Peryferia PC

Dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 18 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami SSD 1 TB WD.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych SSD 1 TB Western Digital.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski ssd 1 tb WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD (Western Digital) był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami SSD 1 TB WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd

Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd
447,16 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 447,16 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  zapisuj i chroń najważniejsze dla ciebie treści oraz uzyskuj do nich dostęp dzięki dyskowi my passport ssd gwarantującemu wyższą szybkość odczytu do 1050 mb/s i szybkość zapisu do 1000 mb/s oraz wykorzystującemu technikę nvme.

  korzyści: wyższa sprawność - dysk my passport ssd zagwarantuje szybkość odczytu do 1050 mb/si prędkość zapisu do 1000 mb/soraz pojemność do 1tb, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swojego cyfrowego świata w każdym miejscu i czasie ochrona hasłem i szyfrowanie sprzętowe - zadbaj o bezpieczeństwo danych, korzystając z 256-bitowego szyfrowania sprzętowego aes i ochrony hasłem nietrudnego tworzenia kopii zapasowych jeszcze większa trwalość - wytrzymała metalowa kompozycja dysku my passport ssd pomoże ci zmierzyć się ze wszystkimi trudnościami.

  wytrzymałość na wstrząsy i drgania. Odporność na upadki nawet z 1,98 metrów. Przystępne tworzenie kopii zapasowych - dołączone oprogramowanie upraszcza tworzenie kopii zapasowych obfitych plików na dysku lub w chmurze nowa osłona dysku ssd - dysk zamknięty jest w zgrabnej, kompaktowej metalowej obudowie, która wygląda nad wyraz stylowo i jest przystępna w rozmaitych wersjach kolorystycznych natychmiastowa kompatybilność - dysk jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka i kompatybilny z komputerami pc i macPowiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski ssd 1 tb WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD (Western Digital) jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami SSD 1 TB WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd

Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd
447,16 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk my passport 1tb ssd czerwony marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 447,16 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  zapisuj i chroń najważniejsze dla ciebie treści i uzyskuj do nich dostęp dzięki dyskowi my passport ssd gwarantującemu wyższą szybkość odczytu do 1050 mb/s i szybkość zapisu do 1000 mb/s i wykorzystującemu technikę nvme.

  korzyści: wyższa produktywność - dysk my passport ssd gwarantuje prędkość odczytu do 1050 mb/si prędkość zapisu do 1000 mb/soraz pojemność do 1tb, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swego cyfrowego świata w każdym miejscu i czasie ochrona hasłem i szyfrowanie sprzętowe - zadbaj o bezpieczeństwo informacji, korzystając z 256-bitowego szyfrowania sprzętowego aes i ochrony hasłem nietrudnego tworzenia kopii zapasowych jeszcze obszerniejsza trwalość - wytrzymała metalowa kompozycja dysku my passport ssd pomoże ci zmierzyć się ze wszystkimi trudnościami.

  niepodatność na wstrząsy i drgania. Niepodatność na upadki nawet z 1,98 metrów. Nieskomplikowane tworzenie kopii zapasowych - dołączone oprogramowanie upraszcza tworzenie kopii zapasowych obszernych plików na dysku lub w chmurze nowa osłona dysku ssd - dysk zamknięty jest w zgrabnej, kompaktowej metalowej obudowie, która wygląda wyjątkowo stylowo i jest przystępna w przeróżnych wersjach kolorystycznych natychmiastowa kompatybilność - dysk jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka i kompatybilny z komputerami pc i macPowiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD (Western Digital) najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski ssd 1 tb WD


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski ssd 1 tb WD


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre dyski zewnętrzne 1 TB SSD [Zestawienie maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych zewnętrznych dysków przenośnych ssd o pojemności 1 tb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych ssd 1 tb Western Digital

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych SSD 1 TB Western Digital?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami SSD 1 TB WD odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD (Western Digital) najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych SSD 1 TB Western Digital warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny SSD 1 TB WD (Western Digital) pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski ssd 1 tb WD są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami SSD 1 TB WD zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych SSD 1 TB Western Digital to produkty często rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.