Peryferia PC

Dysk zewnętrzny Verbatim. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 24 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami Verbatim.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych Verbatim.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski Verbatim ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Verbatim był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami Verbatim jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!

Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
282,04 zł
Najniższa Cena Online

★ Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport! - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 282,04 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to wyśmienite rozwiązanie magazynujące zaopatrzone w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 zapewnia do 10 razy szybszy transfer informacji w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), zapewniając szybki przesył danych w podróży.

  Dysk Store 'n' Save można ustawić poziomo albo na boku, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku. Po uruchomieniu dysku Store 'n' Save wyświetlany jest wyświetlacz powitalny Verbatim * zawierający skróty do oprogramowania, podręczników użytkowników, systemu pomocy i katalogu napędu (* w zależności od użytkowanego systemu operacyjnego) Interfejs USB 3.0 jest w 100% zgodny z interfejsem USB 2.0 Dyski o objętości do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki temu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak żeby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać przy pomocy narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter dostępnego na dysku. Ta pamięć posiada zainstalowane oprogramowanie Nero Backup*, pomagające planować tworzenie kopii zapasowych , a także kompresować i szyfrować dane, tak by ważne pliki nigdy nie zostały utracone.

  Dyski twarde Verbatim są także wyekwipowane w oprogramowanie Green Button zapewniające oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając zwiększenie skuteczności i oszczędności energii.

  dostępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach wykorzystania lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button przystępną na pulpicie.

  Można jeszcze wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. * niezgodne z Mac OS.


2 ★  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177

Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
375,58 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 375,58 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk twardy Store 'n' Go zagwarantuje świetne osiągi dzięki interfejsowi USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 gwarantuje do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), gwarantując prędki przesył informacji w podróży.

  Przechowuj i przenoś cyfrowe i codzienne pliki robocze na tym prawdziwie mobilnym napędzie. Jego stylowa i gładka obudowa cudownie nadaje się do progresywnych biurek i uzupełnia wygląd Twojego laptopa. Mobilny dysk twardy Store n Go korzysta z zasilanego interfejsu USB 3.0 (1 x USB 3.0) i jest zgodny z każdym portem USB 2.0 dostępnym w komputerach stacjonarnych i mobilnych.

  dopełniające zasilanie nie jest wymagane, dysk starczy podłączyć i zacząć z niego korzystać. Dyski o obszerności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki czemu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak by był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter dostępnego na dysku. Dla zwiększonego bezpieczeństwa dostarczane jest oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwiające realizowanie kopii zapasowych dysku twardego laptopa albo komputera stacjonarnego.

  Dzięki programowi BackUp Essentials możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie albo zaplanuj samoczynne tworzenie kopii zapasowych w określonym czasie, by zapewnić jeszcze pokaźniejszy poziom bezpieczeństwa.

  Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials jest zgodne z systemami Windows XP, Vista, Windows 7 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemem Mac OS). Mobilne dyski twarde Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives są też zaopatrzone w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii.

  Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając zwiększenie efektywności i oszczędności energii. Dostępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach wykorzystania albo stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut.

  Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button dostępną na pulpicie. Można jeszcze wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. Dyski oferowane są w 12 jasnych kolorach: żółtym, eukaliptusowym zielonym, srebrzystozielonym, łagodnym różowym intensywnym różowym, łagodnym niebieskim, intensywnym niebieskim, pomarańczowym, fioletowym, czarnym, grafitowym, srebrnym


3 ★  Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim

Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim
478,67 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 478,67 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Secure 2.5" czarny USB 3.1 szyfrowany
  informacje dopełniające
  - 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, płynne szyfrowanie wszelkich, - Kontrolki LED zasilania / stanu szyfrowania, - Możliwość użytkowania z telewizorem (funkcja niedostępna w sytuacji dysków, - Nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki, - pokrywa tworzona z aluminium i tworzywa nienaturalnego, - USB 3.1 GEN 1 (przystępny również z USB 3.0 / USB 2.0), - wbudowana klawiatura do wprowadzania kodów dostępu (do 12 cyfr), - Zgodność z komputerami PC i Mac, Kontrolka LED: Zasilanie, aktywność dysku HDDi stan szyfrowania, MAC: Co najmniej procesor Apple G, 64 MB RAM System Mac OS X 10.4 albo, Masa artykułu: ok. 283 gramy, Materiał pokrywy: Aluminium i tworzywo nienaturalne, PC: Co najmniej procesor Intel Pentium II/50 MHz, 64 MB RAM Windows 10, 8,7, Temperatura podczas pracy: Od 5°C do 50°C, Temperatura podczas przechowywania: Od -40°C do 70°C, USB 3.1 GEN 1 (przystępny jeszcze z USB 3.0/2.0)*, Wilgotność w trakcie pracy: Od 5 do 90%, bez kondensacji, kryteria systemowe, wymiary: 123,5 mm x 76 mm x 11 mm (dł. X szer. X wys.), czemu jest to rozwiązanie widocznie bezpieczniejsze od szyfrowania, danych na dysku w czasie rzeczywistym, nowszy *w celu uzyskania słusznego działania dysk musi być podłączony do, programowego, sterownika hosta USB 3.1 GEN 1, z normalnym szyfrowaniem)


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski Verbatim ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Verbatim jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami Verbatim jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!

Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
282,04 zł
Najniższa Cena Online

★ Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport! - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 282,04 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to wyśmienite rozwiązanie magazynujące wyposażone w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 zagwarantuje do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o szybkość magistrali USB), gwarantując prędki przesył danych w podróży.

