Peryferia PC

Dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 marca 2024

Szukając mobilnego nośnika danych rekomendujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB Toshiba.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków przenośnych 4 TB Toshiba.


[TOP10] Dobre zewnętrzne dyski 4 tb Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z przenośnymi dyskami 4 TB Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
519 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 519 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA Czarny rozszerz poziom swojej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki przenośnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA nie musisz martwić się o likwidowanie gier, by zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  wyszukana, kompaktowa konstrukcja pozwala na przechowywanie ulubionych gier w przystępnej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki sporej objętości na informacje, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu poziomów, a mniej na zmaganiach, by zrobić miejsce na najgorętsze świeże nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA zaprojektowanemu poprzez markę Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie powiększać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten mobilny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA został specjalnie zaprojektowany, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania w zakresie gier, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  przenośny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® albo PC4 i oferuje przypasowany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


2 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
479,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics mieści do 4 TB informacji i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

  Jest on przypasowany do używania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają poprawnie — jednocześnie na biurku, jak i w podróży.

  Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn. Kompaktowa konstrukcja. Pojemna pamięć masowa w użytecznej, niewielkiej obudowie w tradycyjnym kolorze matowej czerni.

  Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach pojemności (do 3 TB), są nieprzeciętnymi rozwiązaniami do przechowywania informacji, muzyki i zdjęć. Wewnętrzny czujka wstrząsów i technologia parkowania głowicy sprawiają, że dyski te zapewniają danym perfekcyjną ochronę — dokądkolwiek się udasz.

  prędki transfer. ​​ Dzięki technologii USB 3.0 te mobilne dyski twarde są pokaźnie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A w trakcie porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie.

  Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technice „plug and play". Dyski te są gotowe do zastosowania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

  Twoje dane w korzystnych rękach. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niezrównane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.


3 ★  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
529 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 529 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA srebrny JEDEN DYSK. Mnóstwo maszyn Być może już masz sporo urządzeń, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie bezsprzecznie nie Ci potrzeba dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: pozwala na bezproblemowe zapisywanie i stosowanie informacji na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  wystarczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których sprężystość przyłączania maszyn zewnętrznych ma duże znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych maszyn ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania sprzętów zewnętrznych ma spore znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy srebrną obudowę i lekką konstrukcję, które nieprzeciętnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.


4 ★  Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba
509,55 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 509,55 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kreatywny towarzysz

  Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, potrzebujesz mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Canvio Advance jest wprost wyśmienitym podręcznym nośnikiem danych. Ten stylowy dysk twardy to wyśmienity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.

  Ochrona danych i prędki transfer

  Te przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, są istotnie szybsze niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików. Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Rozwiązanie do samoczynnych kopii zapasowych

  dołączone do dysku oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę przystępne. Starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.

  Twoje informacje w prawidłowych rękach

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice produkcji postępowych dysków twardych i nieporównane standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie Twoich cennych plików — dokądkolwiek się udasz.

  SPECYFIKACJA

  artykuł
  firma Toshiba
  Kod producenta HDTCA20EG3AA
  EAN 4260557511244
  informacje PODSTAWOWE
  Model Canvio Advance 2020
  kolor Czerwony
  Wielkość dysku 2.5''
  technicznE
  objętość dysku 4TB
  Interfejs USB 3.0 Micro-B
  prędkość odczytu Brak informacji
  szybkość zapisu Brak informacji
  FIZYCZNE
  Wysokość [mm] 14
  Szerokość [mm] 78
  Głębokość [mm] 109
  Waga [g] 149

5 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich prywatnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nieskomplikowane.

  starczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest widocznie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer w trakcie porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost świetnym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to znakomity partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


6 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323
519,14 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 519,14 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB biały HDTCA40EW3CA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych danych przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk nieszablonowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, firma Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, iż tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę proste.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co niezwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w przeróżne miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost wyśmienitym podręcznym nośnikiem danych.

  Ten stylowy dysk twardy to nieprzeciętny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


[TOP6] Bardzo tanie zewnętrzne dyski 4 tb Toshiba ★ Ranking luty 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi przenośnymi dyskami 4 TB Toshiba jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
479,99 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Toshiba
 • Nazwa dysku:  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB (4260557510780)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 479,99 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics zawiera do 4 TB danych i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

  Jest on przypasowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieśmiertelne wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają poprawnie — równocześnie na biurku, jak i w podróży.

  Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń. Kompaktowa konstrukcja. Pojemna pamięć masowa w ergonomicznej, niedużej obudowie w klasycznym odcieniu matowej czerni.

  Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach objętości (do 3 TB), są wyśmienitymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i zdjęć. Wewnętrzny czujnik wstrząsów i technologia parkowania głowicy powodują, iż dyski te zapewniają danym wyśmienitą ochronę — dokądkolwiek się udasz.

  prędki transfer. ​​ Dzięki technologii USB 3.0 te mobilne dyski twarde są wyraźnie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, lecz nadal zgodne z technologią USB 2.0. A w trakcie porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie.

  Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technice „plug and play". Dyski te są gotowe do zastosowania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

  Twoje informacje w prawidłowych rękach. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niespotykane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.


2 ★  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
499 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny (4260557511220)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  4
 • Cena: od 499 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje dane. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę łatwe.

  wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe oraz ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jest wyraźnie szybszy niż urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co bezzwłoczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, Ci potrzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost wspaniałym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to perfekcyjny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — zarówno do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.


