Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 marca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB w sklepie internetowym Zadowolenie.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 2 TB w sklepach Zadowolenie.pl.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 2 tb w sklepie Zadowolenie.pl ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 2 TB w sklepie internetowym Zadowolenie.pl jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)

Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)
1107 zł
Najniższa Cena Online

★ Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 (czarny)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1107 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Samsung SSD T7 2TB MU-PC2T0K/WW czarny Ewolucja pamięci zewnętrznej Niezależnie od tego, czy przenosisz gry, filmy, czy poufne pliki, minimalny przenośny SSD T7 Touch zapewni Ci prędkość i bezpieczeństwo.

  Oto nowa odsłona pamięci zewnętrznej. Przesyłaj z prędkością błyskawicy Za sprawą niezwykłej szybkości złącza USB 3.2 Gen2 przystępnego na T7 Touch przesył ogromnych plików trwa zaledwie kilka sekund. Zaimplementowana technologia PCIe NVMe pozwala na osiągnięcie prędkości odczytu/zapisu sekwencyjnego wynoszących stosownie choćby 1050/1000 MB/s, powodując, że T7 Touch jest niemal dwukrotnie szybszy niżeli T5.

  konkretny i bezpieczny solidna kostrukcja SSD, czyli dysk półprzewodnikowy, to urządzenie pozbawione jakichkolwiek elementów ruchomych. Wytrzymała metalowa obudowa zabezpiecza umieszczony we wnętrzu, w całości nieruchomy sprzęt, chroniąc zapisane dane przy upadkach z wysokości nawet 2 metrów.

  na dodatek T7 Touch jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją. Zabezpiecz dotykiem Chroń swoje prywatne pliki, nie rezygnując z wygody wykorzystywania. Zastosowane opcje zabezpieczeń T7 Touch wykorzystują szyfrowanie AES 256-bit, dają Ci także możliwość odblokowania urządzenia przy pomocy odcisku palca bądź hasła.

  Aktywne podświetlenie LED T7 Touch wyposażono w diodę LED, która powiadamia, jaki proces przeprowadza dysk. Wybierz urządzenie, które najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb – dysk przystępny jest w konwencjonalnej czerni albo wysmakowanym srebrze oraz w trzech objętościach: 500 GB, 1 TB albo 2 TB.

  Smukły i kompaktowy Lekkość to charakterystyczna cecha tego smukłego, kieszonkowego dysku. T7 Touch rozmiarem niewiele odbiega od karty kredytowej, waży 58 gramów, a jego mocny, aluminiowy, jednoelementowy korpus wygodnie układa się w rąk.

  Oprogramowanie do zarządzania żeby ułatwić Ci ustawienie hasła i odcisku palca, a także aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 Touch zaopatrzono w udoskonalone oprogramowanie do komputerów PC i Mac.

  Z kolei w sytuacji smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację przenośną.


2 ★  Kioxia Ssd exceria plus portable usb 3.2 2000gb (4582563853942)

Kioxia Ssd exceria plus portable usb 3.2 2000gb (4582563853942)
741 zł
Najniższa Cena Online

★ Kioxia Ssd exceria plus portable usb 3.2 2000gb (4582563853942) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  KIOXIA
 • Nazwa dysku:  Kioxia Ssd exceria plus portable usb 3.2 2000gb (4582563853942)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 741 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD Exceria Plus

  ukazujemy Ci kolekcję mobilnych dysków SSD KIOXIA EXCERIA PLUS. Nasze produkty to połączenie wykwintnego i ponadczasowego designu z wykorzystującą układy pamięci flash BiCS FLASH 3D (szybkość odczytu do 1050 MB/s) technologią SSD firmy KIOXIA. EXCERIA PLUS Portable SSD to seria dysków dla użytkowników mobilnych oraz twórców treści. Dużą mobilność urządzenia zawdzięczają wytrzymałej na wstrząsy, mieszczącej się w rąk obudowie. Pojemność do 2 TB.

  Elegancja i fason
  Zabierz swoje informacje wszędzie tam, gdzie chcesz i to w szykownym opakowaniu. Główny nacisk w kolekcji przenośnych dysków SSD KIOXIA EXCERIA PLUS położono na design oraz zamkniętą w gustownej, aluminiowej obudowie mobilność. Użyteczna forma, którą zmieścisz w kieszeni. Nasze wytworne dyski przenośne SSD oferują Ci kompaktowość i drobne rozmiary połączone z nieśmiertelnym wzornictwem.

