Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 marca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 1 TB Verbatim.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 1 TB Verbatim.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 1 tb Verbatim ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 1 TB Verbatim jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!

Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport! - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to wyśmienite rozwiązanie magazynujące zaopatrzone w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 gwarantuje do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o szybkość magistrali USB), gwarantując szybki przesył informacji w podróży.

  Dysk Store 'n' Save można ustawić poziomo lub na boku, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku. Po uruchomieniu dysku Store 'n' Save wyświetlany jest wyświetlacz powitalny Verbatim * zawierający skróty do oprogramowania, podręczników użytkowników, systemu pomocy i katalogu napędu (* w zależności od wykorzystywanego systemu operacyjnego) Interfejs USB 3.0 jest w 100% zgodny z interfejsem USB 2.0 Dyski o obszerności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki czemu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o objętości powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak aby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać przy pomocy narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter dostępnego na dysku. Ta pamięć posiada zainstalowane oprogramowanie Nero Backup*, pomagające planować tworzenie kopii zapasowych , a także kompresować i szyfrować dane, tak żeby ważne pliki nigdy nie zostały utracone.

  Dyski twarde Verbatim są również wyekwipowane w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, zapewniając powiększenie skuteczności i oszczędności energii.

  przystępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach wykorzystania albo stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button dostępną na pulpicie.

  Można też wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. * niezgodne z Mac OS.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 1 tb Verbatim ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 1 TB Verbatim jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!

Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport! - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  VERBATIM
 • Nazwa dysku:  Verbatim Dysk store'n'go 1tb czarny + darmowy transport!
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to perfekcyjne rozwiązanie magazynujące zaopatrzone w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 zagwarantuje do 10 razy szybszy transfer informacji w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), zapewniając szybki przesył danych w podróży.

  Dysk Store 'n' Save można ustawić poziomo albo na boku, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku. Po uruchomieniu dysku Store 'n' Save wyświetlany jest wyświetlacz powitalny Verbatim * zawierający skróty do oprogramowania, podręczników użytkowników, systemu pomocy i katalogu napędu (* w zależności od wykorzystywanego systemu operacyjnego) Interfejs USB 3.0 jest w 100% zgodny z interfejsem USB 2.0 Dyski o obszerności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki temu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

  Dyski o objętości powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak by był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

  Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter przystępnego na dysku. Ta pamięć ma zainstalowane oprogramowanie Nero Backup*, pomagające planować tworzenie kopii zapasowych , a także kompresować i szyfrować dane, tak aby ważne pliki nigdy nie zostały utracone.

  Dyski twarde Verbatim są też zaopatrzone w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, gwarantując zwiększenie efektywności i oszczędności energii.

  dostępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach wykorzystania lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button dostępną na pulpicie.

  Można również wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. * niezgodne z Mac OS.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 1 tb Verbatim


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 1 tb Verbatim


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre dyski zewnętrzne 1 TB [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 1 tb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 1 tb Verbatim

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 1 TB Verbatim?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 1 TB Verbatim odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 1 TB Verbatim warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 1 TB Verbatim będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 1 tb Verbatim są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 1 TB Verbatim zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 1 TB Verbatim to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.