Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 500 GB Samsung. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 500 GB Samsung.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 500 gb Samsung ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW

Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  przenośny dysk SSD T7 500GB

  Lekki i kompaktowy przenośny dysk SSD T7 momentalny transfer informacji do 1050 MB/s, zabezpiecza oraz proste przechowywanie i przesyłanie dużych plików. T7 dzięki swojej skuteczności i znacznej pojemności idealnie stanie na wysokości zadania zarówno w pracy, w domu, jak i w podróży.

  Błyskawiczny transfer

  Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej prędkości złącza USB 3.2 Gen 2. Wbudowana technika PCIe NVMe zezwala na osiągnięcie szybkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej adekwatnie do 1050/1000 MB/s. W efekcie T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli wcześniejszy model, czyli T5 i do 9.5 razy szybszy od przenośnych dysków HDD.

  solidny i wytrzymały

  SSD to skrót od ang. Solid State Drive, co oznacza, iż dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Sprzęt, który można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym za pomocą AES 256-bit, broni solidny, metalowy korpus, która zabezpiecza dane choćby w sytuacji upadku z wysokości 2 metrów. Do T7 załączona jest w dodatku 3-letnia ograniczona gwarancja.

  nowoczesne rozwiązanie termiczne

  Nigdy więcej nie obawiaj się o ryzyko przegrzania. Innowacyjne rozwiązanie cieplne T7 wykorzystuje technikę ePCM i Dynamic Thermal Guard. W efekcie to kompaktowe urządzenie zawsze utrzymuje trafną temperaturę – choćby w trakcie pracy przy dużych szybkościach.

  Smukły i kompaktowy

  nieduża, smukła i lekka obudowa to w sytuacji T7 standard. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a mocny, wytwarzany z aluminium, jednoelementowy korpus komfortowo gromadzi się w rąk.

  Kompatybilność z wieloma urządzeniami

  Miej dostęp do plików w każdym miejscu i w dowolnym momencie. T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu dołączone są kable USB rodzaju C do C i typu C do A, co dodatkowo rozszerza wygodę korzystania z dysku.

  Oprogramowanie do zarządzania

  Aby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 wyekwipowano w nowe, instynktowne oprogramowanie do komputerów PC i Mac. Z kolei w przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację mobilną.

  Pamięć Flash nr 1 na świecie

  Doświadcz świetnej wydajności i bezusterkowości, którą gwarantuje wyłącznie producent od 2002 r. Zajmująca pozycję globalnego lidera w dziedzinie pamięci Flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie części, w tym światowej sławy DRAM i NAND Samsung, wyprodukowane są wewnętrznie, co przekłada się na całkowitą kontrolę nad jakością.


2 ★  Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736

Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736
359 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 359 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  SAMSUNG Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB nbspDysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GBnieprzerwanA EWOLUCJA SSDnajkorzystniejsza efektywność w jeszcze doskonalszej wersji. Szybszy od swego poprzednika, 970 EVO, dysk 970 EVO Plus wykorzystuje najnowszą technikę V-NAND i zoptymalizowane oprogramowanie sprzętowe.Lepsza skuteczność komputera Chciałbyś, by Twój PC dał z siebie wszystko? Dysk 970 EVO Plus osiąga sekwencyjną szybkość odczytu/zapisuwynoszącą stosownie choćby do 3500/3300 MB/s*.szybkość zapisu została powiększona nawet o 53%** w stosunku do kolekcji 970 EVO. Najnowsza technika M.2 i interfejs PCIe Gen 3.0 x4 powodują,kolekcja 970 EVO Plus gwarantuje niezrównaną wydajność przetwarzania dużych ilości informacji (w tym grafiki 3D i 4K) i danych analitycznych.bezusterkowość i odporność970 EVO Plus został skonstruowany z myślą o długiej żywotności i bezawaryjności, dlatego jest objęty gwarancjądo 5 lat lub do 1200 TBW* (aż o 50 procent więcej niż w poprzedniej generacji). Na dodatek technologia Dynamic Thermal Guard zabezpiecza go przed przegrzaniem dzięki automatycznemu monitorowaniu i utrzymywaniuoptymalnej temperatury pracy.SuperpamięćNieulotna pamięć interfejsu NVMe umożliwia przechowywanie większej liczby plików nawet do 2 TB! szybkość sekwencyjna jest aż 6 razy pokaźniejsza aniżeli w dyskach SATA SSD, a to za sprawą pamięci V-NAND,która do maksimum wykorzystuje potencjał sprzętu.*Dotyczy objętości 2 TB.**Dotyczy pojemności 250 GB.
  • Model: 970 EVO PLUS
  • typ dysku: SSD
  • Format szerokości: M.2 2280
  • wariant napędu: Wewnętrzny
  • pojemność dysku: 500 GB
  • Interfejs dysku: PCI-Express
  • prędkość odczytu: 3500 MB/s
  • szybkość zapisu: 3200 MB/s
  • ilość operacji odczytu IOPS (maks.): 480 K
  • ilość operacji zapisu IOPS (maks.): 550 K
  • Kolor: Nie dotyczy
  • Wysokość: 2.38 mm
  • Szerokość: 22.15 mm
  • Głębokość: 80.15 mm
  • Waga: 8 g

