Peryferia PC

Dysk zewnętrzny Qoltec. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami Qoltec.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych Qoltec.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski Qoltec ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Qoltec był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami Qoltec jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)

Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)
16,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  QOLTEC
 • Nazwa dysku:  Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 16,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  51868 Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm obszerniejsza objętość na nowe możliwości Urządzenia elektroniczne, a w szczególności PC i laptopy zrewolucjonizowały nasze życie. Każdego dnia korzystamy z nich w pracy i w domu. Oglądasz na nich filmy, zdjęcia rodzinne, słuchasz muzyki ze znajomymi, albo przygotowujesz prezentację do szkoły lub pracy. Z roku na rok producenci oferują nam coraz to udoskonalone cechy komputerów, łącznie z większą objętością dysków, ale czy jedynym sposobem na brak miejsca na pliki jest zakup nowego modelu? Oczywiście, że nie. Idealnym rozwiązaniem będzie dodatkowy dysk, który wygodnie umieścisz w kieszeni firmy Qoltec i zamontujesz w obudowie laptopa. Kompaktowy rozmiar, ekstremalna pamięć Kieszeń do dysków HDD pozwala w szybki i bezpieczny sposób zgrać pliki, edytować je, a także zapisywać zmiany, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swoimi danymi. Nasze urządzenie oferuje: - kompatybilność z wieloma systemami Windows i Mac, - obsługę standardu SATA3, - prostotę w obsłudze, którą gwarantuje interfejs Plug&Play cechy: - Szerokość opakowania [mm]: 160 - Głębokość / Długość opakowania [mm]: 30 - Wysokość opakowania [mm]: 195 - Producent: Qoltec - Kompatybilność: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / MacOS - kanon: SATA III (kompatybilne z SATA I i SATA II ) - wariant obudowy: Wewnętrzna w zatokę 5.25 SLIM SATA (wewnątrz laptopa) - Materiał: Aluminium - Zawartość opakowania: Kieszeń na dysk 2.5 HDD Śrubokręt + komplet śrubek Zaślepka na obudowę - Kolor: Czarny - rozmiary: 122 x 122 x 9.5 mm - Waga netto: 0,0640 kg - Waga brutto: 0,1030 kg - Gwarancja: 24 miesiące Zaufanie potwierdzone gwarancją Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje wymagania. Każda z oferowanych przez kieszeni na dysk HDD objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski Qoltec ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Qoltec jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami Qoltec jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)

Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)
16,77 zł
Najniższa Cena Online

★ Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  QOLTEC
 • Nazwa dysku:  Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm (5901878518688)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 16,77 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  51868 Qoltec Kieszeń na drugi dysk 2.5 HDD | 9.5 mm pokaźniejsza pojemność na świeże możliwości Urządzenia elektroniczne, a w szczególności PC i laptopy zrewolucjonizowały nasze życie. Każdego dnia korzystamy z nich w pracy i w domu. Oglądasz na nich filmy, zdjęcia rodzinne, słuchasz muzyki ze znajomymi, albo przygotowujesz prezentację do szkoły lub pracy. Z roku na rok producenci oferują nam coraz to udoskonalone parametry komputerów, łącznie z pokaźniejszą objętością dysków, lecz czy jedynym sposobem na brak miejsca na pliki jest zakup nowego modelu? Oczywiście, iż nie. Nieprzeciętnym rozwiązaniem będzie dodatkowy dysk, który komfortowo umieścisz w kieszeni producenta Qoltec i zamontujesz w obudowie laptopa. Kompaktowy rozmiar, ekstremalna pamięć Kieszeń do dysków HDD pozwala w prędki i bezpieczny sposób zgrać pliki, edytować je oraz zapisywać zmiany, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swymi danymi. Nasze urządzenie proponuje: - kompatybilność z wieloma systemami Windows, a także Mac, - obsługę standardu SATA3, - prostotę w obsłudze, którą zagwarantuje interfejs Plug&Play właściwości: - Szerokość opakowania [mm]: 160 - Głębokość / Długość opakowania [mm]: 30 - Wysokość opakowania [mm]: 195 - Producent: Qoltec - Kompatybilność: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / MacOS - standard: SATA III (kompatybilne z SATA I i SATA II ) - wariant pokrywy: Wewnętrzna w zatokę 5.25 SLIM SATA (wewnątrz laptopa) - Materiał: Aluminium - Zawartość opakowania: Kieszeń na dysk 2.5 HDD Śrubokręt + zestaw śrubek Zaślepka na obudowę - Kolor: Czarny - rozmiary: 122 x 122 x 9.5 mm - Waga netto: 0,0640 kg - Waga brutto: 0,1030 kg - Gwarancja: 24 miesiące Zaufanie potwierdzone gwarancją Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez kieszeni na dysk HDD objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny Qoltec najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski Qoltec


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski Qoltec


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze przenośne dyski [Ranking luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych przenośnych dysków zewnętrznych.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych Qoltec

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych Qoltec?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami Qoltec odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny Qoltec najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych Qoltec warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny Qoltec będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski Qoltec są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami Qoltec zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych Qoltec to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.