Peryferia PC

Dysk zewnętrzny SSD LaCie. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 25 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami SSD LaCie.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych SSD LaCie.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski ssd LaCie ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD LaCie był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami SSD LaCie jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STMF1000400

Dysk Seagate STMF1000400
1213 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STMF1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STMF1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1213 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Trwały, szybki i przenośny dysk SSD LaCie Rugged Mini w mgnieniu oka przeniesie Twój projekt od przechwycenia do kopii zapasowej. Dzięki technice USB 20 Gb/s zapewnia przyszłościową prędkość odczytu do 2000 MB/s.

  Łączność typu plug and play z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem za pośrednictwem USB-C upraszcza przepływ pracy. Co więcej, jego wytrzymała budowa została wykonana z myślą o aktywnym stylu życia.

  Zabierz go ze sobą wszędzie. Technologia USB 20 Gb/s (USB 3.2 Gen2×2) pomaga w momentalnym przesyłaniu plików dzięki prędkościom odczytu do 2000MB/s. Trwała konstrukcja IP54 oporna na kurz i wodę, nieprzeciętna do dowolnego miejsca.

  Uzyskaj najwyższą efektywność dzięki kompatybilności systemu z USB 40 Gb/s, USB 20 Gb/s, Thunderbolt 4 i Piorun 3. Szybkie połączenia od razu po wyjęciu z pudełka dzięki łączności USB-C z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem.

  Miesięczne darmowe członkostwo w planie Adobe Creative Cloud All Apps, gwarantujące dostęp do niesamowitych zdjęć i aplikacje do edycji wideo. Ten towar gromadzi co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, co zezwala na tworzenie kopii zapasowych w sposób ekologiczny.

  (Plastik z recyklingu i aluminium mierzone wagowo.) Ciesz się długofalowym spokojem dzięki dołączonemu trzyletniemu planowi ochrony z ograniczoną gwarancją z funkcją Rescue Usługi odzyskiwania informacji. Model: STMF1000400Pozostałe parametry:...


2 ★  Dysk Seagate STMF500400, STMF500400

Dysk Seagate STMF500400, STMF500400
715 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STMF500400, STMF500400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STMF500400, STMF500400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 715 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Trwały, szybki i przenośny dysk SSD LaCie Rugged Mini w mgnieniu oka przeniesie Twój projekt od przechwycenia do kopii zapasowej. Dzięki technice USB 20 Gb/s zagwarantuje przyszłościową prędkość odczytu do 2000 MB/s.

  Łączność rodzaju plug and play z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem za pośrednictwem USB-C upraszcza przepływ pracy. Co więcej, jego wytrzymała kompozycja została tworzona z myślą o aktywnym stylu życia.

  Zabierz go ze sobą wszędzie. Technika USB 20 Gb/s (USB 3.2 Gen2×2) pomaga w błyskawicznym przesyłaniu plików dzięki szybkościom odczytu do 2000MB/s. Trwała budowa IP54 niepodatna na kurz i wodę, perfekcyjna do dowolnego miejsca.

  Uzyskaj najwyższą skuteczność dzięki kompatybilności systemu z USB 40 Gb/s, USB 20 Gb/s, Thunderbolt 4 i Piorun 3. Prędkie połączenia od razu po wyjęciu z pudełka dzięki łączności USB-C z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem.

  Miesięczne darmowe członkostwo w planie Adobe Creative Cloud All Apps, gwarantujące dostęp do niesamowitych zdjęć i aplikacje do edycji wideo. Ten towar mieści co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, co pozwala na tworzenie kopii zapasowych w sposób ekologiczny.

  (Plastik z recyklingu i aluminium mierzone wagowo.) Ciesz się długookresowym spokojem dzięki dołączonemu trzyletniemu planowi ochrony z ograniczoną gwarancją z funkcją Rescue Usługi odzyskiwania danych. Model: STMF500400Pozostałe parametry:...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski ssd LaCie ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD LaCie jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami SSD LaCie jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STMF500400, STMF500400

Dysk Seagate STMF500400, STMF500400
715 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STMF500400, STMF500400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STMF500400, STMF500400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 715 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Trwały, prędki i przenośny dysk SSD LaCie Rugged Mini w mgnieniu oka przeniesie Twój projekt od przechwycenia do kopii zapasowej. Dzięki technologii USB 20 Gb/s zagwarantuje przyszłościową szybkość odczytu do 2000 MB/s.

