych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport mieści oprogramowanie WD Backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Starczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn danych My Passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w komplecie.

  SuperSpeed USB pozwala błyskawicznie wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- dołączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala złączyć się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox, a także Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport usprawnia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. WD Discovery może na dodatek zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię w trakcie podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i zapewniają lata bezawaryjnej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


3 ★  Seagate Dysk stjl4000400

Seagate Dysk stjl4000400
479 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stjl4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stjl4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Wykorzystaj swój dzień dzięki prostej, bezusterkowej kopii zapasowej. Prosty, kompaktowy i

  kompatybilny z komputerem mobilny dysk Seagate® Basic gwarantuje dopełniającą

  przestrzeń dyskową w podróży i zezwala na zabranie ze sobą dużych plików w podróż.

   • Wykorzystaj prostą funkcjonalność typu „przeciągnij i upuść”.

   • rozszerz objętość swojego komputera dzięki lekkiej, kompaktowej obudowie

   • rozwiązanie

   • Skorzystaj z natychmiastowej kompatybilności z komputerem rodzaju plug-and-play

   • ekspresowo przesyłaj pliki dzięki USB 3.0, wstecznie kompatybilne z USB 2.0  Konfiguracja dla komputerów PC jest prosta i prosta: wystarczy podłączyć pojedynczy

  kabel USB i gotowe. Dysk jest zasilany z

  kabla USB, więc nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza. Jest

  automatycznie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows® 1,2, więc

  nie trzeba instalować ani konfigurować żadnego oprogramowania. Po prostu podłącz i korzystaj

  z prędkiego transferu informacji dzięki interfejsowi USB 3.0,

  podłączając go do portu SuperSpeed ​​USB 3.0.


4 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieporównane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest pokaźnie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co momentalny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w różnorodne miejsca, potrzebujesz przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost wyśmienitym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to wyśmienity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


5 ★  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)

Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
502,50 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 502,50 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 broniona hasłem pamięć masowa Jesteśmy stale zajęci, a tworzenie kopii zapasowych cyfrowych wspomnień za każdym razem jest na liście rzeczy do zrobienia. Z pomocą przychodzi dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400.

  Jest to broniona hasłem pamięć masowa z przednim portem USB-C i USB 3.2 Gen.1 do prędkiego tworzenia kopii zapasowych plików i ładowania wielu sprzętów równocześnie. Nie musisz stale pamiętać o robieniu kopii zapasowych, posiadając do dyspozycji dysk kompatybilny z komputerami Windows i Mac, który proponuje mirroring plików, a także możliwości przechowywania niezliczonej ilości zdjęć.

  progresywne szyfrowanie danych Ci trzeba dysku twardego, który proponuje coś więcej aniżeli tylko podstawowy standard? Skorzystaj z rozwiązania dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400, które zapewnia bezpieczeństwo informacji.

  Dzięki ochronie przy pomocy hasła i szyfrowaniu sprzętowemu AES-256 – według standardu użytkowanego poprzez rząd Stanów Zjednoczonych oraz służby wywiadowcze na całym świecie – możesz spać spokojnie, mając świadomość, że Twoje cyfrowe aktywa są bezpieczne.

  Aplikacja Seagate Toolkit Aplikacja Toolkit pomaga w pełni zastosować możliwości pamięci dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 dzięki nietrudnym w użyciu narzędziom do tworzenia kopii zapasowych plików, zarządzania bezpieczeństwem i wielu innym funkcjom.

  Działania i funkcje aplikacji Toolkit obejmują: Ochronę danych przy pomocy automatycznych kopii zapasowych, Optymalizację produktywności dysku przy pomocy kilku prostych kliknięć, Zarządzanie bezpieczeństwem dysków samoszyfrujących Seagate i LaCie, Konfigurowanie RAID, szybkie importowanie plików z kart pamięci darmowe plany oprogramowania Wraz z dyskiem Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 uzyskujesz darmowy roczny abonament Mylio Create – potężnej, intuicyjnej aplikacji do organizowania zdjęć w chronologiczne kalendarze, która oferuje proste zabezpieczenia, edycję, udostępnianie i synchronizację z zróżnicowanymi urządzeniami.


