Peryferia PC

Dysk zewnętrzny HDD Seagate. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 24 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami HDD Seagate.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych HDD Seagate.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski hdd Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD Seagate był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami HDD Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Seagate Dysk stkx4000402

Seagate Dysk stkx4000402
595 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkx4000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkx4000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  5
 • Cena: od 595 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Xbox Drive 4TB 2,5E STKX4000402 klasyczny dysk Game Drive for Xbox Nic tak nie odbiera przyjemności gry na konsoli Xbox One jak zapełniony dysk twardy. Zwiększ pojemność swojej konsoli przy pomocy dysku Seagate Game Drive, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie do konsoli Xbox.

  Do 4 TB objętości umożliwia przechowywanie ponad 100 gier na konsolę Xbox One. Instalacja w trybie plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę. Kompaktowy rozmiar i brak kabla zasilającego powodują, że dysk nadzwyczajnie nadaje się do gry w domu, a także bezproblemowo można wziąć go ze sobą, by grać u znajomych.

  USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) zagwarantuje najwyższą prędkość gry, jak przy korzystaniu z gier zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Współpracuje z konsolami Xbox Series X|S Dysk Seagate Game Drive, zaprojektowany z myślą o harmonijniej współpracy z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One, nie ma problemów z przenoszeniem wszelkich Twoich ulubionych gier do konsoli nowej generacji.

  Archiwizuj nowe gry na konsolę Xbox Series X|S i zapewnij sobie możliwość gry w starsze tytuły bezpośrednio z poziomu dysku zewnętrznego. Zaopatrz się w dysk Seagate Game Drive do konsoli Xbox Series X|S i pozostań w grze.Model: STKX4000402 Pozostałe parametry:...


2 ★  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200

Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
593 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 593 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Game Drive do konsoli PlayStation
  Zrób miejsce na gry, które kochasz, korzystając z licencjonowanego dysku z dopełniającą pamięcią masową.
  Oficjalnie licencjonowany przez PlayStation dysk twardy o pojemności 4 TB, który bezproblemowo współpracuje z konsolą PS5 i PS4.

  Oficjalnie licencjonowany dysk do użytku z konsolami PlayStation
  Wykorzystaj ogromną pamięć masową dysku Game Drive. Oprogramowanie układowe na dysku zagwarantuje bezproblemową współpracę z PS5 i PS4. Starczy podłączyć dysk i można zacząć grę w mniej niż dwie minuty.

  Gotowość do gry na PS5
  Przechowuj swoje gry PS5 na dysku Game Drive, a kiedy przyjdzie czas na grę, możesz przenieść je na wewnętrzny dysk SSD konsoli PS5. Dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS5.1

  Działa z PS4
  Przechowuj wszystkie swoje gry PS4 i uruchamiaj je bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego, nawet gdy chcesz grać w gry PS4 na konsoli PS5. Ponadto dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS4.2

  Skompletuj bibliotekę gier najwyższej klasy
  Możesz zgromadzić na dysku wszystkie swoje ulubione gry, aplikacje i multimedia na PS5 i PS4, bez konieczności usuwania i poświęcania starszych gier lub ponownego ładowania.

  Dysk Game Drive 4 TB: na ponad 60 gier PS5 albo ponad 100 gier PS4.3

  Szybka łączność
  Łączność USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pozwala użyć pełną prędkość gier bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi lub zasilacza.

  W pełni przenośny dysk
  Lekka budowa oznacza, że możesz wziąć ze sobą w drogę całą bibliotekę gier.

  stylowe wzornictwo
  wysmakowane, uniwersalne wzornictwo idealnie pasuje do konsol PS5 i PS4.

  1. Konsole PlayStation 5 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 21.01-03 lub późniejszej.
  2. Konsole PlayStation 4 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 4.50 albo późniejszej.
  3. Uwzględniając przeciętny wymóg w zakresie pamięci masowej 60 GB dla gier na PS5 wydanych do stycznia 2022 roku włącznie przeciętny wymóg w zakresie pamięci masowej 39 GB dla gier na PS4 wydanych do czerwca 2018 roku włącznie


  EAN: 8719706043281
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: STLL4000200
  Model: Game Drive STLL4000200
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 4 TB
  Wysokość: 205 mm
  Szerokość: 759 mm
  Głębokość: 113.5 mm
  Waga: 249 g
  Pozostałe atrybuty: kabel USB 3.0 o długości 45.72 cm
  Akcesoria w komplecie: Seagate Game Drive przewód USB 3.0 Instrukcja prędkiej instalacji

