Peryferia PC

Dysk zewnętrzny Toshiba. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 marca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami Toshiba.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych Toshiba.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny TOSHIBA był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
519 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 519 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA Czarny zwiększ poziom swojej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki przenośnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA nie musisz martwić się o likwidowanie gier, by zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  wyszukana, kompaktowa budowa umożliwia przechowywanie ulubionych gier w nieskomplikowanej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki znacznej pojemności na informacje, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu stopni, a mniej na zmaganiach, aby zrobić miejsce na najgorętsze świeże nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA zaprojektowanemu poprzez markę Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie zwiększać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten mobilny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA został specjalnie zaprojektowany, żeby spełnić Twoje potrzeby w zakresie gier, dzięki temu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  mobilny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® lub PC4 i proponuje dobrany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


2 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
349,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, white (4260557511305)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 349,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB biały HDTCA20EW3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nietrudne.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, Ci trzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost nadzwyczajnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to znakomity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


3 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
479,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics zawiera do 4 TB informacji i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

  Jest on przystosowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają poprawnie — jednocześnie na biurku, jak i w podróży.

  Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn. Kompaktowa kompozycja. Pojemna pamięć masowa w praktycznej, niewiele znaczącej obudowie w klasycznym odcieniu matowej czerni.

  Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach objętości (do 3 TB), są wyśmienitymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i fotografii. Wewnętrzny czujka wstrząsów i technika parkowania głowicy sprawiają, że dyski te zapewniają danym wyśmienitą ochronę — dokądkolwiek się udasz.

  prędki transfer. ​​ Dzięki technice USB 3.0 te przenośne dyski twarde są pokaźnie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A w trakcie porządkowania plików szybkość transferu naprawdę ma znaczenie.

  Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technice „plug and play". Dyski te są gotowe do zastosowania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

  Twoje dane w dobrych rękach. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.


4 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
339,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2TB, USB 3.0, Silver (4260557511336)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 339,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA metaliczny JEDEN DYSK. Sporo maszyn Być może już masz dużo maszyn, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie zdecydowanie nie Ci trzeba dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: pozwala na bezproblemowe zapisywanie i stosowanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  wystarczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których sprężystość przyłączania urządzeń zewnętrznych ma obfite znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych urządzeń ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania urządzeń zewnętrznych ma wielkie znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows i sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 2TB HDTX120ESCAA łączy w sobie uniwersalny styl, elegancką, wysokiej klasy metaliczną obudowę i lekką konstrukcję, które perfekcyjnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
349,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2, red, 9_60322
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 349,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB czerwony HDTCA20ER3AA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich poufnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nietrudne.

  starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w rozmaite miejsca, potrzebujesz mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost genialnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to znakomity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


6 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 2TB, USB 3.2 black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 2TB HDTCA20EK3AA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich poufnych danych za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk nieszablonowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje informacje. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niezrównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jest istotnie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w rozmaite miejsca, potrzebujesz przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost nieprzeciętnym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to wyśmienity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


7 ★  Dysk Toshiba HDTB520EK3AA

Dysk Toshiba HDTB520EK3AA
309 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba HDTB520EK3AA - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba HDTB520EK3AA
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 309 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics umożliwia prędki transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.2 Gen 1. Jest on przystosowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają korzystnie — równocześnie na biurku, jak i w podróży.

  Korzyści:

  • Dużą ilość miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3 zapewni objętość dysku wynosząca 1 TB
  • szybki interfejs USB 3.2 gen 1 zapewni momentalny transfer danych
  • Kompatybilność z interfejsem USB 2.0 umożliwi współpracę ze starszymi komputerami
  • Podłącz i używaj dzięki technologi Plug & Play, która zapewni gotowość do pracy zaraz po podłączeniu
  • użyteczna, śladowa pokrywa w klasycznym odcieniu matowej czerni zapewni pełną mobilność

  USB 3.0 - szybki transfer

  Interefejs USB 3.0 to kolejna generacja interfejsu Universal Serial Bus (USB). Szybki interfejs USB 3.0 określany także jako "SuperSpeed USB", proponuje maksymalny transfer danych do 5 Gbit na sekundę, czyli 10 razy szybciej standard USB 2.0. Dzięki takim parametrom, o mnóstwo łatwiej można przenosić fotografie o wysokiej rozdzielczości, filmy HD, a także inne informacje. W dodatku port USB 3.0 dostarcza więcej energii niż port USB 2.0. Co ważne, dyski zewnętrzne ze złączem USB 3.0 są kompatybilne z komputerami wyposażonymi w złącza USB 2.0, dzięki temu bez problemów podłączysz nowy dysk zewnętrzny do starszego komputera.

  spory magazyn danych

  Zewnętrzny dysk twardy HDD wykorzystuje do przechowywania informacji tradycyjny dysk magnetyczny. Dyski HDD znamionują się wysoką pojemnością i dużo niższą ceną w kontraście do dysków SSD. Jeśli masz do przechowywania olbrzymią kolekcję filmów, fotografii, muzyki czy gier to konwencjonalny, zewnętrzny dysk twardy będzie słusznym wyborem. Dyski zewnętrzne HDD sprawdzą się też w trakcie archiwizowania informacji. Wyekwipowane są nieraz w oprogramowanie zezwalające na realizowanie kopii zapasowych i przywracanie plików, folderów, a choćby całego systemu.