6 ★  Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)

Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)
522,32 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 522,32 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  Cykle start/stop: 600000
  EAN: 8719706025683
  Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 147 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: ST4000VX013
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
  Model: HDD
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
  Napięcie pracy: 5 / 12 V
  zużycie mocy: 3,7 W
  pobór mocy (bezczynny): 2,5 W
  pobór mocy w trybie czuwania: 0,25 W
  Początkowe natężenie prądu: 1,8 A
  pojemność HDD: 4000 GB
  Przeznaczenie: Monitoring
  rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
  rozmiar HDD: 3.5"
  Średnia prędkość transferu HDD: 180 MB/s
  Szerokość towaru: 101,8 mm
  prędkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
  Waga artykułu: 490 g
  Wysokość artykułu: 20,2 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C

7 ★  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)

Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
549 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 549 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to bezawaryjny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca, aby przechowywać, porządkować oraz udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna kompozycja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,bezusterkowo służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz jest przystępne w rozmaitych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport gromadzi oprogramowanie wd backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest samoczynne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn informacji my passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie niezbędne kable znajdują się w pakiecie.

  superspeed usb pozwala szybko wykonać kopię zapasową oraz powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - dołączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala scalić się z modnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak facebook, dropbox, a także google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie i udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. Wd discovery może także zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię podczas podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i zapewniają lata bezawaryjnej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


8 ★  Dysk Seagate STKM4000400

Dysk Seagate STKM4000400
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB rozszerzenie pamięci masowej Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest nieduży i nieprzeciętny do przenoszenia. Błyskawicznie zwiększ objętość pamięci masowej komputera, aby móc wziąć ze sobą pliki o sporej objętości..

  Zapisywanie plików jest proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić. Instalacja Instalacja jest bardzo prosta – żeby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć pojedynczy kabel USB. Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest zasilany poprzez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza.

  ponadto dysk jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji. Odzyskiwanie danych Pamięć masowa Seagate Expansion obejmuje na dodatek Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych), gwarantując bezpieczeństwo używania.

  Wykorzystaj atuty pokaźnej prędkości transferu informacji dysku HDD Seagate Expansion Portable 4TB dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0. Prawidłowych rzeczy nigdy za mnóstwo Pomyśl. Zdjęcia, filmy, dokumenty.

  Telefony, tablety, laptopy. Na Twój cyfrowy świat składa się mnóstwo rzeczy, których momentalnie przybywa. Uważamy, iż zarządzanie wszystkimi tymi plikami na wszystkich urządzeniach powinno być proste i nie stanowić uzupełniającego obciążenia, więc zaprojektowaliśmy dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB który pomoże to wszystko kontrolować.


9 ★  Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)

Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)
479 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB podłączana pamięć masowa umożliwiająca natychmiastowe dodanie przestrzeni Podłącz dodatkową pamięć masową w ciągu kilku sekund dzięki dyskowi Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB.

  Do Twojej dyspozycji są dyski stacjonarne o wielkiej i przenośne dyski HDD, które zmieszczą się w Twojej kieszeni i superlekkie dyski SSD wielkości karty kredytowej - oto dyski Expansion dla Ciebie.

  Łatwe w wykorzystywaniu rozwiązanie pamięci masowej. Łatwo rozpocznij zapisywanie cyfrowych plików w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB a następnie przeciągnąć i upuścić pliki!

  Interfejs USB 3.0 gwarantuje dużą prędkość transferu informacji. Współpraca z komputerami z systemem Windows, Mac i Chromebook. Dlaczego warto wybrać przenośny dysk twardy Expansion? Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB produkowano z myślą o zabieraniu go ze sobą w drogę i przenoszeniu znacznych plików dzięki nawet 5 TB obszerności (co oznacza około 320 tys.

  cyfrowych zdjęć). Dysk stanowi wyśmienite rozwiązanie dla każdego w ruchu. Oczekiwania systemu i kompatybilność Kompatybilność z większością systemów Windows, macOS i Chrome OS. Szczegóły na stronie producenta.

  Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB proponuje nietrudne w użyciu rozwiązania dla użytkowników, którzy muszą niezwłocznie dodać pamięć masową do swego komputera.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 4 tb w sklepie Media Expert ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 4 TB w sklepie internetowym Media Expert jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Seagate Dysk stjl4000400

Seagate Dysk stjl4000400
479 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stjl4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stjl4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Wykorzystaj swój dzień dzięki prostej, bezawaryjnej kopii zapasowej. Prosty, kompaktowy i

  kompatybilny z komputerem przenośny dysk Seagate® Basic zapewnia dopełniającą

  przestrzeń dyskową w podróży i zezwala na zabranie ze sobą obfitych plików w podróż.

   • Wykorzystaj prostą praktyczność rodzaju „przeciągnij i upuść”.

   • zwiększ objętość swego komputera dzięki lekkiej, kompaktowej obudowie

   • rozwiązanie

   • Skorzystaj z natychmiastowej kompatybilności z komputerem typu plug-and-play

   • błyskawicznie przesyłaj pliki dzięki USB 3.0, wstecznie kompatybilne z USB 2.0  Konfiguracja dla komputerów PC jest prosta i prosta: starczy podłączyć pojedynczy

  przewód USB i gotowe. Dysk jest zasilany z

  kabla USB, więc nie ma zapotrzebowania używania zewnętrznego zasilacza. Jest

  samoczynnie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows® 1,2, więc

  nie trzeba instalować ani konfigurować żadnego oprogramowania. Po prostu podłącz i korzystaj

  z szybkiego transferu danych dzięki interfejsowi USB 3.0,

  podłączając go do portu SuperSpeed ​​USB 3.0.


2 ★  Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)

Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)
479 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkp4000400 (3660619040407)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB podłączana pamięć masowa umożliwiająca natychmiastowe dodanie przestrzeni Podłącz dopełniającą pamięć masową w ciągu kilku sekund dzięki dyskowi Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB.

  Do Twojej dyspozycji są dyski stacjonarne o obszernej i mobilne dyski HDD, które zmieszczą się w Twojej kieszeni oraz superlekkie dyski SSD wielkości karty kredytowej - oto dyski Expansion dla Ciebie.

  Łatwe w wykorzystywaniu rozwiązanie pamięci masowej. Łatwo rozpocznij zapisywanie cyfrowych plików w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB a następnie przeciągnąć i upuścić pliki!

  Interfejs USB 3.0 gwarantuje dużą szybkość transferu danych. Współpraca z komputerami z systemem Windows, Mac i Chromebook. Dlaczego warto wybrać przenośny dysk twardy Expansion? Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB wytwarzano z myślą o zabieraniu go ze sobą w drogę i przenoszeniu pokaźnych plików dzięki nawet 5 TB objętości (co oznacza około 320 tys.

  cyfrowych fotografii). Dysk stanowi znakomite rozwiązanie dla każdego w ruchu. Wymogi systemu i kompatybilność Kompatybilność z większością systemów Windows, macOS i Chrome OS. Detale na stronie producenta.

  Dysk Seagate Expansion Desktop STKP4000400 4TB proponuje proste w użyciu rozwiązania dla użytkowników, którzy muszą momentalnie dodać pamięć masową do swego komputera.


3 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niespotykane standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę łatwe.

  wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jest znacznie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w różne miejsca, Ci trzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost nieprzeciętnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to znakomity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


4 ★  Dysk Seagate STKM4000400

Dysk Seagate STKM4000400
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB powiększenie pamięci masowej Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest niepokaźny i genialny do przenoszenia. Szybko powiększ objętość pamięci masowej komputera, aby móc wziąć ze sobą pliki o wielkiej objętości..

  Zapisywanie plików jest proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić. Instalacja Instalacja jest istotnie prosta – aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć pojedynczy kabel USB. Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest zasilany przez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza.

  na dodatek dysk jest automatycznie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania dopełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji. Odzyskiwanie danych Pamięć masowa Seagate Expansion obejmuje w dodatku Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych), gwarantując bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Wykorzystaj mocne strony szerokiej prędkości transferu informacji dysku HDD Seagate Expansion Portable 4TB dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0. Korzystnych rzeczy nigdy za mnóstwo Pomyśl. Zdjęcia, filmy, dokumenty.