3 ★  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT

Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
329 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  6
 • Cena: od 329 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  właściwości główne niezwłoczny transfer informacji Kompaktowa i wytrzymała obudowa Zabezpieczenie informacji hasłem progresywna technika z portem USB 3.2 gen.2 instynktowne oprogramowanie szeroki zakres kompatybilności Poznaj dysk przenośny PSSD T7 Poznaj dysk przenośny PSSD T7, który zaskoczy Cię swymniewielkim rozmiarem,wktórym zawarta jest ogromna ilość pamięci.dodatkowo urządzenie jestkompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem przenośnym, a także jest nawet 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków przenośnych HDD.

  T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko szanowane globalnie pamięci DRAM i NAND, które są produkowane poprzez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*.

  Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawieniahasła,które będzie chroniło zawarte w nim pliki. * Źródło: informacje IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów. Szybki i kompatybilny Współpraca z wieloma urządzeniami Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami.

  bezproblemowo możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac,urządzeń z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki czemu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swych plików. Do zestawu załączone są w dodatku: kable USB typu C na C i typu C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych maszyn odnajdziesz na stronie www.samsung.com/support. ** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

  Jeszcze szybszy transfer informacji Dzięki błyskawicznej prędkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o znacznej pojemności w zaledwie kilka sekund.zaimplementowana technologia PCIe NVMe zezwala na szybkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, cosprawia, iż T7 jest prawie dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5**.

  * produktywność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Żeby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu trafnie do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone.

  ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w kontraście do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  solidna i wytrzymała konstrukcja Ciesz się wyjątkowo potężną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie ma ruchomych części, a metalowa kompozycja powoduje, iż T7przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*.

  na dodatek, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją. * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support Bezpieczeństwo informacji Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych.

  Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES,dzięki któremu do odczytania plików konieczna jest znajomość klucza, którym w sytuacji dysku przenośnego PSSD T7 jest ustawione poprzez Ciebie hasło. Wytworny i kompaktowy Aluminiowy dysk mobilny T7 jestlekki i smukły,ponadto wspaniale posiada się w dłoni,dzięki swej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

  przypasowany do Twoich potrzeb PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spomiędzy trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) albo srebrnej czerwieni*.

  * Opcje barw różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą objętość z powodu użycia innego standardu pomiarowego.

  za każdym razem gotowy do pracy Najnowsze oprogramowanie Najnowsze oprogramowaniedla komputerów PC i Mac, w które został wyekwipowany dysk T7 pomaga prosto skonfigurować hasło oraz uzyskać aktualizacje oprogramowania*.

  Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie wykonaną do tego aplikację mobilną**. * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 albo nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych.

  Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac i połączenia internetowego.

  Aplikacja na Androida dostępna w Google Play. Kontrola termiczna Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak,samoczynnie utrzymywać słuszną temperaturę* pracy nawet przy obfitych szybkościach.

  * T7 utrzymuje stałą temperaturę pokrywy poniżej 45 poziomów, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. W opakowaniu Samsung dysk mobilny PSSD T7 o wybranej pojemnościInstrukcja obsługiKabel USB 3.2 USB-C na CKabel USB 3.2 USB-C na A Porównaj przenośne dyski PSSD Samsung Dysk mobilny PSSD T7 Dysk mobilny PSSD T5 objętość 500 GB, 1 TB, 2 TB 250 GB, 500...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 500 gb Samsung ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT

Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
371,41 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  6
 • Cena: od 371,41 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  cechy główne bezzwłoczny transfer danych Kompaktowa i wytrzymała pokrywa Zabezpieczenie informacji hasłem nowoczesna technika z portem USB 3.2 gen.2 instynktowne oprogramowanie duży zakres kompatybilności Poznaj dysk przenośny PSSD T7 Poznaj dysk mobilny PSSD T7, który zaskoczy Cię swoimniewielkim rozmiarem,wktórym zawarta jest ogromna ilość pamięci.dodatkowo urządzenie jestkompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem przenośnym, a także jest nawet 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków mobilnych HDD.

