Peryferia PC

Dysk zewnętrzny HDD do 500 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 20 lipca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami HDD do 500 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych HDD do 500 zł.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski hdd do 500 zł ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 500 zł był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami HDD do 500 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)

Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Wd Dysk my passport 4tb hdd czerwony (0718037870236)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to bezawaryjny, mobilny magazyn informacji, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup oraz zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna kompozycja - nowy dysk my passport został zaprojektowany,bezusterkowo służyć ci pomocą podczas każdej podróży.

  urządzenie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, a także jest przystępne w różnorodnych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport zawiera oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie fotografie, filmy, muzykę, a także dokumenty zapisane w podróży.

  realne jest automatyczne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, aby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn danych my passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie konieczne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala ekspresowo wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - dołączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala dopasować się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox, a także google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport usprawnia sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. Wd discovery może na dodatek zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię podczas podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i gwarantują lata bezawaryjnej pracy. W dodatku są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


2 ★  Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary

Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary
419 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TRANSCEND
 • Nazwa dysku:  Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 419 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  samoczynne tworzenie kopii zapasowych:tak;Bufor pamięci:0 MB;Czytnik kart pamięci:nie;Funkcje uzupełniające:wodoodporny, wstrząsoodporny, ochrona hasłem, samoczynne tworzenie kopii zapasowych;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:TS2TSJ25M3S;Kolor:szary;Materiał pokrywy:guma;Obroty na min.:0 obr/min;oporność:na wodę, na wstrząsy;pojemność:2 TB;pojemność:2 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera;rodzaj podłączenia:USB 3.0 i USB 2.0;Waga:230 g;Wi-Fi:nie;wytrzymałość:wodoodporny, wstrząsoodporny, (szczegóły w warunkach gwarancji);trwałość:wodoodporny, wstrząsoodporny;Zasilanie:USB...


3 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski

Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Niebieski
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk My Passport 4 TB to niezawodny, przenośny magazyn informacji, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji gwarantuje odpowiednią liczba miejsca, aby przechowywać, porządkować oraz udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

  Dysk My Passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna budowa- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,bezusterkowo służyć Ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  Urządzenie znamionuje się niewielkimi rozmiarami i jest dostępne w rozmaitych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport zawiera oprogramowanie WD Backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty zapisane w podróży.

  osiągalne jest samoczynne wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę, a także częstotliwość, żeby wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn informacji My Passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w komplecie.

  SuperSpeed USB pozwala szybko wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala zintegrować się z modnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox i Google Drive.

  Płynne importowanie, porządkowanie oraz udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów za pomocą dysku My Passport upraszcza sporządzanie kopii zapasowych wszelkich treści cyfrowych. WD Discovery może też zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię podczas podróży.

  Dlatego dyski WD® są trwałe i zapewniają lata niezawodnej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...


4 ★  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny

Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
489 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 489 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  dysk my passport 4 tb to niezawodny, mobilny magazyn danych, który dotrzymuje ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią ilość miejsca, by przechowywać, porządkować oraz udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty.

  dysk my passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu wd backup i zabezpieczeniu hasłem. Korzyści:zgrabna budowa - nowy dysk my passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć ci pomocą w trakcie każdej podróży.

  urządzenie cechuje się niewielkimi wymiarami i jest przystępne w zróżnicowanych kolorach.kopia zapasowa - dysk my passport zawiera oprogramowanie wd backup, które pomaga chronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty zapisane w podróży.

  możliwe jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Starczy wybrać godzinę oraz częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku my passport łatwość obsługi - przenośny magazyn informacji my passport jest gotowy do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie potrzebne kable znajdują się w zestawie.

  superspeed usb pozwala szybko wykonać kopię zapasową, a także powrócić do badania i odkrywania świata integracja z mediami społecznościowymi - załączone do zestawu oprogramowanie wd discovery pozwala zespoić się z popularnymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak facebook, dropbox i google drive.

  płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie fotografii, filmów i dokumentów za pomocą dysku my passport ułatwia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. Wd discovery może dodatkowo zarządzać twoim dyskiem za pośrednictwem programu wd drive utilitiespewność - nigdy nie wiadomo, co czeka cię w trakcie podróży.

