Peryferia PC

Dysk zewnętrzny HDD do 700 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 14 czerwca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami HDD do 700 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych HDD do 700 zł.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski hdd do 700 zł ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 700 zł był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami HDD do 700 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Seagate Dysk stkb2000405

Seagate Dysk stkb2000405
529 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkb2000405 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkb2000405
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 529 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niewiele znaczący, żeby można go zmieścić do torby na notebook i proponuje równocześnie wystarczająco dużo miejsca na dużo treści? oto przenośna pamięć masowa seagate® one touch.

  ten mobilny dysk hdd, kompatybilny ze złączem usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) i komputerami z systemem windows® i mac®, oferuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 tb objętości na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych.

  dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji rescue.atuty: pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia kompatybilny z usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) zasilany za pomocą połączenia usb – oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.

  przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików. Współpracuje z systemami windows i mac, bez konieczności ponownego formatowania. Obejmuje usługi odzyskiwania danych rescue


2 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny

Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
489 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 489 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to niezawodny, przenośny magazyn informacji, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, by przechowywać, porządkować i udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup, a także zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna budowa - nowy dysk my passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami i jest dostępne w zróżnicowanych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport gromadzi oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest samoczynne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę, a także częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - mobilny magazyn informacji my passport jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala błyskawicznie wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - załączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala zbratać się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox i google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. Wd discovery może na dodatek zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię w trakcie podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i zapewniają lata bezawaryjnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


3 ★  Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny

Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny
569 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 569 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 5 TB to niezawodny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca, żeby przechowywać, porządkować oraz udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga bronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna kompozycja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,bezusterkowo służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

  Urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami oraz jest dostępne w najróżniejszych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport posiada oprogramowanie WD Backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest samoczynne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, aby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- mobilny magazyn informacji My Passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w komplecie.

  SuperSpeed USB pozwala momentalnie wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala skonsolidować się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox oraz Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów przy pomocy dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. WD Discovery może ponadto zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię podczas podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i zapewniają lata bezawaryjnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


4 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski

Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 4 TB to bezawaryjny, przenośny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga bronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup, a także zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna kompozycja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,bezawaryjnie służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

  Urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami oraz jest dostępne w rozmaitych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport gromadzi oprogramowanie WD Backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest automatyczne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn danych My Passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w komplecie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową oraz powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala zespoić się z popularnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox oraz Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. WD Discovery może też zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię podczas podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i gwarantują lata bezawaryjnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


5 ★  Elements portable zewnętrzny dysk twarde 5000 gb czarny, dysk twardy marki Wd

Elements portable zewnętrzny dysk twarde 5000 gb czarny, dysk twardy marki Wd
539 zł
Najniższa Cena Online

★ Elements portable zewnętrzny dysk twarde 5000 gb czarny, dysk twardy marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Elements portable zewnętrzny dysk twarde 5000 gb czarny, dysk twardy marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 539 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Western Digital Elements™ WDBU6Y0050BBK-WESN 5TB czarny Prosty, szybki, mobilny mobilny dysk twardy WD Elements™ WDBU6Y0050BBK-WESN z interfejsem USB 3.0 to bezusterkowy magazyn danych dla tych, którzy chcą wziąć w podróż wszystkie ważne pliki.

  Dysk proponuje prędki transfer danych, uniwersalny interfejs i wyjątkowo wysoką pojemność w ciekawej cenie. Dysk współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w najnowszy interfejs USB 3.0 i w starszy interfejs USB 2.0.

  Wysoka szybkość przesyłania danych mobilny dysk twardy WD Elements WDBU6Y0050BBK-WESN podłączony do portu USB 3.0 gwarantuje szybkie przesyłanie informacji. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, skuteczność komputera spada.

  Nie usuwaj plików. Przenieś je na przenośny dysk twardy WD Elements, by zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną sprawność notebooka. Wysoka pojemność, śladowe rozmiary minimalna, lekka pokrywa kryje dysk o obszerności 5TB, dzięki czemu mobilny dysk twardy WD Elements WDBU6Y0050BBK-WESN jest wymarzonym towarzyszem podróży, który pomieści wszystkie niezbędne dane!

  Jakość WD wewnątrz I na zewnątrz Wiemy, jak ważne są Twoje dane. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, wytrzymały na wstrząsy i zagwarantuje lata bezusterkowej pracy. By zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w wyszukanej, wytrzymałej obudowie.