  SPECYFIKACJA

  • typ dysku
   HDD - zewnętrzny
  • Przeznaczenie
   Komputer stacjonarny notebook
  • objętość dysku
   2 TB
  • Format dysku
   2.5
  • Interfejs
   USB 3.2 Gen 1 (rodzaj A)
  • zaimplementowane technologie
   Plug & Play
  • Inne
   Maksymalna prędkość interfejsu: 5 Gb/s
  • Kolor
   Czarny
  • Wysokość [mm]
   14
  • Szerokość [mm]
   78
  • Głębokość [mm]
   109
  • Waga [g]
   149
  • Linia
   Canvio Basics
  • Okres gwarancji
   24 miesiące
  • załączone wyposażenie
   przewód Micro-B – USB-A
  • Miejsce realizacji
   Autoryzowany serwis producenta
  • Szczegółowe warunki gwarancji
   Na stronie producenta/importera

8 ★  Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)

Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics umożliwia prędki transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.2 Gen 1. Jest on dostosowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego ponadczasowe wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają korzystnie — zarówno na biurku, jak i w podróży.

  Korzyści:

  • Dużą ilość miejsca na programy, filmy, fotografie, gry i pliki muzyczne w formacie mp3 zapewni objętość dysku wynosząca 1 TB
  • szybki interfejs USB 3.2 gen 1 zapewni błyskawiczny transfer danych
  • Kompatybilność z interfejsem USB 2.0 umożliwi współpracę ze starszymi komputerami
  • Podłącz i używaj dzięki technologi Plug & Play, która zapewni gotowość do pracy zaraz po podłączeniu
  • praktyczna, znikoma obudowa w tradycyjnym kolorze matowej czerni zapewni całkowitą mobilność

  USB 3.0 - prędki transfer

  Interefejs USB 3.0 to kolejna generacja interfejsu Universal Serial Bus (USB). Szybki interfejs USB 3.0 określany także jako "SuperSpeed USB", oferuje maksymalny transfer informacji do 5 Gbit na sekundę, czyli 10 razy szybciej standard USB 2.0. Dzięki takim parametrom, o mnóstwo łatwiej można przenosić zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, filmy HD, a także inne dane. Na dodatek port USB 3.0 dostarcza więcej energii niż port USB 2.0. Co ważne, dyski zewnętrzne ze złączem USB 3.0 są kompatybilne z komputerami wyposażonymi w złącza USB 2.0, dzięki temu bez problemów podłączysz nowy dysk zewnętrzny do starszego komputera.

  duży magazyn informacji

  Zewnętrzny dysk twardy HDD wykorzystuje do przechowywania informacji klasyczny dysk magnetyczny. Dyski HDD charakteryzują się wysoką objętością i dużo niższą ceną w kontraście do dysków SSD. Jeśli masz do przechowywania olbrzymią serię filmów, fotografii, muzyki czy gier to klasyczny, zewnętrzny dysk twardy będzie słusznym wyborem. Dyski zewnętrzne HDD sprawdzą się jeszcze w trakcie archiwizowania danych. Wyposażone są często w oprogramowanie pozwalające na realizowanie kopii zapasowych oraz przywracanie plików, folderów, a nawet całego systemu.

  SPECYFIKACJA

  • typ dysku
   HDD - zewnętrzny
  • Przeznaczenie
   Komputer stacjonarny laptop
  • pojemność dysku
   4 TB
  • Format dysku
   2.5
  • Interfejs
   USB 3.2 Gen 1 (typ A)
  • zaimplementowane technologie
   Plug & Play
  • Inne
   Maksymalna prędkość interfejsu: 5 Gb/s
  • Kolor
   Czarny
  • Wysokość [mm]
   14
  • Szerokość [mm]
   78
  • Głębokość [mm]
   109
  • Waga [g]
   149
  • Linia
   Canvio Basics
  • Okres gwarancji
   24 miesiące
  • dołączone wyposażenie
   kabel Micro-B – USB-A
  • Miejsce realizacji
   Autoryzowany serwis producenta
  • Szczegółowe warunki gwarancji
   Na stronie producenta/importera