3 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i notebooky. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się zwiększa i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być nieskomplikowane i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi wykonany przez markę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.komfortowe zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to za każdym razem na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które istotnie ten proces ułatwią.

  wystarczy jedno kliknięcie, by wykonać kopię zapasową. Możesz także zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych albo miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko wielka objętość na twoje informacje.

  to także stylowy wygląd, który nieprzeciętnie wpasuje się do twoich pozostałych urządzeń i akcesoriów. Pokrywa dysku została tworzona z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda dobrze, ale jest ponadto wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie informacji może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje dzisiaj plany usługi odzyskiwania informacji rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania informacji w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania informacji rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


4 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400

Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
389 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 389 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk FireCuda Gaming 2TB 2,5E STKL2000400 Pojemny i komfortowy dysk HDD Ten model dysku to charakterystyczny dysk twardy HDD, który opiera się na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i modne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką pojemność i niebanalną cenę.

  Dyski HDD sprawdzają się nadzwyczajnie w roli magazynu informacji i pojemnego archiwum, ale też w powszednim wykorzystywaniu. Dysk tego typu będzie dobrym wyborem jednocześnie dla użytkowników indywidualnych, jak jeszcze do zastosowań firmowych.

  Najszybsze złącze USB - 3.2 szybkie działanie dysku, błyskawiczne kopiowanie informacji i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.2, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.2 będzie perfekcyjnym wyborem do większości zastosowań.

  Daj się wciągnąć w wir akcji Dysk twardy FireCuda Gaming to jasny wybór. Ten gamingowy dysk twardy o objętości do 5 TB cechuje się oryginalnym, innowacyjnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej.

  Konfigurowalne podświetlenie RGB LED gwarantuje nadzwyczajną atmosferę w trakcie sesji gier. Gra w nowym świetle Dyski gamingowe FireCuda tworzą odpowiedni klimat do gry, oferując konfigurowalne podświetlenie RGB LED oraz nowe, oryginalne wzornictwo.

  Jedna stacja bojowa dobrana do indywidualnego stylu Pełna gama konfigurowalnych barw RGB i wzorów podświetlenia przystępna na wyciągnięcie ręk. Oprogramowania Seagate Toolkit pomoże zsynchronizować wszystkie używane produkty FireCuda z podświetleniem RGB.

  na dodatek FireCuda Gaming Hub oraz FireCuda Gaming Hard Drive współpracują z Razer Chroma RGB, umożliwiając synchronizację wszystkich wykorzystywanych maszyn peryferyjnych z obsługą Chroma i pełne wykorzystanie możliwości gier.

  Zgodnie z Twoimi preferencjami Gamingowa stacja dokująca FireCuda Gaming Dock dodaje klasy Twojej stacji bojowej i może być użyta w ustawieniu pionowym lub poziomym. Załaduj więcej gier FireCuda Gaming Hard Drive oferuje do 5 TB objętości, zaś FireCuda Gaming Hub - do 16 TB, dostarczając miejsce na bibliotekę gier, aplikacji i multimediów bez obawy o ograniczenia.

  Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2, a także lekka konstrukcja dysku Gaming Hard Drive umożliwiają korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, że możesz zabrać dysk ze sobą do znajomego. Naładowany i gotowy Podwójne przednie porty USB-C i USB-A w urządzeniu Gaming Hub przyłączanie i zasilanie maszyn peryferyjnych.

  Zapewniamy Ci wsparcie Kiedy zdarzy się to, co nieprzewidziane np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę albo katastrofy naturalne usługi Rescue pomogą Ci ochronić swoje informacje przed utratą i kosztami ich odzyskania, gwarantując bezpieczeństwo stosowania.

  Model: FireCuda Gaming 2TB 2,5EPozostałe cechy:...


5 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB

Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 Gra w nowym świetle Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 generuje stosowny klimat do gry, oferując konfigurowalne podświetlenie RGB LED i świeże, oryginalne wzornictwo.

  Dysk postępowy i stylowy design, dzięki czemu znakomicie wpasuje się w twoje stanowisko gamingowe. Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2, a także lekka budowa dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 zezwalają na korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, że możesz wziąć dysk ze sobą do znajomego.

  starczy tylko jeden przewód i już! Możesz wziąć swój dysk wszędzie. Kompatybilność z systemami Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 jest kompatybilny z komputerami z systemami Windows, Mac, a także Chromebook.