  Uniwersalne właściwości
  Dyski są fabrycznie kompatybilne z systemami Windows OS, macOS, iPadOS, Android OS, PS4, PS4 Pro, PS5 oraz Xbox Series X/S. Seria EXCERIA PLUS Portable SSD oferuje wąskie złącze USB typu C z umożliwiającym szybki transfer filmów i fotografii w 4K interfejsem USB 3.2 Gen2. Dla zapewnienia kompatybilności z urządzeniami starszego rodzaju, do wszelkich przenośnych dysków SSD EXCERIA PLUS dołączono kable USB C - A i C - C.

  Zabieraj gdzie chcesz, bez problemów
  EXCERIA PLUS Portable spełniają normy testów upadku MIL-STD, a swoją solidność zawdzięczają wytrzymałej na wstrząsy obudowie i braku swobodnych części. Aluminiowa pokrywa zezwala na także wydajne odprowadzanie ciepła podczas pracy. Lepiej dmuchać na zimne - przenośne dyski EXCERIA PLUS posiadają możliwość zabezpieczenia hasłem do 2 TB danych - choćby w sytuacji utraty dysku Twoje dane są wciąż bezpieczne.

  Najnowocześniejsza pamięć flash 3D

  zastosowanie w dyskach SSD kolekcji EXCERIA pamięci BiCS FLASH oraz technice pionowej struktury komórek pamięci pozwala na osiągnięcie najwyższej skuteczności.

  Ochrona hasłem
  Twoje informacje wymagają zabezpieczenia? SSD Utility pozwala na ochronę Twoich informacji na dyskach EXCERIA PLUS Portable za pomocą hasła. Podczas korzystania z ochrony hasłem należy upewnić się, iż została ona skonfigurowana.

  zdecydowanie zalecamy jego zainstalowanie i aktualizację do najnowszej wersji,zwiększyć efektywność dysku i sprawdzić pozostałą procentową żywotność urządzenia na wskaźniku stanu.  EAN: 4582563853942
  Gwarancja: 60 miesięcy
  Kod dostawcy: LXD10S002TG8
  Model: Exceria Plus
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  prędkość odczytu: 1050 MB/s
  prędkość zapisu: 1000 MB/s
  Wysokość: 14.7 mm
  Szerokość: 45 mm
  Głębokość: 105 mm
  Waga: 76 g

3 ★  Dysk stjl2000400 marki Seagate

Dysk stjl2000400 marki Seagate
302 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk stjl2000400 marki Seagate - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Dysk stjl2000400 marki Seagate
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 302 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk zewnętrzny Seagate 2TB Basic Portable USB 3.0
  Prosty sposób na przechowywanie informacji na przenośnym dysku

  Tworzenie kopii zapasowych danych z całego dnia. Prosty w obsłudze i niewiele znaczący dysk mobilny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, zapewniając dopełniającą pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą obszernych plików. Proste przeciąganie i upuszczanie Lekkie, minimalne rozwiązanie poszerza możliwości komputera Tryb Plug-and-Play umożliwia natychmiastowe działanie Złącze USB 3.0 zgodne wstecznie ze standardem USB 2.0 umożliwia szybkie przenoszenie plików Prosta instalacja w systemie by rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć jeden przewód USB. Dysk jest zasilany poprzez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Ponadto dysk jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows, dlatego instalacja dopełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest potrzebne. Wystarczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, aby móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o obszernej prędkości transferu danych.

  Specyfikacja techniczna:
  • typ dysku: HDD
  • Format szerokości dysku: 2,5" (SFF)
  • wariant napędu: Zewnętrzny
  • objętość dysku: 2 TB
  • Interfejs dysku: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
  • Kolor: Szary
  • Wysokość: mm
  • Szerokość: mm
  • Głębokość: mm
  • Waga:

  W zestawie wraz z dyskiem znajduje się przewód USB, a także instrukcja


4 ★  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung

Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
1047 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Samsung
 • Nazwa dysku:  Dysk ssd portable t9 2tb czarny marki Samsung
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 1047 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD T9

  Oszczędność czasu, udoskonalony przepływ pracy
  Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2x2 i wykorzystaniu protokołu NVMe, dysk T9 może przesłać plik o wielkości 2 GB w czasie ok. 1 sekundy, osiągając szybkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 2.000 MB/s. To kompaktowe urządzenie, które przyspiesza przepływ pracy i rozszerza sprawność pozwala zaoszczędzić czas na wczytywaniu danych i zrobić więcej.

