Peryferia PC

Dysk zewnętrzny HDD WD. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 18 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami HDD WD.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych HDD Western Digital.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski hdd WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD WD (Western Digital) był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami HDD WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk szyfrowany AES 256-bit przenośny HDD 4TB USB3

Dysk szyfrowany AES 256-bit przenośny HDD 4TB USB3
669 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk szyfrowany AES 256-bit przenośny HDD 4TB USB3 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk szyfrowany AES 256-bit przenośny HDD 4TB USB3
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 669 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk szyfrowany mobilny HDD 4TB USB 3.0

  Jesteś w posiadaniu wrażliwych informacji? Chcesz, żeby tylko Ty i nikt inny nie miał dostępu do Twoich danych? W takim razie dysk szyfrowany jest właściwym rozwiązaniem. Pokrywa wraz 3,5 calowym dyskiem o pojemności 4TB sprawia, że możesz wygodnie przesyłać informacje, a następnie bronić dysk 256-bitowym szyfrowaniem AES.

  za pomocą klawiatury możesz ustawić dowolny kod, dzięki czemu Twoje informacje będą nietykalne dla innych! Jeśli dysk twardy zostanie wyjęty i podłączony do innego kontrolera, danych nie będzie można odczytać! Możesz także chronić dowolną liczbę dysków twardych przy pomocy szyfrowania!

  Kluczowe cechy:

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Interfejs USB 3.0
  • Montaż bezśrubowy
  • Aluminiowa pokrywa

2 ★  Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)

Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  wd elements™ se to bezawaryjny przenośny magazyn danych dla tych, którzy chcą zabrać w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje wysoką objętość, prędki transfer danych i uniwersalny interfejs usb 3.0. Ten śladowy i lekki dysk o jakości i niezawodności producenta wd oferuje objętość, która pozwoli na zapisanie wszystkich potrzebnych plików.korzyści: pojemność: 2tb nieznaczna, kompaktowa pokrywa zgodność z komputerami wyekwipowanymi w interfejs usb 3.0 i starszymi komputerami zaopatrzonymi w interfejs usb 2.0 mobilny magazyn informacji wd elements™ se w obudowie jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata bezawaryjnej pracy, broniąc ważne informacje

3 ★  Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd

Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd
259 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 259 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 1 tb to bezawaryjny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować oraz udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup, a także zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna konstrukcja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć ci pomocą podczas każdej podróży.

  urządzenie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, a także jest dostępne w rozmaitych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport posiada oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Starczy wybrać godzinę i częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - mobilny magazyn danych my passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala momentalnie wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - załączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala złączyć się z modnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox i google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie i udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. Wd discovery może dodatkowo zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię podczas podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i gwarantują lata niezawodnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


4 ★  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)

Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to bezawaryjny, mobilny magazyn informacji, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią liczba miejsca, by przechowywać, porządkować i udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna budowa - nowy dysk my passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie cechuje się niewielkimi rozmiarami, a także jest przystępne w zróżnicowanych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport gromadzi oprogramowanie wd backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę, a także dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę, a także częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn informacji my passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala prędko wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - dołączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala zjednoczyć się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox i google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie i udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. Wd discovery może na dodatek zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię w trakcie podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i gwarantują lata bezusterkowej pracy. Dodatkowo są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


5 ★  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)

Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
319 zł
Najniższa Cena Online

★ Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Western Digital
 • Nazwa dysku:  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 319 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Najwyższa szybkość przesyłania danych. Interfejs USB 3.0 gwarantuje najwyższą prędkość odczytywania i zapisywania plików na dysku. Wysoka pojemność, znikome wymiary. Dzięki obszerności do 2 TB i lekkiej konstrukcji ten dysk jest wymarzonym towarzyszem podróży.

  darmowa wersja próbna programu. Z dyskiem WD Elements jest dostarczana bezpłatna wersja próbna programu WD SmartWare Pro, który pozwala na tworzenie kopii zapasowych na dysku WD Elements lub w chmurze, na koncie DropBox™ użytkownika.