  Dysk Store 'n' Save można ustawić poziomo albo na boku, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku. Po uruchomieniu dysku Store 'n' Save wyświetlany jest wyświetlacz powitalny Verbatim * zawierający skróty do oprogramowania, podręczników użytkowników, systemu pomocy i katalogu napędu (* w zależności od używanego systemu operacyjnego) Interfejs USB 3.0 jest w 100% zgodny z interfejsem USB 2.0 Dyski o pojemności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki czemu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o obszerności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak żeby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter przystępnego na dysku. Ta pamięć ma zainstalowane oprogramowanie Nero Backup*, pomagające planować tworzenie kopii zapasowych oraz kompresować i szyfrować informacje, tak żeby ważne pliki nigdy nie zostały utracone.

  Dyski twarde Verbatim są także wyposażone w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając rozszerzenie skuteczności i oszczędności energii.

  dostępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach zastosowania lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button przystępną na pulpicie.

  Można ponadto wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. * niezgodne z Mac OS.


2 ★  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177

Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
381,30 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Store 'n' Go 2.5" czarny USB 3.0, 53177
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 381,30 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk twardy Store 'n' Go zagwarantuje nieprzeciętne osiągi dzięki interfejsowi USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 gwarantuje do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), gwarantując prędki przesył informacji w podróży.

  Przechowuj i przenoś cyfrowe i codzienne pliki robocze na tym prawdziwie mobilnym napędzie. Jego stylowa i gładka obudowa cudownie nadaje się do progresywnych biurek i uzupełnia wygląd Twojego laptopa. Mobilny dysk twardy Store n Go korzysta z zasilanego interfejsu USB 3.0 (1 x USB 3.0) i jest zgodny z każdym portem USB 2.0 dostępnym w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

  uzupełniające zasilanie nie jest wymagane, dysk wystarczy podłączyć i zacząć z niego korzystać. Dyski o obszerności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki temu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o obszerności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak żeby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter przystępnego na dysku. Dla zwiększonego bezpieczeństwa dostarczane jest oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwiające realizowanie kopii zapasowych dysku twardego laptopa lub komputera stacjonarnego.

  Dzięki programowi BackUp Essentials możesz tworzyć kopie zapasowe wszelkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie albo zaplanuj samoczynne tworzenie kopii zapasowych w określonym czasie, by zapewnić jeszcze pokaźniejszy poziom bezpieczeństwa.

  Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials jest zgodne z systemami Windows XP, Vista, Windows 7 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemem Mac OS). Przenośne dyski twarde Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives są dodatkowo wyekwipowane w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii.

  Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając powiększenie skuteczności i oszczędności energii. Przystępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach zastosowania lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut.

  Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button dostępną na pulpicie. Można na dodatek wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. Dyski oferowane są w 12 jasnych kolorach: żółtym, eukaliptusowym zielonym, srebrzystozielonym, łagodnym różowym intensywnym różowym, łagodnym niebieskim, intensywnym niebieskim, pomarańczowym, fioletowym, czarnym, grafitowym, srebrnym


3 ★  Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim

Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim
478,67 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Dysk store 'n' go secure 2tb hdd darmowy transport marki Verbatim
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 478,67 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk zewnętrzny Verbatim 2TB Secure 2.5" czarny USB 3.1 szyfrowany
  dane uzupełniające
  - 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, płynne szyfrowanie wszystkich, - Kontrolki LED zasilania / stanu szyfrowania, - Możliwość wykorzystywania z telewizorem (funkcja niedostępna w przypadku dysków, - Nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki, - pokrywa produkowana z aluminium i tworzywa nienaturalnego, - USB 3.1 GEN 1 (dostępny na dodatek z USB 3.0 / USB 2.0), - zastosowana klawiatura do wprowadzania kodów dostępu (do 12 cyfr), - Zgodność z komputerami PC i Mac, Kontrolka LED: Zasilanie, aktywność dysku HDDi stan szyfrowania, MAC: Co najmniej procesor Apple G, 64 MB RAM System Mac OS X 10.4 albo, Masa artykułu: ok. 283 gramy, Materiał pokrywy: Aluminium i tworzywo sztuczne, PC: Co najmniej procesor Intel Pentium II/50 MHz, 64 MB RAM Windows 10, 8,7, Temperatura podczas pracy: Od 5°C do 50°C, Temperatura podczas przechowywania: Od -40°C do 70°C, USB 3.1 GEN 1 (przystępny w dodatku z USB 3.0/2.0)*, Wilgotność podczas pracy: Od 5 do 90%, bez kondensacji, wymogi systemowe, wymiary: 123,5 mm x 76 mm x 11 mm (dł. X szer. X wys.), czemu jest to rozwiązanie widocznie bezpieczniejsze od szyfrowania, informacji na dysku w czasie rzeczywistym, nowszy *w celu uzyskania trafnego działania dysk musi być podłączony do, programowego, sterownika hosta USB 3.1 GEN 1, z normalnym szyfrowaniem)


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny Verbatim najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski Verbatim


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski Verbatim


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Polecane dyski zewnętrzne [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych zewnętrznych dysków przenośnych.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych Verbatim

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych Verbatim?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami Verbatim odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny Verbatim najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych Verbatim warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny Verbatim pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski Verbatim są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami Verbatim zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych Verbatim to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.