  Działa we wszystkich konfiguracjach technologicznych

  Bezproblemowa synchronizacja z dyskiem T9. Dysk T9 jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Windows, macOS, Android, konsolami do gier, kamerą 12K i nie tylko. Mieści także kable z wtykami USB-C do USB-C i USB-C do USB-A, zapewniające płynną łączność.

  zawsze chłodny
  Dynamiczna osłona termiczna producenta Samsung minimalizuje potencjał spadku produktywności wskutek przegrzania, więc dysk T9 utrzymuje spore szybkości transferu. Co więcej, został zaprojektowany zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, co zagwarantuje dodatkową pewność i ochronę.

  Ochrona danych bez obaw

  Spokój ducha dzięki dyskowi T9. Zaprojektowany,bronić dane przed wstrząsami choćby upadkowi z wysokości do 3 metrów i objęty dającą poczucie pewności 5-letnią ograniczoną gwarancją, dysk T9 pozwala użytkownikowi zabezpieczać swoje cenne zasoby z poczuciem spokoju. Dysk można ponadto zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

  Aplikacja Samsung Magician

  Aplikacja Samsung Magician odblokowuje całkowitą moc dysku T9. To przyjazny dla użytkownika pakiet narzędzi optymalizacyjnych, które najlepszą wydajność mobilnego dysku SSD. Ochrona cennych danych, monitorowanie stanu dysku i najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

  Wprowadzanie innowacji w życie

  Pamięci flash NAND firmy Samsung od dziesięcioleci zasilają przełomowe technologie, które zmieniły każdy aspekt naszego codziennego życia. Technika pamięci flash NAND jest dodatkowo obecna w naszych dyskach SSD dla konsumentów, stwarzając miejsce na kolejny obfity impuls innowacji.  EAN: 8806094914689
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MU-PG2T0B/EU
  Model: T9
  typ napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  prędkość odczytu: 2000 MB/s
  szybkość zapisu: 1950 MB/s
  Wysokość: 60 mm
  Szerokość: 88 mm
  Głębokość: 14 mm
  Waga: 122 g
  Pozostałe atrybuty: solidność: wytrzymałość na upadki z wysokości do 3 m Oprogramowanie zarządzające: aplikacja Samsung Magician, aplikacja Samsung Portable SSD 1.0

5 ★  Crucial Dysk przenośny SSD X6 2000GB USB-C 3.1 Gen-2, 1_768483

Crucial Dysk przenośny SSD X6 2000GB USB-C 3.1 Gen-2, 1_768483
572 zł
Najniższa Cena Online

★ Crucial Dysk przenośny SSD X6 2000GB USB-C 3.1 Gen-2, 1_768483 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Crucial
 • Nazwa dysku:  Crucial Dysk przenośny SSD X6 2000GB USB-C 3.1 Gen-2, 1_768483
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 572 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  przenośny dysk SSD Crucial X6Ile możesz unieść między koniuszkami palców? Dzięki przenośnemu dyskowi SSD Crucial X6 odpowiedź brzmi: dużo! Niezależnie od tego, czy pobierasz filmy do podróży offline, porządkujesz rodzinne zdjęcia, współpracujesz z kolegami z klasy, czy wybierasz się na wielką przygodę, Crucial X6 jest niedrogi i gotowy do zastosowania w dowolnym miejscu.

  Dysk SSD, który zabierze Cię tam, gdzie HDD nie może.Dzięki prędkości do 5,6x obszerniejszej niż większość konwencjonalnych dysków twardych, Crucial X6 zezwala na szybkie ładowanie i przesyłanie plików oraz powrót do codzienności.

  Pożegnaj się na zawsze z powolnymi dyskami twardymi i długimi czasami ładowania.Model: X6Pozostałe parametry:...


