Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 500 GB Samsung. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 14 czerwca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 500 GB Samsung.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 500 gb Samsung ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW

Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
419 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 419 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - nowy standard pamięci zewnętrznej Stylowy, lekki i kompaktowy przenośny dysk Samsung Portable SSD T7 o objętości 500 GB zagwarantuje obszerne prędkości transferu, broni oraz proste przechowywanie i przesyłanie dużych plików.

  Ciesz się doskonałą efektywnością T7, równocześnie podczas pracy i zabawy. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - świetna efektywność Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości magistrali USB 3.2 Gen 2, jaką wykorzystuje dysk T7.

  zaimplementowana technika PCIe NVMeTM umożliwia osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącej stosownie do 1050 / 1000 Mb/s. W wyniku czego T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli wcześniejszy model, czyli T5.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - wytrzymały i bezawaryjny SSD to skrót od angielskiego Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Najwyższej klasy moduły pamięci zapewniają bezproblemowa działanie przez dużo lat.

  Dysk można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, a konkretny, metalowy korpus, zabezpiecza informacje nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - nowoczesna ochrona przed przegrzaniem Nie ważne, jak intensywnie korzystasz ze swojego dysku T7, nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania.

  innowacyjne rozwiązanie cieplne T7 wykorzystuje technologię ePCM oraz Dynamic Thermal Guard. W wyniku czego to kompaktowe urządzenie zawsze utrzymuje optymalną temperaturę - choćby przy dużych szybkościach działania.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - niewiarygodnie nieduży i lekki niepokaźny, smukły i lekki korpus to w sytuacji T7 standard. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a mocny, wytwarzany z aluminium, jednoelementowy korpus swobodnie gromadzi się w rąk.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - wybierz dysk doskonały do swych potrzeb T7 jest przystępny w kilku wersjach, byś mógł wybrać tę, która jest dla Ciebie najlepsza. Możesz stać się posiadaczem dysku o tradycyjnie czarnej obudowie też skusić się na wyrazisty czerwony lub niebieski.

  T7 przystępny jest dodatkowo w trzech pojemnościach: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - współpraca z wieloma urządzeniami Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu są dołączone przewody USB-C i USB-C/USB-A, co na dodatek rozszerza wszechstronność i wygodę korzystania z dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - przeznaczone oprogramowanie do zarządzania żeby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, dysk T7 zaopatrzono w nowe, intuicyjne oprogramowanie dla komputerów PC i Mac.

  Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą skorzystać z bezpłatnej aplikacji przenośnej.


2 ★  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT

Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
443,52 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 443,52 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  właściwości główne niezwłoczny transfer informacji Kompaktowa i wytrzymała obudowa Zabezpieczenie informacji hasłem progresywna technika z portem USB 3.2 gen.2 instynktowne oprogramowanie szeroki zakres kompatybilności Poznaj dysk przenośny PSSD T7 Poznaj dysk przenośny PSSD T7, który zaskoczy Cię swymniewielkim rozmiarem,wktórym zawarta jest ogromna ilość pamięci.dodatkowo urządzenie jestkompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem przenośnym, a także jest nawet 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków przenośnych HDD.

  T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko szanowane globalnie pamięci DRAM i NAND, które są produkowane poprzez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*.

  Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawieniahasła,które będzie chroniło zawarte w nim pliki. * Źródło: informacje IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów. Szybki i kompatybilny Współpraca z wieloma urządzeniami Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami.

  bezproblemowo możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac,urządzeń z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki czemu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swych plików. Do zestawu załączone są w dodatku: kable USB typu C na C i typu C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych maszyn odnajdziesz na stronie www.samsung.com/support. ** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

  Jeszcze szybszy transfer informacji Dzięki błyskawicznej prędkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o znacznej pojemności w zaledwie kilka sekund.zaimplementowana technologia PCIe NVMe zezwala na szybkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, cosprawia, iż T7 jest prawie dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5**.

  * produktywność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Żeby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu trafnie do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone.

  ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w kontraście do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  solidna i wytrzymała konstrukcja Ciesz się wyjątkowo potężną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie ma ruchomych części, a metalowa kompozycja powoduje, iż T7przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*.

  na dodatek, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją. * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support Bezpieczeństwo informacji Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych.

  Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES,dzięki któremu do odczytania plików konieczna jest znajomość klucza, którym w sytuacji dysku przenośnego PSSD T7 jest ustawione poprzez Ciebie hasło. Wytworny i kompaktowy Aluminiowy dysk mobilny T7 jestlekki i smukły,ponadto wspaniale posiada się w dłoni,dzięki swej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

  przypasowany do Twoich potrzeb PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spomiędzy trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) albo srebrnej czerwieni*.

  * Opcje barw różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą objętość z powodu użycia innego standardu pomiarowego.

  za każdym razem gotowy do pracy Najnowsze oprogramowanie Najnowsze oprogramowaniedla komputerów PC i Mac, w które został wyekwipowany dysk T7 pomaga prosto skonfigurować hasło oraz uzyskać aktualizacje oprogramowania*.

  Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie wykonaną do tego aplikację mobilną**. * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 albo nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych.

  Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac i połączenia internetowego.

  Aplikacja na Androida dostępna w Google Play. Kontrola termiczna Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak,samoczynnie utrzymywać słuszną temperaturę* pracy nawet przy obfitych szybkościach.

  * T7 utrzymuje stałą temperaturę pokrywy poniżej 45 poziomów, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. W opakowaniu Samsung dysk mobilny PSSD T7 o wybranej pojemnościInstrukcja obsługiKabel USB 3.2 USB-C na CKabel USB 3.2 USB-C na A Porównaj przenośne dyski PSSD Samsung Dysk mobilny PSSD T7 Dysk mobilny PSSD T5 objętość 500 GB, 1 TB, 2 TB 250 GB, 500...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 500 gb Samsung ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW

Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
399 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk twardy zewnętrzny SAMSUNG T7 500 GB MU-PC500R/WW
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - nowy kanon pamięci zewnętrznej Stylowy, lekki i kompaktowy mobilny dysk Samsung Portable SSD T7 o pojemności 500 GB zagwarantuje obszerne prędkości transferu, chroni oraz nieskomplikowane przechowywanie i przesyłanie obfitych plików.

  Ciesz się nadzwyczajną produktywnością T7, jednocześnie w trakcie pracy i zabawy. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - idealna efektywność Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości magistrali USB 3.2 Gen 2, jaką wykorzystuje dysk T7.

  wbudowana technologia PCIe NVMeTM umożliwia osiągnięcie szybkości sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącej odpowiednio do 1050 / 1000 Mb/s. W konsekwencji T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli wcześniejszy model, czyli T5.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - wytrzymały i bezusterkowy SSD to skrót od angielskiego Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Najwyższej klasy moduły pamięci zapewniają bezproblemowa działanie przez niemało lat.

  Dysk można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, a solidny, metalowy korpus, zabezpiecza informacje nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - nowoczesna ochrona przed przegrzaniem Nie ważne, jak intensywnie korzystasz ze swojego dysku T7, nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania.

  nowoczesne rozwiązanie termiczne T7 wykorzystuje technologię ePCM i Dynamic Thermal Guard. W efekcie to kompaktowe urządzenie za każdym razem utrzymuje optymalną temperaturę - choćby przy pokaźnych prędkościach działania.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - niewiarygodnie nieznaczny i lekki nieznaczny, smukły i lekki korpus to w sytuacji T7 kanon. Dysk wielkością przypomina kartę kredytową, jego waga wynosi tylko 58 gramów, a konkretny, wytworzony z aluminium, jednoelementowy korpus luźno mieści się w rąk.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - wybierz dysk nadzwyczajny do swoich potrzeb T7 jest przystępny w kilku wersjach, byś mógł wybrać tę, która jest dla Ciebie najlepsza. Możesz stać się posiadaczem dysku o klasycznie czarnej obudowie również skusić się na wyrazisty czerwony lub niebieski.

  T7 dostępny jest ponadto w trzech objętościach: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - współpraca z wieloma urządzeniami Masz dostęp do plików w każdym miejscu i dowolnym czasie.

  T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu są dołączone przewody USB-C i USB-C/USB-A, co ponadto powiększa wszechstronność i wygodę korzystania z dysku SSD.