  Z WD Elements WDBU6Y0050BBK-WESN nie musisz już martwić się o utratę ważnych dla Ciebie danych.


6 ★  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA metaliczny JEDEN DYSK. Mnóstwo sprzętów Być może już masz sporo maszyn, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie niezaprzeczalnie nie Ci trzeba dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: umożliwia bezproblemowe zapisywanie i stosowanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  starczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których rozciągliwość przyłączania urządzeń zewnętrznych ma znaczne znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych urządzeń ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których rozciągliwość podłączania sprzętów zewnętrznych ma znaczne znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows i sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych maszyn ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy srebrną obudowę i lekką konstrukcję, które wspaniale współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


7 ★  Dysk Seagate STLP4000400

Dysk Seagate STLP4000400
699 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLP4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLP4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 699 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  LaCie Mobile Drive is the nexus of portability and capacity. Encased in a sleek Neil Poulton design, each drive is constructed using post-consumer recycled materials. Work with PC, Mac, and iPad USB-C, just plug-in and go.

  One-click or automatic backup makes file storage extra smooth. Works with PC, Mac, and iPad USB-C out of the box. Back up files with a single click or schedule automatic backups. Drive case and packaging is constructed using post-consumer recycled aluminium, plastic and packing materials.

  Features a sleek and portable design by neil poulton. Enjoy long-term peace of mind with the included three-year limited warranty and three-yr Rescue Data Recovery Services. Take advantage of a complimentary one-month membership to the Adobe Creative Cloud All Apps Plan for access to awesome photo and video editing apps.

  Grab fast USB-C 130 MB/s file transfers, backups and image browsing.


8 ★  Dysk Seagate STKM5000400, STKM5000400

Dysk Seagate STKM5000400, STKM5000400
539 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM5000400, STKM5000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM5000400, STKM5000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 539 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Seagate Expansion Portable 5TB spora pojemność. Wspaniały styl. Elegancja i prostota. Dysk HDD Seagate Expansion Portable 5TB jest wyjątkowo błogi w dotyku. Dysk One Touch jest dostępny w różnorodnych stylach i objętościach, które odpowiadają Twoim jednostkowym preferencjom.

  I niezależnie od tego, czy przechowujesz na nim roczne dokumenty podatkowe, czy zwiększającą się kolekcję fotografii w wysokiej rozdzielczości, znalezienie miejsca na to wszystko nie będzie stanowiło problemu.

  wygodne tworzenie kopii zapasowych Dysk HDD Seagate Expansion Portable 5TB pozwala zaplanować realizowanie kopii zapasowych co godzinę, każdego dnia, co tydzień albo co miesiąc, co zapewnia konsolidację plików w jednym miejscu.

  Niezależnie od preferowanego typu kopii zapasowych, dysk One Touch oferuje proste w użyciu rozwiązanie. Kompatybilność z komputerami PC i Mac Dysk HDD Seagate Expansion Portable 5TB działa zamiennie zarówno z komputerami z systemem Windows®, jak i Mac® natychmiast po rozpakowaniu (ponowne formatowanie może być wymagane w sytuacji korzystania z Time Machine).

  przystępne są adaptery pozwalające na korzystanie z połączeń USB-C. Prawidłowych rzeczy nigdy za sporo Pomyśl. Fotografie, filmy, dokumenty. Telefony, tablety, laptopy. Na Twój cyfrowy świat składa się niemało rzeczy, których prędko przybywa.

  Uważamy, iż zarządzanie wszystkimi tymi plikami na wszystkich urządzeniach powinno być proste i nie stanowić dopełniającego obciążenia, więc zaprojektowaliśmy dysk HDD Seagate Expansion Portable 5TB który pomoże to wszystko kontrolować.


9 ★  Seagate Dysk stkx4000402

Seagate Dysk stkx4000402
600 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkx4000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkx4000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 600 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Xbox Drive 4TB 2,5E STKX4000402 konwencjonalny dysk Game Drive for Xbox Nic tak nie odbiera przyjemności gry na konsoli Xbox One jak zapełniony dysk twardy. Rozszerz objętość swojej konsoli za pomocą dysku Seagate Game Drive, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie do konsoli Xbox.

  Do 4 TB obszerności zezwala na przechowywanie ponad 100 gier na konsolę Xbox One. Instalacja w trybie plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę. Kompaktowy rozmiar i brak kabla zasilającego sprawiają, iż dysk perfekcyjnie nadaje się do gry w domu oraz bezproblemowo można wziąć go ze sobą, żeby grać u znajomych.

  USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) zapewnia najwyższą szybkość gry, jak przy korzystaniu z gier zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Współpracuje z konsolami Xbox Series X|S Dysk Seagate Game Drive, zaprojektowany z myślą o harmonijniej współpracy z konsolami Xbox Series X|S, a także Xbox One, nie ma problemów z przenoszeniem wszelkich Twoich ulubionych gier do konsoli nowej generacji.

  Archiwizuj świeże gry na konsolę Xbox Series X|S i zapewnij sobie możliwość gry w starsze tytuły bezpośrednio z poziomu dysku zewnętrznego. Zaopatrz się w dysk Seagate Game Drive do konsoli Xbox Series X|S i pozostań w grze.Model: STKX4000402 Pozostałe parametry:...


10 ★  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200

Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
600 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 600 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Game Drive do konsoli PlayStation
  Zrób miejsce na gry, które kochasz, korzystając z licencjonowanego dysku z uzupełniającą pamięcią masową.
  Oficjalnie licencjonowany poprzez PlayStation dysk twardy o objętości 4 TB, który bez problemu współpracuje z konsolą PS5 i PS4.

  Oficjalnie licencjonowany dysk do stosowania z konsolami PlayStation
  Wykorzystaj ogromną pamięć masową dysku Game Drive. Oprogramowanie układowe na dysku zagwarantuje bezproblemową współpracę z PS5 i PS4. Starczy podłączyć dysk i można zacząć grę w mniej niżeli dwie minuty.

  Gotowość do gry na PS5
  Przechowuj swoje gry PS5 na dysku Game Drive, a kiedy przyjdzie czas na grę, możesz przenieść je na wewnętrzny dysk SSD konsoli PS5. Dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS5.1

  Działa z PS4
  Przechowuj wszystkie swoje gry PS4 i uruchamiaj je bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego, nawet gdy chcesz grać w gry PS4 na konsoli PS5. Dodatkowo dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS4.2

  Skompletuj bibliotekę gier najwyższej klasy
  Możesz zgromadzić na dysku wszystkie swoje ulubione gry, aplikacje i multimedia na PS5 i PS4, bez konieczności usuwania i poświęcania starszych gier albo ponownego ładowania.

  Dysk Game Drive 4 TB: na ponad 60 gier PS5 albo ponad 100 gier PS4.3

  Szybka łączność
  Łączność USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pozwala użyć pełną prędkość gier bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi albo zasilacza.

  W pełni przenośny dysk
  Lekka budowa oznacza, że możesz zabrać ze sobą w drogę całą bibliotekę gier.

  eleganckie wzornictwo
  eleganckie, uniwersalne wzornictwo wyśmienicie pasuje do konsol PS5 i PS4.

  1. Konsole PlayStation 5 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 21.01-03 albo późniejszej.
  2. Konsole PlayStation 4 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 4.50 albo późniejszej.
  3. Uwzględniając średni wymóg w zakresie pamięci masowej 60 GB dla gier na PS5 wydanych do stycznia 2022 roku włącznie średni wymóg w zakresie pamięci masowej 39 GB dla gier na PS4 wydanych do czerwca 2018 roku włącznie


  EAN: 8719706043281
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: STLL4000200
  Model: Game Drive STLL4000200
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 4 TB
  Wysokość: 205 mm
  Szerokość: 759 mm
  Głębokość: 113.5 mm
  Waga: 249 g
  Pozostałe właściwości: kabel USB 3.0 o długości 45.72 cm
  Akcesoria w zestawie: Seagate Game Drive kabel USB 3.0 Instrukcja prędkiej instalacji


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski hdd do 700 zł ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 700 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami HDD do 700 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny

Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
489 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 489 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to bezawaryjny, mobilny magazyn informacji, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią liczba miejsca, by przechowywać, porządkować i udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna kompozycja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,bezawaryjnie służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i jest przystępne w zróżnicowanych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport zawiera oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - mobilny magazyn informacji my passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala błyskawicznie wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - dołączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala dopasować się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox, a także google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. Wd discovery może dodatkowo zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię w trakcie podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i zapewniają lata bezawaryjnej pracy. Dodatkowo są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


2 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski

Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 4 TB to bezawaryjny, przenośny magazyn informacji, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna kompozycja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