6 ★  Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)

Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)
362 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 362 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle mały, by można go zmieścić do torby na notebook, i jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na sporo treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB pojemności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041633
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY2000402
  Model: STKY2000402
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

7 ★  Seagate Dysk stky2000405 (3660619041688)

Seagate Dysk stky2000405 (3660619041688)
362 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stky2000405 (3660619041688) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stky2000405 (3660619041688)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 362 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle mały, żeby można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych i opcje do 5 TB pojemności na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które widocznie usprawniają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyszczególnionego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041688
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY2000405
  Model: STKY2000405
  wariant napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 2 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

8 ★  one touch 2tb external hdd with password protection black marki Seagate

one touch 2tb external hdd with password protection black marki Seagate
362 zł
Najniższa Cena Online

★ one touch 2tb external hdd with password protection black marki Seagate - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  one touch 2tb external hdd with password protection black marki Seagate
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 362 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  niezbędne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niewiele znaczący, żeby można go zmieścić do torby na notebook, i jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na mnóstwo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten mobilny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows i Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych oraz opcje do 5 TB pojemności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które pokaźnie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i fotografie
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany za pomocą połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wskazanego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041596
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY2000400
  Model: STKY2000400
  typ napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg

9 ★  Adata Dysk zewnętrzny ssd se760 2tb usb3.2-a/c czarny (4710273773636)

Adata Dysk zewnętrzny ssd se760 2tb usb3.2-a/c czarny (4710273773636)
667 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata Dysk zewnętrzny ssd se760 2tb usb3.2-a/c czarny (4710273773636) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata Dysk zewnętrzny ssd se760 2tb usb3.2-a/c czarny (4710273773636)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 667 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD SE760

  Zewnętrzny dysk SSD SE760 to połączenie wykwintnej estetyki i zawrotnych szybkości. Ponadto dysk SSD ma prostą, opływową konstrukcję, na którą składa się wytrzymała metalowa obudowa i gładka powierzchnia o szczotkowanym wykończeniu. Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 gwarantuje prędkość odczytu sięgającą 1000 MB/s.

  prędkie działanie
  Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 zagwarantuje prędkość odczytu sięgającą 1000 MB/s, czyli do 12,5 razy* obszerniejszą w porównaniu z zewnętrznymi dyskami twardymi. Przesłanie filmu 4K o rozmiarze 10 GB trwa zaledwie 10 sekund. To się nazywa szybkość.
  * Ten wynik został osiągnięty w warunkach laboratoryjnych przy użyciu komputera obsługującego interfejs USB 3.2 Gen 2 z zainstalowanym sterownikiem UASP. Faktyczna sprawność zależy od konfiguracji urządzenia-hosta i oprogramowania.

  USB-C - zawsze właściwe rozwiązanie
  Dysk SE760 jest wyposażony w dwustronne złącze USB-C (typu C). Nie ma irytującej górnej ani dolnej strony, jak starsze złącza USB. Zero zgadywania. Podłączysz go za pierwszym razem. Zawsze.

  Udostępnianie i korzystanie z najróżniejszych sprzętów
  Obsługa Plug and Play w sytuacji systemu Windows, Mac OS i Android oznacza możliwość nieograniczonego przenoszenia zawartości między urządzeniami. Dysk SE760 proponuje proste połączenie i wygodę używania złącza USB-C zarówno w sytuacji zastosowań związanych z pracą, jak i rozrywką.
  * Należy sprawdzić, czy urządzenie-host obsługuje funkcję OTG (ang. On-The-Go). Po podłączeniu dysku SE760 do niektórych systemów operacyjnych może być wymagane jego ponowne sformatowanie.
  ** Obsługiwane urządzenia: Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.

  wykorzystywanie z konsolą do gier
  Po podłączeniu dysku SE760 do konsoli do gier można używać go jako zapasowego dysku na gry, w które użytkownik aktualnie nie gra. W sytuacji starszych konsoli do gier dysk SE760 zezwala na rozszerzenie szybkości ładowania gier w celu zapewnienia bardziej płynnego działania.
  * Faktyczny czas ładowania zależy od gry. Działanie z konsolą do gier może wymagać ponownego sformatowania zewnętrznego dysku SSD.
  ** Obsługa zewnętrznych maszyn pamięci zależy od konsoli do gier. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  piękne wykonanie

  Dysk SE760 ma piękną metalową obudowę, a także dyskretne szczotkowane wykończenie, które nadaje mu wyjątkowy wygląd i charakter.