  Telefony, tablety, laptopy. Na Twój cyfrowy świat składa się sporo rzeczy, których prędko przybywa. Uważamy, iż zarządzanie wszystkimi tymi plikami na wszystkich urządzeniach powinno być proste i nie stanowić dodatkowego obciążenia, więc zaprojektowaliśmy dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB który pomoże to wszystko kontrolować.


5 ★  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)

Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
502,50 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 502,50 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 broniona hasłem pamięć masowa Jesteśmy stale zajęci, a tworzenie kopii zapasowych cyfrowych wspomnień zawsze jest na liście rzeczy do zrobienia. Z pomocą przychodzi dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400.

  Jest to broniona hasłem pamięć masowa z przednim portem USB-C i USB 3.2 Gen.1 do szybkiego tworzenia kopii zapasowych plików i ładowania wielu maszyn jednocześnie. Nie musisz stale pamiętać o robieniu kopii zapasowych, mając do dyspozycji dysk kompatybilny z komputerami Windows i Mac, który proponuje mirroring plików i możliwości przechowywania niezliczonej ilości fotografii.

  zaawansowane szyfrowanie danych Ci trzeba dysku twardego, który proponuje coś więcej niż tylko podstawowy kanon? Skorzystaj z rozwiązania dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400, które gwarantuje bezpieczeństwo danych.

  Dzięki ochronie przy pomocy hasła i szyfrowaniu sprzętowemu AES-256 – według standardu wykorzystywanego poprzez rząd Stanów Zjednoczonych oraz służby wywiadowcze na całym świecie – możesz spać spokojnie, posiadając świadomość, że Twoje cyfrowe aktywa są bezpieczne.

  Aplikacja Seagate Toolkit Aplikacja Toolkit pomaga w pełni użyć możliwości pamięci dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 dzięki nietrudnym w użyciu narzędziom do tworzenia kopii zapasowych plików, zarządzania bezpieczeństwem i wielu innym funkcjom.

  Działania i funkcje aplikacji Toolkit obejmują: Ochronę danych przy pomocy samoczynnych kopii zapasowych, Optymalizację wydajności dysku przy pomocy kilku prostych kliknięć, Zarządzanie bezpieczeństwem dysków samoszyfrujących Seagate i LaCie, Konfigurowanie RAID, szybkie importowanie plików z kart pamięci bezpłatne plany oprogramowania Wraz z dyskiem Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 otrzymujesz bezpłatny roczny abonament Mylio Create – solidnej, instynktownej aplikacji do organizowania zdjęć w chronologiczne kalendarze, która oferuje łatwe zabezpieczenia, edycję, udostępnianie i synchronizację z różnymi urządzeniami.


6 ★  Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)

Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)
522,32 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk twardy surveillance 4 tb 3.5" st4000vx013 (8719706025683)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 522,32 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:


  Cykle start/stop: 600000
  EAN: 8719706025683
  Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji
  Głębokość produktu: 147 mm
  Interfejs: Serial ATA III
  Kod Producenta: ST4000VX013
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
  Model: HDD
  MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
  Napięcie pracy: 5 / 12 V
  zużycie mocy: 3,7 W
  zużycie mocy (bezczynny): 2,5 W
  zużycie mocy w trybie czuwania: 0,25 W
  Początkowe natężenie prądu: 1,8 A
  objętość HDD: 4000 GB
  Przeznaczenie: Monitoring
  rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
  wymiar HDD: 3.5"
  Średnia prędkość transferu HDD: 180 MB/s
  Szerokość towaru: 101,8 mm
  prędkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
  Waga produktu: 490 g
  Wysokość towaru: 20,2 mm
  Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 4 tb w sklepie Media Expert


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 4 tb w sklepie Media Expert


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre przenośne dyski 4 tb [Ranking luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych przenośnych dysków zewnętrznych o pojemności 4 TB.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 4 tb w Media Expert

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 4 TB w sklepach Media Expert?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 4 TB w sklepie internetowym Media Expert odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 4 TB w sklepach Media Expert warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 4 TB na Media Expert pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 4 tb w sklepie Media Expert są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB w sklepie internetowym Media Expert zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 4 TB w sklepach Media Expert to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.