  dlatego dyski wd® są trwałe i zapewniają lata niezawodnej pracy. Ponadto są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją


5 ★  Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)

Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WESTERN DIGITAL
 • Nazwa dysku:  Western digital Dysk wdbjrt0040bbk (0718037859477)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  WD Elements SE to niezawodny przenośny magazyn informacji dla tych, którzy chcą wziąć w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk proponuje wysoką pojemność, prędki transfer danych i uniwersalny interfejs USB 2.0 i 3.0. Ten drobny i lekki dysk o jakości i bezusterkowości firmy WD proponuje pojemność do 4 TB. Dysk zagwarantuje zgodność z komputerami wyekwipowanymi w interfejs USB 3.0 i starszymi komputerami wyposażonymi w interfejs USB 2.0. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, efektywność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś je na mobilny magazyn danych WD Elements SE, żeby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić całkowitą efektywność laptopa. Przenośny magazyn informacji WD Elements SE w obudowie jest trwały, odporny na wstrząsy i gwarantuje lata bezusterkowej pracy, broniąc ważne dane.

6 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje informacje. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nieskomplikowane.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest pokaźnie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są również z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w przeróżne miejsca, Ci potrzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost idealnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to znakomity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


7 ★  Seagate Dysk stjl4000400

Seagate Dysk stjl4000400
466 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stjl4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stjl4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 466 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Wykorzystaj swój dzień dzięki prostej, niezawodnej kopii zapasowej. Prosty, kompaktowy i

  kompatybilny z komputerem przenośny dysk Seagate® Basic zapewnia dopełniającą

  przestrzeń dyskową w podróży i pozwala na zabranie ze sobą obfitych plików w podróż.

   • Wykorzystaj prostą ergonomiczność rodzaju „przeciągnij i upuść”.

   • rozszerz pojemność swojego komputera dzięki lekkiej, kompaktowej obudowie

   • rozwiązanie

   • Skorzystaj z natychmiastowej kompatybilności z komputerem typu plug-and-play

   • momentalnie przesyłaj pliki dzięki USB 3.0, wstecznie kompatybilne z USB 2.0  Konfiguracja dla komputerów PC jest prosta i prosta: starczy podłączyć pojedynczy

  kabel USB i gotowe. Dysk jest zasilany z

  kabla USB, więc nie ma potrzeby wykorzystywania zewnętrznego zasilacza. Jest

  samoczynnie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows® 1,2, więc

  nie trzeba instalować ani konfigurować żadnego oprogramowania. Po prostu podłącz i korzystaj

  z szybkiego transferu informacji dzięki interfejsowi USB 3.0,

  podłączając go do portu SuperSpeed ​​USB 3.0.


8 ★  Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)

Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)
481,84 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  WD
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (4TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0040BBK-WESN)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 481,84 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Model: HDDZłącze USB: USBObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64System formatu pliku: NTFSObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Zasilanie magistrali: USBObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProWi-Fi: NieWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Obsługiwane systemy operacyjne Mac: TakPrzewody: USBPrędkość przesyły danych poprzez USB: 480Technologia Thunderbolt: NiePrzewodnik użytkownika: TakPojemność HDD: 4000 GBPrędkość przesyły danych poprzez USB: 5000 Mbit/sObsługa funkcji Plug & Play: TakRozmiar HDD: 2.5"Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °CObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista BusinessObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalDiody LED: TakObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseZakres temperatur (przechowywanie): -20 - 65 °CMaksymalna szybkość przesyłania informacji: 5000 Mbit/sObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Kolor produktu: Czarny...


9 ★  Dysk Seagate Expansion Portable 4TB Hdd

Dysk Seagate Expansion Portable 4TB Hdd
499,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate Expansion Portable 4TB Hdd - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku: 
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate Expansion Portable 4TB Hdd
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 499,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk Seagate Expansion Portable 4TB Hdd

10 ★  Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)

Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)
494 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba HDTB540EK3CA (4260557512364)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 494 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics umożliwia szybki transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.2 Gen 1. Jest on dostosowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieśmiertelne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają prawidłowo — równocześnie na biurku, jak i w podróży.

