Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 4 TB Transcend. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 20 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB Transcend.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 4 TB Transcend.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 4 tb Transcend ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Transcend był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 4 TB Transcend jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060

Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060
569 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TRANSCEND
 • Nazwa dysku:  Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 569 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Zewnętrzny dysk twardy Transcend SklepJet 25H3 4TB Wytrzymały i przenośny przenośny dysk twardy StoreJet 25H3 został zaprojektowany z myślą o wysokiej wytrzymałości. Usztywniona obudowa i antypoślizgowa tekstura pozwalają na przechowywanie i udostępnianie w dowolnym miejscu.

  Dwie opcje kolorystyczne, granatowy i fioletowy, gwarantują stylowe i lubiane przechowywanie! nadzwyczajna ochrona przed wstrząsami StoreJet 25H3 jest zaopatrzony w trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami, który przeszedł test niepodatności na upadki MIL-STD-810G w amerykańskim wojsku, żeby w pełni bronić dane przechowywane na dysku.

  Trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami obejmuje obudowę z gumy silikonowej, wewnętrzny amortyzator zawieszenia amortyzujący wstrząsy oraz usztywnioną twardą obudowę. Obsługiwane USB rodzaju A. Trwałe i bezusterkowe.

  przenośny dysk twardy StoreJet 25H3 wykorzystuje złącze USB typu A, które przeszło 10 000 testów typu plug-unplug. Wysoka solidność oznacza uzupełniającą ochronę Twoich plików. Zadbaj o swoje pliki z Transcend!

  samoczynna kopia zapasowa jednym dotknięciem StoreJet 25H3 jest wyposażony w przycisk samoczynnego tworzenia kopii zapasowych za jednym dotknięciem, który natychmiast buduje kopię zapasową informacji za jednym naciśnięciem.

  Przycisk umożliwia także ponowne podłączenie dysku twardego do komputera bez konieczności odłączania i ponownego wkładania.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 4 tb Transcend ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Transcend jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 4 TB Transcend jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060

Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060
569 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TRANSCEND
 • Nazwa dysku:  Transcend StoreJet 2.5' H3P 4TB USB3.0, 1_624060
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 569 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Zewnętrzny dysk twardy Transcend SklepJet 25H3 4TB Wytrzymały i mobilny mobilny dysk twardy StoreJet 25H3 został zaprojektowany z myślą o wysokiej wytrzymałości. Usztywniona obudowa i antypoślizgowa tekstura umożliwiają przechowywanie i udostępnianie w dowolnym miejscu.

  Dwie opcje kolorystyczne, granatowy i fioletowy, gwarantują stylowe i popularne przechowywanie! perfekcyjna ochrona przed wstrząsami StoreJet 25H3 jest zaopatrzony w trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami, który przeszedł test odporności na upadki MIL-STD-810G w amerykańskim wojsku, by w pełni bronić informacje przechowywane na dysku.

  Trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami obejmuje obudowę z gumy silikonowej, wewnętrzny amortyzator zawieszenia amortyzujący wstrząsy i umocnioną twardą obudowę. Obsługiwane USB rodzaju A. Trwałe i bezusterkowe.

  mobilny dysk twardy StoreJet 25H3 wykorzystuje złącze USB typu A, które przeszło 10 000 testów rodzaju plug-unplug. Wysoka wytrzymałość oznacza dodatkową ochronę Twoich plików. Zadbaj o swoje pliki z Transcend!

  automatyczna kopia zapasowa jednym dotknięciem StoreJet 25H3 jest wyposażony w przycisk automatycznego tworzenia kopii zapasowych za jednym dotknięciem, który natychmiast formuje kopię zapasową informacji za jednym naciśnięciem.

  Przycisk umożliwia w dodatku ponowne podłączenie dysku twardego do komputera bez konieczności odłączania i ponownego wkładania.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Transcend najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 4 tb Transcend


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 4 tb Transcend


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze dyski zewnętrzne 4 TB [Ranking maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 4 tb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 4 tb Transcend

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 4 TB Transcend?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 4 TB Transcend odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Transcend najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 4 TB Transcend warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Transcend pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 4 tb Transcend są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB Transcend zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 4 TB Transcend to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.