Peryferia PC

Dysk zewnętrzny Seagate. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 24 lutego 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami Seagate.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych Seagate.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Seagate był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Seagate Dysk stkx4000402

Seagate Dysk stkx4000402
595 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkx4000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkx4000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  5
 • Cena: od 595 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Xbox Drive 4TB 2,5E STKX4000402 konwencjonalny dysk Game Drive for Xbox Nic tak nie odbiera przyjemności gry na konsoli Xbox One jak zapełniony dysk twardy. Powiększ objętość swojej konsoli przy pomocy dysku Seagate Game Drive, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie do konsoli Xbox.

  Do 4 TB obszerności zezwala na przechowywanie ponad 100 gier na konsolę Xbox One. Instalacja w trybie plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę. Kompaktowy rozmiar i brak kabla zasilającego sprawiają, że dysk wspaniale pasuje do gry w domu oraz bez problemu można zabrać go ze sobą, żeby grać u znajomych.

  USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) zagwarantuje najwyższą prędkość gry, jak przy korzystaniu z gier zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Współpracuje z konsolami Xbox Series X|S Dysk Seagate Game Drive, zaprojektowany z myślą o harmonijniej współpracy z konsolami Xbox Series X|S, a także Xbox One, nie ma problemów z przenoszeniem wszelkich Twoich ulubionych gier do konsoli nowej generacji.

  Archiwizuj świeże gry na konsolę Xbox Series X|S i zapewnij sobie możliwość gry w starsze tytuły bezpośrednio z poziomu dysku zewnętrznego. Zaopatrz się w dysk Seagate Game Drive do konsoli Xbox Series X|S i pozostań w grze.Model: STKX4000402 Pozostałe parametry:...


2 ★  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200

Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
593 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STLL4000200, STLL4000200
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 593 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Game Drive do konsoli PlayStation
  Zrób miejsce na gry, które kochasz, korzystając z licencjonowanego dysku z dopełniającą pamięcią masową.
  Oficjalnie licencjonowany poprzez PlayStation dysk twardy o pojemności 4 TB, który bezproblemowo współpracuje z konsolą PS5 i PS4.

  Oficjalnie licencjonowany dysk do użytkowania z konsolami PlayStation
  Wykorzystaj ogromną pamięć masową dysku Game Drive. Oprogramowanie układowe na dysku gwarantuje bezproblemową współpracę z PS5 i PS4. Wystarczy podłączyć dysk i można zacząć grę w mniej niżeli dwie minuty.

  Gotowość do gry na PS5
  Przechowuj swoje gry PS5 na dysku Game Drive, a kiedy przyjdzie czas na grę, możesz przenieść je na wewnętrzny dysk SSD konsoli PS5. Dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS5.1

  Działa z PS4
  Przechowuj wszystkie swoje gry PS4 i uruchamiaj je bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego, nawet gdy chcesz grać w gry PS4 na konsoli PS5. Dodatkowo dysk jest kompatybilny z każdym modelem PS4.2

  Skompletuj bibliotekę gier najwyższej klasy
  Możesz zgromadzić na dysku wszystkie swoje ulubione gry, aplikacje i multimedia na PS5 i PS4, bez konieczności usuwania i poświęcania starszych gier albo ponownego ładowania.

  Dysk Game Drive 4 TB: na ponad 60 gier PS5 lub ponad 100 gier PS4.3

  Szybka łączność
  Łączność USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pozwala zastosować pełną szybkość gier bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi albo zasilacza.

  W pełni mobilny dysk
  Lekka kompozycja oznacza, że możesz zabrać ze sobą w drogę całą bibliotekę gier.

  wyszukane wzornictwo
  wykwintne, uniwersalne wzornictwo wspaniale nadaje się do konsol PS5 i PS4.

  1. Konsole PlayStation 5 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 21.01-03 lub późniejszej.
  2. Konsole PlayStation 4 wymagają oprogramowania systemowego w wersji 4.50 albo późniejszej.
  3. Uwzględniając przeciętny wymóg w zakresie pamięci masowej 60 GB dla gier na PS5 wydanych do stycznia 2022 roku włącznie przeciętny wymóg w zakresie pamięci masowej 39 GB dla gier na PS4 wydanych do czerwca 2018 roku włącznie


  EAN: 8719706043281
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: STLL4000200
  Model: Game Drive STLL4000200
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 4 TB
  Wysokość: 205 mm
  Szerokość: 759 mm
  Głębokość: 113.5 mm
  Waga: 249 g
  Pozostałe cechy: przewód USB 3.0 o długości 45.72 cm
  Akcesoria w komplecie: Seagate Game Drive przewód USB 3.0 Instrukcja prędkiej instalacji