  Korzyści:

  • Dużą liczba miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3 zapewni pojemność dysku wynosząca 1 TB
  • szybki interfejs USB 3.2 gen 1 zapewni momentalny transfer danych
  • Kompatybilność z interfejsem USB 2.0 umożliwi współpracę ze starszymi komputerami
  • Podłącz i używaj dzięki technologi Plug & Play, która zapewni gotowość do pracy zaraz po podłączeniu
  • funkcjonalna, niepokaźna pokrywa w tradycyjnym odcieniu matowej czerni zapewni całkowitą mobilność

  USB 3.0 - szybki transfer

  Interefejs USB 3.0 to kolejna generacja interfejsu Universal Serial Bus (USB). Prędki interfejs USB 3.0 określany także jako "SuperSpeed USB", proponuje maksymalny transfer informacji do 5 Gbit na sekundę, czyli 10 razy szybciej standard USB 2.0. Dzięki takim parametrom, o mnóstwo łatwiej można przenosić fotografie o wysokiej rozdzielczości, filmy HD oraz inne dane. Dodatkowo port USB 3.0 dostarcza więcej energii niżeli port USB 2.0. Co ważne, dyski zewnętrzne ze złączem USB 3.0 są kompatybilne z komputerami wyekwipowanymi w złącza USB 2.0, dzięki temu bez problemów podłączysz nowy dysk zewnętrzny do starszego komputera.

  spory magazyn informacji

  Zewnętrzny dysk twardy HDD wykorzystuje do przechowywania danych klasyczny dysk magnetyczny. Dyski HDD znamionują się wysoką objętością i dużo niższą ceną w porównaniu do dysków SSD. Jeśli masz do przechowywania olbrzymią linię filmów, fotografii, muzyki czy gier to klasyczny, zewnętrzny dysk twardy będzie trafnym wyborem. Dyski zewnętrzne HDD sprawdzą się ponadto podczas archiwizowania informacji. Zaopatrzone są często w oprogramowanie zezwalające na wykonywanie kopii zapasowych i przywracanie plików, folderów, a choćby całego systemu.

  SPECYFIKACJA

  • wariant dysku
   HDD - zewnętrzny
  • Przeznaczenie
   Komputer stacjonarny laptop
  • pojemność dysku
   4 TB
  • Format dysku
   2.5
  • Interfejs
   USB 3.2 Gen 1 (wariant A)
  • zastosowane technologie
   Plug & Play
  • Inne
   Maksymalna prędkość interfejsu: 5 Gb/s
  • Kolor
   Czarny
  • Wysokość [mm]
   14
  • Szerokość [mm]
   78
  • Głębokość [mm]
   109
  • Waga [g]
   149
  • Linia
   Canvio Basics
  • Okres gwarancji
   24 miesiące
  • dołączone wyposażenie
   przewód Micro-B – USB-A
  • Miejsce realizacji
   Autoryzowany serwis producenta
  • Szczegółowe warunki gwarancji
   Na stronie producenta/importera


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski hdd do 500 zł ★ Ranking maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 500 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami HDD do 500 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  LaCie Rugged Mini 1 TB 2,5'' LAC301558, LAC301558

LaCie Rugged Mini 1 TB 2,5'' LAC301558, LAC301558
399 zł
Najniższa Cena Online

★ LaCie Rugged Mini 1 TB 2,5'' LAC301558, LAC301558 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LaCie
 • Nazwa dysku:  LaCie Rugged Mini 1 TB 2,5'' LAC301558, LAC301558
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 399 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk przenośny LaCie Rugged 1 TB USB-C

  Dysk LaCie Rugged 1 TB 2.5'' zaprojektowany został aby sprostać warunkom, w których konkurencyjne dyski nie maja szansy przetrwać. Umocniona kompozycja wytwarzana została z myślą o bezpiecznym przenoszeniu cennych danych, niezależnie czy poruszasz się po mieście czy zdobywasz szczyty gór. Pojemność 1 TB pozwoli Ci przechować na nim dużo godzin filmów i dziesiątki tysięcy fotografii i plików muzycznych.

  Zaprojektowany dla bezpieczeństwa

  potężna budowa dysku LaCie Rugged 1 TB USB-C powoduje, że urządzenie wytrzymałe jest na upadek z wysokości do 1.2 m i złe warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do innych dysków o usztywnionej konstrukcji LaCie Rugged 1 TB zachował kompaktowe wymiary i najwyższą produktywność.

