Dysk do laptopa

Dysk sata 3 do laptopa do 1000 zł. Jaki najlepszy? [Ranking]
Rankingi z 01 grudnia 2023

Szukając dobrego nośnika danych rekomendujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z dyskami do laptopów sata 3 do 1000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach dysków Sata 3 do laptopów do 1000 zł.


[TOP10] Dobre dyski do laptopa sata 3 do 1000 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 1000 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z dyskami do laptopów sata 3 do 1000 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 ★  SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa

SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa
996,50 zł
Najniższa Cena Online

★ SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku: 
 • Nazwa dysku:  SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 996,50 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

2 ★  Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)

Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)
939 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 939 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Seagate IronWolf 110, oferowany w wielu opcjach objętości, został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu całodobowej sprawności biznesowych systemów NAS do obsługi wielu użytkowników. Przenieś swoją pamięć NAS na wyższy poziom, stosując dysk SSD IronWolf 110 SATA, który zapewnia wysoką skuteczność w macierzy all-flash lub systemach NAS o warstwowej pamięci podręcznej.

  Ten dysk SSD klasy korporacyjnej gwarantuje wyższą wytrzymałość i bezpieczeństwo danych....


3 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
883,93 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 883,93 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  efektywność, niezawodność i stabilność linia Data Center 500 Dyski z linii Data Center 500 marki Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s zaopatrzone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymagania jakości usługi (QoS) producenta Kingston, dzięki temu zapewniają przewidywalną skuteczność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu informacji.

  zastosowanie tych dysków może powiększyć efektywność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz obfitych zbiorów informacji, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów danych, operacyjnych baz danych (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni informacji.

  dostępne objętości: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W nowoczesnej firmie wszystkie systemy muszą działać bezawaryjnie i nieustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane przez markę Kingston, które cechują się przewidywalną skutecznością i bezusterkowością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z kolekcji DC500 producenta Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najistotniej efektywne kosztowo. Wysoka efektywność jest niezbędnym warunkiem w sytuacji dostarczania produktów i rozwiązań, a także realizowania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD marki Kingston z linii DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te kryteria. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów informacji, asygnowany do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki czemu modelowi centra danych mogą wybrać dysk specjalnie dopasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dostosowanych do dużej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zagwarantuje wysoką wydajność dysku w centrum informacji i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które typowo wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się doskonale w przesyłaniu wielkich ilości danych, prędkim przekazywaniu wyników z różnych baz oraz w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD dedykowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to progresywny dysk SSD asygnowany do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie ilość operacji zapisu i odczytu informacji jest jednostajna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy najróżniejszych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie zapewnia jednostajną produktywność, która znamionuje wszystkie dyski SSD marki Kingston przeznaczone dla centrów informacji.

  Centra danych obsługujące bazy informacji i różnorodne aplikacje internetowe mogą wykorzystać przewidywalną efektywność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z kolekcji DC500 są zaopatrzone w pełną ochronę całego toru informacji, która gwarantuje, że żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zastosowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M dodatkowo ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie gwarantuje, że przesyłane dane zostaną zapisane w pamięci flash NAND choćby w sytuacji niespodziewanej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie poprawnie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty informacji i dobrą inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z serii DC500 charakterystyczną jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji), a także wskaźnika IOPS (liczba operacji we/wy na sekundę) podczas obsługiwania stabilnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu informacji.

  Przewidywalna produktywność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Efektywność dysków z kolekcji DC500 zapewnia ten poziom bezawaryjności w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji lub obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie nieustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców oferujących znaczny zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy danych o prędkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M oferują bezusterkowość klasy Enterprise i zapewniają kompleksową ochronę toru informacji, monitorowanie kondycji dysku (SMART) oraz progresywne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową i pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna produktywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń konstrukcja gwarantująca wysoką efektywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) kompozycja zapewniająca jednostajną skuteczność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci zastosowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas konieczny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszystkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i bezusterkowości informacji. *** Na podstawie modelu o obszerności 960GB.

  **** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej danych znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat lub pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego artykułu wynosi sto (100), natomiast w przypadku artykułu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


[TOP6] Bardzo tanie dyski do laptopa sata 3 do 1000 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 1000 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi dyskami do laptopów sata 3 do 1000 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 ★  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)

Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
883,44 zł
Najniższa Cena Online

★ Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Kingston
 • Nazwa dysku:  Kingston Data Centre DC500M SSD - 1.92TB (0740617291438)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  2
 • Cena: od 883,44 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  efektywność, niezawodność i stabilność kolekcja Data Center 500 Dyski z serii Data Center 500 marki Kingston (DC500R / DC500M) to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s wyposażone w najnowszą technikę pamięci 3D TLC NAND, przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.