  Łączność rodzaju plug and play z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem za pośrednictwem USB-C ułatwia przepływ pracy. Co więcej, jego wytrzymała budowa została wyprodukowana z myślą o aktywnym stylu życia.

  Zabierz go ze sobą wszędzie. Technologia USB 20 Gb/s (USB 3.2 Gen2×2) pomaga w bezzwłocznym przesyłaniu plików dzięki szybkościom odczytu do 2000MB/s. Trwała konstrukcja IP54 niepodatna na kurz i wodę, perfekcyjna do dowolnego miejsca.

  Uzyskaj najwyższą wydajność dzięki kompatybilności systemu z USB 40 Gb/s, USB 20 Gb/s, Thunderbolt 4 i Piorun 3. Szybkie połączenia od razu po wyjęciu z pudełka dzięki łączności USB-C z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem.

  Miesięczne bezpłatne członkostwo w planie Adobe Creative Cloud All Apps, gwarantujące dostęp do niesamowitych fotografii i aplikacje do edycji video. Ten towar zawiera co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, co zezwala na tworzenie kopii zapasowych w sposób naturalny.

  (Plastik z recyklingu i aluminium mierzone wagowo.) Ciesz się długofalowym spokojem dzięki załączonemu trzyletniemu planowi ochrony z ograniczoną gwarancją z funkcją Rescue Usługi odzyskiwania danych. Model: STMF500400Pozostałe właściwości:...


2 ★  Dysk Seagate STMF1000400

Dysk Seagate STMF1000400
1213 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STMF1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STMF1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1213 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Trwały, prędki i mobilny dysk SSD LaCie Rugged Mini w mgnieniu oka przeniesie Twój projekt od przechwycenia do kopii zapasowej. Dzięki technice USB 20 Gb/s zapewnia przyszłościową prędkość odczytu do 2000 MB/s.

  Łączność typu plug and play z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem za pośrednictwem USB-C ułatwia przepływ pracy. Co więcej, jego wytrzymała budowa została wykonana z myślą o aktywnym stylu życia.

  Zabierz go ze sobą wszędzie. Technika USB 20 Gb/s (USB 3.2 Gen2×2) pomaga w momentalnym przesyłaniu plików dzięki szybkościom odczytu do 2000MB/s. Trwała konstrukcja IP54 niepodatna na kurz i wodę, perfekcyjna do dowolnego miejsca.

  Uzyskaj najwyższą produktywność dzięki kompatybilności systemu z USB 40 Gb/s, USB 20 Gb/s, Thunderbolt 4 i Piorun 3. Prędkie połączenia od razu po wyjęciu z pudełka dzięki łączności USB-C z komputerami Mac, Windows, iPadem i iPhonem.

  Miesięczne darmowe członkostwo w planie Adobe Creative Cloud All Apps, gwarantujące dostęp do niesamowitych fotografii i aplikacje do edycji video. Ten produkt zawiera co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, co zezwala na tworzenie kopii zapasowych w sposób ekologiczny.

  (Plastik z recyklingu i aluminium mierzone wagowo.) Ciesz się długofalowym spokojem dzięki dołączonemu trzyletniemu planowi ochrony z ograniczoną gwarancją z funkcją Rescue Usługi odzyskiwania danych. Model: STMF1000400Pozostałe parametry:...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD LaCie najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski ssd LaCie


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski ssd LaCie


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre przenośne dyski SSD [Ranking luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych ssd.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych ssd LaCie

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych SSD LaCie?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami SSD LaCie odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny SSD LaCie najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych SSD LaCie warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny SSD LaCie pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski ssd LaCie są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami SSD LaCie zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych SSD LaCie to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.