3 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i laptopy. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się zwiększa i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być proste i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi tworzony poprzez markę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.komfortowe zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable proponuje szereg narzędzi, które istotnie ten cykl ułatwią.

  starczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz też zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych albo miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko znaczna objętość na twoje dane.

  to także stylowy wygląd, który doskonale wpasuje się do twoich pozostałych sprzętów i akcesoriów. Obudowa dysku została wykonana z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda poprawnie, lecz jest jeszcze wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania informacji rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe zniszczenie albo klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania informacji rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


4 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400

Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
389 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 389 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk FireCuda Gaming 2TB 2,5E STKL2000400 Pojemny i wygodny dysk HDD Ten model dysku to charakterystyczny dysk twardy HDD, który opiera się na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i lubiane rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką pojemność i ciekawą cenę.

  Dyski HDD sprawdzają się rewelacyjnie w roli magazynu informacji i pojemnego archiwum, lecz też w powszednim wykorzystywaniu. Dysk tego typu będzie korzystnym wyborem zarówno dla użytkowników jednostkowych, jak także do zastosowań firmowych.

  Najszybsze złącze USB - 3.2 prędkie działanie dysku, niezwłoczne kopiowanie danych i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.2, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.2 będzie nieprzeciętnym wyborem do większości zastosowań.

  Daj się wciągnąć w wir akcji Dysk twardy FireCuda Gaming to jasny dobór. Ten gamingowy dysk twardy o obszerności do 5 TB charakteryzuje się oryginalnym, progresywnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej.

  Konfigurowalne podświetlenie RGB LED zagwarantuje idealną atmosferę w trakcie sesji gier. Gra w nowym świetle Dyski gamingowe FireCuda tworzą stosowny klimat do gry, oferując konfigurowalne podświetlenie RGB LED, a także świeże, oryginalne wzornictwo.

  Jedna stacja bojowa dopasowana do indywidualnego stylu Pełna gama konfigurowalnych odcieni RGB i wzorów podświetlenia przystępna na wyciągnięcie ręk. Oprogramowania Seagate Toolkit pomoże zsynchronizować wszystkie wykorzystywane produkty FireCuda z podświetleniem RGB.

  ponadto FireCuda Gaming Hub i FireCuda Gaming Hard Drive współpracują z Razer Chroma RGB, umożliwiając synchronizację wszystkich użytkowanych urządzeń peryferyjnych z obsługą Chroma i pełne wykorzystanie możliwości gier.

  Zgodnie z Twoimi preferencjami Gamingowa stacja dokująca FireCuda Gaming Dock dodaje klasy Twojej stacji bojowej i może być użyta w ustawieniu pionowym albo poziomym. Załaduj więcej gier FireCuda Gaming Hard Drive oferuje do 5 TB pojemności, zaś FireCuda Gaming Hub - do 16 TB, dostarczając miejsce na bibliotekę gier, aplikacji i multimediów bez obawy o ograniczenia.

  Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2 i lekka kompozycja dysku Gaming Hard Drive umożliwiają korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, iż możesz zabrać dysk ze sobą do znajomego. Naładowany i gotowy Podwójne przednie porty USB-C i USB-A w urządzeniu Gaming Hub przyłączanie i zasilanie maszyn peryferyjnych.

  Zapewniamy Ci wsparcie Kiedy zdarzy się to, co niespodziane np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę lub katastrofy naturalne usługi Rescue pomogą Ci ochronić swoje dane przed utratą i kosztami ich odzyskania, gwarantując bezpieczeństwo stosowania.

  Model: FireCuda Gaming 2TB 2,5EPozostałe właściwości:...


5 ★  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB

Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
299 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 299 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 Gra w nowym świetle Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 tworzy stosowny klimat do gry, proponując konfigurowalne podświetlenie RGB LED i świeże, oryginalne wzornictwo.

  Dysk progresywny i stylowy design, dzięki temu rewelacyjnie wpasuje się w twoje stanowisko gamingowe. Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2 oraz lekka budowa dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 umożliwiają korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, że możesz zabrać dysk ze sobą do znajomego.

  starczy tylko jeden kabel i już! Możesz wziąć swój dysk wszędzie. Kompatybilność z systemami Dysk Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400 jest kompatybilny z komputerami z systemami Windows, Mac i Chromebook.

  Gotowość do korzystania zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki samoczynnemu rozpoznawaniu, które zezwala na szybką i prostą instalację. Zapewnione wsparcie Kiedy zdarzy się to, co nieoczekiwane – np. Uszkodzenia spowodowane przez wodę lub katastrofy naturalne – usługi Rescue pomogą Ci zabezpieczyć informacje przed utratą i kosztami ich odzyskiwania, zapewniając bezpieczeństwo stosowania dysku Seagate FireCuda Gaming HDD 1TB STKL1000400.