  Urządzenie znamionuje się niewielkimi rozmiarami oraz jest przystępne w przeróżnych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport posiada oprogramowanie WD Backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  realne jest automatyczne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn danych My Passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie niezbędne kable znajdują się w pakiecie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową oraz powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala scalić się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox, a także Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów przy pomocy dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. WD Discovery może w dodatku zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię w trakcie podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i gwarantują lata bezusterkowej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


3 ★  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
519 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 519 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA metaliczny JEDEN DYSK. Sporo urządzeń Być może już masz mnóstwo maszyn, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie bezsprzecznie nie potrzebujesz dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: pozwala na bezproblemowe zapisywanie i użytkowanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  wystarczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których rozciągliwość podłączania sprzętów zewnętrznych ma obfite znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych urządzeń ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których sprężystość przyłączania maszyn zewnętrznych ma szerokie znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows i maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy srebrną obudowę, a także lekką konstrukcję, które idealnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


4 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych prywatnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk nieszablonowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niesłychane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jest istotnie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, potrzebujesz przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost perfekcyjnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to wyśmienity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
509 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 509 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA Czarny rozszerz poziom swojej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki mobilnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA nie musisz martwić się o usuwanie gier, by zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  szykowna, kompaktowa konstrukcja pozwala na przechowywanie ulubionych gier w przystępnej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki szerokiej pojemności na dane, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu poziomów, a mniej na zmaganiach, żeby zrobić miejsce na najgorętsze nowe nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA zaprojektowanemu przez markę Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie powiększać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten przenośny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA został specjalnie zaprojektowany, żeby spełnić Twoje potrzeby w zakresie gier, dzięki temu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  mobilny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® lub PC4 i proponuje przypasowany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


6 ★  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)

Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
519 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLC4000400 (3660619042128)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 519 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 broniona hasłem pamięć masowa Jesteśmy stale zajęci, a tworzenie kopii zapasowych cyfrowych wspomnień zawsze jest na liście rzeczy do zrobienia. Z pomocą przychodzi dysk Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400.

  Jest to chroniona hasłem pamięć masowa z przednim portem USB-C i USB 3.2 Gen.1 do prędkiego tworzenia kopii zapasowych plików, a także ładowania wielu sprzętów równocześnie. Nie musisz stale pamiętać o robieniu kopii zapasowych, posiadając do dyspozycji dysk kompatybilny z komputerami Windows i Mac, który oferuje mirroring plików oraz możliwości przechowywania niezliczonej ilości fotografii.

  nowoczesne szyfrowanie informacji potrzebujesz dysku twardego, który oferuje coś więcej niż tylko podstawowy standard? Skorzystaj z rozwiązania dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400, które gwarantuje bezpieczeństwo danych.

  Dzięki ochronie za pomocą hasła i szyfrowaniu sprzętowemu AES-256 – według standardu wykorzystywanego przez rząd Stanów Zjednoczonych i służby wywiadowcze na całym świecie – możesz spać spokojnie, mając świadomość, że Twoje cyfrowe aktywa są bezpieczne.

  Aplikacja Seagate Toolkit Aplikacja Toolkit pomaga w pełni wykorzystać możliwości pamięci dysku Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 dzięki nietrudnym w użyciu narzędziom do tworzenia kopii zapasowych plików, zarządzania bezpieczeństwem i wielu innym funkcjom.

  Działania i funkcje aplikacji Toolkit obejmują: Ochronę informacji przy pomocy automatycznych kopii zapasowych, Optymalizację efektywności dysku przy pomocy kilku prostych kliknięć, Zarządzanie bezpieczeństwem dysków samoszyfrujących Seagate i LaCie, Konfigurowanie RAID, prędkie importowanie plików z kart pamięci bezpłatne plany oprogramowania Wraz z dyskiem Seagate One Touch Desktop HUB 4TB STLC4000400 dostajesz gratisowy roczny abonament Mylio Create – solidnej, intuicyjnej aplikacji do organizowania zdjęć w chronologiczne kalendarze, która oferuje łatwe zabezpieczenia, edycję, udostępnianie i synchronizację z zróżnicowanymi urządzeniami.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 700 zł najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski hdd do 700 zł


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski hdd do 700 zł


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre dyski zewnętrzne do 700 zł [Zestawienie maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych zewnętrznych dysków przenośnych w cenie do 700 zł.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych hdd do 700 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych HDD do 700 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami HDD do 700 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 700 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych HDD do 700 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny HDD do 700 zł będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski hdd do 700 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami HDD do 700 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych HDD do 700 zł to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.