  Specyfikacja technologiczna:
  • rodzaj: HDD
  • Producent: LACIE
  • Model: RUGGED MINI
  • pojemność: 1TB (1000 GB)
  • Format: 2.5"
  • Interfejs: USB 3.2 GEN. 1
  • Złącza: USB MICRO-B
  • prędkość transferu: do 130MB/s
  • rozmiary: 19mm (wys.) x 86mm (szer.) x 135mm (gł.)
  • Waga: 300g
  • dodatkowe informacje: Wodoodporność, odporność na zachlapanie, wytrzymałość na wibracje i upadki, Seagate Rescue Services (usługi odzyskiwania informacji), Kompatybilność z Windows i Mac OS.

2 ★  Seagate Dysk stkx2000400

Seagate Dysk stkx2000400
433 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkx2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkx2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 433 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk do konsoli Xbox Seagate Game Drive STKX2000400 2TB Graj w gry. Zapisuj stan rozgrywki Każdy dysk do konsoli Xbox Seagate Game Drive STKX2000400 zaprojektowano z myślą o konsoli Xbox, co oznacza zgodność z konsolą Xbox serii X oraz S, ze wszystkimi generacjami Xbox One i Game Pass.

  Podłączając dysk Game Drive, Game Drive Hub, dysk SSD Game Drive albo specjalną edycję dysku Game Drive, otrzymasz miejsce na bibliotekę gier. Skompletuj swoją skarbnicę gier Przejmij kontrolę nad swoją skarbnicą gier, gromadząc w niej swoje ulubione tytuły, aplikacje i multimedia.

  Dzięki sporym pojemnościom na dysku do konsoli Xbox Seagate Game Drive STKX2000400 (do 4 TB) możesz gromadzić gry bez obaw o użycie całego miejsca. Urządzenie oferuje immersyjne wrażenia w czasie gry.

  Plug and Play Dysk do konsoli Xbox Seagate Game Drive STKX2000400 jest zasilany z magistrali poprzez port USB 3.2 Gen 1, gwarantując szybką i prostą instalację, a także grę - starczy go podłączyć i można ruszać do akcji w mniej niż dwie minuty.

  Możesz przechowywać świeże gry na konsolę Xbox Series X|S na dysku i grać w starsze tytuły bezpośrednio z poziomu dysku Game Drive. Niech zabłysną światła Pasek LED na dysku podświetla centrum gier w zielonym odcieniu Xbox od razu po uruchomieniu.

  Przednie porty USB-C i USB-A dysku do konsoli Xbox Seagate Game Drive STKX2000400 pozwalają na podłączenie i zasilanie wszelkich urządzeń peryferyjnych. Urządzenie służy jako skarbnica gier klasy premium.


3 ★  Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary

Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary
419 zł
Najniższa Cena Online

★ Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TRANSCEND
 • Nazwa dysku:  Transcend dysk hdd zewnętrzny 2.5" storejet 25m3s 2tb usb3.0 szary
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 419 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  samoczynne tworzenie kopii zapasowych:tak;Bufor pamięci:0 MB;Czytnik kart pamięci:nie;Funkcje uzupełniające:wodoodporny, wstrząsoodporny, ochrona hasłem, samoczynne tworzenie kopii zapasowych;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:TS2TSJ25M3S;Kolor:szary;Materiał pokrywy:guma;Obroty na min.:0 obr/min;oporność:na wodę, na wstrząsy;objętość:2 TB;pojemność:2 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera;typ podłączenia:USB 3.0 i USB 2.0;Waga:230 g;Wi-Fi:nie;wytrzymałość:wodoodporny, wstrząsoodporny, (szczegóły w warunkach gwarancji);trwałość:wodoodporny, wstrząsoodporny;Zasilanie:USB...


4 ★  LACIE RUGGED 1TB USB-C USB3.0 Drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange, STFR1000800

LACIE RUGGED 1TB USB-C USB3.0 Drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange, STFR1000800
419 zł
Najniższa Cena Online

★ LACIE RUGGED 1TB USB-C USB3.0 Drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange, STFR1000800 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  LACIE
 • Nazwa dysku:  LACIE RUGGED 1TB USB-C USB3.0 Drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange, STFR1000800
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 419 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  The LaCie Rugged USB-C portable drive marries rugged durability with cutting-edge USB-C. The result is a vault for your data that’s compatible with next-gen computers like the Apple Macbook, as well as USB computers.