9 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555
359 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 2TB, USB 3.0, Black, 9_58555
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 359 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA Czarny zwiększ poziom swej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki mobilnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA nie musisz martwić się o usuwanie gier, by zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  wysmakowana, kompaktowa kompozycja pozwala na przechowywanie ulubionych gier w przystępnej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki pokaźnej pojemności na informacje, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu poziomów, a mniej na zmaganiach, by zrobić miejsce na najgorętsze świeże nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA zaprojektowanemu poprzez firmę Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie rozszerzać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten mobilny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 2TB HDTX120EK3AA został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić Twoje zapotrzebowania w zakresie gier, dzięki temu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  przenośny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® albo PC4 i proponuje przypasowany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


10 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kreatywny towarzysz

  Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w rozmaite miejsca, Ci trzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Canvio Advance jest wprost nadzwyczajnym podręcznym nośnikiem danych. Ten stylowy dysk twardy to wspaniały partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.

  Ochrona informacji i szybki transfer

  Te mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, są istotnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików. Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Rozwiązanie do samoczynnych kopii zapasowych

  dołączone do dysku oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne. Starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.

  Twoje informacje w prawidłowych rękach

  mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice produkcji nowoczesnych dysków twardych i niespotykane standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie Twoich cennych plików — dokądkolwiek się udasz.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  firma Toshiba
  Kod producenta HDTCA10EG3AA
  EAN 4260557511237
  informacje PODSTAWOWE
  Model Canvio Advance 2020
  kolor Zielony
  Wielkość dysku 2.5''
  technicznE
  objętość dysku 1TB
  Interfejs USB 3.0 Micro-B
  prędkość odczytu Brak danych
  prędkość zapisu Brak informacji
  FIZYCZNE
  Wysokość [mm] 14
  Szerokość [mm] 78
  Głębokość [mm] 109
  Waga [g] 149


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny TOSHIBA jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558

Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558
209,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 209,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Uszkodzone opakowanie, produkt rozpakowywany w celu oględzin. Dysk NOWY z kompletem wyposażenia.Obsługa funkcji Plug & Play: TakDługość palety: 115 cmRozmiar HDD: 2.5"Główna długość kartonu: 13,4 cmW opakowaniu zbiorczym waga brutto: 1,4 kgWaga paletki: 23 kgSzerokość palety: 115 cmTechnologia Thunderbolt: NieZasilanie magistrali: USBZłącze USB: Micro-USB BWysokość palety: 13 cmSystem formatu pliku: NTFSPojemność HDD: 1000 GBWysokość kartonu zbiorczego: 15,3 cmWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Szerokość kartonu zbiorczego: 21,2 cmIlość na palecie: 1200 szt.Maksymalne natężenie prądu: 0,9 AWaga wraz z opakowaniem: 249 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Waga artykułu: 149 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicSzerokość artykułu: 78 mmKolor artykułu: CzarnyGłębokość opakowania: 40 mmObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64Przewody: Micro-USBObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El CapitanGłębokość artykułu: 109 mmIlość sztuk kartonu zbiorczego: 5 szt.Maksymalna prędkość przesyłania danych: 5000 Mbit/sWi-Fi: NieObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 SierraPrzewodowa sieć lan: NieObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7Wysokość opakowania: 140 mmWysokość produktu: 14 mmPrzewodnik użytkownika: TakObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High SierraSzerokość opakowania: 128 mm...


2 ★  Dysk zew canvio slim 1tb, usb 3.0, black marki Toshiba

Dysk zew canvio slim 1tb, usb 3.0, black marki Toshiba
249 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zew canvio slim 1tb, usb 3.0, black marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zew canvio slim 1tb, usb 3.0, black marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 249 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 1TB czarny Stylowy i elegancji towarzysz Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 1TB Czarny w niezwykle smukłej i lekkiej aluminiowej obudowie jest wysmakowanym i wytwornym dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

  posiadając szereg przydatnych funkcji i trzyletnią gwarancję, dysk Canvio Slim naprawdę prawidłowo broni Twoje informacje. Dysk Canvio Slim jest przystępny w dwóch kolorach: metalicznym albo czarnym — prawidłowo więc się sprawdzi w każdej sytuacji.

  prędki transfer Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 1TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, jest znacznie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików.

  Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego artykułu marki Toshiba sprawia, że z dużym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, żeby zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji. Ochrona informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 1TB Czarny to gwarancja ochrony Twoich informacji. Rozwiązanie do automatycznych kopii zapasowych dołączone do dysku zewnętrznego Toshiba Canvio Slim 1TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nietrudne.

  starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.