  Mniejszy, cichszy i bardziej bezusterkowy
  Ze względu na brak części mechanicznych dyski SSD są mniejsze i bardziej wytrzymałe niż dyski twarde. Cechuje je pokaźniejsza wytrzymałość na wstrząsy i wibracje, dzięki temu zapewniają ulepszoną ochronę danych. Dodatkowo dyski SSD pracują naprawdę cicho.  EAN: 4710273773636
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: ASE760-2TU32G2-CBK
  Model: SE760
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  prędkość odczytu: 1000 MB/s
  Wysokość: 14 mm
  Szerokość: 44 mm
  Głębokość: 122.2 mm
  Waga: 95 g

10 ★  Dysk zewnętrzny SSD SE760 2TB USB3.2-A/C tytanowy (4710273773629)

Dysk zewnętrzny SSD SE760 2TB USB3.2-A/C tytanowy (4710273773629)
667 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny SSD SE760 2TB USB3.2-A/C tytanowy (4710273773629) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny SSD SE760 2TB USB3.2-A/C tytanowy (4710273773629)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 667 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny SSD SE760

  Zewnętrzny dysk SSD SE760 to połączenie wyszukanej estetyki i zawrotnych szybkości. Ponadto dysk SSD ma prostą, opływową konstrukcję, na którą składa się wytrzymała metalowa obudowa i gładka powierzchnia o szczotkowanym wykończeniu. Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 zapewnia szybkość odczytu sięgającą 1000 MB/s.

  prędkie działanie
  Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 gwarantuje prędkość odczytu sięgającą 1000 MB/s, czyli do 12,5 razy* obszerniejszą w porównaniu z zewnętrznymi dyskami twardymi. Przesłanie filmu 4K o rozmiarze 10 GB trwa zaledwie 10 sekund. To się nazywa szybkość.
  * Ten wynik został osiągnięty w warunkach laboratoryjnych przy użyciu komputera obsługującego interfejs USB 3.2 Gen 2 z zainstalowanym sterownikiem UASP. Faktyczna skuteczność zależy od konfiguracji urządzenia-hosta i oprogramowania.

  USB-C - zawsze właściwe rozwiązanie
  Dysk SE760 jest wyposażony w dwustronne złącze USB-C (typu C). Nie ma irytującej górnej ani dolnej strony, jak starsze złącza USB. Zero zgadywania. Podłączysz go za pierwszym razem. Za każdym razem.

  Udostępnianie i korzystanie z zróżnicowanych urządzeń
  Obsługa Plug and Play w przypadku systemu Windows, Mac OS i Android oznacza możliwość nieograniczonego przenoszenia zawartości pomiędzy urządzeniami. Dysk SE760 proponuje proste połączenie i wygodę użytkowania złącza USB-C równocześnie w sytuacji zastosowań związanych z pracą, jak i rozrywką.
  * Należy sprawdzić, czy urządzenie-host obsługuje funkcję OTG (ang. On-The-Go). Po podłączeniu dysku SE760 do niektórych systemów operacyjnych może być wymagane jego ponowne sformatowanie.
  ** Obsługiwane urządzenia: Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

  wykorzystywanie z konsolą do gier
  Po podłączeniu dysku SE760 do konsoli do gier można używać go jako zapasowego dysku na gry, w które użytkownik obecnie nie gra. W sytuacji starszych konsoli do gier dysk SE760 zezwala na rozszerzenie prędkości ładowania gier w celu zapewnienia bardziej płynnego działania.
  * Faktyczny czas ładowania zależy od gry. Działanie z konsolą do gier może wymagać ponownego sformatowania zewnętrznego dysku SSD.
  ** Obsługa zewnętrznych maszyn pamięci zależy od konsoli do gier. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

  ładne wykonanie

  Dysk SE760 ma piękną metalową obudowę i dyskretne szczotkowane wykończenie, które nadaje mu unikatowy wygląd i charakter.