  Gotowość do użytkowania zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki automatycznemu rozpoznawaniu, które pozwala na szybką i prostą instalację. Zapewnione wsparcie Kiedy zdarzy się to, co niespodziane – np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę albo katastrofy naturalne – usługi Rescue pomogą Ci zabezpieczyć dane przed utratą i kosztami ich odzyskiwania, zapewniając bezpieczeństwo wykorzystywania dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400.


6 ★  Seagate Dysk stlc18000400

Seagate Dysk stlc18000400
1859 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stlc18000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stlc18000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1859 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk One Touch Desktop HUB

  Dysk do komputerów stacjonarnych ze zintegrowanym hubem USB-C i USB 3.0 umożliwia zarządzanie urządzeniami i ich ładowanie.

  Ogromna pojemność
  mnóstwo miejsca na przechowywanie niezliczonych zdjęć, filmów, plików i innych składników.

  Podłącz swój świat
  Inteligentne przednie porty USB-C i USB 3.0 służą do podłączania i ładowania urządzeń - choćby jeśli Twój komputer jest wyłączony.

  Obsługa przeróżnych platform
  Natychmiastowa kompatybilność z komputerami Windows oraz Mac

  różnorodne formy zabezpieczania plików
  Możesz wybrać mirroring plików przy pomocy jednego kliknięcia albo ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych za pomocą oprogramowania Seagate Toolkit.

  Ochrona hasłem
  Zewnętrzny dysk twardy z hubem USB zabezpiecza Twoje cyfrowe zasoby.

  Możesz robić niesamowite zdjęcia w dowolnym miejscu
  4-miesięczny gratisowy abonament planu fotograficznego Adobe Creative Cloud umożliwia edycję, przechowywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca (abonament należy zrealizować w ciągu roku od rejestracji dysku, nie jest on dostępny we wszelkich krajach).

  Uporządkuj swoje wspomnienia przy pomocy Mylio Create
  Do użycia darmowy roczny abonament planu Mylio Create (opcja nie jest dostępna we wszelkich krajach; do realizacji w trakcie rejestracji artykułu).  EAN: 3660619042197
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STLC18000400
  Model: One Touch HUB
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 18 TB
  Akcesoria w pakiecie: Dysk Seagate One Touch z hubem kabel USB 3.0 o długości 45,72 cm Zasilacz 18 W dostępne do pobrania oprogramowanie Toolkit, roczny plan Mylio Create, 4-miesięczny plan Adobe Creative Cloud Photography, Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych) Instrukcja szybkiej instalacji

7 ★  Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)

Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)
1749,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1749,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Seagate Expansion, dodatkowa pamięć do Twojego komputera Konfiguracja jest prosta i prosta: starczy podłączyć kabel zasilający i USB i gotowe. Dysk jest automatycznie rozpoznawany poprzez systemy operacyjne Windows i Mac, więc nie jest konieczne żadne oprogramowanie instalacyjne ani konfiguracyjne.

  Zapisywanie plików jest proste — wystarczy je przeciągnąć i upuścić. Skorzystaj z wysokiej szybkości przesyłania danych USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.


8 ★  Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)

Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)
599 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 599 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Seagate Expansion Desktop 6TB USB 3.0. Twój komputer zwolnił wskutek przeciążenia pamięci masowej? Zwolnij miejsce i ciesz się szybkim transferem informacji dzięki dyskowi zewnętrznemu Seagate Expansion Desktop 6TB USB 3.0.

  Im więcej plików przechowujesz na dysku wewnętrznym, tym bardziej obniżasz produktywność sprzętu. Na skutek czego pogarsza się Twoja sprawność w pracy i szansa na zwycięstwa w rozgrywkach. Żeby temu zapobiec, odciąż sprzęt za pomocą Seagate Expansion Desktop – zyskasz aż 6 TB i momentalny transfer danych.

  Przeprowadzka plików sprzyja ich uporządkowaniu w folderach i odzyskaniu produktywności peceta....