  Dyski implementują rygorystyczne wymogi jakości usługi (QoS) producenta Kingston, dzięki czemu zapewniają przewidywalną wydajność losowych operacji we/wy i przewidywalne, niskie opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń operacjami odczytu danych.

  użycie tych dysków może zwiększyć sprawność systemów AI, uczenia maszynowego, analiz sporych zbiorów danych, systemów obliczeniowych w chmurze, programowych magazynów informacji, operacyjnych baz informacji (ODB), aplikacji bazodanowych i hurtowni danych.

  przystępne pojemności: 480GB, 960GB, 1,92TB, 3,84TB **** Dysk SSD Data Center klasy Enterprise W nowoczesnej firmie wszystkie systemy muszą działać bezusterkowo i bezustannie. Temu wymaganiu pomagają sprostać dyski SSD klasy Enterprise oferowane poprzez firmę Kingston, które cechują się przewidywalną sprawnością i niezawodnością potwierdzoną pomyślnymi wynikami rygorystycznych testów.

  Oferta dysków SSD z serii DC500 firmy Kingston pozwala centrom danych wybrać rozwiązanie stosowne do przetwarzanych obciążeń i najmocniej sprawne kosztowo. Wysoka produktywność jest koniecznym warunkiem w sytuacji dostarczania produktów i rozwiązań, a także wykonywania umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

  Dyski SSD firmy Kingston z kolekcji DC500 są tak zaprojektowane, aby spełnić wszystkie te wymagania. DC500R: Dysk SSD do obsługi operacji odczytu DC500R to wysoko zoptymalizowany dysk SSD dla centrów danych, przeznaczony do obsługiwania obciążeń operacjami odczytu danych.

  dzięki temu modelowi centra informacji mogą wybrać dysk specjalnie przypasowany do ich środowiska, bez ponoszenia nadmiernych kosztów na zakup droższych dysków SSD dopasowanych do wielkiej liczby operacji zapisu.

  Wysoka przepustowość operacji we/wy i niskie opóźnienie zagwarantuje wysoką produktywność dysku w centrum danych i szybką reakcję po stronie użytkownika. Dyski te nadają się do zastosowań, które z zasady wymagają reakcji w czasie rzeczywistym.

  Dyski DC500R sprawdzają się wyśmienicie w przesyłaniu obszernych ilości danych, prędkim przekazywaniu wyników z różnorodnych baz i w pracy z aplikacjami internetowymi. DC500M: Dysk SSD asygnowany do obsługi operacji mieszanych DC500M to innowacyjny dysk SSD przeznaczony do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie liczba operacji zapisu i odczytu informacji jest stabilna.

  Dysk odznacza się wyższą trwałością pracy przy przeróżnych obciążeniach operacjami zapisu, a jednocześnie zagwarantuje zrównoważoną sprawność, która charakteryzuje wszystkie dyski SSD producenta Kingston przeznaczone dla centrów informacji.

  Centra danych obsługujące bazy informacji i różnorodne aplikacje internetowe mogą wykorzystać przewidywalną efektywność operacji we/wy i niskie opóźnienie tych dysków, ograniczając równocześnie koszty infrastruktury.

  Kompleksowa ochrona Dyski SSD z serii DC500 są wyekwipowane w pełną ochronę całego toru informacji, która gwarantuje, że żadne przejściowe błędy nie uszkodzą informacji transmitowanych od użytkownika i zapisywanych na dysku.

  zastosowane kondensatory i specjalne oprogramowanie sprzętowe dysków DC500R i DC500M też ochronę przed utratą zasilania (PLP). To rozwiązanie zagwarantuje, iż przesyłane informacje zostaną zapisane w pamięci flash NAND nawet w sytuacji niespodzianej awarii zasilania, a tablica mapowania dysku (FTL) zostanie należycie zaktualizowana.

  Takie zabezpieczenia na wypadek awarii zasilania ograniczają ryzyko utraty danych i korzystną inicjalizację dysku po przywróceniu zasilania. Jakość usługi (QoS) Dyski z kolekcji DC500 typową jakość usługi (QoS*,**,***) pod względem stabilności i przewidywalności opóźnienia (czasu reakcji) i wskaźnika IOPS (ilość operacji we/wy na sekundę) podczas obsługiwania stabilnych obciążeń operacjami zapisu i odczytu danych.

  Przewidywalna wydajność jest konieczną cechą aplikacji internetowych, które muszą zapewniać klientom określony poziom usługi (SLA). Wydajność dysków z linii DC500 zapewnia ten poziom bezusterkowości w aplikacjach serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu informacji lub obciążenia mieszane w środowiskach, gdzie bezustanne działanie systemu jest warunkiem krytycznym.