  Mniejszy, cichszy i bardziej bezawaryjny
  Ze względu na brak części mechanicznych dyski SSD są mniejsze i bardziej wytrzymałe aniżeli dyski twarde. Charakteryzuje je pokaźniejsza wytrzymałość na wstrząsy i wibracje, dzięki temu zapewniają ulepszoną ochronę informacji. Na dodatek dyski SSD pracują naprawdę cicho.  EAN: 4710273773629
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: ASE760-2TU32G2-CTI
  Model: SE760
  wariant napędu: Zewnętrzny
  objętość dysku: 2 TB
  prędkość odczytu: 1000 MB/s
  Wysokość: 14 mm
  Szerokość: 44 mm
  Głębokość: 122.2 mm
  Waga: 95 g


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 2 tb w sklepie Zadowolenie.pl ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 2 TB w sklepie internetowym Zadowolenie.pl jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Adata Dysk hv300 (4713218464996)

Adata Dysk hv300 (4713218464996)
337 zł
Najniższa Cena Online

★ Adata Dysk hv300 (4713218464996) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Adata
 • Nazwa dysku:  Adata Dysk hv300 (4713218464996)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  9
 • Cena: od 337 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Model: HDDZłącze USB: USBPojemność HDD: 1000 GBPrzewodnik użytkownika: TakGłębokość towaru: 125,7 mmWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Wysokość artykułu: 10,3 mmObsługiwany systemy operacyjne Linux: TakZasilanie magistrali: USBSzerokość towaru: 80,5 mmPrzewody: USBMoc magistrali: 5 VObsługa funkcji Plug & Play: TakRozmiar HDD: 2.5"Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El CapitanObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain LionObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 MavericksObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow LeopardObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 LionWaga artykułu: 139,8 gZakres temperatur (eksploatacja): 5 - 50 °CObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 SierraObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 YosemiteObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High SierraObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista BusinessObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows VistaObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProKolor produktu: Czerwony...


2 ★  Dysk Adata HD680, AHD680-1TU31-CBL

Dysk Adata HD680, AHD680-1TU31-CBL
338 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Adata HD680, AHD680-1TU31-CBL - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  ADATA
 • Nazwa dysku:  Dysk Adata HD680, AHD680-1TU31-CBL
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 338 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  • Przenosząc swoje informacje na drodze, będziesz chciał się upewnić, iż są należycie bronione przed uderzeniami, upadkami i ciekawskimi oczami. Zaopatrzony w potężną konstrukcję warstwową, czujniki wstrząsów i 256-bitowe szyfrowanie AES, ADATA HD680 spełni Twoje wymagania!
  • HD680 jest zgodny ze standardem US Military MIL-STD-810G 516.6. Osiąga to dzięki trójwarstwowej konstrukcji, która składa się z amortyzującej silikonowej pokrywy, wytrzymałego bufora i amortyzowanego mocowania dysku twardego. Powoduje to iż zewnętrzny dysk twardy może przetrwać upadek z wysokości do 1,22 metra.
  • Napęd ma sprytny rowek, który otacza jego obudowę, służąc jako wygodny sposób przechowywania odłączanego kabla USB. Gdy nie jest stosowany, starczy odłączyć kabel i owinąć go wokół HD680.
  • Upuszczenie lub uderzenie dysku twardego może spowodować błędy i uszkodzone sektory. HD680 wyekwipowany jest w czujniki wstrząsów, które informują o wykryciu uderzenia albo wstrząsu przy pomocy czerwonego wskaźnika.
  • Twoje informacje są bezpieczne dzięki szyfrowaniu AES Szyfrowanie 256-bitowe AES broni dane i broni je przed wzrokiem ciekawskich.

  Pojemny i komfortowy dysk HDD

  Ten model dysku to standardowy dysk twardy HDD, który jest oparte na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i popularne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką objętość i interesującą cenę. Dyski HDD sprawdzają się wyśmienicie w roli magazynu danych i pojemnego archiwum, lecz też w rutynowym używaniu. Dysk tego rodzaju będzie korzystnym wyborem jednocześnie dla użytkowników jednostkowych, jak dodatkowo do zastosowań firmowych.