  Obsługa interfejsu USB 3.0 i USB 2.0. Dysk współpracuje z urządzeniami wyekwipowanymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także w starszy interfejs USB 2.0. Poprawa skuteczności komputera. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, produktywność komputera spada.

  Nie usuwaj plików. Przenieś pliki na przenośny dysk twardy WD Elements, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić całkowitą skuteczność komputera. Jakość WD we wnętrzu i na zewnątrz. Wiemy, jak ważne są Twoje informacje.

  Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, oporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy, a by zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w wykwintnej, wytrzymałej obudowie. Dysk sformatowany dla systemu Windows.

  Fabryczna partycja NTFS jest zgodna z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7, Windows Vista® i Windows XP. Dysk można sformatować do pracy z komputerami Mac®.


6 ★  Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)

Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SPRAWDZONY I bezawaryjnY mobilnY MAGAZYN danych. NOWY WYGLĄD. Przenośny dysk My Passport bezproblemowo pomieści wyraźną serię ulubionych fotografii, filmów i muzyki. Dzięki niewielkim wymiarom możesz mieć swoje ulubione pliki za każdym razem przy sobie.

  Dysk dostępny jest w kilku wyrazistych kolorach. OCHRONA HASŁEM zaimplementowane 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, a także oprogramowanie WD Security zagwarantuje bezpieczeństwo informacji i ochronę prywatności. Aby łatwiej odzyskać dysk My Passport w przypadku jego zagubienia, można ponadto dodać wiadomość „Zwrócić, jeśli znaleziono" wyświetlaną w oknie, w którym wpisuje się hasło.

  Przecież każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć. SamoczynnE KOPIE ZAPASOWE dołączone do dysku My Passport oprogramowanie WD Backup pozwala automatycznie wytwarzać kopie zapasowe zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów zapisanych w systemie.

  Kopia będzie wykonana wtedy, kiedy chcesz. Wybierz czas i częstotliwość. ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Dysk jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania, można więc od razu zacząć przesyłać pliki, a także tworzyć ich kopie zapasowe.

  dołączone do urządzenia oprogramowania WD Backup i WD Security pomagają bronić Twoje informacje....


7 ★  Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny

Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny
559 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk my passport 5tb hdd czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 559 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 5 TB to niezawodny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować i udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna kompozycja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć Ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  Urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami i jest dostępne w rozmaitych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport mieści oprogramowanie WD Backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę, a także dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest automatyczne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę, a także częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn informacji My Passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w zestawie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- dołączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala zespoić się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox oraz Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. WD Discovery może dodatkowo zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię podczas podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i gwarantują lata bezawaryjnej pracy. Dodatkowo są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


8 ★  Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)

Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WESTERN DIGITAL
 • Nazwa dysku:  Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  WD Elements SE to bezusterkowy mobilny magazyn informacji dla tych, którzy chcą wziąć w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje wysoką objętość, prędki transfer informacji i uniwersalny interfejs USB 2.0 i 3.0. Ten drobny i lekki dysk o jakości i bezusterkowości firmy WD proponuje pojemność do 4 TB. Dysk zapewnia zgodność z komputerami wyposażonymi w interfejs USB 3.0 i starszymi komputerami wyposażonymi w interfejs USB 2.0. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, sprawność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś je na mobilny magazyn danych WD Elements SE, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność laptopa. Mobilny magazyn informacji WD Elements SE w obudowie jest trwały, wytrzymały na wstrząsy i zagwarantuje lata bezusterkowej pracy, broniąc ważne informacje.