  Przykłady zastosowań Dysk jest asygnowany dla usługodawców oferujących duży zakres aplikacji, takich jak: Wirtualizacja Bazy informacji o szybkim dostępie Strumieniowa transmisja multimediów o wysokiej przepustowości Usługi raportowania serwerów SQL (SSRS) SAP Obciążenia rodzaju BI, ERP, CRM, GL, OLAP, OLTP, ERM i EDW Dostawcy usług w chmurze Dyski DC500R i DC500M proponują niezawodność klasy Enterprise i gwarantują kompleksową ochronę toru danych, monitorowanie kondycji dysku (SMART) i innowacyjne kodowanie korekcyjne (ECC).

  Oferowane wsparcie obejmuje najwyższej jakości obsługę przed- i posprzedażową, a także pięcioletnią ograniczoną gwarancję. ***** Przewidywalna produktywność losowych operacji we/wy i opóźnienia w szerokim zakresie obciążeń budowa gwarantująca wysoką wydajność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu (DC500R) kompozycja gwarantująca jednostajną produktywność przy wysokim obciążeniu operacjami odczytu i zapisu (DC500M) Konfigurowalne nadmiarowe bloki pamięci wbudowana ochrona przed utratą zasilania (PLP) * Obciążenie oparte na FIO, losowo 4KB QD=1 obciążenie, mierzone jako czas potrzebny w sytuacji 99,9 percentyla rozkazów do pokonania w obie strony ścieżki od hosta do dysku i z dysku do hosta.

  ** Wartość zmierzona, gdy obciążenie osiągnęło stan ustalony, jednak z uwzględnieniem wszelkich operacji w tle wymaganych do normalnego działania i niezawodności danych. *** Na podstawie modelu o obszerności 960GB.

  **** Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.

  Więcej informacji znaleźć można w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ***** Ograniczona gwarancja oparta na okresie pięciu lat albo pozostałym czasie eksploatacji dysku SSD (SSD Life Remaining), który podaje aplikacja Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager).

  Wskaźnik zużycia nowego, nieużywanego produktu wynosi sto (100), natomiast w sytuacji artykułu, który osiągnął limit wytrzymałości programowych cykli kasowania wartość tego wskaźnika jest równa jeden (1).

  Szczegółowe informacje pod adresem kingston.com/wa.


2 ★  Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)

Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)
939 zł
Najniższa Cena Online

★ Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643) - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku:  Seagate
 • Nazwa dysku:  Seagate dysk ironwolf ssd 480gb za480nm10011 (8719706016643)
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 939 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:

  Dysk SSD Seagate IronWolf 110, oferowany w wielu opcjach pojemności, został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu całodobowej sprawności biznesowych systemów NAS do obsługi wielu użytkowników. Przenieś swoją pamięć NAS na wyższy poziom, stosując dysk SSD IronWolf 110 SATA, który gwarantuje wysoką produktywność w macierzy all-flash lub systemach NAS o warstwowej pamięci podręcznej.

  Ten dysk SSD klasy korporacyjnej gwarantuje wyższą trwałość i bezpieczeństwo informacji....


3 ★  SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa

SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa
996,50 zł
Najniższa Cena Online

★ SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ★

Krótki opis dysku do laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka dysku: 
 • Nazwa dysku:  SSD Silicon Power A55 4TB SATA III | Darmowa dostawa
 • Segment komputerowy: Wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde do laptopów/notebooków
 • Ilość ofert:  1
 • Cena: od 996,50 zł
 • Charakterystyka / Opis dysku:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Powiązane zestawienia z nośnikami danych do laptopów:


Podsumowanie, czyli jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 1000 zł najlepszy?

Aktualizacja – grudzień 2023.


[TOP 3] Najchętniej kupowane dyski do laptopa sata 3 do 1000 zł


[TOP 3] Najtańsze dyski do laptopa sata 3 do 1000 zł


Powiązane zestawienia z nośnikami danych:


Polecane dyski twarde do laptopów w cenie do 1000 zł [Ranking grudzień 2023 ]

Nadal bez nośnika danych? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych dysków do laptopa i notebooka do 1000 zł.


Polecamy nasz poradnik zakupowy oraz zestawienie: Jaki dysk do laptopa/notebooka najlepszy? Ranking 12 modeli.


Nasze FAQ o dyskach sata III do laptopa do 1000 zł

1★ Gdzie szukać opinii na temat dysków Sata 3 do laptopów do 1000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z dyskami do laptopów sata 3 do 1000 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2★ Jaki dysk twardy Sata III do laptopa do 1000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych dysków Sata 3 do laptopów do 1000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących. Sprawdźmy przed zakup, czy dysk twardy Sata III do laptopa do 1000 zł pasuje do naszego sprzętu.

3★ Jakie dyski do laptopa sata 3 do 1000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z dyskami do laptopów sata 3 do 1000 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach dysków Sata 3 do laptopów do 1000 zł to produkty chętnie polecane.

Jaki dysk / nośnik wybrać? Inne poradniki i rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.