9 ★  Seagate Dysk stkb2000405

Seagate Dysk stkb2000405
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkb2000405 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkb2000405
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle znikomy, by można go zmieścić do torby na laptop i proponuje jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? oto mobilna pamięć masowa seagate® one touch.

  ten przenośny dysk hdd, kompatybilny ze złączem usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) i komputerami z systemem windows®, a także mac®, oferuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 tb pojemności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych.

  dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych rescue.atuty: pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia kompatybilny z usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) zasilany przy pomocy połączenia usb – proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.

  przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików. Współpracuje z systemami windows i mac, bez konieczności ponownego formatowania. Obejmuje usługi odzyskiwania informacji rescue


10 ★  Dysk Seagate STKP10000400

Dysk Seagate STKP10000400
949 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKP10000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKP10000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 949 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SEAGATE Expansion Desktop External 10TB Dodaj pamięć do swego komputera Seagate® proponuje nieskomplikowane w użyciu rozwiązania dla użytkowników, którzy muszą błyskawicznie dodać pamięć masową do swojego komputera.

  za pomocą dysku Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych możesz prędko i efektywnie dodać miejsce na dysku na pokaźniejszą liczbę plików, a tym samym zebrać je w jednej lokalizacji i zwolnić część pamięci wewnętrznego dysku twardego i poprawić jego produktywność.

  Ta dodatkowa pamięć masowa jest na stale powiększającą się serię Twoich plików.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski hdd Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD Seagate jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami HDD Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)

Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
229 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 229 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB wspaniały mobilny dysk Seagate® Expansion jest niewiele znaczący i znakomity do przenoszenia. Momentalnie rozszerz pojemność pamięci masowej komputera, żeby móc zabrać ze sobą pliki o dużej pojemności.

  Możesz wziąć dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB ze sobą nawet w kieszeni swoich spodnii! Instalacja Instalacja jest stanowczo prosta – by rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć pojedynczy przewód USB.

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest zasilany przez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Wykorzystaj mocne strony obfitej prędkości transferu informacji dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.

  Wygoda w dodatku dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest automatycznie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania uzupełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji.

  Zapisywanie plików jest proste – starczy przeciągnąć i upuścić. Odzyskiwanie danych Pamięć masowa dysku zewnętrznego Seagate Expansion 1TB obejmuje w dodatku Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych), zapewniając bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC albo Mac i podczas wyjazdu miej dzięki temu wszystkie pliki przy sobie.


2 ★  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb

Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
239 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 239 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  ukazujemy prostą, przenośną pamięć masową, stworzoną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Przenośny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic zagwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

  Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB uzupełniającej pamięci masowej w mobilnym dysku twardym, który doskonale sprawdza się w podróży. Zapewnij swojemu komputerowi uzupełniającą przestrzeń dzięki przenośnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic powoduje, że jest to wyjątkowo proste – starczy przeciągnąć i upuścić pliki!

  Dzięki nawet 5 TB pojemności dysk proponuje dużo miejsca na rosnącą linię plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i w pełni przenośny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, żeby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

  starczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest precyzyjnie tym, czego potrzebujesz.

  Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania lub innych elementów – dysk jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka. Aby korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, wystarczy go ponownie sformatować.

  Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja szybkiej instalacji


3 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i notebooky. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się rozszerza i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być nietrudne i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi produkowany poprzez markę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.wygodne zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable proponuje szereg narzędzi, które istotnie ten cykl ułatwią.

  starczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz dodatkowo zaplanować samoczynne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje dane w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko pokaźna pojemność na twoje dane.

  to także stylowy wygląd, który wyśmienicie wpasuje się do twoich pozostałych maszyn i akcesoriów. Obudowa dysku została tworzona z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda dobrze, ale jest także wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje dzisiaj plany usługi odzyskiwania informacji rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania informacji w razie ich nieprzewidzianej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie albo klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie informacji).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania danych rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


4 ★  Dysk Seagate STKY1000402

Dysk Seagate STKY1000402
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  niezbędne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle mały, aby można go zmieścić do torby na laptop, i jednocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyznaczonego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041626
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000402
  Model: STKY1000402
  typ napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

5 ★  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401

Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle niepokaźny, aby można go zmieścić do torby na laptop, i jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na mnóstwo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 TB pojemności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które wyraźnie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041602
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000401
  Model: STKY1000401
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

6 ★  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400

SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
286 zł
Najniższa Cena Online

★ SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle minimalny, by można go zmieścić do torby na notebook, i równocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows i Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 TB pojemności na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyodrębnionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041589
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000400
  Model: STKY1000400
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD Seagate najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski hdd Seagate


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski hdd Seagate


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane dyski zewnętrzne hdd [Zestawienie luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych zewnętrznych dysków przenośnych HDD.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych hdd Seagate

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych HDD Seagate?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami HDD Seagate odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD Seagate najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych HDD Seagate warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny HDD Seagate będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski hdd Seagate są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami HDD Seagate zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych HDD Seagate to produkty często rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.