9 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski

Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
479 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 479 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 4 TB to bezusterkowy, przenośny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować i udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga bronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup, a także zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna konstrukcja- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,bezusterkowo służyć Ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  Urządzenie cechuje się niewielkimi rozmiarami oraz jest przystępne w różnorodnych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport mieści oprogramowanie WD Backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest samoczynne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, aby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn danych My Passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w pakiecie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową i powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala dopasować się z modnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox i Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport usprawnia sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. WD Discovery może w dodatku zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię w trakcie podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i gwarantują lata bezusterkowej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


10 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny

Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
489 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 489 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to niezawodny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią ilość miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna konstrukcja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,bezawaryjnie służyć ci pomocą podczas każdej podróży.

  urządzenie znamionuje się niewielkimi wymiarami oraz jest przystępne w rozmaitych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport zawiera oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty zapisane w podróży.

  realne jest samoczynne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, aby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn danych my passport jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w pakiecie.

  superspeed usb pozwala ekspresowo wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - dołączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala połączyć się z popularnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak facebook, dropbox oraz google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów przy pomocy dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. Wd discovery może także zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię w trakcie podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i zapewniają lata niezawodnej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancjąPowiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski hdd WD ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD WD (Western Digital) jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami HDD WD jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dysk western digital bepk0010bbk marki Wd

Dysk western digital bepk0010bbk marki Wd
247 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk western digital bepk0010bbk marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk western digital bepk0010bbk marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 247 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  WD Elements™ SE to bezawaryjny mobilny magazyn informacji dla tych, którzy chcą zabrać w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje wysoką pojemność, prędki transfer informacji i uniwersalny interfejs USB 3.0.

  Ten niewielki i lekki dysk o jakości i bezusterkowości marki WD oferuje pojemność, która pozwoli na zapisanie wszelkich niezbędnych plików.Korzyści: pojemność: 1 TB niewielka, kompaktowa pokrywa Zgodność z komputerami wyposażonymi w interfejs USB 3.0 i starszymi komputerami zaopatrzonymi w interfejs USB 2.0 mobilny magazyn informacji WD Elements™ SE w obudowie jest trwały, oporny na wstrząsy i zagwarantuje lata bezawaryjnej pracy, broniąc ważne informacje...


2 ★  Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd

Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd
259 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk western digital byvg0010bbk marki Wd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 259 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 1 tb to bezusterkowy, przenośny magazyn danych, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, aby przechowywać, porządkować, a także udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna konstrukcja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie znamionuje się niewielkimi wymiarami i jest dostępne w najróżniejszych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport posiada oprogramowanie wd backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę i dokumenty zapisane w podróży.

  realne jest samoczynne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn informacji my passport jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w pakiecie.

  superspeed usb pozwala szybko wykonać kopię zapasową oraz powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - załączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala zespoić się z modnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie danych w chmurze, takimi jak facebook, dropbox, a także google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie i udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów przy pomocy dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. Wd discovery może również zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię podczas podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i gwarantują lata bezawaryjnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


3 ★  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)

Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
319 zł
Najniższa Cena Online

★ Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Western Digital
 • Nazwa dysku:  Western digital elements 2tb 2,5'' wdbu6y0020bbk-wesn (0718037855363)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 319 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Najwyższa szybkość przesyłania danych. Interfejs USB 3.0 zagwarantuje najwyższą prędkość odczytywania i zapisywania plików na dysku. Wysoka objętość, znikome wymiary. Dzięki objętości do 2 TB i lekkiej konstrukcji ten dysk jest wymarzonym towarzyszem podróży.

  darmowa wersja próbna programu. Z dyskiem WD Elements jest dostarczana bezpłatna wersja próbna programu WD SmartWare Pro, który zezwala na tworzenie kopii zapasowych na dysku WD Elements albo w chmurze, na koncie DropBox™ użytkownika.

  Obsługa interfejsu USB 3.0 i USB 2.0. Dysk współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także w starszy interfejs USB 2.0. Poprawa skuteczności komputera. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, efektywność komputera spada.

  Nie usuwaj plików. Przenieś pliki na mobilny dysk twardy WD Elements, by zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić całkowitą wydajność komputera. Jakość WD wewnątrz i na zewnątrz. Wiemy, jak ważne są Twoje informacje.

  Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, wytrzymały na wstrząsy i zapewnia lata bezawaryjnej pracy, a aby zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w wykwintnej, wytrzymałej obudowie. Dysk sformatowany dla systemu Windows.

  Fabryczna partycja NTFS jest zgodna z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7, Windows Vista® i Windows XP. Dysk można sformatować do pracy z komputerami Mac®.


4 ★  Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)

Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Elements se 2tb zewnętrzny dysk hdd (0718037859385)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  wd elements™ se to bezawaryjny mobilny magazyn informacji dla tych, którzy chcą wziąć w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje wysoką objętość, prędki transfer informacji i uniwersalny interfejs usb 3.0. Ten drobny i lekki dysk o jakości i niezawodności firmy wd proponuje pojemność, która pozwoli na zapisanie wszystkich potrzebnych plików.korzyści: pojemność: 2tb mała, kompaktowa pokrywa zgodność z komputerami zaopatrzonymi w interfejs usb 3.0 i starszymi komputerami wyposażonymi w interfejs usb 2.0 mobilny magazyn danych wd elements™ se w obudowie jest trwały, oporny na wstrząsy i zagwarantuje lata niezawodnej pracy, chroniąc ważne dane

5 ★  Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)

Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski (0718037870281)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  SPRAWDZONY I niezawodnY mobilnY MAGAZYN danych. NOWY WYGLĄD. Przenośny dysk My Passport bez problemu pomieści wyraźną linię ulubionych fotografii, filmów i muzyki. Dzięki niewielkim wymiarom możesz mieć swoje ulubione pliki za każdym razem przy sobie.

  Dysk dostępny jest w kilku wyrazistych kolorach. OCHRONA HASŁEM zaimplementowane 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i oprogramowanie WD Security gwarantuje bezpieczeństwo danych i ochronę prywatności. Aby łatwiej odzyskać dysk My Passport w przypadku jego zagubienia, można także dodać wiadomość „Zwrócić, jeśli znaleziono" wyświetlaną w oknie, w którym wpisuje się hasło.

  Przecież każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć. SamoczynnE KOPIE ZAPASOWE dołączone do dysku My Passport oprogramowanie WD Backup pozwala automatycznie kreować kopie zapasowe fotografii, filmów, muzyki i dokumentów zapisanych w systemie.

  Kopia będzie stworzona wtedy, kiedy chcesz. Wybierz czas i częstotliwość. ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Dysk jest gotowy do zastosowania zaraz po wyjęciu z opakowania, można więc od razu zacząć przesyłać pliki, a także tworzyć ich kopie zapasowe.

  załączone do urządzenia oprogramowania WD Backup i WD Security pomagają bronić Twoje dane....


6 ★  Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)

Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)
478,52 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 478,52 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Model: HDDZłącze USB: USBObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64System formatu pliku: NTFSObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Zasilanie magistrali: USBObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProWi-Fi: NieWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Obsługiwane systemy operacyjne Mac: TakPrzewody: USBPrędkość przesyły danych poprzez USB: 480Technologia Thunderbolt: NiePrzewodnik użytkownika: TakPojemność HDD: 4000 GBPrędkość przesyły informacji poprzez USB: 5000 Mbit/sObsługa funkcji Plug & Play: TakRozmiar HDD: 2.5"Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °CObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista BusinessObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalDiody LED: TakObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseZakres temperatur (przechowywanie): -20 - 65 °CMaksymalna prędkość przesyłania danych: 5000 Mbit/sObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Kolor produktu: Czarny...Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD WD (Western Digital) najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski hdd WD


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski hdd WD


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre przenośne dyski HDD [Ranking maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych przenośnych dysków zewnętrznych hdd.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych hdd Western Digital

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych HDD Western Digital?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami HDD WD odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD WD (Western Digital) najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych HDD Western Digital warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny HDD WD (Western Digital) będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski hdd WD są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami HDD WD zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych HDD Western Digital to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.