  Kompaktowy dysk o rozmiarze 2.5 cala

  Ten model dysku ma modny i użyteczny rozmiar 2.5", co czyni go nadzwyczajnym wyborem do większości zastosowań. Wybierając dysk zewnętrzny, warto postawić na rozwiązanie kompaktowe. Dyski 2,5" są mobilne, nie wymagają dopełniającego zasilania i mieszczą się w kieszeni.

  prędkie i uniwersalne złącze USB 3.1

  prędkie działanie dysku, niezwłoczne kopiowanie danych i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.1, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 będzie idealnym wyborem do większości zastosowań.

  adekwatna objętość 1 TB

  Dysk zewnętrzny o objętości 1 TB to popularny wybór. Zapewni on sporą przestrzeń do magazynowania danych i dość miejsca jednocześnie na najróżniejsze projekty, jak także na fotografie, filmy i programy. Objętość dysku podawana jest w gigabajtach (GB) albo terabajtach (TB). 1024GB = 1TB. Ze względu na inny sposób przeliczania jednostek poprzez producentów sprzętu nominalna objętość dysku różni się od pojemności rzeczywistej. Tablica poniżej przedstawia orientacyjne informacje dotyczące objętości nominalnej, rzeczywistej, a także ilości danych jakie mogą być przechowywane na dysku o danej obszerności.

  SPECYFIKACJA

  towar
  firma ADATA
  Kod producenta AHD680-1TU31-CBK
  EAN 4713218469113
  dane PODSTAWOWE
  Model HD680
  odcień Czarny
  typ dysku HDD
  Wielkość dysku 2.5''
  Wodoodporność Brak danych
  technicznE
  pojemność dysku 1 TB
  Interfejs USB 3.1
  szybkość odczytu Brak danych
  szybkość zapisu Brak danych
  FIZYCZNE
  Wysokość [mm] 22.9
  Szerokość [mm] 101.7
  Głębokość [mm] 124
  Waga [g] 270

3 ★  Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400

Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400
335 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STKM2000400, STKM2000400
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 335 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Seagate Expansion Portable 2TB czarny

  Dysk zewnętrzny Seagate Expansion Portable 2TB to najszybszy i najwygodniejszy sposób, by przechowywać ważne informacje. Mobilny dysk możnawziąć ze sobą, a w razie potrzeby powiększyć objętość dyskową komputera. Seagate Expansion Portable 2TB jest znikomym urządzeniem o nad wyraz pokaźnej objętości. Do tego momentalnie zapisuje i odczytuje informacje.

  Ogromna pojemność pod ręką

  Seagate Expansion Portable 2TB pracuje cicho, produktywnie, a do tego zapewnia wyjątkowo dużą przestrzeń dyskową. 2 TB dają ogromne możliwości. Na takim dysku może zmieścić się aż 516 godzin tworzyw video w wysokiej rozdzielczości 4K albo prawie 2 mln zdjęć JPEG w rozdzielczości 12 Mpix. To wszystko można posiadać zawsze pod ręką, ponieważ Seagate Expansion Portable 2TB to dysk mobilny.

  Prosta instalacja

  Wybierając dysk Seagate Expansion Portable 2TB, nie trzeba niczego instalować czy konfigurować. Starczy podłączyć dysk do komputera albo laptopa przy pomocy portu USB, który równocześnie zasila pamięć zewnętrzną. System operacyjny sam wykryje dodatkowy dysk. Dzięki prędkiemu złączu USB 3.0 transfer danych jest momentalny. Starczy tylko je przeciągać i upuszczać w oknie docelowym.

  wygodna mobilność

  Dysk Seagate Expansion Portable 2TB został zaprojektowany z myślą nietrudnego przenoszenia. Urządzenie ma tylko 2,5 cala. To powoduje, że jest nad wyraz funkcjonalne. Można łatwo schować ten dysk do kieszeni albo torebki i wziąć ze sobą bez względu na to, dokąd udaje się użytkownik. Można mieć najważniejsze informacje zawsze przy sobie. Nie trzeba dopełniającego zasilania.