  Featuring the market’s highest storage capacity for its size, the LaCie Rugged USB-C gives you enough space to store your digital present— and future. Massive capacity lets you use the LaCie Rugged as a shuttle drive to transport footage from set to post-production or to store a huge Lightroom library.

  Creative pros have been depending on LaCie Rugged drives for over a decade because they are the most reliable way to transport and capture data in the field. With resistance to drops, crush, rain and unauthorized access, the LaCie Rugged USB-C is tough enough for extreme conditions—from a sudden rainstorm to a crush of suitcases in an airplane cargo hold.

  - Drop resistance: 4-ft (1.2m) - Crush resistance: 1-ton car - Water resistance: rain - Unauthorized access resistance: encryption available - 2-year limited warranty


5 ★  Seagate Dysk stjl4000400

Seagate Dysk stjl4000400
478 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stjl4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stjl4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 478 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Wykorzystaj swój dzień dzięki prostej, niezawodnej kopii zapasowej. Prosty, kompaktowy i

  kompatybilny z komputerem mobilny dysk Seagate® Basic zagwarantuje uzupełniającą

  przestrzeń dyskową w podróży i zezwala na zabranie ze sobą wielkich plików w podróż.

   • Wykorzystaj prostą użyteczność typu „przeciągnij i upuść”.

   • zwiększ objętość swojego komputera dzięki lekkiej, kompaktowej obudowie

   • rozwiązanie

   • Skorzystaj z natychmiastowej kompatybilności z komputerem rodzaju plug-and-play

   • prędko przesyłaj pliki dzięki USB 3.0, wstecznie kompatybilne z USB 2.0  Konfiguracja dla komputerów PC jest prosta i prosta: wystarczy podłączyć pojedynczy

  kabel USB i gotowe. Dysk jest zasilany z

  kabla USB, więc nie ma potrzeby wykorzystywania zewnętrznego zasilacza. Jest

  samoczynnie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows® 1,2, więc

  nie trzeba instalować ani konfigurować żadnego oprogramowania. Po prostu podłącz i korzystaj

  z prędkiego transferu danych dzięki interfejsowi USB 3.0,

  podłączając go do portu SuperSpeed ​​USB 3.0.


6 ★  Dysk Seagate STKM4000400

Dysk Seagate STKM4000400
479,68 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM4000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM4000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 479,68 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB zwiększenie pamięci masowej Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest śladowy i znakomity do przenoszenia. Błyskawicznie rozszerz objętość pamięci masowej komputera, by móc wziąć ze sobą pliki o szerokiej pojemności..

  Zapisywanie plików jest proste – starczy przeciągnąć i upuścić. Instalacja Instalacja jest niezwykle prosta – żeby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć pojedynczy kabel USB. Dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB jest zasilany przez przewód USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza.

  na dodatek dysk jest automatycznie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji. Odzyskiwanie informacji Pamięć masowa Seagate Expansion obejmuje ponadto Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania informacji), gwarantując bezpieczeństwo używania.

  Wykorzystaj mocne strony obfitej szybkości transferu danych dysku HDD Seagate Expansion Portable 4TB dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0. Prawidłowych rzeczy nigdy za niemało Pomyśl. Zdjęcia, filmy, dokumenty.

  Telefony, tablety, laptopy. Na Twój cyfrowy świat składa się niemało rzeczy, których ekspresowo przybywa. Uważamy, że zarządzanie wszystkimi tymi plikami na wszelkich urządzeniach powinno być proste i nie stanowić dopełniającego obciążenia, więc zaprojektowaliśmy dysk HDD Seagate Expansion Portable 4TB który pomoże to wszystko kontrolować.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 500 zł najlepszy?

Aktualizacja – maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski hdd do 500 zł


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski hdd do 500 zł


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze przenośne dyski do 500 zł [Zestawienie maj 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych w cenie do 500 zł.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych hdd do 500 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych HDD do 500 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami HDD do 500 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny HDD do 500 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych HDD do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny HDD do 500 zł pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski hdd do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami HDD do 500 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych HDD do 500 zł to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.