6 ★  Seagate Dysk stlc18000400

Seagate Dysk stlc18000400
1859 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stlc18000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stlc18000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1859 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk One Touch Desktop HUB

  Dysk do komputerów stacjonarnych ze zintegrowanym hubem USB-C i USB 3.0 umożliwia zarządzanie urządzeniami i ich ładowanie.

  Ogromna objętość
  dużo miejsca na przechowywanie niezliczonych zdjęć, filmów, plików i innych części.

  Podłącz swój świat
  Inteligentne przednie porty USB-C i USB 3.0 służą do przyłączania i ładowania sprzętów - choćby jeśli Twój komputer jest wyłączony.

  Obsługa najróżniejszych platform
  Natychmiastowa kompatybilność z komputerami Windows i Mac

  rozmaite formy zabezpieczania plików
  Możesz wybrać mirroring plików za pomocą jednego kliknięcia albo ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych przy pomocy oprogramowania Seagate Toolkit.

  Ochrona hasłem
  Zewnętrzny dysk twardy z hubem USB zabezpiecza Twoje cyfrowe zasoby.

  Możesz robić niesamowite fotografie w dowolnym miejscu
  4-miesięczny darmowy abonament planu fotograficznego Adobe Creative Cloud pozwala na edycję, przechowywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca (abonament należy zrealizować w ciągu roku od rejestracji dysku, nie jest on przystępny we wszelkich krajach).

  Uporządkuj swoje wspomnienia za pomocą Mylio Create
  Do wykorzystania gratisowy roczny abonament planu Mylio Create (opcja nie jest przystępna we wszystkich krajach; do realizacji podczas rejestracji produktu).  EAN: 3660619042197
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STLC18000400
  Model: One Touch HUB
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 18 TB
  Akcesoria w pakiecie: Dysk Seagate One Touch z hubem przewód USB 3.0 o długości 45,72 cm Zasilacz 18 W przystępne do pobrania oprogramowanie Toolkit, roczny plan Mylio Create, 4-miesięczny plan Adobe Creative Cloud Photography, Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania informacji) Instrukcja szybkiej instalacji

7 ★  Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)

Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)
1749,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkp18000400 (3660619041435)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 1749,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk twardy Seagate Expansion, dodatkowa pamięć do Twojego komputera Konfiguracja jest prosta i prosta: starczy podłączyć przewód zasilający i USB i gotowe. Dysk jest samoczynnie rozpoznawany przez systemy operacyjne Windows i Mac, więc nie jest niezbędne żadne oprogramowanie instalacyjne ani konfiguracyjne.

  Zapisywanie plików jest proste — wystarczy je przeciągnąć i upuścić. Skorzystaj z wysokiej prędkości przesyłania danych USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.


8 ★  Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)

Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)
599 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKP6000400 (3660619040414)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 599 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Seagate Expansion Desktop 6TB USB 3.0. Twój komputer zwolnił wskutek przeciążenia pamięci masowej? Zwolnij miejsce i ciesz się szybkim transferem danych dzięki dyskowi zewnętrznemu Seagate Expansion Desktop 6TB USB 3.0.

  Im więcej plików przechowujesz na dysku wewnętrznym, tym bardziej obniżasz produktywność sprzętu. W wyniku czego pogarsza się Twoja produktywność w pracy i szansa na zwycięstwa w rozgrywkach. Żeby temu zapobiec, odciąż sprzęt przy pomocy Seagate Expansion Desktop – zyskasz aż 6 TB i błyskawiczny transfer informacji.

  Przeprowadzka plików sprzyja ich uporządkowaniu w folderach i odzyskaniu produktywności peceta....


9 ★  Seagate Dysk stkb2000405

Seagate Dysk stkb2000405
339 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stkb2000405 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stkb2000405
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 339 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle nieduży, by można go zmieścić do torby na laptop i proponuje jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? oto przenośna pamięć masowa seagate® one touch.

  ten mobilny dysk hdd, kompatybilny ze złączem usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) i komputerami z systemem windows® oraz mac®, oferuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 tb obszerności na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych.

  dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które wyraźnie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji rescue.atuty: pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia kompatybilny z usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) zasilany za pomocą połączenia usb – proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.

  przenosząc pliki do wyodrębnionego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików. Współpracuje z systemami windows i mac, bez konieczności ponownego formatowania. Obejmuje usługi odzyskiwania informacji rescue


10 ★  Dysk Seagate STKP10000400

Dysk Seagate STKP10000400
949 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKP10000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKP10000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 949 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SEAGATE Expansion Desktop External 10TB Dodaj pamięć do swego komputera Seagate® proponuje nieskomplikowane w użyciu rozwiązania dla użytkowników, którzy muszą momentalnie dodać pamięć masową do swojego komputera.

  za pomocą dysku Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych możesz błyskawicznie i wydajnie dodać miejsce na dysku na większą liczbę plików, a tym samym zebrać je w jednej lokalizacji i zwolnić część pamięci wewnętrznego dysku twardego i poprawić jego produktywność.