  Dysk Samsung Portable SSD T7 USB 3.2 500 GB czerwony - przeznaczone oprogramowanie do zarządzania by ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, dysk T7 zaopatrzono w nowe, intuicyjne oprogramowanie dla komputerów PC i Mac.

  Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą skorzystać z gratisowej aplikacji przenośnej.


2 ★  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT

Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
443,52 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SAMSUNG
 • Nazwa dysku:  Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB SSD DARMOWY TRANSPORT
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 443,52 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  cechy główne bezzwłoczny transfer danych Kompaktowa i wytrzymała pokrywa Zabezpieczenie informacji hasłem nowoczesna technika z portem USB 3.2 gen.2 instynktowne oprogramowanie duży zakres kompatybilności Poznaj dysk przenośny PSSD T7 Poznaj dysk mobilny PSSD T7, który zaskoczy Cię swoimniewielkim rozmiarem,wktórym zawarta jest ogromna ilość pamięci.dodatkowo urządzenie jestkompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem przenośnym, a także jest nawet 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków mobilnych HDD.

  T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko uwielbiane globalnie pamięci DRAM i NAND, które są wytworzone przez producenta Samsung - czołowego producenta pamięci flash*.

  Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawieniahasła,które będzie broniło zawarte w nim pliki. * Źródło: informacje IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów. Szybki i kompatybilny Współpraca z wieloma urządzeniami Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami.

  bezproblemowo możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac,sprzętów z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki temu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swych plików. Do zestawu załączone są jeszcze: kable USB typu C na C i rodzaju C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych maszyn znajdziesz na stronie www.samsung.com/support. ** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

  Jeszcze szybszy transfer danych Dzięki momentalnej szybkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o obfitej objętości w zaledwie kilka sekund.zaimplementowana technologia PCIe NVMe zezwala na prędkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, cosprawia, iż T7 jest prawie dwa razy szybszy niżeli jego poprzednik T5**.

  * produktywność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną szybkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone.

  ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  solidna i wytrzymała budowa Ciesz się nad wyraz konkretną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie ma ruchomych części, a metalowa budowa powoduje, iż T7przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*.

  ponadto, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją. * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej danych na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support Bezpieczeństwo informacji Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych.

  Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES,dzięki któremu do odczytania plików konieczna jest znajomość klucza, którym w przypadku dysku mobilnego PSSD T7 jest ustawione przez Ciebie hasło. Wykwintny i kompaktowy Aluminiowy dysk mobilny T7 jestlekki i smukły,ponadto idealnie mieści się w rąk,dzięki swej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

  przypasowany do Twoich potrzeb PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spomiędzy trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) albo metalicznej czerwieni*.

  * Opcje barw różnią się w zależności od objętości pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą objętość z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

  za każdym razem gotowy do pracy Najnowsze oprogramowanie Najnowsze oprogramowaniedla komputerów PC i Mac, w które został wyposażony dysk T7 pomaga łatwo skonfigurować hasło oraz uzyskać aktualizacje oprogramowania*.

  Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie wytworzoną do tego aplikację przenośną**. * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) albo nowszych.

  Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC albo Mac i połączenia internetowego.

  Aplikacja na Androida dostępna w Google Play. Kontrola termiczna Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak,samoczynnie utrzymywać stosowną temperaturę* pracy choćby przy sporych szybkościach.

  * T7 utrzymuje stałą temperaturę pokrywy poniżej 45 poziomów, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. W opakowaniu Samsung dysk przenośny PSSD T7 o wybranej pojemnościInstrukcja obsługiKabel USB 3.2 USB-C na CKabel USB 3.2 USB-C na A Porównaj mobilne dyski PSSD Samsung Dysk mobilny PSSD T7 Dysk mobilny PSSD T5 objętość 500 GB, 1 TB, 2 TB 250 GB, 500...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 500 gb Samsung


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 500 gb Samsung


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze dyski zewnętrzne 0.5 TB [Zestawienie maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych zewnętrznych dysków przenośnych o pojemności 500 gb.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 500 gb Samsung

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 500 GB Samsung?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 500 GB Samsung warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 0.5 TB Samsung pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 500 gb Samsung są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 0.5 TB Samsung zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 500 GB Samsung to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.