  Specyfikacja

  Producent

  Seagate

  Rodzina dysków

  Expansion

  pojemność dysku

  2 TB

  rodzaj dysku

  HDD

  Interfejs

  USB 3.0

  Kolor pokrywy

  Czarny (Black)

  rozmiary (GxSxW)

  12,6 x 80 x 115,3 mm

  Waga

  0,159 kg

  Zawartość:

  • przewód USB 3.0
  • Instrukcja szybkiej instalacji

4 ★  Dysk stjl2000400 marki Seagate

Dysk stjl2000400 marki Seagate
302 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk stjl2000400 marki Seagate - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Dysk stjl2000400 marki Seagate
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 302 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  Dysk zewnętrzny Seagate 2TB Basic Portable USB 3.0
  Prosty sposób na przechowywanie danych na przenośnym dysku

  Tworzenie kopii zapasowych danych z całego dnia. Prosty w obsłudze i niepokaźny dysk mobilny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, gwarantując dodatkową pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą obszernych plików. Proste przeciąganie i upuszczanie Lekkie, nieduże rozwiązanie poszerza możliwości komputera Tryb Plug-and-Play umożliwia natychmiastowe działanie Złącze USB 3.0 zgodne wstecznie ze standardem USB 2.0 pozwala na szybkie przenoszenie plików Prosta instalacja w systemie by rozpocząć pracę, starczy podłączyć jeden kabel USB. Dysk jest zasilany przez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. W dodatku dysk jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows, dlatego instalacja dopełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest konieczne. Wystarczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, żeby móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o obfitej szybkości transferu informacji.

  Specyfikacja technologiczna:
  • wariant dysku: HDD
  • Format szerokości dysku: 2,5" (SFF)
  • rodzaj napędu: Zewnętrzny
  • pojemność dysku: 2 TB
  • Interfejs dysku: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
  • Kolor: Szary
  • Wysokość: mm
  • Szerokość: mm
  • Głębokość: mm
  • Waga:

  W pakiecie wraz z dyskiem znajduje się przewód USB, a także instrukcja


5 ★  Dysk Seagate STGD2000200 (3660619404872)

Dysk Seagate STGD2000200 (3660619404872)
403 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Seagate STGD2000200 (3660619404872) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  SEAGATE
 • Nazwa dysku:  Dysk Seagate STGD2000200 (3660619404872)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 403 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  samoczynne tworzenie kopii zapasowych:tak;Bufor pamięci:0 MB;Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5 cala;dodatkowe opcje:automatyczne tworzenie kopii zapasowych;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Kompatybilność:Komputery PC, Konsole PlayStation 5, Konsole PlayStation 4, Konsole Xbox Series X, Konsole Xbox One, laptopy;Materiał pokrywy:plastik;NCQ:nie;Obroty na min.:5400 obr/min;informacje:Usługa Rescue Data Recovery Services;pojemność:2 TB;pojemność:2 TB;prędkość obrotowa:5400 obr/min;Przeznaczenie:Konsola PlayStation;rodzaj podłączenia:USB 3.0/USB 2.0;Waga:149 g;Wi-Fi:nie;Zaprojektowany dla konsoli:PlayStation;Zasilanie:USB


6 ★  Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)

Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)
362 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate Dysk stky2000402 (3660619041633)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 362 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  potrzebne miejsce na rozwój
  Czy poszukujesz mobilnego dysku twardego, który jest na tyle znikomy, aby można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na niemało treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows oraz Mac, gwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie ułatwiają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue.

  • Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęcia
  • Pokryte teksturą metalowe wykończenie nadaje się do współczesnego stylu życia
  • Zgodny ze standardem USB 3.0
  • Zasilany za pomocą połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.
  • Przenosząc pliki do wyznaczonego folderu, zapewnisz sobie samoczynną synchronizację plików.
  • Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.


  EAN: 3660619041633
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: STKY2000402
  Model: STKY2000402
  wariant napędu: Zewnętrzny
  pojemność dysku: 2 TB
  Wysokość: 114.8 mm
  Szerokość: 78 mm
  Głębokość: 11.7 mm
  Waga: 0.148 kg


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 2 tb w sklepie Zadowolenie.pl


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 2 tb w sklepie Zadowolenie.pl


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Najlepsze przenośne dyski 2 tb [TOP6 luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych przenośnych dysków zewnętrznych o pojemności 2 TB.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 2 tb w Zadowolenie.pl

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 2 TB w sklepach Zadowolenie.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 2 TB w sklepie internetowym Zadowolenie.pl odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 2 TB w sklepach Zadowolenie.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 2 TB na Zadowolenie.pl pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 2 tb w sklepie Zadowolenie.pl są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 2 TB w sklepie internetowym Zadowolenie.pl zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 2 TB w sklepach Zadowolenie.pl to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.