  Ta dodatkowa pamięć masowa jest na stale rozszerzającą się kolekcję Twoich plików.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski Seagate ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny Seagate jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami Seagate jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)

Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
229 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM1000400 (3660619040148)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 229 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB znakomity przenośny dysk Seagate® Expansion jest niewielki i genialny do przenoszenia. Prędko rozszerz pojemność pamięci masowej komputera, żeby móc wziąć ze sobą pliki o pokaźnej objętości.

  Możesz wziąć dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB ze sobą nawet w kieszeni swych spodnii! Instalacja Instalacja jest niezwykle prosta – aby rozpocząć pracę, starczy podłączyć pojedynczy kabel USB.

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest zasilany przez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Wykorzystaj atuty znacznej szybkości transferu informacji dzięki interfejsowi USB 3.0, podłączając się do portu USB 3.0.

  Wygoda ponadto dysk zewnętrzny Seagate Expansion 1TB jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows®, dlatego nie ma konieczności instalowania uzupełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji.

  Zapisywanie plików jest proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić. Odzyskiwanie informacji Pamięć masowa dysku zewnętrznego Seagate Expansion 1TB obejmuje na dodatek Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania informacji), gwarantując bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC lub Mac i podczas wyjazdu miej dzięki temu wszystkie pliki przy sobie.


2 ★  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb

Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
239 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 239 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  pokazujemy prostą, przenośną pamięć masową, stworzoną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Przenośny dysk twardy Basic Portable o pojemności 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic gwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

  Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dopełniającej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który wyśmienicie sprawdza się w podróży. Zapewnij swemu komputerowi uzupełniającą przestrzeń dzięki mobilnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic powoduje, że jest to wyjątkowo proste – starczy przeciągnąć i upuścić pliki!

  Dzięki nawet 5 TB pojemności dysk proponuje sporo miejsca na rosnącą serię plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i całkowicie przenośny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

  wystarczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą dołączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bezproblemowo. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest starannie tym, czego Ci trzeba.

  Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania lub innych składników – dysk jest gotowy do wykorzystania zaraz po wyjęciu z pudełka. By korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, starczy go ponownie sformatować.

  Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja szybkiej instalacji


3 ★  Dysk Seagate STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402
259,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKB1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKB1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 259,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  zdjęcia, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i notebooky. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się rozszerza i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być przystępne i nie powinno stanowić wyzwania.

  z pomocą przychodzi wykonany przez producenta seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.wygodne zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które istotnie ten proces ułatwią.

  wystarczy jedno kliknięcie, by wykonać kopię zapasową. Możesz też zaplanować samoczynne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje dane w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko obfita objętość na twoje dane.

  to także stylowy wygląd, który doskonale wpasuje się do twoich pozostałych maszyn i akcesoriów. Pokrywa dysku została tworzona z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda prawidłowo, ale jest na dodatek wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne.

  dlatego większość dysków seagate obejmuje dzisiaj plany usługi odzyskiwania danych rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie albo klęskę żywiołową.

  niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie informacji).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania danych rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).


4 ★  Dysk Seagate STKY1000402

Dysk Seagate STKY1000402
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000402 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000402
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle mały, żeby można go zmieścić do torby na notebook, i równocześnie gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows i Mac, zapewnia możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 TB objętości na wnętrze rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyszczególnionego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041626
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000402
  Model: STKY1000402
  typ napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

5 ★  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401

Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
286 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKY1000401, STKY1000401
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  konieczne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niepokaźny, aby można go zmieścić do torby na notebook, i jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dużo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych i opcje do 5 TB pojemności na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany za pomocą połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyznaczonego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041602
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000401
  Model: STKY1000401
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

6 ★  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400

SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
286 zł
Najniższa Cena Online

★ SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  SEAGATE One Touch 1TB External HDD with Password Protection Black, STKY1000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 286 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  konieczne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle mały, by można go zmieścić do torby na notebook, i równocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zapewnia możliwość wyboru stylowych i opcje do 5 TB pojemności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które wyraźnie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany za pomocą połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041589
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY1000400
  Model: STKY1000400
  rodzaj napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 1 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny Seagate najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski Seagate


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski Seagate


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre przenośne dyski [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych przenośnych dysków zewnętrznych.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych Seagate

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych Seagate?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami Seagate odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny Seagate najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych Seagate warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny Seagate pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski Seagate są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami Seagate zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych Seagate to produkty chętnie rekomendowane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.