  T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko uwielbiane globalnie pamięci DRAM i NAND, które są wytworzone przez producenta Samsung - czołowego producenta pamięci flash*.

  Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawieniahasła,które będzie broniło zawarte w nim pliki. * Źródło: informacje IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów. Szybki i kompatybilny Współpraca z wieloma urządzeniami Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami.

  bezproblemowo możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac,sprzętów z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki temu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swych plików. Do zestawu załączone są jeszcze: kable USB typu C na C i rodzaju C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych maszyn znajdziesz na stronie www.samsung.com/support. ** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

  Jeszcze szybszy transfer danych Dzięki momentalnej szybkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o obfitej objętości w zaledwie kilka sekund.zaimplementowana technologia PCIe NVMe zezwala na prędkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, cosprawia, iż T7 jest prawie dwa razy szybszy niżeli jego poprzednik T5**.

  * produktywność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną szybkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone.

  ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  solidna i wytrzymała budowa Ciesz się nad wyraz konkretną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie ma ruchomych części, a metalowa budowa powoduje, iż T7przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*.

  ponadto, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją. * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej danych na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support Bezpieczeństwo informacji Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych.

  Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES,dzięki któremu do odczytania plików konieczna jest znajomość klucza, którym w przypadku dysku mobilnego PSSD T7 jest ustawione przez Ciebie hasło. Wykwintny i kompaktowy Aluminiowy dysk mobilny T7 jestlekki i smukły,ponadto idealnie mieści się w rąk,dzięki swej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

  przypasowany do Twoich potrzeb PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spomiędzy trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) albo metalicznej czerwieni*.

  * Opcje barw różnią się w zależności od objętości pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą objętość z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

  za każdym razem gotowy do pracy Najnowsze oprogramowanie Najnowsze oprogramowaniedla komputerów PC i Mac, w które został wyposażony dysk T7 pomaga łatwo skonfigurować hasło oraz uzyskać aktualizacje oprogramowania*.

  Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie wytworzoną do tego aplikację przenośną**. * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) albo nowszych.

  Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC albo Mac i połączenia internetowego.

  Aplikacja na Androida dostępna w Google Play. Kontrola termiczna Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak,samoczynnie utrzymywać stosowną temperaturę* pracy choćby przy sporych szybkościach.

  * T7 utrzymuje stałą temperaturę pokrywy poniżej 45 poziomów, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. W opakowaniu Samsung dysk przenośny PSSD T7 o wybranej pojemnościInstrukcja obsługiKabel USB 3.2 USB-C na CKabel USB 3.2 USB-C na A Porównaj mobilne dyski PSSD Samsung Dysk mobilny PSSD T7 Dysk mobilny PSSD T5 objętość 500 GB, 1 TB, 2 TB 250 GB, 500...


2 ★  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW

Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
399 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  mobilny dysk SSD T7 500GB

  Lekki i kompaktowy mobilny dysk SSD T7 błyskawiczny transfer informacji do 1050 MB/s, zabezpiecza oraz nietrudne przechowywanie i przesyłanie wielkich plików. T7 dzięki swojej produktywności i obfitej obszerności wspaniale spełni oczekiwania zarówno w pracy, w domu, jak i w podróży.

  Błyskawiczny transfer

  Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej prędkości złącza USB 3.2 Gen 2. Wbudowana technika PCIe NVMe pozwala na osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej adekwatnie do 1050/1000 MB/s. W konsekwencji T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niż wcześniejszy model, czyli T5 i do 9.5 razy szybszy od mobilnych dysków HDD.

  solidny i wytrzymały

  SSD to skrót od ang. Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Sprzęt, który można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym za pomocą AES 256-bit, broni konkretny, metalowy korpus, która zabezpiecza dane choćby w sytuacji upadku z wysokości 2 metrów. Do T7 załączona jest dodatkowo 3-letnia ograniczona gwarancja.

  nowoczesne rozwiązanie termiczne

  Nigdy więcej nie obawiaj się o ryzyko przegrzania. Zaawansowane rozwiązanie termiczne T7 wykorzystuje technologię ePCM, a także Dynamic Thermal Guard. Na skutek czego to kompaktowe urządzenie zawsze utrzymuje stosowną temperaturę – choćby w trakcie pracy przy pokaźnych prędkościach.