3 ★  Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black marki Toshiba
249 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 249 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych prywatnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA możesz być spokojny o swoje informacje. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest widocznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA jest wprost wyśmienitym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to idealny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


4 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB, USB 3.0, Black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB, USB 3.0, Black
254,71 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB, USB 3.0, Black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB, USB 3.0, Black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 254,71 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny Więcej grania, mniej zmartwień Spędzaj więcej czasu na przechodzeniu kolejnych poziomów, a mniej na wygospodarowywaniu miejsca na najgorętsze wydania ze świata gier.

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny może pomieścić do 27 gier (średni wymiar gry: 36 GB), więc nie musisz dokonywać wyboru — możesz śmiało powiększać swoją linię. Czas na grę Ten dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny został specjalnie skonstruowany tak, żeby zaspokajał Twoje potrzeby w zakresie gier.

  Canvio Gaming ma tryb „zawsze włączony" dobrany do oprogramowania sprzętowego, więc zawsze jest gotowy na następną rozgrywkę, a Ty masz więcej czasu na rozprawienie się z przeciwnikami. Partner w grze dzisiaj będziesz już zawsze mieć pod ręką ogromny wybór gier.

  Canvio Gaming może ich pomieścić choćby 27 (Średni rozmiar gry: 36 GB). Zabierz swoje osiągnięcia i awatary w drogę, by nie przerywać rywalizacji ze znajomymi. Wystarczy, że podłączysz dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny do zgodnej konsoli do gier — i od razu możesz zacząć grać w ulubione gry ze swej serii.

  wytworzony dla graczy Przenieś swoje wyniki w świat rozgrywek nowej generacji. Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny umożliwia uruchamianie ulubionych gier na najnowszych zgodnych konsolach — zawsze więc możesz wznowić grę tam, gdzie została przerwana.

  gustowna czarna obudowa tego dysku rewelacyjnie pasuje do Xboxa, PlayStation i innych zgodnych konsol do gier. To się nazywa gra w prawidłowym stylu.


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 1TB, USB 3.0, Silver (4260557511329)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 1TB, USB 3.0, Silver (4260557511329)
278,91 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 1TB, USB 3.0, Silver (4260557511329) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 1TB, USB 3.0, Silver (4260557511329)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 278,91 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  zewnętrzny 2.5-calowy dysk twardy toshiba canvio flex o obszerności 1 tb, posiadający interfejs zewnętrzny usb 3.2 gen 1 (kompatybilny z usb 2.0). W załączeniu przewód usb typu a i typu c co pozwoli go podpiąć do dowolnego komputera czy notebooka.

  dysk jest kompatybilny z komputerami mac, pc z systemem windows i tabletami. Korzyści: dysk twardy canvio flex został skonstruowany tak, aby można było go podłączyć do większości lubianych platform sprzętów i systemów operacyjnych szybki interfejs usb 3.2 gen 1 zapewni niezwłoczny transfer danych (ok.

  5,0 gb/s) kompatybilność z interfejsem usb 2.0 umożliwi współpracę ze starszymi komputerami system plików: exfat oczekiwania systemowe: windows 10, windows 8.1, macos 10.15, macos 10.14, urządzenia z systemem ios/android dysk łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy metaliczną obudowę, a także lekką konstrukcję


6 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 1TB, USB 3.2, white (4260557511299)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kreatywny towarzysz

  Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, Ci potrzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Canvio Advance jest wprost znakomitym podręcznym nośnikiem informacji. Ten stylowy dysk twardy to perfekcyjny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.

  Ochrona informacji i prędki transfer

  Te przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1, są widocznie szybsze niż urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików. Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Rozwiązanie do automatycznych kopii zapasowych

  załączone do dysku oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne. Starczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.

  Twoje dane w prawidłowych rękach

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii produkcji innowacyjnych dysków twardych i niezrównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie Twoich cennych plików — dokądkolwiek się udasz.

  SPECYFIKACJA

  towar
  firma Toshiba
  Kod producenta HDTCA10EG3AA
  EAN 4260557511237
  dane PODSTAWOWE
  Model Canvio Advance 2020
  odcień Zielony
  Wielkość dysku 2.5''
  technicznE
  objętość dysku 1TB
  Interfejs USB 3.0 Micro-B
  szybkość odczytu Brak danych
  prędkość zapisu Brak danych
  FIZYCZNE
  Wysokość [mm] 14
  Szerokość [mm] 78
  Głębokość [mm] 109
  Waga [g] 149


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny TOSHIBA najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski Toshiba


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski Toshiba


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Rekomendowane dyski zewnętrzne [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych zewnętrznych dysków przenośnych.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych Toshiba

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych Toshiba?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami Toshiba odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny TOSHIBA najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych Toshiba warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny TOSHIBA będzie odpowiedni do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski Toshiba są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami Toshiba zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych Toshiba to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.