3 ★  Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba
509,55 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio advance 4tb, usb 3.2, red marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 509,55 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Kreatywny towarzysz

  Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Canvio Advance jest wprost wspaniałym podręcznym nośnikiem danych. Ten stylowy dysk twardy to rewelacyjny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.

  Ochrona informacji i szybki transfer

  Te mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1, są pokaźnie szybsze niż urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer podczas porządkowania plików. Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem.

  Rozwiązanie do automatycznych kopii zapasowych

  załączone do dysku oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę łatwe. Wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą.

  Twoje informacje w dobrych rękach

  posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii produkcji progresywnych dysków twardych i niespotykane standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie Twoich cennych plików — dokądkolwiek się udasz.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  marka Toshiba
  Kod producenta HDTCA20EG3AA
  EAN 4260557511244
  dane PODSTAWOWE
  Model Canvio Advance 2020
  kolor Czerwony
  Wielkość dysku 2.5''
  technologicznE
  pojemność dysku 4TB
  Interfejs USB 3.0 Micro-B
  szybkość odczytu Brak danych
  szybkość zapisu Brak informacji
  FIZYCZNE
  Wysokość [mm] 14
  Szerokość [mm] 78
  Głębokość [mm] 109
  Waga [g] 149

4 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
519 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Gaming 4TB, USB 3.0, Black
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  3
 • Cena: od 519 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk HDD Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA Czarny zwiększ poziom swej pamięci Dłuższy czas gry oznacza więcej zwycięstw. Dzięki przenośnemu zewnętrznemu dyskowi twardemu Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA nie musisz martwić się o eliminowanie gier, by zrobić miejsce na najnowszą wersję.

  szykowna, kompaktowa kompozycja zezwala na przechowywanie ulubionych gier w prostej do przenoszenia, lekkiej obudowie. Dzięki dużej pojemności na dane, Twoja biblioteka gier może się rozwijać. Graj więcej, martw się mniej Spędzaj więcej czasu na zdobywaniu stopni, a mniej na zmaganiach, by zrobić miejsce na najgorętsze nowe nagrody z gry.

  Dzięki dyskowi Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA zaprojektowanemu poprzez firmę Toshiba - wiodącego światowego dostawcę pamięci masowych do gier na konsole - możesz spokojnie zwiększać swoje kolekcje gier.

  Gra toczy się dalej Ten mobilny dysk twardy Toshiba Canvio Gaming 4TB HDTX140EK3CA został specjalnie zaprojektowany, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania w zakresie gier, dzięki temu możesz spędzić więcej czasu na wygrywaniu.

  mobilny dysk twardy Canvio® Gaming jest zgodny z systemem gier Xbox®, PlayStation® albo PC4 i proponuje przypasowany do oprogramowania układowego tryb „Always On", który jest gotowy do reagowania na następną rozgrywkę.


5 ★  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323
519,14 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323 - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB, USB 3.2, white, 9_60323
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 519,14 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Advance 4TB biały HDTCA40EW3CA OCHRONA informacji Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem.

  Z dyskiem Toshiba Canvio Advance możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niesłychane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

  ROZWIĄZANIE DO samoczynnYCH KOPII ZAPASOWYCH załączone do dysku Toshiba Canvio Advance oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przychylny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę proste.

  wystarczy wybrać pliki lub foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Szybki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jestznacznie szybszy niżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików.

  KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w najróżniejsze miejsca, Ci potrzeba przenośnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Toshibba Canvio Advance jest wprost nadzwyczajnym podręcznym nośnikiem informacji.

  Ten stylowy dysk twardy to świetny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — równocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z informacji w podróży.


6 ★  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba

Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
520,38 zł
Najniższa Cena Online

★ Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  TOSHIBA
 • Nazwa dysku:  Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver marki Toshiba
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 520,38 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA srebrny JEDEN DYSK. Dużo sprzętów Być może już masz sporo urządzeń, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie bezdyskusyjnie nie potrzebujesz dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: zezwala na bezproblemowe zapisywanie i wykorzystywanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem.

  starczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których sprężystość przyłączania urządzeń zewnętrznych ma pokaźne znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania sprzętów zewnętrznych ma duże znaczenie.

  Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows oraz sprzętów iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka.

  starczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych urządzeń ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA łączy w sobie uniwersalny fason, elegancką, wysokiej klasy srebrną obudowę, a także lekką konstrukcję, które genialnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Podsumowanie, czyli jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba najlepszy?

Aktualizacja – luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zewnętrzne dyski 4 tb Toshiba


[TOP 3] Najtańsze zewnętrzne dyski 4 tb Toshiba


Powiązane zestawienia z przenośnymi dyskami:


Dobre przenośne dyski 4 tb [Zestawienie luty 2024 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych o pojemności 4 TB.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk zewnętrzny najlepszy? Ranking 12 przenośnych dysków.


Nasze FAQ o dyskach zewnętrznych 4 tb Toshiba

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków przenośnych 4 TB Toshiba?

Znajdujące się w rankingach propozycje z przenośnymi dyskami 4 TB Toshiba odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2★ Jaki przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków przenośnych 4 TB Toshiba warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy przenośny dysk zewnętrzny 4 TB Toshiba pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie zewnętrzne dyski 4 tb Toshiba są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z przenośnymi dyskami 4 TB Toshiba zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków przenośnych 4 TB Toshiba to produkty często polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.