Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 500 GB WD. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 21 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB WD.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 500 GB Western Digital.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 500 gb WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB WD (Western Digital) był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 0.5 TB WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd

black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd
599 zł
Najniższa Cena Online

★ black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 599 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk wd_black™ p50 game drive ssd ma wszystko, czego potrzebujesz do grania. Dzięki prędkości odczytu do 2000 mb/s i objętości do 500 gb spędzisz mniej czasu, oczekując na wczytanie gry, a więcej na prawdziwym graniu.

  opracowany od podstaw z myślą o graczach, dysk p50 game drive ssd jest gotowy na przyszłe rozwiązania, a bardzo prędki interfejs superspeed usb (20 gb/s) zapewnia pełną kompatybilność z komputerem pc lub konsolą.korzyści:tajna broń - bez względu na to, czy chcesz poprawić ogólną responsywność systemu, czy także skrócić czas ładowania gier, nowoczesne technologie zastosowane w dysku p50 game drive ssd pozwolą ci grać na komputerze pc lub konsoli z niespotykaną dotąd szybkościąszybsza realizacja ooleceń - połączenie świetnych parametrów pracy dysku p50 game drive ssd z błyskawiczną szybkością odczytu do 2000 mb/s zagwarantuje stałą efektywność i stabilność podczas graniaprzetestowany na polu bitwy - dzięki objętości do 500 gb nie musisz już likwidować starych gier, aby zrobić miejsce na nowe – zachowaj swoje ulubione gry i stwórz znakomitą bibliotekę.

  p50 game drive ssd niezwykle trwałą, oporną na uderzenia obudowę, która sprawdzi się nawet na polu bitwy.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 500 gb WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB WD (Western Digital) jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 0.5 TB WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd

black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd
599 zł
Najniższa Cena Online

★ black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  black p50 game drive ssd 500gb usb 3.2 marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 599 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk wd_black™ p50 game drive ssd posiada wszystko, czego Ci trzeba do grania. Dzięki szybkości odczytu do 2000 mb/s i objętości do 500 gb spędzisz mniej czasu, oczekując na wczytanie gry, a więcej na prawdziwym graniu.

  opracowany od podstaw z myślą o graczach, dysk p50 game drive ssd jest gotowy na przyszłe rozwiązania, a wyjątkowo szybki interfejs superspeed usb (20 gb/s) zagwarantuje całkowitą kompatybilność z komputerem pc albo konsolą.korzyści:tajna broń - bez względu na to, czy chcesz poprawić ogólną responsywność systemu, czy także skrócić czas ładowania gier, zaawansowane technologie zastosowane w dysku p50 game drive ssd pozwolą ci grać na komputerze pc lub konsoli z niezrównaną dotąd szybkościąszybsza realizacja ooleceń - połączenie genialnych parametrów pracy dysku p50 game drive ssd z bezzwłoczną prędkością odczytu do 2000 mb/s gwarantuje stałą sprawność i stabilność w trakcie graniaprzetestowany na polu bitwy - dzięki obszerności do 500 gb nie musisz już eliminować starych gier, by zrobić miejsce na świeże – zachowaj swoje ulubione gry i stwórz perfekcyjną bibliotekę.

  p50 game drive ssd bardzo trwałą, odporną na uderzenia obudowę, która stanie na wysokości zadania nawet na polu bitwy.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB WD (Western Digital) najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 500 gb WD


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 500 gb WD


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane dyski zewnętrzne 0.5 TB [TOP6 maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 500 gb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 500 gb Western Digital

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 500 GB Western Digital?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 0.5 TB WD odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB WD (Western Digital) najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 500 GB Western Digital warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB WD (Western Digital) pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 500 gb WD są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB WD zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 500 GB Western Digital to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.