  Smukły i kompaktowy

  nieznaczna, smukła i lekka pokrywa to w sytuacji T7 kanon. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a konkretny, wytworzony z aluminium, jednoelementowy korpus wygodnie mieści się w rąk.

  Kompatybilność z wieloma urządzeniami

  Miej dostęp do plików w każdym miejscu i w dowolnym momencie. T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu dołączone są kable USB typu C do C i typu C do A, co dodatkowo powiększa wygodę korzystania z dysku.

  Oprogramowanie do zarządzania

  Aby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 wyposażono w nowe, intuicyjne oprogramowanie do komputerów PC i Mac. Z kolei w sytuacji smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację przenośną.

  Pamięć Flash nr 1 na świecie

  Doświadcz wyśmienitej produktywności i niezawodności, którą gwarantuje wyłącznie marka od 2002 r. Zajmująca pozycję globalnego lidera w dziedzinie pamięci Flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie części, w tym światowej sławy DRAM i NAND Samsung, produkowane są wewnętrznie, co przekłada się na całkowitą kontrolę nad jakością.


3 ★  Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736

Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736
349 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB, 1_673736
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 349 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  SAMSUNG Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GB nbspDysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S500BW 500GBnieprzerwanA EWOLUCJA SSDnajlepsza wydajność w jeszcze doskonalszej wersji. Szybszy od swojego poprzednika, 970 EVO, dysk 970 EVO Plus wykorzystuje najnowszą technologię V-NAND i zoptymalizowane oprogramowanie sprzętowe.Lepsza sprawność komputera Chciałbyś, żeby Twój PC dał z siebie wszystko? Dysk 970 EVO Plus osiąga sekwencyjną prędkość odczytu/zapisuwynoszącą stosownie choćby do 3500/3300 MB/s*.prędkość zapisu została powiększona choćby o 53%** w stosunku do linii 970 EVO. Najnowsza technika M.2 i interfejs PCIe Gen 3.0 x4 sprawiają,linia 970 EVO Plus gwarantuje niesłychaną sprawność przetwarzania obszernych ilości danych (w tym grafiki 3D i 4K) i danych analitycznych.niezawodność i odporność970 EVO Plus został skonstruowany z myślą o długiej żywotności i niezawodności, dlatego jest objęty gwarancjądo 5 lat albo do 1200 TBW* (aż o 50 procent więcej aniżeli w poprzedniej generacji). Ponadto technika Dynamic Thermal Guard zabezpiecza go przed przegrzaniem dzięki samoczynnemu monitorowaniu i utrzymywaniuoptymalnej temperatury pracy.SuperpamięćNieulotna pamięć interfejsu NVMe umożliwia przechowywanie pokaźniejszej liczby plików nawet do 2 TB! prędkość sekwencyjna jest aż 6 razy większa niżeli w dyskach SATA SSD, a to za sprawą pamięci V-NAND,która do maksimum wykorzystuje potencjał sprzętu.*Dotyczy objętości 2 TB.**Dotyczy pojemności 250 GB.
  • Model: 970 EVO PLUS
  • wariant dysku: SSD
  • Format szerokości: M.2 2280
  • wariant napędu: Wewnętrzny
  • objętość dysku: 500 GB
  • Interfejs dysku: PCI-Express
  • szybkość odczytu: 3500 MB/s
  • prędkość zapisu: 3200 MB/s
  • liczba operacji odczytu IOPS (maks.): 480 K
  • ilość operacji zapisu IOPS (maks.): 550 K
  • Kolor: Nie dotyczy
  • Wysokość: 2.38 mm
  • Szerokość: 22.15 mm
  • Głębokość: 80.15 mm
  • Waga: 8 g


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 500 gb Samsung


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 500 gb Samsung


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze dyski zewnętrzne 0.5 TB [Zestawienie luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 500 gb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 500 gb Samsung

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 500 GB Samsung?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 500 GB Samsung warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 500 gb Samsung są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 500 GB Samsung to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.